Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Jak? Gdzie? Kiedy? (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=16)
-   -   Mam pytanie (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7956)

robert!!!1906 09.01.2014 10:34

Dzięki pozdro

robert!!!1906 09.01.2014 10:40

Poczebuje maila na kontakt kibice wisły

matlac 20.02.2014 23:24

jak to jest z biletami na Lechię, jak już byłem na stadionie z biletem z puli SKWK to już muszę wyrobić ich kartę kibica by wejść na ich sektor czy nadal mnie obowiązuje ten przepis że jeżeli pierwszy raz na stadionie to mogę kupić jednorazowy papierowy bilet?
z góry dzięki za odpowiedź :)

GonzoNS 08.03.2014 15:22

Wchodził ktoś z Was kiedyś na mecz z laptopem? Nie było problemów z ochroną?

wisełka2014 24.03.2014 07:23

z laptopem nie, ale miałem tableta

weldox 25.08.2014 17:00

W październiku kończy mi się zniżka studencka. Czy mogę kupić karnet ulgowy, czy muszę mieć przez cały czas trwania karnetu zniżkę?

Don Donson 28.11.2014 07:22

Potrzebuję kupić na prezent na Mikołaja piórnik Wisły Kraków. W sklepie wg www nie ma.
Sprawa jest o tyle ważna, że dziecko ma 12 lat i pochodzi z biednej rodziny w trudnej sytuacji a taki piórnik to jego marzenie.
Akcja jest charytatywna i muszę kupić taki piórnik nowy.
Poradzicie?

luke1906 28.11.2014 09:25

Były swego czasu w Strefie Kiboli, czy są nadal nie wiem. Najlepiej podjedź sobie na Reymonta bo sklep www wygląda słabo. Ewentualnie przedzwoń do nich 530577552

Błaszczu_WIŚLAK 28.11.2014 10:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Don Donson (Post 1383492)
Potrzebuję kupić na prezent na Mikołaja piórnik Wisły Kraków. W sklepie wg www nie ma.
Sprawa jest o tyle ważna, że dziecko ma 12 lat i pochodzi z biednej rodziny w trudnej sytuacji a taki piórnik to jego marzenie.
Akcja jest charytatywna i muszę kupić taki piórnik nowy.
Poradzicie?

http://skwk.pl/sklep/r22/index.php?r...product_id=193

Grisza1 29.11.2014 20:01

A ja mam pytanie z trochę innej beczki. Orientuje się ktoś z Was w kwestii klubu Honorowych Dawców Krwi działającym na Wiśle? Jak tak to poproszę o info tutaj albo na priv.

Błaszczu_WIŚLAK 29.11.2014 21:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Grisza1 (Post 1383738)
A ja mam pytanie z trochę innej beczki. Orientuje się ktoś z Was w kwestii klubu Honorowych Dawców Krwi działającym na Wiśle? Jak tak to poproszę o info tutaj albo na priv.

http://www.pckwisla.republika.pl/Kontakt.htm Nie wiem na ile aktualne.

Grisza1 29.11.2014 22:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Błaszczu_WIŚLAK (Post 1383745)

Dzięki, tam patrzyłem, ale ostatnie aktualności są z 2010 roku, więc trochę wody w Wiśle upłynęło ... A szkoda, bo myślę, że idea honorowego krwiodawstwa powinna być popularyzowana.

Wiślak88 11.02.2015 18:39

Wybieram się z dziewczyną i znajomymi do Gdańska na mecz Wisełki. Mam pytanie. Czy muszę wyrobić kartę kibica? czy też biorąc pod uwagę nasze stosunki z braćmi z Gdańska mogę wejść na kartę Wisły?

Badyl LG 11.02.2015 19:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wiślak88 (Post 1390096)
Wybieram się z dziewczyną i znajomymi do Gdańska na mecz Wisełki. Mam pytanie. Czy muszę wyrobić kartę kibica? czy też biorąc pod uwagę nasze stosunki z braćmi z Gdańska mogę wejść na kartę Wisły?


Siemasz!
Jeżeli u nas nie byłeś/byliście to możesz skorzystać z opcji "Idę pierwszy raz na mecz Lechii".
(zakup również przez neta) Szczegółowy opis co i jak:
http://www.lechia.pl/biletypodstrona...cz_lechii.html

Pozdrawiam :)
J.

Krzychu87 18.02.2015 08:52

Chciałbym zabrać siostrzeńca na mecz Wisły z Pogonią. W związku z tym, że nie ma on ukończone 13 lat przy wyrabianiu karty kibica musi być jego rodzic lub prawny opiekun ( tak pisze na stronie ofic. Wisły). Czy ktoś mnie sprawdzi jeśli podam się za jego ojca? ( niestety rodzice nie są w stanie pojechać z synem) Czy ktoś wyrabiał kartę takim dzieciom? Jak to wygląda formalnie?

force93TS 18.02.2015 12:02

musi mieć upoważnienie od rodziców w strefie kibica są takie formularze i chyba gdzieś na stronie były do druku

force93TS 18.02.2015 12:03

przynajmniej tak to wyglądało 2 lata temu

R33 18.02.2015 12:42

Info:
http://www.wisla.krakow.pl/pl/bilety/karta_kibica/

Wniosek:
http://bp.wisla.krakow.pl/files/wnio...014_strona.pdf

Dean 18.02.2015 14:17

Gdzie obejrzę Galatasaray-Wisła (mecz o awans) ? Dziś o 19?

Kaan 19.02.2015 09:06

Kartę kibica musze wznawiać osobiście?

ArturBarlinek 19.02.2015 09:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kaan (Post 1390879)
Kartę kibica musze wznawiać osobiście?

duplikatu nie trzeba wyrabiać osobiście, kolega może zrobić to za ciebie.

Jaroo1 19.02.2015 11:34

Cytat:

Kartę kibica musze wznawiać osobiście?
W uzupełnieniu do odpowiedzi Artura, nie musisz sam wyrabiać ale musisz dać osobie która będzie Ci przedłużała, wniosek ze swoim podpisem (do pobrania na stronie klubu)

Arkas 20.02.2015 13:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jaroo1 (Post 1390893)
W uzupełnieniu do odpowiedzi Artura, nie musisz sam wyrabiać ale musisz dać osobie która będzie Ci przedłużała, wniosek ze swoim podpisem (do pobrania na stronie klubu)

Zależy. Ja wyrabiałem innym karty (przedłużałem) i bez podpisów przechodziły formularze.

warkatm 13.03.2015 20:50

jest na dworcu głównym parking na którym można zostawić samochód na czas wyjazdu do wawy? nie orientujecie sie ile kosztuje taki całodniowy postój i czy są problemy z miejscami?

edit - tam w gre wchodzi tylko galeria i 50zł?

siemstein 13.03.2015 21:21

Zostaw na mieście, przecież w weekend za frajer masz

michaelm 20.03.2015 23:15

Witam
Czy jak się zjawię jutro na stadionie ok 15:00 to zdążę bez problemu wyrobić KK i kupić bilet? Czy lepiej wcześniej?

W.S 20.03.2015 23:23

Kupić kupisz ale czy zdążysz przed meczem to wątpliwe
Przyjdź wcześniej

ASecond17 02.05.2015 17:19

Wie ktoś, czy w okolicy Restauracji u Wiślaków nadal jest ten pojemnik na kapsle od Tyskiego? Jeśli jest to w którym miejscu, bo ostatnio widziałem, że nie ma go już po prawej stronie od wejścia do Restauracji.

rafaltwsd 14.05.2015 17:49

witam, korzystał moze ktos z agencji posrednictwa pracy w holandi? chodzi mi konkretnie o ta agencje- jobxion jesli tak to moze podzielicie sie swoimi opiniami ? dzieki :)

ASecond17 10.06.2015 19:17

Jak wygląda sytuacja z karą za ostatnie derby z 03/2015? Wisła składała potem odwołanie od tej kary zakazu uczestnictwa wszystkich kibiców z C w kolejnym meczu - czy jest już ostateczna decyzja w tej sprawie?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:07.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl