![]() |
ale wrzuta małego dlaczego nie poddaje az sie prosi
|
....a te forum podczas meczu to normalnie sala samobójców - spokojnie Emo Wiślaki;)
Ładna brameczka i zaczynamy cisnąć |
Małecki naucz się dośrodkowywać wreszcie..... :/
|
Cytat:
|
Tak jak myślałem z Bytomiem będzie trudny mecz.
Brawo dla Kirma. Jest to nasz pierwszy gol z innego stałego fragmentu niż rzut wolny naprawdę bardzo ładnie przymierzył. Ładna akcja Małego. |
ja widze po raz pierwszy Jirsaka ktory sie wraca do obrony i probuje rozgrywac
|
Chavez na Ławke
|
i kto ma wejsc Kowalski?
|
Borski nam teraz ratuje pupe przed 2 : 1 dla Bytomian.
|
Cytat:
za niego Andrzej Bahr |
Cytat:
|
niedawno się zastawił :) że by bramka była dla Polonii , zobaczymy co będzie dalej grać
|
akurat nie mówię konkretnie o tym meczu ale chociażby mecz z Widzewem czy wcześniejsze ligowe...;) ale i tak mi brakuje "Buńjozy":((
|
wiem wiem, komentarze po meczu, ale nie można tego nie zauważyć, że nie mamy obrony, przy lepszym przeciwniku byłby już dramat, a co do Sobola, to pomimo szacunku i sympatii ławka, nie mamy asekuracji w środku pola i przed naszym polem karnym, bramka wynikała z braku asekuracji defensywnego pomocnika
|
najpierw płaczecie że Bunoza drewno i w ogóle a teraz płacz że go nie ma....
|
no ja akurat sie pierwszy raz wypowiadam (ale czytam zawsze:D) na forum ale zawsze twierdziłem że jest dobry także sory... wiem że wielu go nie lubi ale wg mnie to "był" najlepszy stoper Wisełki...;/
|
Kreca Cikosem, jak juniorem :D. Parodia jakas..
|
Nasza gra w obronie to jest dramat,Jaliens jak dziecko we mgle, trudno sobie wyobrazic ze on gral w reprezentacji Holandii
|
ja się cieszę że go nie ma bo jego obecność wywoływała u mnie uczucia podobne do tych gdy Pawełek zaczynał grać nogami ;) wierzę że Kew z Osmanem się dogadają i będzie gitara
|
"Silny" musi się spiąć bo Kirm go dogonił w klasyfikacji strzelców
|
Cikos nie dość, że w obronie cienko, to i prosto podać nie potrafi.
|
Dudu do Wisły :D
|
Borski dziś Wiśle sprzyja mocno :) I dobrze, bo to tradycyjne pier***enie niektórych o masowym spisku GW, PZPN, C+ i Bóg wie kogo jeszcze przeciw Wiśle jest żenujące...
Co do Wisły - przód okej w miarę, ale gra obronna woła o pomstę do nieba. Na ten moment dobrze zmotywowani Azerowie czy Mołdawianie wcisną nami w dwumeczu czwórkę spokojnie. Jeśli Polonia Bytom raz za razem wkręca Cikosa, Jaliensa i spółkę to nie można mieć podstaw do optymizmu. Klasowego piłkarza tu trzeba od zaraz. Zwłaszcza na boki - bo teraz każda akcja skrzyłowa rywali kończy się mniej lub bardziej groźnym dośrodkowaniem. |
ale ile Bunoza miał wybić? ile razy sie zastawił czy przepchnął przeciwnika? wybija dobrze piłki,może nie najlepiej z celnością ale mocno i zażegnuje niebezpieczeństwo..
|
Sobol deamat jak na razie
|
Cytat:
|
Polonia jest w naszym zasięgu , przez 30 min nie sfaulowaliśmy !
Ale jak widze że piłka jest pod naszym polem to serce mam w gardle , obrony nie ma ;/ Cikos zwalnia akcje , Chavez rusza się jak mucha w gównie. Więcej gry z 1 piłki i Poloniści są w dupie. Nie widzę innej opcji jak wygrana Wisły. |
Cytat:
|
CZIKOSZ zauwazyliscie odkad przyszedl do Wisly to gra na typowe ALIBI? haha, za kazdym razem pilka do tylu, ewentualnie udaje ze chce sie wlaczyc do akcji.
|
Cytat:
Są tu moderatorzy? Przecież on dawno już powinien odpoczywać od forum. Szczególnie po komentarzu na temat trenera. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:05. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl