![]() |
Od 60 minuty wróci doping zapewne
|
To trzeba wygrać bez względu na wszystko!!!!
A z dopingiem Nasi grali by lepiej. Co do tego nie mam żadnych wątpliwości. |
Trzeba także pamiętać, że wygrana dzisiaj i w niedziele w derbach bez względu na pozostałe wyniki daje nam mistrzostwo.
|
Ale ten Kirm to jest....:|
|
Kirm, co za setka...
|
Widzę, że oprócz bocznych obrońców i napastnika, to trzeba kupić porządnego bocznego pomocnika.
|
Robert zapomniał, ze ma zmiany...
|
Czemu my nic nie gramy ? Walczymy o remis ?
|
Genkov i luv uuu
|
Gienek!!!!
|
Gienek !! !!!!!!!!!!!
|
Genkov kapitalnie!!!!
|
Brawo kur.a! Jeden mecz nas dzieli od Mistrzostwa!
|
goooooooooooooooolllllllllllllllllllll !!!!!!!!!!!!!!!!! ....A JEST !!!!!!!!!!!!!!!
|
Widzę, że Genkov celuje w tytuł króla strzelców :P i paradoksalnie to wcale nie jest niemożliwe.
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
|
Sobol jest dziś BEZNADZIEJNY. Wolny jak .....
|
Kto dziś płacze po Pawle Brożku.
|
Cytat:
|
Cytat:
W niedzielę MISTRZ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:> |
Cytat:
|
Dziwny mecz dziwny dzien , ale 3 pkt sa !!!
|
Mistrz mistrz !!! Wisła kraków !!!!
|
I koniec. Mialem wrazenie ze przy niektorych akcjach naszym nie chcialo sie biegac by wykonczyc akcje :P (chociaz i tak prowadzili gre)
|
MISTRZ MISTRZ NASZ TS. I jak tu nie kochac Genkova :D
|
Jeeeeeeeessssssstttttttttttttt !!!!!!!! W niedziele będziemy świętować... Mistrz Mistrz Nasz TS !!!!!!! :D
Nikt nie będzie pauzował za kartki :D |
jessst! w cieniu bezsensownego protestu, nasza kochana Wisełka wygrywa i przybliża się do mistrzostwa polski :) super!
|
Jeszcze tylko jedna wygrana i 13 tytuł Mistrza Polski jest nasz.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:12. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl