![]() |
Cytat:
|
Może mi ktoś wyjaśnić dlaczego trener zdjął Cikosa?
Pytam bez napinki. Nie mogłem oglądać bo za duża burza. |
Jeszcze ta ulewa... Więcej przypadku, niż gry.
Sobolewski - zmiana, Górnik gra bokami, wpuścić kogoś za niego, Riosa, Gargułę, obojetnie. branco - fenomen, co piłka to strach w oczach Nawet Melikson nic nie gra... |
Znów widzę powtórkę z pierwszej połowy,nic się nie zmieniło gramy bez napastnika :(
|
Ale Żuraw zapalił w środku pola. Prawie 2:0 po kontrze :(
|
To Samo Co w 1 połowie , Branco 4 liga . Dramat
|
Już wiem dlaczego w poprzednim klubie chcieli strzelać do Branco. Koleś jest beznadziejny
|
Po co on tego Zurawskiego trzyma dalej , po jego przyjeciu powinno byc 0-2 ...
|
Najwyżej liga będzie ciekawsza.
|
O mój Boże według mnie już ja bym lepiej zagrał niż ten cały Branco, zero determinacji u niego tylko strach w oczach chyba
|
Cytat:
A wracając co do meczu... Gramy 9 na 11. Bez Branco i Żurawskiego. |
Cytat:
Może Jopik odda to co zabrał i wlepi jakiegoś samobója albo dwa :) |
Cytat:
|
Tragedia, nie da się tego oglądać...
|
KU... CO ONI ROBIĄ ! Oglądać się tego nie da . Brawa CHAVEZ
|
Cytat:
Tak to prawda. Wczoraj wszedł w drugiej połowie i bramkę strzelił... Wisła Grac ....a Mać !!!!!! |
No k**** niech zamknię japę w końcu bo nie da się tego oglądać... jak na targowisku jakimś - taka wieś
|
Jaliens kolejny z naszych obrońców który pokazuje "klasę". Nie ma obrony nie ma ataku ...
|
Ku..a nie wiem co oni robia na treningach bo im bliżej konca sezonu tym gra tragiczniejsza
|
Wkurzają mnie tacy ludzie co tak piszą, ale... ....A MAĆ !
To co robi obrona, i teraz ta kontra... Ja .......e! WISŁA NIE ZASŁUGUJE ANI NA MISTRZOSTWO, ANI NA PUNKTY W TYM MECZU. |
Ale slaby mecz ja .......e
|
Polonia B - Jaga 2:0
|
Kolejna 100% sytuacja...
|
Chavez jest niesamowity. Ci co wypisywali, że jest drewnem i to nawet w tym temacie - żal mi was.
Kirm nie strzelił patelni z kilku metrów, a teraz spieprzył świetną kontrę. Co się dzieje? :( |
....a jak mozna tak kontre wyprowadzac !! Kirm zamiast podac trzyma pilke jak nie wiem kto, co nam z zoltej kartki nic !!
|
Nie podawajcie wyniku Jagiellonii, tu trzeba grać i chociaż 1 pkt zdobyć, bo później w Gdańsku nie zdobędziemy na pewno 3 pkt, a Jaga u siebie wygra.
Górnik seta za setką, my nie oddajemy w ogóle strzałów na bramkę. Tragedia Cytat:
|
To pomyślcie jaka ta nasza liga jest silna. Cabral grzeje ławę w Legii a teraz zagra z Tevezem , Messim z Nigerią 1 czerwca...
|
wyłączam ten mecz... ;/ tak mnie wkurza ten pijak który krzyczy przez mikrofon ze nie moge dłuzej oglądać ;/
|
Ja nie wiem co Branco robi na boisku...
|
Gdyby nie Pareiko ....
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:37. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl