Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [20 kolejka] Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok 3 kwietnia, niedziela, godz. 14:45 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7986)

PotiWisla 03.04.2011 14:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SWEET_83 (Post 1072269)
Nie wiem czy ktoś zauważył na ławce nie ma środkowego obrońcy... Nie chce nic krakać ale Jaliens już z zółta kartka...:-/

Jaliens da sobie rade , lepiej trzymać go z zółta kartka niz wpuscic Kowalskiego :)

mitmichael 03.04.2011 14:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PANDEM0NIUM (Post 1072262)
Czy tylko mnie wkur..a gadka Węgrzyna?

Tutaj w C+ to kazdy gdy gra Wisła wala teksty, ze az sie odechciewa ich słuchac. Najpierw denerwuja teksty Szymkowiaka a teraz jeszcze Wengrzyn - na dodatek obaj grali kiedys w Wisle. To juz sie stalo norma w C+

krowczax 03.04.2011 14:55

Od Marka Zieńczuka czuć dość porządnie sentyment do Wisły :D:D:D

eryk_cartman 03.04.2011 14:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mitmichael (Post 1072273)
Tutaj w C+ to kazdy gdy gra Wisła wala teksty, ze az sie odechciewa ich słuchac. Najpierw denerwuja teksty Szymkowiaka a teraz jeszcze Wengrzyn - na dodatek obaj grali kiedys w Wisle. To juz sie stalo norma w C+

Węgrzyn....... 10 znaków.

For_FuN_ 03.04.2011 14:59

Gra padaka, zreszta podobnie jak w poprzednich meczach...ale na Jage czy na kazdy inny polski zespol wystarczy, o czym to swiadczy? O poziomie ligi, bo przyjada jakies ogorki i znowu skonczy sie "zaskakujaca" porazka ;).

A komentarz swietny...nie znosze ludzi, ktorzy slodza i przeklamuja rzeczywitosc, a tutaj mamy trzezwe spojrzenie na to, co dzieje sie na boisku.

krowczax 03.04.2011 15:01

Cała nasza liga gra padakę, a my na ich świetle wcale tak źle się nie prezentujemy...

skeba 03.04.2011 15:08

Melikson przepięknie, Rios niech się szykuje, bo mnie nie przekonuje ten Bulgar, nic a nic nie gra, przepychanie tylko

krowczax 03.04.2011 15:14

GENKOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOW !! :D Nareszcie !

Ravers 03.04.2011 15:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez skeba (Post 1072278)
Melikson przepięknie, Rios niech się szykuje, bo mnie nie przekonuje ten Bulgar, nic a nic nie gra, przepychanie tylko

I co?

10 znaków.

vaazon 03.04.2011 15:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez skeba (Post 1072278)
Melikson przepięknie, Rios niech się szykuje, bo mnie nie przekonuje ten Bulgar, nic a nic nie gra, przepychanie tylko

Genkov zrobił ci na złośc:D

Adriss 03.04.2011 15:14

2:0 BRAWO, pełna rehabilitacja za ten pierwszy strzał:P

kpn 03.04.2011 15:14

Gienek!!! w koncu.

stalsanok1946 03.04.2011 15:15

WkoŃcu strzeliŁ ku*wa gola!

DrunkenBear 03.04.2011 15:15

Wreszcie u nas ktoś potrafi lobować bramkarza :D

Janosz963 03.04.2011 15:15

aaaaaa w końcu Gienek !

skeba 03.04.2011 15:15

Cytat:

Genkov zrobił ci na złośc:D
Cieszy mnie to niesamowicie :)
ale do tego fragmentu co pisałem - grał słabo.

Orson 03.04.2011 15:15

Asysta Pareiki :) ładnie Genkov poszedł, może nabierze troche pewności siebie :)

SWEET_83 03.04.2011 15:16

:0 Genkov strzelił :D

krowczax 03.04.2011 15:16

Szczerze, to chcialbym zobaczyć jeszcze parę bramek dla Wisełki, żeby wybić Probierzowi mistrzostwo z głowy :D

Ale to tylko takie marzenie xdd

4fan_player 03.04.2011 15:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krowczax (Post 1072290)
Szczerze, to chcialbym zobaczyć jeszcze parę bramek dla Wisełki, żeby wybić Probierzowi mistrzostwo z głowy :D

Żebyśmy czasem nie zobaczyli paru bramek dla Jagiellonii. Widać, że jeszcze się nie poddali.

PANDEM0NIUM 03.04.2011 15:28

Ciekawe w której minucie wpuści Riosa?
Karny?? Nie było wg mnie.

vaazon 03.04.2011 15:28

Franek ty nurku, eh.
Oliwa sprawiedliwa! Tam nie było żadnego kontaktu. PAREIKO!

Janosz963 03.04.2011 15:28

ale sędzia sprzedawczyk !

DrunkenBear 03.04.2011 15:28

Dupa nie karny :/

Adriss 03.04.2011 15:28

PAREIKO mistrz :D

krowczax 03.04.2011 15:28

Pareiko :D:D:D Fantastycznie !

kpn 03.04.2011 15:28

Pareiko!!!!!!!!!!

Janosz963 03.04.2011 15:29

Mamy bramkarza !

PANDEM0NIUM 03.04.2011 15:29

Pereiko gra koncert. Jak on to obronił?

skeba 03.04.2011 15:29

Pareiko man of the match !!!
Nie wiem co Rios musi zrobić, by wejść na boisko. Wpuszczany jest Sivakow, który nic nie pokazuje w meczach.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:22.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl