Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8092)

xdarek 16.06.2011 08:53

W TV nie wiem ale na bank bedzie transmisja na stronie uefa

AYALA 16.06.2011 09:11

BATE bym nie lekceważył, od prawie 5 lat grają tymi samymi zawodikami w obronie (Bordachov-Shitov-Yurevich-Radkov) maja za sobą występy w LM i LE,są bardzo zgrani w przeciwieństwie do nas gdzie wymienia sie zawodników w defensywie co roku.

Podstawa na puchary to sprowadzenie klasowych bocznych defensorów za Palicjia i Cikosa.

Co do Dinama Zagrzeb to ciężko mi coś powiedziec, pamiętam jak 10 lat temu ogrywaliśmy bez problemu Hajduka Split a teraz to jedna wielka niewiadoma.....

Mario Nh 16.06.2011 09:49

Te całe wyliczenia, spekulacje, jakie 95%?
Szkoda, że kompromitacje z ubiegłych lat Was niczego nie nauczyły.

blanco 16.06.2011 10:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mario Nh (Post 1111572)
Te całe wyliczenia, spekulacje, jakie 95%?
Szkoda, że kompromitacje z ubiegłych lat Was niczego nie nauczyły.

No właśnie takie 95 % . Kolega wykonał dobrą robotę i wniósł coś do tematu , a ty tylko wypociłeś coś o kompromitacjach. Wisła to nasza pasja , dlatego spekulujemy i analizujemy sytuację.

Kolumbus 16.06.2011 11:03

kiedy to losowanie bo sie wybudzilem po hibernacji?

crate digger 16.06.2011 11:03

CL o 12
LE o 13

patrzcie na strone UEFA

Wisoman 16.06.2011 11:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wujekWojtek (Post 1110978)
W ogóle idą se w tatry na 8 km z małymi butelkami i telefonami tylko. Do tego w adidaskach ;D

Cholera, jak ja łaziłem po górach to na plecach miałem ze 20kilo tobołów a na nogach solidne trekkingowe buty. Troche takie nierozważne, ale w sumie na szczyt to sobie kolejką wjechali...

To nie Orla Perć tylko przeciwny kierunek, poza tym gdy ja zaczynałem łazikowanie po górach również wybrałem się pierwszy raz w adidasach baaa i to na Świnice, a później dalszą część Orlej :D

CMSNero 16.06.2011 11:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez crate digger (Post 1111604)
CL o 12
LE o 13

patrzcie na strone UEFA



http://www.uefa.com/uefa/mediaservic...d=1642614.html

tofik 16.06.2011 11:19

A losowanie nie w poniedziałek ? :)

Donki 16.06.2011 11:24

W poniedziałek oczywiscie :)

1q2 16.06.2011 12:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mario Nh (Post 1111572)
Te całe wyliczenia, spekulacje, jakie 95%?
Szkoda, że kompromitacje z ubiegłych lat Was niczego nie nauczyły.

Akurat jestem chyba ostatnią osobą której mógłbyś zarzucić lekceważenie przeciwników.Pamiętam te gromy gdy ostrzegałem przed Levadią:>
A wyliczenia bardziej dla tych którzy znów bujają w obłokach i piszą że w 2 i 3 rundzie nie ma z kim odpaść.Jak widać drużyn z którymi nie powinniśmy mieć problemów żadnych jest bardzo mało, szczególnie że z tych 5 prawdziwych ogórków możemy wylosować zaledwie 3

Baala 16.06.2011 13:26

Drugiej rundy bardziej boje się niż trzeciej. Przy trzeciej nasze gwiazdki pewnie mniej lekceważąco podejdą do przeciwnika. Jednak większość to drużyny które powinniśmy przejść i będzie zależeć jak Maaskan przygotuje naszych mentalnie przedewszystkim. Jednak jest tam jedna drużyna dużo mocniejsza niż Karabach. Nefci Baku z którym mam wątpliwości czy byśmy sobie poradzili, już lepiej Videoton trafić. Pozostałe drużyny to nawet finansowo z nami przegrywają. Osobiście chciałbym byśmy na Estońców znowu trafili by zmazać tą największą pucharową hańbe. Bo według mnie Levadia przebija zdecydowanie wszystkie Dinama, Karabachy czy Valarengi jeśli chodzi o kompromitacje.

Wojtas 16.06.2011 18:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Baala (Post 1111674)
Drugiej rundy bardziej boje się niż trzeciej. Przy trzeciej nasze gwiazdki pewnie mniej lekceważąco podejdą do przeciwnika. Jednak większość to drużyny które powinniśmy przejść i będzie zależeć jak Maaskan przygotuje naszych mentalnie przedewszystkim. Jednak jest tam jedna drużyna dużo mocniejsza niż Karabach. Nefci Baku z którym mam wątpliwości czy byśmy sobie poradzili, już lepiej Videoton trafić. Pozostałe drużyny to nawet finansowo z nami przegrywają. Osobiście chciałbym byśmy na Estońców znowu trafili by zmazać tą największą pucharową hańbe. Bo według mnie Levadia przebija zdecydowanie wszystkie Dinama, Karabachy czy Valarengi jeśli chodzi o kompromitacje.





Widze ze nie tylko ja obawiam sie Nefci Baku w 2 rundzie .......

gra tam paru ciekawych pilkarzy brazylijczycy-Rodriguinho,Flavinio,,Emil Mpenza-ktory nie wiem jak sie tam znalazł i co tam robi :D ,czesc pilkarzy to reprezentanci Azerbajdzanu.


Generalnie stadion Tofika,35 st w cieniu,10 kordnow policjii,i 40 tys dzikusów na trybunach-to juz znamy ...i lepiej tego ponowie uniknać.

Xavy 16.06.2011 18:26

Cytat:

gra tam paru ciekawych pilkarzy brazylijczycy-Rodriguinho,Flavinio
A w ilu meczach widziałeś ich w akcji??

Micek14 16.06.2011 19:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtas (Post 1111824)
Generalnie stadion Tofika,35 st w cieniu,10 kordnow policjii,i 40 tys dzikusów na trybunach-to juz znamy ...i lepiej tego ponowie uniknać.

No i do tego ci kibice tupiący rytmicznie nogami:D

Feniks1983 17.06.2011 08:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtas (Post 1111824)
Widze ze nie tylko ja obawiam sie Nefci Baku w 2 rundzie .......

gra tam paru ciekawych pilkarzy brazylijczycy-Rodriguinho,Flavinio,,Emil Mpenza-ktory nie wiem jak sie tam znalazł i co tam robi :D ,czesc pilkarzy to reprezentanci Azerbajdzanu.


Generalnie stadion Tofika,35 st w cieniu,10 kordnow policjii,i 40 tys dzikusów na trybunach-to juz znamy ...i lepiej tego ponowie uniknać.

Pewnie, że obawa jakaś jest, ale i Nasz zespół jest całkowicie inny od tego z ubiegłych lat, więc nie sądzę aby powtórzyło się olewanie. Szczególnie po meczu z Podbeskidziem Robert jest na to uczulony. Co do Brazylijczyków to nie wiem co rozumiesz przez stwierdzenie ciekawi ale za to Mpenza to chyba ostatni dobry okres miał w Schalke... tak więc spokojnie. Nie mówię, że będzie lekko ale szanse są większe według mnie niż w zeszłym roku.

Mario Nh 17.06.2011 09:43

Szansa na grę w fazie grupowej Ligi Europejskiej jest ogromna.
No i podchodzimy do rozgrywek z dobrym bramkarzem a to już połowa sukcesu. :)

Może niektórych zaskoczę ale w 3 rundzie (o ile oczywiście tam dojdziemy) chciałbym abyśmy wylosowali teoretycznie jedną z najmocniejszych drużyn(Viktoria Pilzno, Malmo, Slovan?). Byłby to dobry przedsmak przed tym, co nas czeka w 4 rundzie. Optymistycznie zakładam, że jesteśmy mocni :)

crazykaro 17.06.2011 11:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez CMSNero (Post 1111613)

A nie łatwiej na polskie UEFA wejść. Skoro jest po polsku to trzeba korzystać
http://pl.uefa.com/uefachampionsleag...d=1644095.html

tomasz_19 18.06.2011 09:27

wie ktoś może, kiedy mija termin zgłaszania zawodników do II rundy eliminacji LM?

blank_screen 18.06.2011 16:15

@tomasz_19 tu masz caly regulamin rozgrywek UEFA(po ang.)
Paragraf 18.13
http://www.uefa.com/MultimediaFiles/...4_DOWNLOAD.pdf

Za regulaminem UEFA:
Jeśli chodzi o II rundę, to zawodników można zgłaszać do 7 lipca do północy
III runda - 21 lipca do północy
IV runda - 8 sierpnia do północy
Faza grupowa - 1 września do północy

Dariusz 18.06.2011 22:02

Moim zdaniem najważniejsze to przejść drugą runde, bo potem i motywacja większa i nawet jak odpadniemy to zostaje LE, takze mam nadzieje, ze powtorki sprzed 2 lat nie będzię

Kryniu 18.06.2011 22:07

Sprawdziłem wartość zawodników którzy grali z MKS Zylina w lidze mistrzów i mogę powiedzieć że rynkowa wartość piłkarza to średnio 300 tyś łojro. Porównując się na wartościach piłkarzy mamy teoretycznie znacznie większe szanse od nich( zaznaczam teoretycznie bo w praktyce każdy wie jak to wygląda). Dążę do tego że nie jesteśmy na straconej pozycji i przy dobrym losowania mamy jeśli nie duże to znaczne szanse na awans nawet z tym składem który mamy teraz

kmb 18.06.2011 22:32

Orientuje się ktoś jak wygląda kwestia transmisji eliminacji LM ew LE?W tamtym roku wiadomo - Polsat.
Kupili transmisje na rok, dwa lata?
Chciałbym uniknąć takiej tragedi jak rok temu, gdzie rewanż oglądałem na azerskiej tv i słuchałem tego azerskiego bulgotania przy każdej bramce.

blanco 18.06.2011 22:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kmb (Post 1112658)
Orientuje się ktoś jak wygląda kwestia transmisji eliminacji LM ew LE?W tamtym roku wiadomo - Polsat.
Kupili transmisje na rok, dwa lata?
Chciałbym uniknąć takiej tragedi jak rok temu, gdzie rewanż oglądałem na azerskiej tv i słuchałem tego azerskiego bulgotania przy każdej bramce.

W tym roku prawdopodobnie także Polsat.
Nie rozumiem twojej tragedii, bo transmisja z rewanżu też się odbyła.

JarekTSW 18.06.2011 22:44

ale na Polsacie Sport była , a nie na otwartym :) EL do LM mam nadzieję puszczą w otwartym.

JarekTSW 18.06.2011 22:47

w Poniedziałek o 12.

baro1995 18.06.2011 22:48

Google nie bije.No ale w poniedziałek o godzinie 12. Wyprzedzam następne pytanie,obejrzec będzie można na eurosporcie i uefa.com

KaRaSTSW 19.06.2011 08:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez baro1995 (Post 1112665)
Google nie bije.No ale w poniedziałek o godzinie 12. Wyprzedzam następne pytanie,obejrzec będzie można na eurosporcie i uefa.com

Gdzie masz napisane ze bedzie na eurosporcie ? bo szukam i nie wiedze :)

tedi100 19.06.2011 09:11

Zawsze losowania były na Eurosporcie...

JarekTSW 19.06.2011 09:13

Tych niskich faz nie wiem czy było zawsze. Wydaje mi się, że tylko 4 runda el do LM + grupowa LM I LE.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:39.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl