![]() |
to jak " witamy " Skorże w piątek ?? żeby nie było spin na trybunie że jedni klaszczą, drudzy gwiżdża a jeszcze inni nic nie robią...
|
Cytat:
Rios jest zbyt wolny i ślamazarny na gre na skrzydle, tam trzeba zasuwać, a nie kiwać wszystkich, łącznie z sędzią i słupkiem bramki. |
Po meczu z Cracovią trudno mi znaleźć optymizm.
Wprawdzie wygraliśmy, ale ... Nie chodzi mi o to, że minimalna wygrana. Nie chodzi mi o to, że grali do bani. Chodzi mi o to, że grając z zespołem, który na tyle nic nie gra, że uskrobał 4 punkty (o 4 więcej niż pewna redakcja nie wstając z kanap), nie byli wstanie strzleić bramki w pierwszym kwadransie, żeby potem spokojnie mecz kontrolować. Nie byli wstanie strzelić w pierwszej połowie, żeby chociaż spokojniej drugą oglądać. Nie byli wstanie strzelić ani zaraz po przerwie ani przez pozostałe 48 minut. Optymizm znika bo to, że strzelili w ostatniej (a nawet w pierwszej po ostatniej) minucie doliczonego czasu gry gry świadczy o farcie nie lada. Gdyby to był drugi czy trzeci gol - spoko. Ale jedyny !!!!!!! Legia ostatnio gra lepiej -> wygrywa, a to znaczy że strzela bramki i strzela ich więcej niż traci. Boję się o wynik i na nic mi tu analizy porównawcze składów - my nie strzelamy bramek, a tracimy je dość "chętnie". |
Cytat:
niestety C+ i sędziowie za Wami :-P |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Tak bym ustawił pomoc :Kirm-Rios-Sobolewski-Małecki .Atak hmmm ja bym postawił na Braci Brożków Paweł-Pietia bo zbyt wielkiego pola manewru nie mamy w tej materii |
według mnie na skrzydłach powinni być Paljić z Kirmem, za Brożkiem dał bym Riosa którego styl i charakter gry są wręcz idealne do gry na pozycji cofniętego napastnika/ofensywnego pomocnika, ale mimo to nie doczekał się on jeszcze szansy zagrania na tej pozycji choćby 50 minut i według mnie powien w tym meczu właśnie tam zagrać od pierwszego gwizdka.
|
Cytat:
|
Rios jak najbardziej się nadaje do tego ustawienia ale grając wąsko nie przy linii. W nowoczesnej piłce boczni pomocnicy/napastnicy rzadko operują przy linii a od dośrodkowań są boczni obrońcy. Najważniejszy jest drybling i gra kombinacyjna.
|
Chłopaki, a jak sędzia mógł zauważyć faul Komorowskiego? Biegł za akcją Legii, a żeby to zobaczyć to musiałby mieć oczy w tyłku/
|
Cytat:
Jak Smuda poszedł do Legii, to co śpiewaliśmy, przypomnieć koledze? "Smuda p...ł Wisłę sprzedał!" Czym się różni Maciuś od Smudy? Jednym tytułem MP? W piątek na stadionie ma być piekło, niech czują, gdzie przyjechali. A nie włażenie w d....ę. Ma być taka atmosfera, żeby byli posrani po pachy jeszcze przed pierwszym gwizdkiem! Co do skrzydłowych, to dla mnie ani Mały, ani Rios. Rios za Brożkiem może grać. Na skrzydłach Paljic i Kirm. Paljic nie dlatego, że z niego taki świetny skrzydłowy, tylko dlatego, że Manu by mu zrobił jesień średniowiecza. |
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...siaca_biletow/
spieszyć się kto nie ma bileciku Moim zdaniem jednak powinniśmy zachować się z klasą i przywitać brawami pana Skrożę. |
Może by chociasz go nie wygwizdywać (choćby za to co zrobił dla Wisełki )
Takie moje zdanie . |
1. O gustach się nie rozmawia.
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Cytat:
|
i mu wychodzi?
z taką skutecznością to nie widzę zeby mu cokolwiek wychodziło |
Skład jaki prawdopodobnie wybiegnie na mecz z Legią:
Pawełek Cikos Bunoza Chavez Paljic Kirm Sobolewski Boukhari Wilk Małecki lub Rios Brożek Paweł Z bliskich do pewnych źródeł Maaskant kolejny raz wystawi Palijca na obrobie a Boukhari w 1 składzie |
leszekpw podałesi 12 graczy
|
Sorry miało byc Małecki lub Rios w ataku....tutaj nie do konca jest pewne ktory wystapi obok Brozka
|
obyśmy Skorżę nie wygwizdali, dużo przez niego straciliśmy ale jeszcze więcej zyskaliśmy. Mały i Rios powinni grać z przodu od pierwszych minut.
|
kupie bilet na legie sektor G po rozsadnej cenie dorzuce na jakies piwko:)( np. od jakiegos fc albo kogos kto ma karnet i nie moze isc na mecz) jak cos to priv
|
Na Skorżę raczej nikt gwizdać nie będzie, został zwolniony to polazł za chlebem gdzie indziej a tylko jeden klub jest taki że można by powiedzieć że pedał i Wisłę sprzedał i nie jest to Legia;)
Natomiast tak jak pisałem - mam nadzieje że jeśli nie daj...przejebiemy, to nie zacznie się jakiś najazd na naszego trenera i złośliwe skandowanie 'Maciej Skorża'.Może mam po prostu paranoje, ale po tekście prezesa SKWK - takie mi warianty przychodzą do łba A co do samego meczu.Ja generalnie to się Manu boje, za mało meczów Legii oglądałem by coś więcej o nim wiedzieć ale ma torpedę w nogach okrutną a w tej rundzie nie tacy sprinterzy, robili z naszej defensywnej formacji sito bądź bieg między tyczkami. Jak jego się poskromi to może nie będzie tragicznie.Generalnie znamy Maćka więc zapowiada się zwykła kopanina...do gola.Jak padnie to mecz powinien się rozkręcić ale czy padnie i kiedy - tego nie wie nikt;) Tak jak pisałem - dla mnie faworytem jest Legia , natomiast to nie znaczy że my kibice mamy czekać jak na ścięcie a grajki mieć kilo w majtach. Co do składu.Obrona - Paljic czy Pietia.Mimo wszystko postawił bym na Dragana.Na skrzydła jesteśmy skazani.Mały z Kirmem powinni trochę Realu oglądnąć i tego co robi Ronaldo.To że to ciota to wszyscy wiedzą i w tym nie powinni go naśladować ale koleś gra de facto na skrzydle, ale w żaden sposób nie jest do niego uwiązany Środek....było słuszne(choć przesadzone) narzekanie na Nordina, ale jak zabrakło go na parchach, to ta formacja w ogóle nie istniała.Garguła to jeszcze nie to, choć gra i wygląda na to że na wiosnę będzie już ok.Sobol jak dla mnie gra przyzwoicie ale kreatorem to on nie jest.Zostaje w zanadrzu Wilk który w ofensywie na razie też szału nie robi, no i Rios.Generalnie ciężka sprawa przed trenerem Ja bym jednak chyba postawił na Gargułę,Sobola i Riosa...gdyby to nie szło to szybciej robić zmiany ale tu jak nawet zagra Wilk czy Nordin to pretensji mieć nie będę bo jest problem z zestawieniem a najgorsze to nie jest kłopot bogactwa. Tot tyle ode mnie przed meczem. ps . jest coś w tym że ludzie chcą hitów.Otwarcie stadionu po takiej przerwie.Nie wiem czy sprzedał się ostatni bilet.Śląsk,Lecha...już gdzieniegdzie pustki...Legia 1 dzień i zostało 1.5 tyś wejściówek;) Jest potencjał nawet na te 33 tyś ale oni muszą grać, jak nie będą grać to pełnego stadionu nigdy nie uświadczymy a konkretna frekwencja to jedynie na Legii i Amice będzie bo derby nie wywołują niestety takich emocji. |
Jakie kilo w majtach Iq2
mamy grac o 3 pkt .Legia moze gra lepiej ale my tez chyba cos potrafimy skliec kibice pomogą to nasi zagraja dobry mecz musimy w to wierzyc |
Ma ktoś filmik z faulem Komorowskiego, za który może zostać zawieszony?
|
Cytat:
Skoro w tej rundzie właściwie wciąż eksperymentujemy, to może tym razem tak: -----------------Brożek------------------- -------Kirm------------------Rios--------- ----------------Boukhari------------------ -----------Sobolewski--Wilk------------- -Branco----------------------------Cikos- -------------Chavez-Bunoza------------ -----------------Pawełek----------------- Branco ponoć może grać na obu stronach obrony oraz jako defensywny pomocnik - może i nie jest zbyt kreatywny w ofensywnie, ale jako doświadczony obrońca może nie będzie popełniał takich błędów, jak Paljic lub Piotrek B. będący bez formy. Środek pola z dwoma defensywnymi pomocnikami w osobach Sobolewskiego i Wilka średnio wypalił w Poznaniu, ale na silną drugą linię Legii jest chyba jedynym rozwiązaniem. Boukhari jaki jest - każdy widzi, ale to, co działo się w derbach bez niego, to istna czarna dziura. Kirm w pierwszym składzie, to na dziś oczywistość. Rios - z tego chłopaka szkoda rezygnować, potrafi przyjąć piłkę, podać, dośrodkować, zastawić się, pokiwać. Zdecydowanie wolę Riosa, niż Małeckiego, przynajmniej na chwilę obecną. Przyznam jednak, że wolałbym żeby Rios grał bardziej takiego fałszywego napastnika, pomagał Brożkowi niż brał się za typową grę na skrzydle wraz z destrukcją. W destrukcji niech popiszą się defensywni pomocnicy, których w takim zestawieniu jest dwóch oraz boczni obrońcy, zresztą w takim układzie podczas naszych akcji ofensywnych prawego skrzydłowego może grać Cikos. |
Zastanawiam się, czy Komisja Podejmie taka sama reakcje jak po faulu Chaweza czy ze względu na nazwę drużyny i wagę meczu potraktuja gracza Legi ulgowo.
Dalej czekamy na karę dla Lecha, ale pewnie się nie doczekamy. Coś czuje, ze znow przekonamy sie o orwelowskiej rzeczywistosci w polskiej pilce... |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Zwykle posiedzenia maja w czwartek, a w tym tygodniu wypada święto niepodległości. |
Cytat:
http://www.jagiellonia.cp2.win.pl/fo...8559a165c45498 |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:51. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl