Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [23 kolejka] Śląsk Wrocław - Wisła Kraków ; 21.04.2011 ; 20:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8027)

Borinho 21.04.2011 14:21

Rios to może być królem takiej młodej ekstraklasy tylko. Poziom Mesy to w większości wypadków II , III liga Polska !!!. Widać że skoro Rios zdobywa tam gole to wyrasta ponad poziom tych lig. Niestety do stylu gry Wisły on nie pasuje bo gramy tylko jednym środkowym napastnikiem !!!a on sam w ataku jest za słaby fizycznie. Lepiej dla niego by było jak by ogrywał się w klubie 1 ligi lub środka ekstraklasy bo wtedy można by zobaczyć na co naprawdę go stać . Tutaj nie ma czasu na eksperymenty ... grać muszą najlepsi i ci którzy najbardziej pasują do taktyki trenera bo walczymy o mistrza

escobarek 21.04.2011 14:23

Czy ktoś ma pojęcie czy są jeszcze bilety na ten mecz? Szukałem jakiegoś numeru do kas ale nie udało mi się nic znaleźć niestety.

63624 21.04.2011 15:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez escobarek (Post 1080490)
Czy ktoś ma pojęcie czy są jeszcze bilety na ten mecz? Szukałem jakiegoś numeru do kas ale nie udało mi się nic znaleźć niestety.

Tu masz dane do kontaktu z kasami:

http://www.slaskwroclaw.pl/5294.dhtml

Choć biletów na 99% nie ma, ja kupowałem tydzień temu i już tylko na najgorsze miejsca były. :)

Co do meczu, jesteście faworytami, a ja na to liczę, bo Śląsk gra lepiej gdy nie musi atakować. Dlatego z faworytami ostatnio nam lepiej szło.

Misiek570 21.04.2011 17:15

Cytat:

Czy ktoś ma pojęcie czy są jeszcze bilety na ten mecz? Szukałem jakiegoś numeru do kas ale nie udało mi się nic znaleźć niestety.
"W kasach zostało niecałe pięćset biletów." - Sląsk na fb.

snyrting 21.04.2011 18:25

Główna podała skład na dzisiejszy mecz:


Pareiko
Cikos
Chavez
Jaliens
Paljić
Melikson
Jirsak
Sobolewski
Sivakov
Kirm
Małecki

Moim zdaniem, biorąc pod uwagę obecną formę naszych piłkarzy, Maaskant wybrał najlepiej.

sportnh 21.04.2011 18:27

zagramy bez napadziora jako takiego czy Maly na szpicy ?? JAK TO WIDZICIE??

Sami 21.04.2011 18:27

---------------PAREIKO----------------
------------------------------------------
CIKOS--CHAVEZ--JALIENS--PALJIĆ
------------------------------------------
-------------SOBOLEWSKI-------------
----------JIRSAK--SIVAKOV-----------
MELIKSON------------------------KIRM
---------------MAŁECKI-----------------

Wg mnie skład jak najbardziej OK :D

KOMINEK 21.04.2011 18:38

Od teraz do końca meczu temat działa jak czat co nie znaczy że nie przyglądają mu się moderatorzy i można pisać głupoty.

Chyba nie muszę przypominać że to mecz zgodowy co też daje pewne ograniczenia.

Teqcontroller 21.04.2011 18:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Sami (Post 1080551)
---------------PAREIKO----------------
------------------------------------------
CIKOS--CHAVEZ--JALIENS--PALJIĆ
------------------------------------------
-------------SOBOLEWSKI-------------
----------JIRSAK--SIVAKOV-----------
MELIKSON------------------------KIRM
---------------MAŁECKI-----------------

Wg mnie skład jak najbardziej OK :D

Też mi się tak zdaje.

Co do meczu , to może nasi pierwsze 20 min nie prześpią , lub 1 połowę tak jak się zdarza ostatnio.

PitM 21.04.2011 18:44

Kazek gadał głupoty i dostał w łeb...

SWEET_83 21.04.2011 18:51

Czeka nas ciężki mecz... Ja myślę ze wygramy jedną bramką... Mam nadzieje...

jendrus 21.04.2011 18:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PitM (Post 1080569)
Kazek gadał głupoty i dostał w łeb...


hahaha true true :D

Ale bardzo defensywnie ich Robert ustawił jak Real wczoraj na barce wczoraj. Tyły na pewno zabezpieczone <trzeba się obawiać stałych fragmentów> i kontra z szybkim małym:) Maor coś wymyśli!!

lord damien 21.04.2011 18:58

Czym dostał? Dopiero zaczynam oglądać.

SWEET_83 21.04.2011 19:00

Dziwne posunięcie Leńnczyka Sląsk zagra bez napastnika...

Chrisman 21.04.2011 19:03

fajny paradoks obie drużyny bez napastnika

Chrisman 21.04.2011 19:09

brawo sobol

mic 21.04.2011 19:09

Nasza obrona (srodek) jest najgorsza od dziesiecioleci.

vaazon 21.04.2011 19:09

Liga będzie ciekawsza.

markowywislak 21.04.2011 19:11

gdzie jest wilk?sobol legenda ale swoje lata ma i na siłe nie można go trzymać!!!

PhantomRanger 21.04.2011 19:12

Czy oni nie wiedzą co to gra od 1 do 90 minuty ??

AS82 21.04.2011 19:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PhantomRanger (Post 1080582)
Czy oni nie wiedzą co to gra od 1 do 90 minuty ??


To samo co z Polonia Bytom ,gol w 2 minucie, juz pomijajac fakt ze tam byl spalony ,to dwoch pilkarzy Slaska se wyszlo sam na sam a ci stoja i sie gapia i niezawodny Sobol...

tomasz_19 21.04.2011 19:15

nie mogę pojąć na jaką cholerę trener stawia na Sivakowa... Wilk jest uważam w lepszej formie i bardziej zasługuje na pierwszą jedenastkę...

Lysy 21.04.2011 19:16

Środek z Sobolewskim i od razu daliśmy się zdominować. Nie wiem co musi zrobić Wilk by wybiec w pierwszym składzie? strzelić hattricka?

SWEET_83 21.04.2011 19:16

Podobnie zaczęliśmy z Polonią B... Takie głupie bramki tracimy...

dostuffca 21.04.2011 19:17

Co oni się tak ślizgają?

Chrisman 21.04.2011 19:18

ładnie sklelił piłkę siwiakov

markowywislak 21.04.2011 19:18

siwakow nie umie przyjąc piłki!!!!cozrobił chłop

PhantomRanger 21.04.2011 19:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lysy (Post 1080585)
Środek z Sobolewskim i od razu daliśmy się zdominować. Nie wiem co musi zrobić Wilk by wybiec w pierwszym składzie? strzelić hattricka?

Można również zapytać co musi zrobić Sobolewski, aby w końcu usiadł tak gdzie jego miejsce przy obecnej dyspozycji czyli na ławie.

BigLeb 21.04.2011 19:24

Sobol dzisiaj strzeli i wam buzie pozamyka :)/

Lysy 21.04.2011 19:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez BigLeb (Post 1080591)
Sobol dzisiaj strzeli i wam buzie pozamyka :)/

Już strzelił :rotfl: Ale coś w tym jest, jak się na kogoś na forum narzeka to zwykle zdobywa on bramkę :) Tak było z Małeckim, Genkovem i nie mam nic przeciwko temu by Sobol zrehabilitował się za tego swojaka.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:42.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl