![]() |
Cytat:
|
Cytat:
|
Od Marka Zieńczuka czuć dość porządnie sentyment do Wisły :D:D:D
|
Cytat:
|
Gra padaka, zreszta podobnie jak w poprzednich meczach...ale na Jage czy na kazdy inny polski zespol wystarczy, o czym to swiadczy? O poziomie ligi, bo przyjada jakies ogorki i znowu skonczy sie "zaskakujaca" porazka ;).
A komentarz swietny...nie znosze ludzi, ktorzy slodza i przeklamuja rzeczywitosc, a tutaj mamy trzezwe spojrzenie na to, co dzieje sie na boisku. |
Cała nasza liga gra padakę, a my na ich świetle wcale tak źle się nie prezentujemy...
|
Melikson przepięknie, Rios niech się szykuje, bo mnie nie przekonuje ten Bulgar, nic a nic nie gra, przepychanie tylko
|
GENKOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOW !! :D Nareszcie !
|
Cytat:
10 znaków. |
Cytat:
|
2:0 BRAWO, pełna rehabilitacja za ten pierwszy strzał:P
|
Gienek!!! w koncu.
|
WkoŃcu strzeliŁ ku*wa gola!
|
Wreszcie u nas ktoś potrafi lobować bramkarza :D
|
aaaaaa w końcu Gienek !
|
Cytat:
ale do tego fragmentu co pisałem - grał słabo. |
Asysta Pareiki :) ładnie Genkov poszedł, może nabierze troche pewności siebie :)
|
:0 Genkov strzelił :D
|
Szczerze, to chcialbym zobaczyć jeszcze parę bramek dla Wisełki, żeby wybić Probierzowi mistrzostwo z głowy :D
Ale to tylko takie marzenie xdd |
Cytat:
|
Ciekawe w której minucie wpuści Riosa?
Karny?? Nie było wg mnie. |
Franek ty nurku, eh.
Oliwa sprawiedliwa! Tam nie było żadnego kontaktu. PAREIKO! |
ale sędzia sprzedawczyk !
|
Dupa nie karny :/
|
PAREIKO mistrz :D
|
Pareiko :D:D:D Fantastycznie !
|
Pareiko!!!!!!!!!!
|
Mamy bramkarza !
|
Pereiko gra koncert. Jak on to obronił?
|
Pareiko man of the match !!!
Nie wiem co Rios musi zrobić, by wejść na boisko. Wpuszczany jest Sivakow, który nic nie pokazuje w meczach. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:22. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl