Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [26 kolejka] Wisła Kraków-Lech Poznań, 11 maja, 20:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8057)

tas de fleia 11.05.2011 20:00

Od 60 minuty wróci doping zapewne

Kibic1928 11.05.2011 20:10

To trzeba wygrać bez względu na wszystko!!!!
A z dopingiem Nasi grali by lepiej.
Co do tego nie mam żadnych wątpliwości.

tarantulaw2 11.05.2011 20:25

Trzeba także pamiętać, że wygrana dzisiaj i w niedziele w derbach bez względu na pozostałe wyniki daje nam mistrzostwo.

River 11.05.2011 20:31

Ale ten Kirm to jest....:|

skeba 11.05.2011 20:31

Kirm, co za setka...

vaazon 11.05.2011 20:34

Widzę, że oprócz bocznych obrońców i napastnika, to trzeba kupić porządnego bocznego pomocnika.

skeba 11.05.2011 20:35

Robert zapomniał, ze ma zmiany...

Teqcontroller 11.05.2011 20:36

Czemu my nic nie gramy ? Walczymy o remis ?

vaazon 11.05.2011 20:37

Genkov i luv uuu

River 11.05.2011 20:37

Gienek!!!!

Teqcontroller 11.05.2011 20:37

Gienek !! !!!!!!!!!!!

Kibic1928 11.05.2011 20:38

Genkov kapitalnie!!!!

tarantulaw2 11.05.2011 20:38

Brawo kur.a! Jeden mecz nas dzieli od Mistrzostwa!

SWEET_83 11.05.2011 20:38

goooooooooooooooolllllllllllllllllllll !!!!!!!!!!!!!!!!! ....A JEST !!!!!!!!!!!!!!!

PhantomRanger 11.05.2011 20:39

Widzę, że Genkov celuje w tytuł króla strzelców :P i paradoksalnie to wcale nie jest niemożliwe.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tarantulaw2 (Post 1089779)
Brawo kur.a! Jeden mecz nas dzieli od Mistrzostwa!

Nie wygraliśmy jeszcze tego meczu.

tomasz_19 11.05.2011 20:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LuKaS TSW (Post 1089764)
a ten kolega Tomasz_19 mógłby chociaż raz pojawić się na meczu a nie co kolejkę swoje żale tu wylewać.

uwierz mi, że zamieniłbym fotel na zimne krzesełko... ale mnie po prostu nie stać na dojazd i pobyt w Krakowie... na marginesie muszę powiedzieć, że mam 500 km do Krakowa... amen

SWEET_83 11.05.2011 20:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tarantulaw2 (Post 1089779)
Brawo kur.a! Jeden mecz nas dzieli od Mistrzostwa!

Spokojnie mecz sie jeszcze nie skonczył...

tarantulaw2 11.05.2011 20:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PhantomRanger (Post 1089781)
Nie wygraliśmy jeszcze tego meczu.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SWEET_83 (Post 1089783)
Spokojnie mecz sie jeszcze nie skonczył...

Jakoś nie wierzę że przegramy/zremisujemy. Kwiat się dzisiaj nie otworzy :D

Teqcontroller 11.05.2011 20:44

Sobol jest dziś BEZNADZIEJNY. Wolny jak .....

wwf 11.05.2011 20:45

Kto dziś płacze po Pawle Brożku.

SWEET_83 11.05.2011 20:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Teqcontroller (Post 1089790)
Sobol jest dziś BEZNADZIEJNY. Wolny jak .....

Sobol najlepsze chwile ma już za sobą...Czas na emeryturkę...:-p

bebeto 11.05.2011 20:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wwf (Post 1089793)
Kto dziś płacze po Pawle Brożku.

Daj spokój Pawłowi!!!!!!
W niedzielę MISTRZ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:>

tarantulaw2 11.05.2011 20:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wwf (Post 1089793)
Kto dziś płacze po Pawle Brożku.

Wszyscy Ci, którzy płakali gdy odchodził. Z Genkovem by tworzyli super atak. A do tego jeszcze Mały, Melikson i Kirm.

Teqcontroller 11.05.2011 20:59

Dziwny mecz dziwny dzien , ale 3 pkt sa !!!

Bronex 11.05.2011 20:59

Mistrz mistrz !!! Wisła kraków !!!!

Maverjuve 11.05.2011 21:00

I koniec. Mialem wrazenie ze przy niektorych akcjach naszym nie chcialo sie biegac by wykonczyc akcje :P (chociaz i tak prowadzili gre)

mitmichael 11.05.2011 21:00

MISTRZ MISTRZ NASZ TS. I jak tu nie kochac Genkova :D

SWEET_83 11.05.2011 21:00

Jeeeeeeeessssssstttttttttttttt !!!!!!!! W niedziele będziemy świętować... Mistrz Mistrz Nasz TS !!!!!!! :D

Nikt nie będzie pauzował za kartki :D

tomasz_19 11.05.2011 21:01

jessst! w cieniu bezsensownego protestu, nasza kochana Wisełka wygrywa i przybliża się do mistrzostwa polski :) super!

PhantomRanger 11.05.2011 21:02

Jeszcze tylko jedna wygrana i 13 tytuł Mistrza Polski jest nasz.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:12.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl