Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [24 kolejka] Wisła Kraków - Górnik Zabrze 30 kwietnia, 16:15 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8035)

SWEET_83 30.04.2011 16:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bronex (Post 1083652)
I z czego się cieszycie ??? Że Jagiellonia przegrywa??? Bez jaj ...

Jak się takich okazji nie wykorzystuje to oczym my mamy tu gadać... 6 punktów przewagi nad Jagą było by super...

tarantulaw2 30.04.2011 16:27

Może mi ktoś wyjaśnić dlaczego trener zdjął Cikosa?

Pytam bez napinki. Nie mogłem oglądać bo za duża burza.

skeba 30.04.2011 16:27

Jeszcze ta ulewa... Więcej przypadku, niż gry.
Sobolewski - zmiana, Górnik gra bokami, wpuścić kogoś za niego, Riosa, Gargułę, obojetnie.
branco - fenomen, co piłka to strach w oczach

Nawet Melikson nic nie gra...

SWEET_83 30.04.2011 16:29

Znów widzę powtórkę z pierwszej połowy,nic się nie zmieniło gramy bez napastnika :(

PANDEM0NIUM 30.04.2011 16:29

Ale Żuraw zapalił w środku pola. Prawie 2:0 po kontrze :(

mateuszchester 30.04.2011 16:30

To Samo Co w 1 połowie , Branco 4 liga . Dramat

Kryniu 30.04.2011 16:30

Już wiem dlaczego w poprzednim klubie chcieli strzelać do Branco. Koleś jest beznadziejny

AS82 30.04.2011 16:31

Po co on tego Zurawskiego trzyma dalej , po jego przyjeciu powinno byc 0-2 ...

dwdx1906 30.04.2011 16:31

Najwyżej liga będzie ciekawsza.

Schabek 30.04.2011 16:31

O mój Boże według mnie już ja bym lepiej zagrał niż ten cały Branco, zero determinacji u niego tylko strach w oczach chyba

tarantulaw2 30.04.2011 16:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bronex (Post 1083664)
Ej słyszeliście ,że Cabral dostał powołanie do reprezentacji Argentyny.

No i co z tego?


A wracając co do meczu... Gramy 9 na 11. Bez Branco i Żurawskiego.

PANDEM0NIUM 30.04.2011 16:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez skeba (Post 1083658)
Jeszcze ta ulewa... Więcej przypadku, niż gry.

Nie rozumiem piszących w taki sposób. Przecież obie drużyny mają takie same warunki. I to Górnik w tych warunkach lepiej operują piłką.

Może Jopik odda to co zabrał i wlepi jakiegoś samobója albo dwa :)

Kryniu 30.04.2011 16:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Hanys (Post 1083665)
Wam te darcie mordy nie przeszkadza? Nie wierze.

Przeszkadza? Ja to sobie nawet słucham jak meczu nie ma heh:rotfl:

skeba 30.04.2011 16:33

Tragedia, nie da się tego oglądać...

mateuszchester 30.04.2011 16:33

KU... CO ONI ROBIĄ ! Oglądać się tego nie da . Brawa CHAVEZ

SWEET_83 30.04.2011 16:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bronex (Post 1083664)
Ej słyszeliście ,że Cabral dostał powołanie do reprezentacji Argentyny.


Tak to prawda. Wczoraj wszedł w drugiej połowie i bramkę strzelił... Wisła Grac ....a Mać !!!!!!

Hanys 30.04.2011 16:33

No k**** niech zamknię japę w końcu bo nie da się tego oglądać... jak na targowisku jakimś - taka wieś

Schabek 30.04.2011 16:34

Jaliens kolejny z naszych obrońców który pokazuje "klasę". Nie ma obrony nie ma ataku ...

SzEjKeR 30.04.2011 16:34

Ku..a nie wiem co oni robia na treningach bo im bliżej konca sezonu tym gra tragiczniejsza

tarantulaw2 30.04.2011 16:34

Wkurzają mnie tacy ludzie co tak piszą, ale... ....A MAĆ !

To co robi obrona, i teraz ta kontra... Ja .......e!

WISŁA NIE ZASŁUGUJE ANI NA MISTRZOSTWO, ANI NA PUNKTY W TYM MECZU.

satori 30.04.2011 16:34

Ale slaby mecz ja .......e

SWEET_83 30.04.2011 16:34

Polonia B - Jaga 2:0

Kibic1928 30.04.2011 16:35

Kolejna 100% sytuacja...

vaazon 30.04.2011 16:35

Chavez jest niesamowity. Ci co wypisywali, że jest drewnem i to nawet w tym temacie - żal mi was.
Kirm nie strzelił patelni z kilku metrów, a teraz spieprzył świetną kontrę. Co się dzieje? :(

Enrico2000 30.04.2011 16:36

....a jak mozna tak kontre wyprowadzac !! Kirm zamiast podac trzyma pilke jak nie wiem kto, co nam z zoltej kartki nic !!

skeba 30.04.2011 16:36

Nie podawajcie wyniku Jagiellonii, tu trzeba grać i chociaż 1 pkt zdobyć, bo później w Gdańsku nie zdobędziemy na pewno 3 pkt, a Jaga u siebie wygra.
Górnik seta za setką, my nie oddajemy w ogóle strzałów na bramkę. Tragedia

Cytat:

To pomyślcie jaka ta nasza liga jest silna. Cabral grzeje ławę w Legii a teraz zagra z Tevezem , Messim z Nigerią 1 czerwca...
- Nie zagra !!!

Bronex 30.04.2011 16:36

To pomyślcie jaka ta nasza liga jest silna. Cabral grzeje ławę w Legii a teraz zagra z Tevezem , Messim z Nigerią 1 czerwca...

Hanys 30.04.2011 16:36

wyłączam ten mecz... ;/ tak mnie wkurza ten pijak który krzyczy przez mikrofon ze nie moge dłuzej oglądać ;/

partyzant1983 30.04.2011 16:37

Ja nie wiem co Branco robi na boisku...

mateuszchester 30.04.2011 16:37

Gdyby nie Pareiko ....


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:37.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl