Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [19 kolejka]Polonia Bytom - Wisła Kraków 20 marca, niedziela, godz. 17:15 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7968)

Chrisman 20.03.2011 17:40

ale wrzuta małego dlaczego nie poddaje az sie prosi

a_r_e_n_a 20.03.2011 17:40

....a te forum podczas meczu to normalnie sala samobójców - spokojnie Emo Wiślaki;)

Ładna brameczka i zaczynamy cisnąć

DrunkenBear 20.03.2011 17:41

Małecki naucz się dośrodkowywać wreszcie..... :/

Chrisman 20.03.2011 17:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez a_r_e_n_a (Post 1067717)
....a te forum podczas meczu to normalnie sala samobójców - spokojnie Emo Wiślaki;)

Ładna brameczka i zaczynamy cisnąć

to tylko pokazuje jak kochamy Wisłę i jak zależy nam na wynikach

Titto 20.03.2011 17:43

Tak jak myślałem z Bytomiem będzie trudny mecz.

Brawo dla Kirma. Jest to nasz pierwszy gol z innego stałego fragmentu niż rzut wolny naprawdę bardzo ładnie przymierzył.

Ładna akcja Małego.

RAF 20.03.2011 17:46

ja widze po raz pierwszy Jirsaka ktory sie wraca do obrony i probuje rozgrywac

mateuszchester 20.03.2011 17:46

Chavez na Ławke

neq. 20.03.2011 17:47

i kto ma wejsc Kowalski?

For_FuN_ 20.03.2011 17:47

Borski nam teraz ratuje pupe przed 2 : 1 dla Bytomian.

mr.kupa 20.03.2011 17:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mateuszchester (Post 1067722)
Chavez na Ławke


za niego Andrzej Bahr

letischoo 20.03.2011 17:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mateuszchester (Post 1067722)
Chavez na Ławke

i wpuścisz Burlige? czy Żurawskiego?? wg mnie on jest lepszy niż Jaliens.... przynajmniej umie sie zastawić dobrze...

mateuszchester 20.03.2011 17:50

niedawno się zastawił :) że by bramka była dla Polonii , zobaczymy co będzie dalej grać

letischoo 20.03.2011 17:51

akurat nie mówię konkretnie o tym meczu ale chociażby mecz z Widzewem czy wcześniejsze ligowe...;) ale i tak mi brakuje "Buńjozy":((

MMTS 20.03.2011 17:53

wiem wiem, komentarze po meczu, ale nie można tego nie zauważyć, że nie mamy obrony, przy lepszym przeciwniku byłby już dramat, a co do Sobola, to pomimo szacunku i sympatii ławka, nie mamy asekuracji w środku pola i przed naszym polem karnym, bramka wynikała z braku asekuracji defensywnego pomocnika

neq. 20.03.2011 17:53

najpierw płaczecie że Bunoza drewno i w ogóle a teraz płacz że go nie ma....

letischoo 20.03.2011 17:55

no ja akurat sie pierwszy raz wypowiadam (ale czytam zawsze:D) na forum ale zawsze twierdziłem że jest dobry także sory... wiem że wielu go nie lubi ale wg mnie to "był" najlepszy stoper Wisełki...;/

For_FuN_ 20.03.2011 17:56

Kreca Cikosem, jak juniorem :D. Parodia jakas..

AS82 20.03.2011 17:57

Nasza gra w obronie to jest dramat,Jaliens jak dziecko we mgle, trudno sobie wyobrazic ze on gral w reprezentacji Holandii

neq. 20.03.2011 17:57

ja się cieszę że go nie ma bo jego obecność wywoływała u mnie uczucia podobne do tych gdy Pawełek zaczynał grać nogami ;) wierzę że Kew z Osmanem się dogadają i będzie gitara

IncognitoTSW 20.03.2011 17:58

"Silny" musi się spiąć bo Kirm go dogonił w klasyfikacji strzelców

vaazon 20.03.2011 17:59

Cikos nie dość, że w obronie cienko, to i prosto podać nie potrafi.

pawkas1992 20.03.2011 18:01

Dudu do Wisły :D

felipe 20.03.2011 18:03

Borski dziś Wiśle sprzyja mocno :) I dobrze, bo to tradycyjne pier***enie niektórych o masowym spisku GW, PZPN, C+ i Bóg wie kogo jeszcze przeciw Wiśle jest żenujące...

Co do Wisły - przód okej w miarę, ale gra obronna woła o pomstę do nieba. Na ten moment dobrze zmotywowani Azerowie czy Mołdawianie wcisną nami w dwumeczu czwórkę spokojnie. Jeśli Polonia Bytom raz za razem wkręca Cikosa, Jaliensa i spółkę to nie można mieć podstaw do optymizmu. Klasowego piłkarza tu trzeba od zaraz. Zwłaszcza na boki - bo teraz każda akcja skrzyłowa rywali kończy się mniej lub bardziej groźnym dośrodkowaniem.

letischoo 20.03.2011 18:03

ale ile Bunoza miał wybić? ile razy sie zastawił czy przepchnął przeciwnika? wybija dobrze piłki,może nie najlepiej z celnością ale mocno i zażegnuje niebezpieczeństwo..

ogr 20.03.2011 18:05

Sobol deamat jak na razie

silver03 20.03.2011 18:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Chrisman (Post 1067719)
to tylko pokazuje jak kochamy Wisłę i jak zależy nam na wynikach

I dlatego zamiast oglądać mecz wypisujemy: gool, obrona żal, co on robi, no i w plecy, omg, wtf, gramy żałośnie, naucz się dośrodkowywać...

Teqcontroller 20.03.2011 18:07

Polonia jest w naszym zasięgu , przez 30 min nie sfaulowaliśmy !
Ale jak widze że piłka jest pod naszym polem to serce mam w gardle , obrony nie ma ;/

Cikos zwalnia akcje , Chavez rusza się jak mucha w gównie.

Więcej gry z 1 piłki i Poloniści są w dupie.

Nie widzę innej opcji jak wygrana Wisły.

mitmichael 20.03.2011 18:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AS82 (Post 1067734)
Nasza gra w obronie to jest dramat,Jaliens jak dziecko we mgle, trudno sobie wyobrazic ze on gral w reprezentacji Holandii

Brakuje takiej osobowosci jaka był Arek Głowacki i to zdecydowanie

sportnh 20.03.2011 18:08

CZIKOSZ zauwazyliscie odkad przyszedl do Wisly to gra na typowe ALIBI? haha, za kazdym razem pilka do tylu, ewentualnie udaje ze chce sie wlaczyc do akcji.

Simao1 20.03.2011 18:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez vaazon (Post 1067737)
Cikos nie dość, że w obronie cienko, to i prosto podać nie potrafi.

Zamilcz chłopie, bo tylko defetyzm siejesz. Chyba oglądasz inny mecz niż ja, bo widziałem Cikosa, która walczy nie tylko w obronie, ale i w ataku pociągając akcje na prawej stronie.

Są tu moderatorzy? Przecież on dawno już powinien odpoczywać od forum. Szczególnie po komentarzu na temat trenera.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:05.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl