Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [28 kolejka] Legia Warszawa - Wisła Kraków (21 maja, godz. 15:45) (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8089)

dwdx1906 21.05.2011 14:56

tego się słuchać nie da... Brak Jeliansa, Buniozy

kibic sukcesu 2007 21.05.2011 14:56

Szpaku jak zwykle w formie, już dwa razy wspomniał, że w Wiśle gra Jelians :)

davids 21.05.2011 15:00

Pojechal ktos zwiedzac W-we ???? nie Wiecie ?

Kryniu 21.05.2011 15:02

Ale padaka. Poziom spotkania mnie przeraża

skeba 21.05.2011 15:04

Po co wystawiamy najmocniejszą 11, jak im się grać nie chce. Wolałbym widzieć Riosa, który może by miał cel, by grać na 100%.
Na razie to sobie biegamy, dajemy im pokopać. Na razie z gry to zdecydowanie ma Legia.

Magpie 21.05.2011 15:07

o ja pier.. Wisła nic nie gra:(

tommiyacht 21.05.2011 15:07

na razie to wygląda tak: Legia się spieła a my wystawilismy dupsko do oklepania

PANDEM0NIUM 21.05.2011 15:08

Nie poziom spotkania a poziom Wisły której jak kolega na górze napisał grac sie nie chce.

CH. 21.05.2011 15:09

Pisalem że będzie kit a nie hit.
TVP2 to sobie wymyśliło mecz do pokazania, mecz o nic.. jednak doping robi różnicę, gdy jest to od razu jakby się Premier League oglądało. Dzięki Tusk!
Robert trochę przesadził z tymi słowami przed meczem, że jadą udowodnić że są mistrzami, po co to było gadać (...)

DrunkenBear 21.05.2011 15:09

Ten mecz, to dramat... Na sparingu lepszy doping jest....

PANDEM0NIUM 21.05.2011 15:10

Jirsak i Shivakov dali sie całkowicie zdominowac w środku pola.

Dubi 21.05.2011 15:14

póki co najlepszy duet to antywislacki - Szpakowski - Kosecki. żenująco stronniczy komentarz w publicznej telewizji ...

PANDEM0NIUM 21.05.2011 15:17

Cikos gra dzisiaj sabotaż!

riv 21.05.2011 15:22

Kowalski jest tak żałosny, że aż płakać się chce.

NHwiernyTS 21.05.2011 15:26

Jaka plaża masakra :) Nie ma co oceniać bo widać, że chłopaki pojechali chyba tylko pokopać trochę w gałę, a nie zagrać poważny mecz :)

TOMEK 11 21.05.2011 15:27

Kowalski już bokami robi:rotfl:

TOMEK 11 21.05.2011 15:29

Geniek ludzie....

Kryniu 21.05.2011 15:31

W sumie to nawet dobrze że mamy zakaz wyjazdów. Jak się na to patrzę to tylko oszczędzili nam wydatków. Brak słów.

murray 21.05.2011 15:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez davids (Post 1096950)
Pojechal ktos zwiedzac W-we ???? nie Wiecie ?

Kowalski, Cikosz i można by całkiem sporo wymieniać

Orson 21.05.2011 15:32

Ludzie spokojnie, nic nie grają a i tak juz 3 sytuacje były.... dajcie na luz

El'kabat 21.05.2011 15:33

Jirsak i Sivakow chuja w tym srodku robia,ani do przodu ani do tyłu. Paljic dzis o niebo lepiej od Cikosa niestety :/
Po przerwie Garguła za Jirsaka i moze cos zrobia

konaar 21.05.2011 15:34

Jak ktoś taki jak Kowalski może w ogóle grać na takim poziomie? On jest za słaby nawet na Polonię Bytom

leszekm_ 21.05.2011 15:35

Oddać Jirsaka. Albo dopłacić, żeby tylko ktoś go wziął

TOMEK 11 21.05.2011 15:35

kroimy panowie !

leszekm_ 21.05.2011 15:36

I znowu nurek Kucharczyk przycwaniaczył. Wpadł na Pareikę i czerwona kartka dla Pareiki, śmiech

mitmichael 21.05.2011 15:36

Brawo obrona

El'kabat 21.05.2011 15:36

Buahahaha,smiech na sali

A Pareiko wyglada na spokojnego a tu by ich pozabijał wszystkich ;)

leszekm_ 21.05.2011 15:37

Nie było faulu, wpadł w niego Kucharczyk (czy tam inny Radovic)

jaszczur90 21.05.2011 15:37

Od kiedy to bramkarz dostaje czerwo za próbę złapania piłki ? :shock: Przecież to Kucharczyk wleciał w Pareike a nie bramkarz w legionistę..

mr_kwolf 21.05.2011 15:37

A nie był? Ewidentny faul. Identyczne co zrobił Mielcarz z Meliksonem.

Przynamniej pojedzie sobie Pareiko na kadre.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:01.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl