Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [17 kolejka] Wisła Kraków - Ruch Chorzów 4 marca piątek godz. 20:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7939)

SWEET_83 04.03.2011 20:27

w koncu Goooooooooooolllllllllllllllll !!!!!!!! KIRM !!!!!!!!!!!

atomek21 04.03.2011 20:29

Stawarczyk chóju wypierdalaj z takimi wślizgami jak ten na Genkowie! To mogła być groźna kontuzja! Faul bez piłki na czerwo!

maksinho 04.03.2011 20:36

Co ten Bunoza z tymi przerzutami....

DrunkenBear 04.03.2011 20:37

Coś Melikson po tym jak odbił się od zawodnika Ruchu zgasł...

As 04.03.2011 20:43

....a ale Cikos zajebiscie chodzi po prawej stronie. Jak skrzydlowy! Uwielbiam takich bocznych obroncow. Szacunek.

Teqcontroller 04.03.2011 20:47

Jedno co mnie wkurza , to to że nikt sie nie wystawia na 40 metrze ! obrona gra a nie ma komu ....a ;/

vaazon 04.03.2011 20:48

Melikson tym sprintem mnie zaskoczył. Prawie jak Walcott :D

Teqcontroller 04.03.2011 20:48

Obrona dalej tragedia...dobrze ze mamy bramkarza z jajami ...

Wiślak709 04.03.2011 20:48

brawo pareiko!!!

Elendil 04.03.2011 20:49

Pareiko i Melikson zdecydowanie najlepsze nabytki tego okienka. Obrona dziurawa, Genkov dla mnie jak Żuraw, niestety.

AS82 04.03.2011 20:51

Mimo prowadzenia slabo to wyglada ,Ruch mial wiecej sytuacji grozniejszych od nas i momentami klepia nas jak Podbeskidzie

Teqcontroller 04.03.2011 20:53

Takto jest jak sie pyka piłką na swojej połowie ...

Teqcontroller 04.03.2011 20:56

Spodziewałem się czegoś więcej , nie rozumiem czemu nasi się chowają , przecież nie ma komu grać !! Gra jest zła i tyle.

As 04.03.2011 20:56

W sumie to Kazik ma racje - wygrywamy ale nie gramy lepiej niz z Podbeskidziem. (mowie o drugiej polowie) bo w pierwszej w PP gralismy katastrofalnie.

Kluvi 04.03.2011 20:57

Ten sędzia jakiś cięty na nas ;/;/ Sivakow zrobił wjazd jak Grzyb w Kirma i kwa dostał kartkę, a Grzyb nie. I jeszcze ta ręka...

For_FuN_ 04.03.2011 20:57

Genkov jest na boisku? Jesli to ma byc nastepca Pawla Brozka, to ja nie mam pytan...narazie prezentuje sie slabiutko. Nasza lewa strona w ogole nie funkcjonuje, ale dzieki dobrej grze Maleckiego i Pareiko wygrywamy :).

Teqcontroller 04.03.2011 21:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez For_FuN_ (Post 1059864)
Genkov jest na boisku? Jesli to ma byc nastepca Pawla Brozka, to ja nie mam pytan...narazie prezentuje sie slabiutko. Nasza lewa strona w ogole nie funkcjonuje, ale dzieki dobrej grze Maleckiego i Pareiko wygrywamy :).


taa..a ile on piłek dostał ? Gra obrona nikt sie nie wystawia i co jest ? to co teraz widać , ręce rozkładają bo nie ma komu grac ,stoją za obroną i .... :-P Dobrze że Mały rajd zrobił i bramka z tego padła.

Po zatym Genkow sie stara , widac a nie to co P.Brożek ręce rozkłada.

Reser 04.03.2011 21:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez For_FuN_ (Post 1059864)
Genkov jest na boisku? Jesli to ma byc nastepca Pawla Brozka, to ja nie mam pytan...narazie prezentuje sie slabiutko. Nasza lewa strona w ogole nie funkcjonuje, ale dzieki dobrej grze Maleckiego i Pareiko wygrywamy :).

Chyba każdy mówił, że to nie jest zastępca Pawła Brożka tylko zawodnik całkiem innego typu, ale tacy jak ty wykreują sobie w głowie jakąś głupotę i będą ją powtarzać w nieskończoność.

atomek21 04.03.2011 21:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez For_FuN_ (Post 1059864)
Genkov jest na boisku? Jesli to ma byc nastepca Pawla Brozka, to ja nie mam pytan...

Po Twoim poście wnoszę, że oczekiwałeś Drogby. Dostał 2 razy po nogach, a mimo to nie chowa się od gry. Jedyny błąd to ten gdy nie trafił (nie chciał trafić, a przepuścić?) w piłkę zagrywaną z prawego skrzydła. Jeszcze pokaże, na co go stać.

CH. 04.03.2011 21:04

Kirm http://www.youtube.com/watch?v=RbhW6VYGqBw

Szybko wymęczyć tą drugą bramkę bo Ruch coś wciśnie na remis w końcówce.

DrunkenBear 04.03.2011 21:06

Gdyby nie grali tak statycznie piłkarze i wychodzili do podań, to można by grę przyspieszyć i wtedy Genkov by miał więcej piłek granych do nogi. Ale do tego trzeba trochę ruchu... Ale nie jest źle... Koniec grania długiej dzidy do przodu ;D

fanfan 04.03.2011 21:07

Piasecki robi swoje jak to w meczach Wisły , niektóre decyzje wręcz śmieszne i oczywiście na naszą niekorzyść choć w tym meczu i tak jeszcze nie jest tak źle. Co mnie najbardziej uderza to komentarz Mielcarskiego . On ma chyba jakiś kompleks Wisły. W jego każdej wypowiedzi czuć tak wielką niechęć do Wisły (przynajmniej ja mam takie wrażenie ) ,że aż ciężko się ogląda mecz z jego komentarzem anty Wiślackim .

Wiślak709 04.03.2011 21:14

....aaaaaaaaaaaaaaaaaa

DrunkenBear 04.03.2011 21:15

Buahahah :D 2-1 Jirsak odżywa nam?:D

Ravers 04.03.2011 21:16

To musiało się tak skończyć,w pierwszej połowie chyba z 5 takich piłek jak w masło weszło.

Edit.Toooomek!

For_FuN_ 04.03.2011 21:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Reser (Post 1059868)
Chyba każdy mówił, że to nie jest zastępca Pawła Brożka tylko zawodnik całkiem innego typu, ale tacy jak ty wykreują sobie w głowie jakąś głupotę i będą ją powtarzać w nieskończoność.

A czy ja pisze, ze to jest zawodnik typu Brozka? Normalny jestes? Potrafisz czytac? Widze, ze mam do czynienia z dzieckiem, bo stosujesz taka argumentacje.

Poraz kolejny tez na tym forum mozna zaobserwowac dziwna maniere(ktora nie jest normalna), tzn. ze kiedy obcokrajowiec gra zle czy beznadziejnie, to zawsze mozna go usprawiedliwic, ale jesli tak samo gra Polak, to sypia sie gromy :D.

Wracajac do Genkova, to ja oczekiwalem napastnika typu Rudnevsa, tzn. takiego ktory przez 90 minut walczy wrecz z 2 stoperami...taki napastnik jest potrzebny do systemu gry preferowanego przez naszego coacha.

Wiślak709 04.03.2011 21:16

jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

kpn 04.03.2011 21:16

Jirsakkkkkkk
uf! dobic!

SWEET_83 04.03.2011 21:19

Trochę czasu minie jak nasza obrona się zgra... Tomek dobra robota...

vaazon 04.03.2011 21:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez For_FuN_ (Post 1059877)
ze kiedy obcokrajowiec gra zle czy beznadziejnie, to zawsze mozna go usprawiedliwic,

Nie widzę, żeby ktoś usprawiedliwiał słabą grę Bunozy :D


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:42.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl