Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Polskie kluby w europejskich pucharach. Sezon 2011/2012 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8096)

Marcelo97 04.06.2011 14:59

Czy w drugiej rundzie el. do LE Jaga może trafic na Śląsk ?

crazykaro 04.06.2011 15:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marcelo97 (Post 1106181)
Czy w drugiej rundzie el. do LE Jaga może trafic na Śląsk ?

Nie ma szans. Drużyny z tego samego kraju mogą się spotkać dopiero daleko w fazie właściwej rozgrywek

h3po4 04.06.2011 16:00

A wiadomo na kogo Śląsk może trafić ? Bo szukam od kilku dni i nie mogę znaleźć.

Blaszczu16 04.06.2011 16:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez h3po4 (Post 1106206)
A wiadomo na kogo Śląsk może trafić ? Bo szukam od kilku dni i nie mogę znaleźć.

To się cofnij o dwie strony leniu!!!

crazykaro 04.06.2011 16:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez h3po4 (Post 1106206)
A wiadomo na kogo Śląsk może trafić ? Bo szukam od kilku dni i nie mogę znaleźć.

Tada
http://kassiesa.home.xs4all.nl/bert/...eedel2011.html

teraz szukaj śląska i przeciwnicy są w drugiej kolumnie

lad21ewt 08.06.2011 21:40

Sytuacja Śląska jest ciekawa Śląsk jest nie rozstawiony w 2 rundzie i może trafić silniejszą drużynę i odpaść
ale istnieją inne ciekawe możliwości Jeżeli Śląsk będzie w stanie konkurować sportowo z innymi drużynami to w 2 rundzie będzie miał szczęście trafić na drużyny w zasięgu a nawet słabsze od siebie Innym scenariuszem będzie możliwość wylosowania drużyny z wyższym współczynnikiem ( od Olympiakos Volou Gre 6.833 ) dającym rozstawienie w 3 rundzie i gra z teoretycznie słabszą drużyną i realna szansa na 4 rundę eliminacji

Ale współczynniki nie grają tylko drużyny

sessegnon 08.06.2011 21:51

W zeszłym roku Białoruś miała 3 kluby w IV rundzie eliminacji i myślę, że celem naszych klubów powinien być podobny występ w tym roku w pucharach.A tam liczyć na niespodziankę i wprowadzić chociaż 1 klub do fazy grupowej.

W Nocnym Hyde Parku w Orange Sport Info gościem jest jakaś wróżka i kibice wypytują o losy swoich drużyn.Wyszło, że Wisła niestety nie awansuje do LM, a Legia odpadnie w IV rundzie :P Haha, no i znowu trzeba czekać rok :D

dulli78 08.06.2011 22:35

Jagiellonia będzie mieć jeszcze dodatkowy problem jeśli chodzi o grę w pucharach - stadion (my w sumie też możemy mieć podobnie). Dzisiaj poszła w świat informacja o zerwaniu przez miasto Białystok umowy z głównym wykonawcą stadionu. Obecna jego pojemność to coś koło 6 tys widzów. Mam pytanie - wiadomo gdzie może rozgrywać mecze pucharowe Jaga jak UEFA nie dopuści obiektu w Białymstoku? Warszawa? A może jednak ... Bydgoszcz:rotfl:?

licoo 08.06.2011 23:16

Słyszałem o Konwiktorskiej w Warszawie albo Kielce.

Dani 09.06.2011 04:31

Ja myślę ze powinni zagrać w Płocku

Mr. X 09.06.2011 10:10

Prędzej Marijampole niż Warszawa, Kielce albo Płock.

crazykaro 09.06.2011 10:31

Jeśli chodzi o wcześniejsze rundy to UEFA idzie na ustępstwa bo graja w nich zespoły z różnych miejsc i z różnymi stadionami, więc do 1. do 3. rundy UEFA nie powinna się czepiać jeśli mecze mogły być rozgrywane w Ekstraklasie

krytyk 20.06.2011 12:13

Jaga trafiła fatalnie i wylosowała Irtysz Pawłodar z Kazachstanu.

Aleks 20.06.2011 12:16

Gorzej wylosować to chyba już nie mogliśmy. Albo inaczej...dalszego wyjazdu to już wylosować chyba nie mogliśmy...

Angmir 20.06.2011 12:20

No fakt chyba że wyspy Samoa do UEFA przyłączą. Kazachstan powinien grać w strefie Azjatyckiej razem z kolegami z Kirgizji czy Uzbekistanu. Że oni sami nie wolą tam grać a nie co roku wycieczki do Polski.

Ale spoko - jak nie powtórzycie błędów z przed roku i wygracie pewnie u siebie to nie będzie tragedii.

kamanwislak 20.06.2011 12:23

A więc mamy kolejny dwumecz z cyklu wyjazd za Kaukaz. Ten cykl nie jest dobry dla polskich zespołów , z tymi rywalami zawsze bardzo ciężko się gra , szczególnie zaraz po przygotowaniach . Jaga gra pierwszy mecze w Białymstoku więc powinna u siebie zapewnić już sobie awans , wygrana 2-0, 3-0 powinna załatwić sprawę. Najlepiej by było nie stracić bramki , wygrać pewnie i lecieć do Kazachstanu ze spokojem , tam już tylko utrzymać awans ( może być nawet porażka byle by awans był ) i walczyć w kolejnych rundach.

kamanwislak 20.06.2011 12:24

A więc mamy kolejny dwumecz z cyklu wyjazd za Kaukaz. Ten cykl nie jest dobry dla polskich zespołów , z tymi rywalami zawsze bardzo ciężko się gra , szczególnie zaraz po przygotowaniach . Jaga gra pierwszy mecze w Białymstoku więc powinna u siebie zapewnić już sobie awans , wygrana 2-0, 3-0 powinna załatwić sprawę. Najlepiej by było nie stracić bramki , wygrać pewnie i lecieć do Kazachstanu ze spokojem , tam już tylko utrzymać awans ( może być nawet porażka byle by awans był ) i walczyć w kolejnych rundach.

rw88 20.06.2011 12:28

Łatwo nie będzie, dużo zależy od wyniku w pierwszym spotkaniu, ale też ten cały Irtysz aktualnie w lidze jest szósty, więc może Jaga da radę, mimo że rywal drugi co do najgorszych, których mogli wylosować, głównie przez specyfikę kraju w którym będą grali i przez to, że Irtysz jest w środku sezonu.

Angmir 20.06.2011 12:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kamanwislak (Post 1113409)
A więc mamy kolejny dwumecz z cyklu wyjazd za Kaukaz. Ten cykl nie jest dobry dla polskich zespołów , z tymi rywalami zawsze bardzo ciężko się gra , szczególnie zaraz po przygotowaniach . Jaga gra pierwszy mecze w Białymstoku więc powinna u siebie zapewnić już sobie awans , wygrana 2-0, 3-0 powinna załatwić sprawę. Najlepiej by było nie stracić bramki , wygrać pewnie i lecieć do Kazachstanu ze spokojem , tam już tylko utrzymać awans ( może być nawet porażka byle by awans był ) i walczyć w kolejnych rundach.

Jaki Kaukaz ?? Kazachstan z Kaukazem nic wspólnego nie ma. A że jest dalej jak Kaukaz to równie dobrze można napisać wyjazd za Białystok czy za Ural. Ba można napisać wyjazd za Bosfor ...

Zawsze będzie z takim rywalem ciężko bo trudno o jakąś modbilizacje, a same wyjazdy i mecze są uciążiwe. Dla mnie Jaga jest w tej chwili wielką niewiadomą, myślę że i w klubie nie wiedzą tak naprawdę o co mają zamiar warczyć. Czy będą budowali drużynę na mistrza, na puchary, a moze wyprzedarz i spokojna walka o utrzymanie ? Widać ze w Białymstoku sparzyli się w poprzednim sezonie. Za miesiąc bedziemy mądrzejsi.

For_FuN_ 20.06.2011 12:36

Ja tam nie zmienie zdanie i twierdze, ze niezaleznie od klasy(lub jej braku) rywala, Slask i Jaga solidarnie odpadna po 2 meczach.

wanciak86 20.06.2011 12:37

a ja sadze,że zrobią tak wszystkie Polskie drużyny.

Angmir 20.06.2011 12:49

A ja myślę że jeżeli tylko nasze kluby podejdą do gry w pucharach z szacunkiem i z chęciami na osiągnięcie czegoś przy ciężkiej pracy to wstydu nie będziemy mieli.

Choć przyznaję że sytuacja klubów grających w pucharach jest dość słaba. Jaga i Wisła maja kryzys tożsamości - nie wiedzą czego chcą i na co ich stać. Śląsk też wydaje mi sie jest zaskoczony swoim sukcesem, a Legia - niby wszystko ok ale w klubie tylko odliczają kiedy kopnąć Skorżę w dupę.

Jak zwykle kluby grające w pucharach mają problemy natury stabilizacji wewnętrznej, bez tego nie będzie wyników. Miejmy nadzieje że kluby zdążą poukładać sprawy pozasportowe do pierwszych meczów, i podejdą do rozgrywek z postanowieniem osiągnięcia dobrych wyników. Przy potencjale Polskich drużyn powinno być dobrze.

dulli78 20.06.2011 13:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Aleks (Post 1113401)
Gorzej wylosować to chyba już nie mogliśmy. Albo inaczej...dalszego wyjazdu to już wylosować chyba nie mogliśmy...

Faktycznie, miasto leży przy granicy z Mongolią:-D. Trzeba się cieszyć, że w LE nie występują (na razie!!!) kluby z Władywostoku, Kamczatki albo Półwyspu Czukockiego (to już półkula zachodnia:D). Życzę wam powodzenia w podbijaniu stepów i pustyń Kazachstanu - ale łatwo nie będzie.

krytyk 20.06.2011 13:28

Jaga jak wygra jedzie za Kaukaz:P Ale mają przesrane. Albo Banants z Armenii albo Rustavi z Gruzji.

!!IRIVER!! 20.06.2011 13:29

Kolejny rywal Jagi, po ewentualnym wyeliminowaniu Kazachów to zespół z Armenii bądź Gruzji.

Śląsk będzie grał ze szkockim Dundee United. Zanosi się więc chyba na krótką, ale ciekawą przygodę naszych Braci.

Kryniu 20.06.2011 13:30

Na innych forach już się na nas napinają. W tej chwili Skonto Ryga ma nowych kibiców z Lecha, Legii i tym podobnych heh. Dobrze że Lech nie gra w tym roku w Pucharach, tylko by zaśmiecali fora swoimi wypowiedziami.

krytyk 20.06.2011 13:31

Śląsk kontra Dundee United

martinius028 20.06.2011 13:33

No a ludzie narzekają na Skonto, a Śląsk z Dundee będzie musiał powalczyć.

zim zum 20.06.2011 13:35

Jestem ciekaw jaki będzie wynik tego spotkania. Szkockie druzyny poza Celticiem i Rangersami nie są jakieś wybitne. Ale jak po boisku będzie gonił Szewczuk z Pietrasiakiem to :/

leszekm_ 20.06.2011 13:36

Powalczą. Lenczyk ich ustawi dobrze pod te mecze.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:46.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl