Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [18 kolejka] Wisła Kraków - Widzew Łódź 12 marca sobota godz. 18:15 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7953)

tofik 11.03.2011 22:31

Cudów nikt nie wymaga, ale po to się solidnie przygotowywali, żeby w takich momentach dać z siebie maksa fizycznie i piłkarsko. Dlatego panowie pilkarzyki, nie ma zmiłuj. Cytując klasyka mają narobić w spodnie, czy cokolwiek, ale 3 punkty muszą w Krakowie pozostać. Taki prezent od rywala i to kolejny...później zdziwienie, że mistrz słaby. Ale to już temat na innego posta :)

kibiczmazur 11.03.2011 22:32

Też mam taką nadzieję:)
Mazury+praca w Warszawie...ostatni raz byłem na PP z Dolcanem w Ząbkach:D Udało się urwać z pracy , spóźniłem się i tak 15 min więc bramkę Brożka obejrzałem w TV:)

biziu25 11.03.2011 22:35

kibiczmazur, no to nieźle jak 500km robisz dla Wisełki:) ja teraz jak nie mieszkam już w Krk :( mam na meczyk 140km w jedną stronę i to w samotności bo nikt z moich okolic się nie bierze do kibicowania:) i dodam że jestem na każdym meczyku... wiem że to nic w porównaniu z twoimi 500km ale zawsze coś;)
No to szerokości na drodze i do zobaczenia na R22!

Daif1906 11.03.2011 22:39

Ja bym chcial zeby Maly poszedl na atak...Melex na prawe,Kirm na Lewe a w srodku Sobol Jirsak i Wilk(Shivakov)
Zreszta Maor to zawodnik ktory porusza sie po calym boisku...tak jak Ronaldo w Realu;)
hehe to ja dodam ze mam 380 a w tym sezonie bede jeszcze na jadze,lechu,derbach,polonii w;)
Odleglosc dla Wisly to nie bariera!

adikos1906 11.03.2011 22:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Daif1906 (Post 1063333)
Ja bym chcial zeby Maly poszedl na atak...Melex na prawe,Kirm na Lewe a w srodku Sobol Jirsak i Wilk(Shivakov)
Zreszta Maor to zawodnik ktory porusza sie po calym boisku...tak jak Ronaldo w Realu;)
hehe to ja dodam ze mam 380 a w tym sezonie bede jeszcze na jadze,lechu,derbach,polonii w;)
Odleglosc dla Wisly to nie bariera!


A więc dzięki twojemu rozumowaniu w meczu u siebie gdzie musimy zdobyć 3 pkt stawiamy na dwóch defensywnych pomocników i naszego najlepszego i najbardziej kreatywnego ofensywnego środkowego pomocnika dajemy na skrzydło? Bez przesady. Gramy z Widzewem, który jest na 10 miejscu w tabeli. My jesteśmy liderami, musimy ten mecz wygrać żeby powiększyć przewagę nad Jagą i Legią a ty chcesz grać dwoma def. pomocnikami ? Coś tu nie gra.

Daif1906 11.03.2011 22:55

sam widziales jak to zadzialalo z Ruchem.Maly lepiej daje rade niz Genkov poki co.Melikson robil zamieszanie na skrzydle.Sobol co prawda nie zagral dobrego meczu ale to Sobol -serce druzyny.Jirsak wejscie mial kapitalne i w przodzie i w tyle sobie radzil a Wilk tez potrafi grac i do przodu i do tylu...chociaz moze Maaskant zagra tak jak z Ruchem a pozniej dokona podbych zmian.

PotiWisla 11.03.2011 23:04

Obecna taktyka jest dobra. Dałbym tylko szanse Wilkowi zamiast Sobola

Enrico2000 12.03.2011 02:41

Mam dziwne obawy przed tym spotkaniem ........... Oby chłopaki nie popadli w samozadowolenie bo to nas może zgubić, oby zapieprzali na cłęgo i odskoczyli Legii na 5 pk ......

DrunkenBear 12.03.2011 02:45

Po dzisiejszym meczu Śląska nie pozostaje nic innego jak zetrzeć w pył Widzew... Jest okazja odskoczyć w punktach...

Coglin 12.03.2011 09:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PotiWisla (Post 1063359)
Obecna taktyka jest dobra. Dałbym tylko szanse Wilkowi zamiast Sobola

i tu sie zgodze. Sobola bym juz pomalu odstawial od skladu i dawal wiecej szans (dluzszy czas na murawie) Wilkowi.

prezes85 12.03.2011 10:18

Do której godziny można dzisiaj bilety kupować?

fialo 12.03.2011 10:21

Do samego meczu, nawet do połowy meczu.

prezes85 12.03.2011 10:30

Już myślałem, że sie coś zmieniło bo pisze na stronie głównej iż soboty do godziny 16:00

Semper Fidelis 1985 12.03.2011 11:05

No cóż, ja się już zbieram na mecz! Nie pozostaje dziś nic innego jak zlać Widzew, Jaga może stracić pkt z BKSem i tabela będzie wyglądała jeszcze lepiej! Żeby obrona nie dała dupy bo z przodu powinno być dobrze, obstawiam 2-0 dla Wisełki i obstawiam pierwsze trafienie TSWetana!

Pozdrowienia dla tych co tu będą marudzić od 18 do 20 wpisując posty co 5 min...

ElO!

alberto 12.03.2011 12:11

http://www.malopolskatv.pl/czekajac-na-biala-gwiazde/ - Michniewicz przed meczem z nami

Deipnosophist 12.03.2011 12:24

Tutaj relacja live z meczu:
http://www.ligol.pl/relacje-live/26066/

filemon 12.03.2011 12:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Daif1906 (Post 1063351)
sam widziales jak to zadzialalo z Ruchem.Maly lepiej daje rade niz Genkov poki co.Melikson robil zamieszanie na skrzydle.Sobol co prawda nie zagral dobrego meczu ale to Sobol -serce druzyny.Jirsak wejscie mial kapitalne i w przodzie i w tyle sobie radzil a Wilk tez potrafi grac i do przodu i do tylu...chociaz moze Maaskant zagra tak jak z Ruchem a pozniej dokona podbych zmian.

Chcesz Małego, nie bacząc na jego większość predyspozycji (szybkość, drybling, itd), dać na pozycję, gdzie zabijasz je? Gdzie liczy się siła (okej, ma ją) i wzrost (nie, nie ma go)? Totalny nonsens.

Chcesz naszego najlepszego rozgrywajacego dać na skrzydło, mimo iż grając z nim w środku Jirsak rozegrał najlepsze swoje 45 minut w Wiśle? Kto Ci będzie w środku rozgrywał? Boukhari? Garguła? sam Jirsak? a może Łobo by do środka? (:rotfl:) Kolejny bezsens.

Jeśli w ostatnich dniach kogoś zachwalaliśmy to głównie Małeckiego i Meliksona. Więc do cholery jasnej nie zmieniaj im pozycji.

Jedyne co mozna u nas w pomocy zamieniać to Sobola z Wilkiem.

AmaDeo_Krk_ 12.03.2011 12:39

a ja mam przeczucie że to bedzie kolejka cudów, punkty straci cała czołowa trójka plus Amika

rafkur 12.03.2011 12:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Semper Fidelis 1985 (Post 1063463)

Pozdrowienia dla tych co tu będą marudzić od 18 do 20 wpisując posty co 5 min...

ElO!


10/10 :rotfl:

Mecz raczej będzie trudny ale nasi powinni dać radę.
Jeszcze trochę sprzątania garażu i jazda na mecz !

tomasz_19 12.03.2011 13:07

Wisło jazda z RTS'em !

Pareiko

Cikos Jaliens Chavez Paljic

Sobol Sivakov

Melikson

Małecki Kirm

Genkov

szprotson 12.03.2011 13:30

ciekawe czy w końcu zagramy dobre spotkanie

Titto 12.03.2011 13:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez skeba (Post 1063308)
Szczególnie pięknie wykonał karny, majstersztyk :)

W jakim celu umieściłeś ten post?
To, że zmarnował rzut karny świadczy o tym, że jest słaby?
Obecnie nie potrzebujemy wzmocnień na pozycji defensywnego pomocnika, ale jeśli nie Wilk to moim głównym kandydatem do zastąpienia Sobola byłby właśnie Kaźmierczak.
Ma dobry odbiór piłki i potrafi przypie*dolić z dystansu.

WioReXXX 12.03.2011 14:13

Według mnie wszystko zależy od nastawienia mentalnego.

Jak się Widzew cofnie i nie będzie chciał atakować "ze strachu" to przegra sam na własne życzenie.

Za to jak Wisła znów będzie mentalnie przygotowana pt. "My jesteśmy Wisła i połóżcie się na kolanach przed nami" to również możemy ten mecz przegrać.

Kluczem do wygranej w tym spotkaniu będzie walka od samego początku i napieranie przeciwnika. Widzew ma słabą obronę, więc jak się parę razy na początku mecz zakotłuje od ich bramką to się posrają.

AS82 12.03.2011 14:43

Ten mecz trzeba wybiegać , bo Widzew w meczu z Amica zapieprzal jak male samochodziki, wiec jak nasi beda sie ruszali jak muchy w smole plus zero pressingu ,to zle to moze wygladac

tommiyacht 12.03.2011 15:07

powinnismy to wygrac ale obawiam sie ze nie zagramy na zero z tyłu. Bedzie wysoki wynik, cos w rodzaju 4:3

mitmichael 12.03.2011 15:43

Mam nadzieje, ze doczekam sie w koncu bramki strzelonej przez Genkova. Najlepiej jakby jego bramka zapewniła nam dzisiaj zwyciestwo.

Wojtas 12.03.2011 15:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AS82 (Post 1063573)
Ten mecz trzeba wybiegać , bo Widzew w meczu z Amica zapieprzal jak male samochodziki, wiec jak nasi beda sie ruszali jak muchy w smole plus zero pressingu ,to zle to moze wygladac




Wlasnie mialem o tym wspomniec.W Poznaniu to Widzew wg mnie zagrał lepiej niz Amika,a to juz powinno nam dac do myslenia.Tydzien temu pyknał 3;1 wcale nie słaba Korone ,takze ufam ze Maaskant ma jakis plan na nich ,i to dobry .

Ale gramy u siebie,wiec nakrecac sie i powoli wybywac z domów na R22 !!

do zobaczenia na stadionie :)

Domello 12.03.2011 15:54

Mecze z Widzewem dosc czesto bywaly bardzo trudne, to taki niewygodny przeciwnik jak Arka. Wisla niby zawsze faworytem, ale mecze bardzo zaciete. Mysle ze 2:0 dla Wisly to bedzie dobry rezultat.

s1mone 12.03.2011 16:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez filemon (Post 1063517)
Chcesz Małego, nie bacząc na jego większość predyspozycji (szybkość, drybling, itd), dać na pozycję, gdzie zabijasz je? Gdzie liczy się siła (okej, ma ją) i wzrost (nie, nie ma go)? Totalny nonsens.

Nie mówię, że Małecki powinien zostać przesunięty na szpicę, ale uważam takie gadanie, że grając na szpicy liczy się tylko siła i wzrost za idiotyzm. Jakby tak było to Frankowski nie miałby żadnej bramki na koncie w tym sezonie. Jest wiele rodzajów napastników, zarówno drobnych i niskich jak i tych wysokich i silnych. Zdarzają się też tyczki typu Crouch czy małe pulchne ale sprytne :D Ma to tylko marginalne znaczenie w tym czy jest się dobrym czy złym napastnikiem.

Ja myślę, że Małecki jak najbardziej by się sprawdził w ataku, bo to jest jego naturalna pozycja od juniora. Inna sprawa, że mamy Genkowa na którego nadal mocno liczę, a Małecki na skrzydle robi niezły wiatr. W tym momencie dysponując obecnym materiałem ludzkim nie dziwię się Maskaantowi, że wystawia Małego w pomocy. Tym bardziej, że Patryk odpłaca się dobrą grą.

Pozdrawiam

Borinho 12.03.2011 17:05

Małecki to nie jest typowy egzekutor jest trochę za nerwowy w sytuacjach bramkowych !!!... Parę razy grał w ataku i najlepiej wystawiać go z boku lub jako cofniętego napastnika !!! Zresztą grając jednym napastnikiem jak my gramy bezsensu było by tam dawać Małego


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:54.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl