Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Puchar Polski w wykonaniu innych zespołów. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7932)

Oldpara 19.04.2011 22:03

Lech gra kichę, a potem wchodzi Rudnevs, Stilic, Kiełb...Kriwiec w końcu ma z kim grać i zamiatają. To po prostu jakość zawodników.

Kocur 19.04.2011 22:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mic (Post 1079834)
Jak juz po ptokach, to moze ktos wyjebalby czarnemu pajacowi ?



Ściśnij mocno swe poślady
bo inaczej będzie bieda
już Cię dojrzał, już wyczaił
z palcem biegnie Arboleda.

On gra ostro i uczciwie
w starciu z nim nie lezą trupy
lecz gdy staniesz mu na drodze
palec wsadzi Ci do dupy

Więc posłuchaj mnie piłkarzu
do Ciebie jest moja mowa
chcesz by Manu swoim palcem
zrobił z Ciebie Jacykowa?



:rotfl:

Wit.Ek. 19.04.2011 22:09

Jedno jest pewne.
Zwycięzcą tegorocznych rozgrywek o PP będzie klub, którego nazwa zaczyna się na literę "L"

Kris54 19.04.2011 22:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wit.Ek. (Post 1079882)
Jedno jest pewne.
Zwycięzcą tegorocznych rozgrywek o PP będzie klub, którego nazwa zaczyna się na literę "L"


Trafne spostrzeżenie. Dodałbym jeszcze, że dwa z zespołów mają ten sam człon w nazwie (Lech i LechiIA) , a z drugiej strony dwa mają też tylko jedną różnicę w nazwie (Legia i Lechia)

:D

DDP 19.04.2011 22:19

@ Wit.Ek.

Szacunek chłopie, że udzielasz się na tym forum wśród tych rynsztokowych postów. W napince pan sowa zdobył puchar Ligi Mistrzów. W finale przegrał z jaroo.:rotfl:

grzechu1991 19.04.2011 22:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DDP (Post 1079888)
@ Wit.Ek.

Szacunek chłopie, że udzielasz się na tym forum wśród tych rynsztokowych postów. W napince pan sowa zdobył puchar Ligi Mistrzów. W finale przegrał z jaroo.:rotfl:

To idź na swoje forum, tam masz pełen komfort, zero rynsztoku, tylko troszkę cenzury, ale co tam:)!
Ps. Dzięki za puchar, doceniam, ale chyba go nie wygrałem, skoro przegrałem w finale, smutno mi teraz.

rw88 19.04.2011 22:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Oldpara (Post 1079879)
Lech gra kichę, a potem wchodzi Rudnevs, Stilic, Kiełb...Kriwiec w końcu ma z kim grać i zamiatają. To po prostu jakość zawodników.

Dokładnie. Już zresztą ostatnio pisałem w którymś temacie o tym, że oni mogą grać jako drużyna niewyobrażalną kichę w ofensywie, ale indywidualności maja takie, że chcąc nie chcąc w tej lidze muszą być w czołówce. Ale ktoś inny słusznie zauważył, że ta ich "generacja" powoli im się wykrusza i będzie z Lechem tak samo, jak z bramkarzami Legii.

O ile oczywiście skończy im się fart z trafianiem na polu transferowym w odpowiednich zawodników za niewielkie pieniądze. Granica tutaj jest cienka - Legia na papierze zrobiła transfery na tej samej zasadzie, a teraz drużyna złożona z kupionych zawodników ma problem z pokonaniem półrezerwowej ekipy Legii ME.

Zresztą podobnie jak Lech gra Wisła - raz błyśnie Melikson, raz Genkow, raz Małecki, a innym razem Kirm. Tyle, że z lepszym skutkiem w lidze.

szlaQ 19.04.2011 22:30

Strasznie przeżywacie tego Lecha ...

duce! 19.04.2011 22:59

"Bakero: zasłużony awans, poprawiamy grę" - nie bardzo wiem, która część jego wypowiedzi jest bardziej żałosna...

Mareq 19.04.2011 23:03

5 stron o jednym półfinałowym meczu pucharu w którym już nie uczestniczymy.
Jak wam nie szkoda czasu.

Jakby to jeszcze był ten drugi półfinał gdzie grają nasi przyjaciele z Gdańska , to by było zrozumiałe.

Żeby nie było niemerytorycznie.

Finał Lech-Lechia.

Zwitter 20.04.2011 00:57

To jest naprawdę żałosne jak macie nasrane w głowach co poniektórzy, słowo Lech działa na Was jak płachta na byka czy naprawdę im czegoś zazdrościcie?

Ludzie, to oni mogą mieć kompleksy nas a nie my ich!

wolfy 20.04.2011 01:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mareq (Post 1079905)
5 stron o jednym półfinałowym meczu pucharu w którym już nie uczestniczymy.

OK, ale to nie był zwykły mecz. Drużyna pierwszoligowa była bliska awansu do finału PP. Takie rzeczy zdarzają się, fakt - ale nie często.

Mareq 20.04.2011 02:01

Jakoś bardziej przebijała się przez te posty fascynacja tym , że Lech dostaje od drużyny pierwszoligowej a nie tym , że drużyna pierwszoligowa zagra w finale.
Coś jestem dziwnie przekonany , że gdyby przeciwnikiem Podbeskidzia była Jagiellonia , Polonia Warszawa , Ruch Chorzów , Widzew Łódź , Górnik Zabrze czy (nawet śmiem zaryzykować) Legia Warszawa , to ekscytacja faktem iż pierwszoligowiec jest bliski finału była by mniejsza.
O ile np taką Legię możemy traktować serio w kontekście osiągnięć sportowych(a nawet zazdrościć im udanych występów w LM) , to naprawdę potrzeba co poniektórym porażki Lecha z pierwszoligowcem by uzmysłowić sobie , że oni przy nas wypadają bardzo blado ?
Co oni osiągnęli ?
Zdobyli 6 MP (w tym jedno przy zielonym stoliku) w porównaniu z naszymi 12 . Raptem 10 razy znaleźli się w pierwszej trójce najwyższych rozgrywek ligowych , kiedy my w tej umownej czołówce byliśmy 34 razy.
Wyrwanie z ligowego marazmu po ostatnim powrocie do ekstraklasy , a co za tym idzie dwa udane sezony w europejskich pucharach , okupili sprzedaniu się Amice.
Naprawdę warto mierzyć siłę zaangażowania realnym znaczeniem przeciwnika.
W tym przypadku często dochodzi do nadmiernego zaangażowania.
Szanujcie więc siebie , oraz osiągnięcia i pozycję klubu , którego godne jest wam być kibicami.

Kryniu 20.04.2011 16:09

Kibicujemy dzisiaj Lechii tak jakby to sama Wisła grała. Legia będzie spięta jak nigdy ale myślę że piłkarsko są jak najbardziej do ogrania.

Dean 20.04.2011 16:15

A finał w Bydgoszczy tak?

Zwitter 20.04.2011 16:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dean (Post 1080093)
A finał w Bydgoszczy tak?

Tak, finał w Bydgoszczy 3 maja.

Dzisiejszy mecz będzie w TV?

masterlag 20.04.2011 16:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zwitter (Post 1080103)
Tak, finał w Bydgoszczy 3 maja.

Dzisiejszy mecz będzie w TV?

Legia-Lechia ma być na TVN Turbo o 18.30 bodajże.

KamiK 20.04.2011 16:59

tvn turbo ...

gypsy 20.04.2011 16:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zwitter (Post 1080103)
Dzisiejszy mecz będzie w TV?

Tak, na TVN Turbo.

fan01 20.04.2011 17:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez orzeu (Post 1079784)
Chcialbym zobaczyc takie samo zaangazowanie w tym temacie jutro gdy bedzie grac Lechia.

Obecny ;)
Hej Lechia gooooool!

szprotson 20.04.2011 17:30

zeby nie bylo przewagi, ja dzis bede kibicował Legii a dokladniej kilku obrońcom i pewnemu indiańskiemu wodzowi Howgh.

OLE Leeegia Samobój

ciezko mi wierzyc ze Lechia wygra na Ł3,wiec pozostaje liczyć że Legia przegra

harthausen 20.04.2011 17:58

niemile się zaczyna , ale jedno na razie nie ulega zmianie, Lechia aby iść dalej musi ciągle 2 budy włożyć.

fan01 20.04.2011 17:58

Będzie jak wczoraj, goście odrobią....

PhantomRanger 20.04.2011 18:00

Ciężko teraz to widzę. Lechia musi wygrać 1 bramką czyli de facto strzelić 2 nie tracąc już żadnej.

mitmichael 20.04.2011 18:00

Nie ma to jak ogladac Legie na kanale nalezacym do grupy, ktora jest jej sponsorem. Komentatorzy podniecaja sie kazda akcja Legii a jak Lechia prowadzi ataki to komentuja jakby im sie nie chcialo. Lechia do boju - do konca jeszcze sporo czasu.

harthausen 20.04.2011 18:03

komentarz najlepiej wyłączyć i dać sobie jakąś muzę, szkoda nerwów na te ich gadanie

kreseq 20.04.2011 18:11

Jak ja sie ciesze ze siedze w pracy a nie na stadionie. Ten mecz to jakas kopanina z koniem, bo Legia gra padake, a Lechia gra antyfutbol za ktory powinno sie wywalac z pucharow. Wczorajszy mecz byl w porownaniu z dzisiejszym spotkaniem miedzynarodowym.

Licze ze przegramy, tak przegramy bo ten mecz jesli wygramy to kolejny tydzien Maciusia w Legii, a tego kmiota nie chce widziec.

Nie slucham komentarza, ale przesadzacie. Nie nasza wina ze wasz boss robi w kablach a nie w tv... ;)

bondTSW 20.04.2011 18:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kreseq (Post 1080142)
Jak ja sie ciesze ze siedze w pracy a nie na stadionie. ;)

Się k***a weź do roboty, a nie mecze oglądać ... za co Wam płacą w tej stolicy? :D

Lechia strzeli! ja to mówię!

kreseq 20.04.2011 18:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bondTSW (Post 1080143)
Się k***a weź do roboty, a nie mecze oglądać ... za co Wam płacą w tej stolicy? :D

Lechia strzeli! ja to mówię!

Lechia strzeli mam nadzieje :D

Co do pracy, to wybacz ale jesli jest sie kierownikiem to mozna sobie ogladac mecze, a nawet wychodzic na 2-3 godziny z biura :D Tak sie bawimy w "stolycy" ;)

martonas 20.04.2011 18:25

Ja naprawdę nie chcę być złosliwy ale mecze Legii jak się ogląda to aż oczy bolą... i żeby nie było to Lechia wcale lepiej nie gra.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:45.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl