![]() |
Aż nie wierzę - nasz marketing zaczyna działać.
Stadion pokazują z najlepszej strony - na plakacie od wewnątrz, na zaproszeniu od zewnątrz, ale wieczorem, gdy wygląda to nieźle. Ten film z Maaskantem to świetny pomysł, szkoda, że nieco spóźniony - 2/3 dni temu powinni coś takiego wypuścić na szeroką skalę w Krakowie - wyświetlać na ekranach głównych ulic. |
Sorry za offtop ,ale czy jedna osoba może kupić dwa bilety?
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Jakie są szanse ,że wrócę z wszystkimi zębami? (sorry,polskie realia)
|
sluchaj... dobrze masz poukładane w głowie? :shock: :lol:
powiem ci jak jest: Latają siekiery kamienie, kibice obrzucają się koktajlem mołotowa a policja strzela z Kałacha w tłum ludzi... lepiej zostań w domu... :-/ :rotfl: |
Cytat:
|
Hm trochę to dziwnie wygląda.
Status Senior Member, mieszkasz na Olszy II, na forum od 2005 ..? Piszesz żeby pisać, czy serio nie wiesz? |
Cytat:
|
W ostatnim sezonie Piasecki prowadzić trzy mecze Białej Gwiazdy, wszystkie na wyjeździe. Dwa z nich zakończyło się wygranymi Białej Gwiazdy (4:1 z Zagłębiem Lubin, 1:0 z Polonią Warszawa), a jedno remisem (1:1 z Cracovią). W ostatnim z tych spotkań arbiter nie uznał prawidłowo zdobytego gola przez Arkadiusza Głowackiego.
Nasz szczęśliwy sędzia z derbów "Mariusz Jop". EDIT: Dwóch przednich jedynek na pewno nie będziesz miał :) |
Ostatni raz na meczu byłem bardzo dawno temu,więc pytam się jak jest?:).No dobra,żartowałem.Mam nadzieję,że jutro zostaną jeszcze jakieś wejściówki.
|
Filmy z Małopolska.TV - Paweł Brożek przed meczem http://www.xn--maopolska-rub.tv/port...nu-bez-tytulu/ Maaskant przed meczem - http://www.xn--maopolska-rub.tv/port...ze-byc-w-domu/
|
Cytat:
Bilety na bank będzie można kupić przed meczem, oczywiście jeśli przyjdzie się odpowiednio wcześniej. |
15800 biletów – tyle wejściówek zostało sprzedanych na mecz Wisła Kraków – Korona Kielce.
|
Cytat:
Od 2004 roku chodzę z dziećmi - jeden zaczynał jak miał 6 drugi 2. Czasem jakiemuś zębów brakuje ale zapewniam, że nie stracił ich na Wiśle |
Cytat:
|
a mnie nie, po ostatnich występach i tak jest nieźle
|
Pikników ciągnie nowy stadion, a prawdziwych kibiców upragniony powrót na "stare śmieci", proste. Dlatego mnie to nie dziwi.
|
Cytat:
|
Cytat:
ja pie**ole... nawet na forum widać, że szykuje się najazd kosmitów na nasz stadion |
Zaskakująco mało rozmów stricte piłkarskich w piłkarskich wątku.
IMHO optymalny skład prezentuje się następująco: Jovanić Czikosz - Cleber - Bunoza - Paljić Wilk - Jirsak Rios - Żurawski - Małecki (bo Boukhariego nie miałem jeszcze okazji zobaczyć w meczu) Brożek Paweł natomiast skład w jakim jutro zapewne wybiegniemy to, od linii pomocy: Wilk - Sobolewski Rios - Żurawski - Boguski Brożek czyli tak samo jak z Jagą. |
Nie sądzę, żeby wybiegło dwóch defensywnych pomocników. Raczej Maaskant postawi na środku pomocy na Sobola i Jirsaka, ewentualnie Sobola i Boukhariego.
|
Cytat:
|
dla mnie gra dwoma defensywnymi przy jednoczesnym wystawieniu czterech napastników to konieczność, zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę szybkość naszych stoperów i skrzydłowych i napastników Korony.
Po tym co Sobol prezentuje w tym sezonie moim zdaniem powinien dostać trochę czasu dla siebie na ławce, zdaje się, że gra tylko dlatego, że nosi opaskę. Nie mogę mu zarzucić braku ambicji, ale wytrzymałościowo i szybkościowo to od +/- rundy wiosennej równia pochyła u Radka. |
ciagne jutro za sobą nowych 5 kibicow, gdzie mozna kolo stadionu isc na browar przed meczem? w Wislackim klimacie
Cytat:
|
W ogródku "U Wiślaków" obok hali Wisły, stojąc na przeciw trybuny D (Z Białą Gwiazdą) na prawo, można też wejść do środka. Idąc dalej prosto "Jama" ( w podziemiach, fajny klimat) A jeszcze wcześniej na przeciwko Żabki "Yakuza". A za nią jeszcze jedna knajpa z ogródkiem. Ewentualnie miasteczko studenckie, z którego widać stadion :)
Stricte Wiślackie knajpy jak sama nazwa wskazuje to "U Wiślaków" i "Yakuza" + miasteczko studenckie :D , ogółem w czasie meczu w każdej z tych knajp tak się poczujesz, zresztą nie ma co pisać, ogarniesz temat na miejscu, wszystko jest w odległości przysłowiowych 100 metrów http://www.youtube.com/watch?v=eCmzWJ5hjwk |
dla zainteresowanych : wypowiedzi piłkarzy Korony oraz trenera (buńczuczne) http://www.xn--maopolska-rub.tv/port...-sie-na-wisle/
|
Cytat:
|
No no Sasal widze z szabelką oj widze ze panowie z wilekiego miasta które sie Kielce zwią ostro napinaja zwieracze mam nadzieje ze popuszą ale oby nie spadl na nas jutro gówniany deszcz :)
jutro gramy i robimy kociol tak zeby zmiesc tych kileckich pokemonów pilkarze tez sa mocno zmobilizowani ,i tez czuja ten "głod" a oni wiedzą ze na Reymonta zawsze wygrywa Wisła. to ma byc piekny wieczór ,na pieknym stadionie z pieknym dopingiem! Wr22acamy!!!!!!!!!! |
Myślę, że nasi klepną scyzoryki 2:0 to tyle na temat spiny pana Sasala. Ciekaw jestem czy trener wystawi Marokańczyka bo to jego zaufany człowiek. Ale jakby nie było: BÓJCIE SIĘ CHAMY NA R22 WRACAMY!
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:33. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl