![]() |
Zagrał fatalnie chyba bardziej debilnie się nie dało.
|
żałosny mecz...znowu nieumią grać ze słabymi:D
|
WisŁa graĆ!
jendrus, nie umieją |
Cytat:
|
Szkoda byłoby stracić punkty zwłaszcza, że rywale z tabeli wygrywali :/ chyba piłkarze za bardzo świętowali mecz z Legią. Do boju Wisła!
|
.zaczyna mnie wk...... Maly no noramlnie wygrywamy 2:0 i rozumiem ze gramy na czas kto wolniej zejdzie z boiska.mamy szanse wejsc na 2gie miejsce i to i tak tylko dlatego, ze liga jest gowniana a on sobie foszka strzela i zamiast na sprincie zejsc z boiska bo zero-zero to ten lezie i gada sam do siebie z pretensjami do nie wiadomo kogo.szlag mnie trafia jak widze jak im nie zalezy.szlag mnie trafia jak przewaznie Cikos wyrzuca pilke z auta i wkurzony bo nikt mu sie nie pokazuje.zero gry bez pilki, zero zaangazowania, rewolucja w skladzie jest niezbedna bez znaczenia czy dzis wygraja czy nie.
|
p.s. sory Paljicowi i Kirmowi zalezy
|
vazon oni nieumią:) Riosa wpuścić bo szybki ... ale znając życie wejdzie kebab...
|
lepszy kebab niz jirsak ZNAFCO
|
go go go panie Boukhari. liczę na asyste lub gola
|
Koukari pewnie znpwu obiecał
|
Malecki schodzil tak z boiska jakbysmy prowadzili 3-0 ......
|
Pomódlmy się do Allacha, może nam pomoże. Ma swojaka w naszym gronie.
|
Małecki powinien schodzić przy gwizdach a nie przy oklaskach.
|
Mistrzostwa niestety nie zdobywa się meczami z Legią, Cracovią czy Lechem, lecz właśnie z drużynami takimi jak Zagłębie. Jak oni z Lubinem u siebie nie wygrają, to gdzie będziemy wygrywać? Za tydzień w Warszawie?
Jeszcze ponad 10 minut. Jazda, Jazda, Jazda! |
Gramy taką padakę że aż oczy bolą. Mojej oceny nie zmieni nawet fakt gdybyśmy strzelili nagle dwie bramki. Czy my w II połowie oddaliśmy jakiś celny strzał? Jak oni chcą zdobywac gole?
Najlepsi u nas to stoperzy. Chavez znowu prawie bezbłędny. Gdzie jest Rios? Czemu za Jirsaka nie gra Wilk. Z czecha taki rozgrywający jak ze mnie zakonnica. Ps. Czy ktoś wyczytał z ruchu warg Małeckiego co on tam sobie gadał pod nosem?? |
o żesz kur**wa. Co oni dzisiaj grają.
|
Oni chyba razem gdzies na imprezie byli bo wszyscy sie tylko snuja po boisku
|
Zawsze jak śrutwa komentuje to gramy chujnie bo nas nie lubi ;/
|
goooooooooooooool
|
Kiiiirm!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Swoją drogą to Andraż zaczyna być wreszcie naszym KLUCZOWYM zawodnikiem |
jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeest
|
no nareszcie !
|
gooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo ooooooool KIRM hahahahahaha
|
goooooooooooooooooooo.llllllllllllllllllllllllllll lllllllllllllllllllllllllllllllllllllll
|
Gooooooooooooooooooooooollll !!! Yeah
|
Żuuuraw i Kiiiirmm goooool
|
Niemozliwe wrecz. Z drugiej strony, nie oszukujmy się- fart, fart, fart.
|
Goooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooool dla Wisly :D !!!!!!!!
Dzisiaj niedziela.....wiselka wygra do zera ... Guantanamera....wiselka wygra do zera !!!! Aguante z Wisla Kraków !!!! |
utrzymać to teraz
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:24. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl