![]() |
tego się słuchać nie da... Brak Jeliansa, Buniozy
|
Szpaku jak zwykle w formie, już dwa razy wspomniał, że w Wiśle gra Jelians :)
|
Pojechal ktos zwiedzac W-we ???? nie Wiecie ?
|
Ale padaka. Poziom spotkania mnie przeraża
|
Po co wystawiamy najmocniejszą 11, jak im się grać nie chce. Wolałbym widzieć Riosa, który może by miał cel, by grać na 100%.
Na razie to sobie biegamy, dajemy im pokopać. Na razie z gry to zdecydowanie ma Legia. |
o ja pier.. Wisła nic nie gra:(
|
na razie to wygląda tak: Legia się spieła a my wystawilismy dupsko do oklepania
|
Nie poziom spotkania a poziom Wisły której jak kolega na górze napisał grac sie nie chce.
|
Pisalem że będzie kit a nie hit.
TVP2 to sobie wymyśliło mecz do pokazania, mecz o nic.. jednak doping robi różnicę, gdy jest to od razu jakby się Premier League oglądało. Dzięki Tusk! Robert trochę przesadził z tymi słowami przed meczem, że jadą udowodnić że są mistrzami, po co to było gadać (...) |
Ten mecz, to dramat... Na sparingu lepszy doping jest....
|
Jirsak i Shivakov dali sie całkowicie zdominowac w środku pola.
|
póki co najlepszy duet to antywislacki - Szpakowski - Kosecki. żenująco stronniczy komentarz w publicznej telewizji ...
|
Cikos gra dzisiaj sabotaż!
|
Kowalski jest tak żałosny, że aż płakać się chce.
|
Jaka plaża masakra :) Nie ma co oceniać bo widać, że chłopaki pojechali chyba tylko pokopać trochę w gałę, a nie zagrać poważny mecz :)
|
Kowalski już bokami robi:rotfl:
|
Geniek ludzie....
|
W sumie to nawet dobrze że mamy zakaz wyjazdów. Jak się na to patrzę to tylko oszczędzili nam wydatków. Brak słów.
|
Cytat:
|
Ludzie spokojnie, nic nie grają a i tak juz 3 sytuacje były.... dajcie na luz
|
Jirsak i Sivakow chuja w tym srodku robia,ani do przodu ani do tyłu. Paljic dzis o niebo lepiej od Cikosa niestety :/
Po przerwie Garguła za Jirsaka i moze cos zrobia |
Jak ktoś taki jak Kowalski może w ogóle grać na takim poziomie? On jest za słaby nawet na Polonię Bytom
|
Oddać Jirsaka. Albo dopłacić, żeby tylko ktoś go wziął
|
kroimy panowie !
|
I znowu nurek Kucharczyk przycwaniaczył. Wpadł na Pareikę i czerwona kartka dla Pareiki, śmiech
|
Brawo obrona
|
Buahahaha,smiech na sali
A Pareiko wyglada na spokojnego a tu by ich pozabijał wszystkich ;) |
Nie było faulu, wpadł w niego Kucharczyk (czy tam inny Radovic)
|
Od kiedy to bramkarz dostaje czerwo za próbę złapania piłki ? :shock: Przecież to Kucharczyk wleciał w Pareike a nie bramkarz w legionistę..
|
A nie był? Ewidentny faul. Identyczne co zrobił Mielcarz z Meliksonem.
Przynamniej pojedzie sobie Pareiko na kadre. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:01. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl