![]() |
Lech gra kichę, a potem wchodzi Rudnevs, Stilic, Kiełb...Kriwiec w końcu ma z kim grać i zamiatają. To po prostu jakość zawodników.
|
Cytat:
Ściśnij mocno swe poślady bo inaczej będzie bieda już Cię dojrzał, już wyczaił z palcem biegnie Arboleda. On gra ostro i uczciwie w starciu z nim nie lezą trupy lecz gdy staniesz mu na drodze palec wsadzi Ci do dupy Więc posłuchaj mnie piłkarzu do Ciebie jest moja mowa chcesz by Manu swoim palcem zrobił z Ciebie Jacykowa? :rotfl: |
Jedno jest pewne.
Zwycięzcą tegorocznych rozgrywek o PP będzie klub, którego nazwa zaczyna się na literę "L" |
Cytat:
Trafne spostrzeżenie. Dodałbym jeszcze, że dwa z zespołów mają ten sam człon w nazwie (Lech i LechiIA) , a z drugiej strony dwa mają też tylko jedną różnicę w nazwie (Legia i Lechia) :D |
@ Wit.Ek.
Szacunek chłopie, że udzielasz się na tym forum wśród tych rynsztokowych postów. W napince pan sowa zdobył puchar Ligi Mistrzów. W finale przegrał z jaroo.:rotfl: |
Cytat:
Ps. Dzięki za puchar, doceniam, ale chyba go nie wygrałem, skoro przegrałem w finale, smutno mi teraz. |
Cytat:
O ile oczywiście skończy im się fart z trafianiem na polu transferowym w odpowiednich zawodników za niewielkie pieniądze. Granica tutaj jest cienka - Legia na papierze zrobiła transfery na tej samej zasadzie, a teraz drużyna złożona z kupionych zawodników ma problem z pokonaniem półrezerwowej ekipy Legii ME. Zresztą podobnie jak Lech gra Wisła - raz błyśnie Melikson, raz Genkow, raz Małecki, a innym razem Kirm. Tyle, że z lepszym skutkiem w lidze. |
Strasznie przeżywacie tego Lecha ...
|
"Bakero: zasłużony awans, poprawiamy grę" - nie bardzo wiem, która część jego wypowiedzi jest bardziej żałosna...
|
5 stron o jednym półfinałowym meczu pucharu w którym już nie uczestniczymy.
Jak wam nie szkoda czasu. Jakby to jeszcze był ten drugi półfinał gdzie grają nasi przyjaciele z Gdańska , to by było zrozumiałe. Żeby nie było niemerytorycznie. Finał Lech-Lechia. |
To jest naprawdę żałosne jak macie nasrane w głowach co poniektórzy, słowo Lech działa na Was jak płachta na byka czy naprawdę im czegoś zazdrościcie?
Ludzie, to oni mogą mieć kompleksy nas a nie my ich! |
Cytat:
|
Jakoś bardziej przebijała się przez te posty fascynacja tym , że Lech dostaje od drużyny pierwszoligowej a nie tym , że drużyna pierwszoligowa zagra w finale.
Coś jestem dziwnie przekonany , że gdyby przeciwnikiem Podbeskidzia była Jagiellonia , Polonia Warszawa , Ruch Chorzów , Widzew Łódź , Górnik Zabrze czy (nawet śmiem zaryzykować) Legia Warszawa , to ekscytacja faktem iż pierwszoligowiec jest bliski finału była by mniejsza. O ile np taką Legię możemy traktować serio w kontekście osiągnięć sportowych(a nawet zazdrościć im udanych występów w LM) , to naprawdę potrzeba co poniektórym porażki Lecha z pierwszoligowcem by uzmysłowić sobie , że oni przy nas wypadają bardzo blado ? Co oni osiągnęli ? Zdobyli 6 MP (w tym jedno przy zielonym stoliku) w porównaniu z naszymi 12 . Raptem 10 razy znaleźli się w pierwszej trójce najwyższych rozgrywek ligowych , kiedy my w tej umownej czołówce byliśmy 34 razy. Wyrwanie z ligowego marazmu po ostatnim powrocie do ekstraklasy , a co za tym idzie dwa udane sezony w europejskich pucharach , okupili sprzedaniu się Amice. Naprawdę warto mierzyć siłę zaangażowania realnym znaczeniem przeciwnika. W tym przypadku często dochodzi do nadmiernego zaangażowania. Szanujcie więc siebie , oraz osiągnięcia i pozycję klubu , którego godne jest wam być kibicami. |
Kibicujemy dzisiaj Lechii tak jakby to sama Wisła grała. Legia będzie spięta jak nigdy ale myślę że piłkarsko są jak najbardziej do ogrania.
|
A finał w Bydgoszczy tak?
|
Cytat:
Dzisiejszy mecz będzie w TV? |
Cytat:
|
tvn turbo ...
|
Cytat:
|
Cytat:
Hej Lechia gooooool! |
zeby nie bylo przewagi, ja dzis bede kibicował Legii a dokladniej kilku obrońcom i pewnemu indiańskiemu wodzowi Howgh.
OLE Leeegia Samobój ciezko mi wierzyc ze Lechia wygra na Ł3,wiec pozostaje liczyć że Legia przegra |
niemile się zaczyna , ale jedno na razie nie ulega zmianie, Lechia aby iść dalej musi ciągle 2 budy włożyć.
|
Będzie jak wczoraj, goście odrobią....
|
Ciężko teraz to widzę. Lechia musi wygrać 1 bramką czyli de facto strzelić 2 nie tracąc już żadnej.
|
Nie ma to jak ogladac Legie na kanale nalezacym do grupy, ktora jest jej sponsorem. Komentatorzy podniecaja sie kazda akcja Legii a jak Lechia prowadzi ataki to komentuja jakby im sie nie chcialo. Lechia do boju - do konca jeszcze sporo czasu.
|
komentarz najlepiej wyłączyć i dać sobie jakąś muzę, szkoda nerwów na te ich gadanie
|
Jak ja sie ciesze ze siedze w pracy a nie na stadionie. Ten mecz to jakas kopanina z koniem, bo Legia gra padake, a Lechia gra antyfutbol za ktory powinno sie wywalac z pucharow. Wczorajszy mecz byl w porownaniu z dzisiejszym spotkaniem miedzynarodowym.
Licze ze przegramy, tak przegramy bo ten mecz jesli wygramy to kolejny tydzien Maciusia w Legii, a tego kmiota nie chce widziec. Nie slucham komentarza, ale przesadzacie. Nie nasza wina ze wasz boss robi w kablach a nie w tv... ;) |
Cytat:
Lechia strzeli! ja to mówię! |
Cytat:
Co do pracy, to wybacz ale jesli jest sie kierownikiem to mozna sobie ogladac mecze, a nawet wychodzic na 2-3 godziny z biura :D Tak sie bawimy w "stolycy" ;) |
Ja naprawdę nie chcę być złosliwy ale mecze Legii jak się ogląda to aż oczy bolą... i żeby nie było to Lechia wcale lepiej nie gra.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:45. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl