Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [6. Kolejka] Wisła Kraków - Korona Kielce 17 września, piątek godz. 20:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7601)

PiotrG 16.09.2010 18:19

Aż nie wierzę - nasz marketing zaczyna działać.
Stadion pokazują z najlepszej strony - na plakacie od wewnątrz, na zaproszeniu od zewnątrz, ale wieczorem, gdy wygląda to nieźle.

Ten film z Maaskantem to świetny pomysł, szkoda, że nieco spóźniony - 2/3 dni temu powinni coś takiego wypuścić na szeroką skalę w Krakowie - wyświetlać na ekranach głównych ulic.

Hrluc 16.09.2010 18:36

Sorry za offtop ,ale czy jedna osoba może kupić dwa bilety?

Billy 16.09.2010 18:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Hrluc (Post 980991)
Sorry za offtop ,ale czy jedna osoba może kupić dwa bilety?

Jedna osoba może kupic nawet 20 biletów ;)

palikot 16.09.2010 18:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Hrluc (Post 980991)
Sorry za offtop ,ale czy jedna osoba może kupić dwa bilety?

masz 2 pesele masz dwa bilety, masz 20 peseli masz 20 biletow...

Hrluc 16.09.2010 18:45

Jakie są szanse ,że wrócę z wszystkimi zębami? (sorry,polskie realia)

palikot 16.09.2010 18:49

sluchaj... dobrze masz poukładane w głowie? :shock: :lol:
powiem ci jak jest: Latają siekiery kamienie, kibice obrzucają się koktajlem mołotowa a policja strzela z Kałacha w tłum ludzi... lepiej zostań w domu... :-/ :rotfl:

Elendil 16.09.2010 18:50

Cytat:

Jakie są szanse ,że wrócę z wszystkimi zębami? (sorry,polskie realia)
bliskie zeru. Oczywiście, jeśli przyjdziesz w koszulce Korony.

Billy 16.09.2010 18:56

Hm trochę to dziwnie wygląda.
Status Senior Member, mieszkasz na Olszy II, na forum od 2005 ..?
Piszesz żeby pisać, czy serio nie wiesz?

63.5 Kg 16.09.2010 18:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Hrluc (Post 981005)
Jakie są szanse ,że wrócę z wszystkimi zębami? (sorry,polskie realia)

Ty tak na powaznie??

Dean 16.09.2010 19:08

W ostatnim sezonie Piasecki prowadzić trzy mecze Białej Gwiazdy, wszystkie na wyjeździe. Dwa z nich zakończyło się wygranymi Białej Gwiazdy (4:1 z Zagłębiem Lubin, 1:0 z Polonią Warszawa), a jedno remisem (1:1 z Cracovią). W ostatnim z tych spotkań arbiter nie uznał prawidłowo zdobytego gola przez Arkadiusza Głowackiego.

Nasz szczęśliwy sędzia z derbów "Mariusz Jop".

EDIT: Dwóch przednich jedynek na pewno nie będziesz miał :)

Hrluc 16.09.2010 19:09

Ostatni raz na meczu byłem bardzo dawno temu,więc pytam się jak jest?:).No dobra,żartowałem.Mam nadzieję,że jutro zostaną jeszcze jakieś wejściówki.

moskit 16.09.2010 19:35

Filmy z Małopolska.TV - Paweł Brożek przed meczem http://www.xn--maopolska-rub.tv/port...nu-bez-tytulu/ Maaskant przed meczem - http://www.xn--maopolska-rub.tv/port...ze-byc-w-domu/

Billy 16.09.2010 19:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Hrluc (Post 981056)
Ostatni raz na meczu byłem bardzo dawno temu,więc pytam się jak jest?:).No dobra,żartowałem.Mam nadzieję,że jutro zostaną jeszcze jakieś wejściówki.

Bardzo śmieszne.
Bilety na bank będzie można kupić przed meczem, oczywiście jeśli przyjdzie się odpowiednio wcześniej.

krakus76 16.09.2010 20:25

15800 biletów – tyle wejściówek zostało sprzedanych na mecz Wisła Kraków – Korona Kielce.

KOMINEK 16.09.2010 20:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Hrluc (Post 981005)
Jakie są szanse ,że wrócę z wszystkimi zębami? (sorry,polskie realia)


Od 2004 roku chodzę z dziećmi - jeden zaczynał jak miał 6 drugi 2. Czasem jakiemuś zębów brakuje ale zapewniam, że nie stracił ich na Wiśle

willow 16.09.2010 20:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krakus76 (Post 981209)
15800 biletów – tyle wejściówek zostało sprzedanych na mecz Wisła Kraków – Korona Kielce.

Pewnie jeszcze jutro z 200 - 300 sprzedadzą. Trochę mnie dziwi, taka okazja, a stadion nie będzie pełny (z dostępnych trybun oczywiście).

JrQ- 16.09.2010 21:40

a mnie nie, po ostatnich występach i tak jest nieźle

johny96 16.09.2010 21:42

Pikników ciągnie nowy stadion, a prawdziwych kibiców upragniony powrót na "stare śmieci", proste. Dlatego mnie to nie dziwi.

Baala 16.09.2010 21:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Hrluc (Post 981005)
Jakie są szanse ,że wrócę z wszystkimi zębami? (sorry,polskie realia)

To jest właśnie przykład co robi z ludźmi GW i inne g***a.

Kamson 16.09.2010 21:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Hrluc (Post 981005)
Jakie są szanse ,że wrócę z wszystkimi zębami? (sorry,polskie realia)

Te swoje pseudo polskie realia wyciągnąłeś z TVNu czy innego Gówna Wyborczego?

ja pie**ole... nawet na forum widać, że szykuje się najazd kosmitów na nasz stadion

vote-for-mikey 16.09.2010 21:49

Zaskakująco mało rozmów stricte piłkarskich w piłkarskich wątku.

IMHO optymalny skład prezentuje się następująco:
Jovanić
Czikosz - Cleber - Bunoza - Paljić
Wilk - Jirsak
Rios - Żurawski - Małecki (bo Boukhariego nie miałem jeszcze okazji zobaczyć w meczu)
Brożek Paweł

natomiast skład w jakim jutro zapewne wybiegniemy to, od linii pomocy:
Wilk - Sobolewski
Rios - Żurawski - Boguski
Brożek
czyli tak samo jak z Jagą.

willow 16.09.2010 21:56

Nie sądzę, żeby wybiegło dwóch defensywnych pomocników. Raczej Maaskant postawi na środku pomocy na Sobola i Jirsaka, ewentualnie Sobola i Boukhariego.

Hrluc 16.09.2010 22:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamson (Post 981291)
Te swoje pseudo polskie realia wyciągnąłeś z TVNu czy innego Gówna Wyborczego?

ja pie**ole... nawet na forum widać, że szykuje się najazd kosmitów na nasz stadion

Wystarczy pooglądać canal+.:).Mniejsza z tym,nie zaśmiecajmy już tego tematu.Żartowałem tylko.Zawsze ludziom mówiłem,że na R22 można przychodzić bez obaw.Co innego Kałuża,ale to osobny temat :)

vote-for-mikey 16.09.2010 22:03

dla mnie gra dwoma defensywnymi przy jednoczesnym wystawieniu czterech napastników to konieczność, zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę szybkość naszych stoperów i skrzydłowych i napastników Korony.

Po tym co Sobol prezentuje w tym sezonie moim zdaniem powinien dostać trochę czasu dla siebie na ławce, zdaje się, że gra tylko dlatego, że nosi opaskę. Nie mogę mu zarzucić braku ambicji, ale wytrzymałościowo i szybkościowo to od +/- rundy wiosennej równia pochyła u Radka.

medyk 16.09.2010 22:06

ciagne jutro za sobą nowych 5 kibicow, gdzie mozna kolo stadionu isc na browar przed meczem? w Wislackim klimacie

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Hrluc (Post 981056)
Ostatni raz na meczu byłem bardzo dawno temu,więc pytam się jak jest?:).No dobra,żartowałem.Mam nadzieję,że jutro zostaną jeszcze jakieś wejściówki.

a ja mam nadzieje ze nie..

aNouc 16.09.2010 22:39

W ogródku "U Wiślaków" obok hali Wisły, stojąc na przeciw trybuny D (Z Białą Gwiazdą) na prawo, można też wejść do środka. Idąc dalej prosto "Jama" ( w podziemiach, fajny klimat) A jeszcze wcześniej na przeciwko Żabki "Yakuza". A za nią jeszcze jedna knajpa z ogródkiem. Ewentualnie miasteczko studenckie, z którego widać stadion :)
Stricte Wiślackie knajpy jak sama nazwa wskazuje to "U Wiślaków" i "Yakuza" + miasteczko studenckie :D , ogółem w czasie meczu w każdej z tych knajp tak się poczujesz, zresztą nie ma co pisać, ogarniesz temat na miejscu, wszystko jest w odległości przysłowiowych 100 metrów


http://www.youtube.com/watch?v=eCmzWJ5hjwk

moskit 16.09.2010 22:58

dla zainteresowanych : wypowiedzi piłkarzy Korony oraz trenera (buńczuczne) http://www.xn--maopolska-rub.tv/port...-sie-na-wisle/

Micek14 16.09.2010 23:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez moskit (Post 981351)
dla zainteresowanych : wypowiedzi piłkarzy Korony oraz trenera (buńczuczne) http://www.xn--maopolska-rub.tv/port...-sie-na-wisle/

Skoro dla Sasala Piątek to dziwny termin rozgrywania meczów, to ja nie mam pytań.

Wojtas 16.09.2010 23:32

No no Sasal widze z szabelką oj widze ze panowie z wilekiego miasta które sie Kielce zwią ostro napinaja zwieracze mam nadzieje ze popuszą ale oby nie spadl na nas jutro gówniany deszcz :)

jutro gramy i robimy kociol tak zeby zmiesc tych kileckich pokemonów

pilkarze tez sa mocno zmobilizowani ,i tez czuja ten "głod" a oni wiedzą ze na Reymonta zawsze wygrywa Wisła.

to ma byc piekny wieczór ,na pieknym stadionie z pieknym dopingiem!

Wr22acamy!!!!!!!!!!

power1928 16.09.2010 23:38

Myślę, że nasi klepną scyzoryki 2:0 to tyle na temat spiny pana Sasala. Ciekaw jestem czy trener wystawi Marokańczyka bo to jego zaufany człowiek. Ale jakby nie było: BÓJCIE SIĘ CHAMY NA R22 WRACAMY!


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:33.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl