![]() |
Dzięki pozdro
|
Poczebuje maila na kontakt kibice wisły
|
jak to jest z biletami na Lechię, jak już byłem na stadionie z biletem z puli SKWK to już muszę wyrobić ich kartę kibica by wejść na ich sektor czy nadal mnie obowiązuje ten przepis że jeżeli pierwszy raz na stadionie to mogę kupić jednorazowy papierowy bilet?
z góry dzięki za odpowiedź :) |
Wchodził ktoś z Was kiedyś na mecz z laptopem? Nie było problemów z ochroną?
|
z laptopem nie, ale miałem tableta
|
W październiku kończy mi się zniżka studencka. Czy mogę kupić karnet ulgowy, czy muszę mieć przez cały czas trwania karnetu zniżkę?
|
Potrzebuję kupić na prezent na Mikołaja piórnik Wisły Kraków. W sklepie wg www nie ma.
Sprawa jest o tyle ważna, że dziecko ma 12 lat i pochodzi z biednej rodziny w trudnej sytuacji a taki piórnik to jego marzenie. Akcja jest charytatywna i muszę kupić taki piórnik nowy. Poradzicie? |
Były swego czasu w Strefie Kiboli, czy są nadal nie wiem. Najlepiej podjedź sobie na Reymonta bo sklep www wygląda słabo. Ewentualnie przedzwoń do nich 530577552
|
Cytat:
|
A ja mam pytanie z trochę innej beczki. Orientuje się ktoś z Was w kwestii klubu Honorowych Dawców Krwi działającym na Wiśle? Jak tak to poproszę o info tutaj albo na priv.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Wybieram się z dziewczyną i znajomymi do Gdańska na mecz Wisełki. Mam pytanie. Czy muszę wyrobić kartę kibica? czy też biorąc pod uwagę nasze stosunki z braćmi z Gdańska mogę wejść na kartę Wisły?
|
Cytat:
Siemasz! Jeżeli u nas nie byłeś/byliście to możesz skorzystać z opcji "Idę pierwszy raz na mecz Lechii". (zakup również przez neta) Szczegółowy opis co i jak: http://www.lechia.pl/biletypodstrona...cz_lechii.html Pozdrawiam :) J. |
Chciałbym zabrać siostrzeńca na mecz Wisły z Pogonią. W związku z tym, że nie ma on ukończone 13 lat przy wyrabianiu karty kibica musi być jego rodzic lub prawny opiekun ( tak pisze na stronie ofic. Wisły). Czy ktoś mnie sprawdzi jeśli podam się za jego ojca? ( niestety rodzice nie są w stanie pojechać z synem) Czy ktoś wyrabiał kartę takim dzieciom? Jak to wygląda formalnie?
|
musi mieć upoważnienie od rodziców w strefie kibica są takie formularze i chyba gdzieś na stronie były do druku
|
przynajmniej tak to wyglądało 2 lata temu
|
|
Gdzie obejrzę Galatasaray-Wisła (mecz o awans) ? Dziś o 19?
|
Kartę kibica musze wznawiać osobiście?
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
jest na dworcu głównym parking na którym można zostawić samochód na czas wyjazdu do wawy? nie orientujecie sie ile kosztuje taki całodniowy postój i czy są problemy z miejscami?
edit - tam w gre wchodzi tylko galeria i 50zł? |
Zostaw na mieście, przecież w weekend za frajer masz
|
Witam
Czy jak się zjawię jutro na stadionie ok 15:00 to zdążę bez problemu wyrobić KK i kupić bilet? Czy lepiej wcześniej? |
Kupić kupisz ale czy zdążysz przed meczem to wątpliwe
Przyjdź wcześniej |
Wie ktoś, czy w okolicy Restauracji u Wiślaków nadal jest ten pojemnik na kapsle od Tyskiego? Jeśli jest to w którym miejscu, bo ostatnio widziałem, że nie ma go już po prawej stronie od wejścia do Restauracji.
|
witam, korzystał moze ktos z agencji posrednictwa pracy w holandi? chodzi mi konkretnie o ta agencje- jobxion jesli tak to moze podzielicie sie swoimi opiniami ? dzieki :)
|
Jak wygląda sytuacja z karą za ostatnie derby z 03/2015? Wisła składała potem odwołanie od tej kary zakazu uczestnictwa wszystkich kibiców z C w kolejnym meczu - czy jest już ostateczna decyzja w tej sprawie?
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:07. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl