![]() |
Cytat:
:> Cytat:
|
w czwartek od 12 55 transmisja z przed derbowej konferencji trenerów http://www.malopolskatv.pl/4-xiprzed-derbami-krakowa/
|
Żeby wygrać derby nie muszą grać Polacy tylko piłkarze ktorzy potrafia zrobic akcje w ofensywie, a w defensywie nie robic glupot :)
W derbach gralo zawsze duzo Polakow, ale jak sie druzyna oslabila, to nawet swiadomosc ze to derby nie pomogla. |
Jeśli przegramy derby,oczekuję, że do dymisji poda się prezio Basałaj.
|
Cytat:
|
A po to, żeby przyszedł kolejny łeb z Telefoniki i obsadził radę nadzorczą kablomiśkami o zerowym rozeznaniu w sprawach sportu. :lol:
|
Jesteśmy lepsi piłkarsko. Jeśli na sportową agresję piłkarzy cyrankiewiczovni nasi kopacze odpowiedzą taką samą agresją, ci pierwsi nie mają szans.
Teksty typu: " derby rządzą się swoimi prawami" mam nadzieję, że nasi piłkarze darują sobie. Tak wypowiadają się ludzie słabi, szukający wymówki. Niech w końcu pokażą, że są facetami. Wojna! |
Może i jesteśmy słabi, ale od czasu awansu Cracovia jeszcze nigdy nie była tak beznadziejna.
Jesteśmy lepsi piłkarsko - jak wszystkie pozostałe drużyny. Nawet beznadziejna obrona nie jest żadnym problemem, bo Cracovia po prostu nie strzela bramek. |
Już dwie drużyny przełamały się w meczu z nami:
Śląsk Amica czemu nie Cracovia? |
Oni nie strzelają ale my też nie strzelamy.Gdyby nie ten przebłysk z Lechią to byśmy mieli ich tyle samo co oni
To że mimo wszystko są słabsi to jasne ale tak samo byli słabsi rok i pół roku temu Wiem że wygląda to na szukanie usprawiedliwienia ale to nie tak.Po prostu jak nie zagramy bardzo dobrego meczu, to z nimi nie wygramy , mimo że to cioty No i trzeba wyeliminować tego ich murzinosa.Patrząc jak kuchenkorze nas czasami mijali jak tyczki, to on może to robić jeszcze lepiej.Może takie wrażenie przez to że reszta jest tragiczna bo ten koleś to jak diament leżący w środku gówna. |
A czym się tu podniecać. Jesteśmy lepsi?-jesteśmy! a co do wyniku.......pytanie ILE?!, a nie czy wogóle...Jak dla mnie będzie pogrom 1-6;)
Dla anglosasów: We are the Wisła We are the Best We are the Wisła and fuck all the rest;) |
Cytat:
:D |
Trafią w I lidze z formą.
|
Cytat:
|
Cytat:
Ja bym wolał, żeby jednak nie. Życzę im A - klasy. Cytat:
|
Oświadczam wszem i wobec wszystkim kibicom i piłkarzom, a także działaczom Wisły Kraków, że jakakolwiek strata punktowa w najbliższym meczu jest surowo wzbroniona, niedopuszczalna i nie zostanie zrozumiana przeze mnie osobiście. Taki mecz, jaki przydarzy nam się w piątek to jedno z najważniejszych meczów w całej karierze każdego jednego grajka naszej drużyny. Należy to powiedzieć naszej kadrze w każdemu z osobna w ojczystym języku. Jakby co, mogę partycypować w kosztach wynajmu armii tłumaczy.
|
Strasznie się "zagotowalem "po meczu z Amiką.
Bardzo wzrosło moje krytyczne stanowisko wobec trenera Maaskanta, itd. Ale przeczytałem sobie dziś wierszyk o wiślakach autorstwa ś.p. Ludwika Jerzego Kerna i od razu nabrałem optymizmu przed derbami. Polecam na polepszenie nastroju. Będzie dobrze! |
Cytat:
|
cholera jak obserwuję ten wątek i do drugi post to płaczki ze czarno to widzicie i że możemy przegrać to mi się rzygać chce.....
a gdzie tu wiara w Wisełkę...fakt nie idzie nam ale derby to derby, chłopy się zepną pokażą że mają jaja i wygramy to w cuglach.... tak że nie płaczcie co po chwilę bo jak pejsy to czytają to mają kupę śmiechu że sramy przed druzyną która na 90% spadnie z ligi....głowa do góry pierś do przodu i do boju!!! |
Drogi Leszku, mamy ekipę co może puknąć każdego, a że podarować punkty komukolwiek również, to nie ulega wątpliwości. Mniej więcej przewidziałem przebieg spotkania z Lechem. Teraz z Cracovią będzie jak w Zabrzu (miałem okazję oglądnąć na żywo) słabsi piłkarsko, biegający dwa razy więcej od nas, walczący, palce w oczy, pompka w szprychy i to wystarczyło na nas. To, że Cracovia będzie biegać jak szalona, będzie walczyć wywierać presję to pewne jak procent na Kajmanach (tym bardziej przy nowym trenerze Szatałowie). Jeżeli usłyszę od kogokolwiek na boisku, że byli zaskoczeni, że przeciwnik walczy, to się zdenerwuję. Chciałbym indywidualnej kreatywności, ale przede wszystkim walki (biegania, mentalności, twardej, ale nie brutalnej gry), bo bez tego będzie co najwyżej 0-0. Niezależnie od wyniku piątkowego meczu Craxa na 90% spadnie z ligi. To nie przesądza jednak czy wygramy. Oświadczam więc. Koniec z frajerstwem. Wisła to nie organizacja charytatywna. Więc trzeba wyjść na boisko i dopisać trzy punkty. Samo się nie stanie, trzeba to wywalczyć. Zwycięstwo to nasz obowiązek!
|
Jakaś presja by się przydała na naszych kopaczy i Maaskanta. Nie żebym nawoływał do przemocy...:) ale mały stres psychiczny by im sie przydał. Ma ktoś skrzynki mailowe naszych kopaczy?
|
Cytat:
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/eks...wiadomosc.html |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
DERBY BEZ MATUSIAKA I MIERZEJEWSKIEGO :)
http://naszsport.iq24.pl/default.asp...89091&nr_str=1 |
Cytat:
|
Cytat:
zamienił stryjek siekierkę na.. Wasiluka:rotfl: |
O której jest dzis trening?
|
Ja mam jedna prosbe do tych wszystkich co to pisza ze musimy, wygrac, ze z kim jak z kim ale z pejsami musi byc do przodu, i ze wstydem jest ze nie wierzymy w wlasny klub. Otoz wiara w Wisle jest bardzo duza ale nie moze to przeslaniac obrazu i tlamsic chlodnego dystansu i podejscia do rzeczywistosci. Proponuje troche wziasc na wstrzymanie, bo zycie nie raz juz Nas w tym i szczegolnie zeszlym roku sprowadzilo brutalnie na ziemie.
Tak wiec wierzyc w zwysciestwo ale nie dopisywac przedwczesnie punktow. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:38. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl