Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła w Pucharze Polski 2010/2011 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7567)

walkeroo 03.10.2010 21:17

[ a jakoś nie mogę sobie wyobrazić dwóch meczów w Krakowie w jednym dniu.[/QUOTE]
ja tez:)

Dubi 03.10.2010 21:30

w obecnej formie naszych piłkarzy przejście Widzewa może byc mało efektowne...
przed nami kilkanascie dni do tego spotkania, liczę że nasza forma wzrośnie, a defensywa bez problemu poradzi sobie z niezywkle niebezpiecznym duetem Sernas-Robak

Titto 03.10.2010 21:47

Pod górkę na praktycznie sam początek. Naszym największym atutem gra na własnym boisku.

Trochę ....*wo, że dwa mecze w Krakowie w jeden dzień.

"Będzie się działo".

Semper Fidelis 1985 03.10.2010 22:10

Wisełka craxa amica widzew w jednym dniu w Krakowie he dobre dobre

wolfy 03.10.2010 22:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Semper Fidelis 1985 (Post 990922)
Wisełka craxa amica widzew w jednym dniu w Krakowie he dobre dobre

Biorąc pod uwagę co grają te drużyny - najciekawiej może być poza stadionami.

kozuba92 03.10.2010 22:28

Jednego się obawiam, że może na nasz mecz przyjść mniej kibiców niż na craxe. Pikniki już pewnie zauważyli, że Wisła ma dobry stadion, Cracovia na euroPEJSKIM poziomie, więc tu dla nich bez różnicy, ale dla przeciętnego piknika oglądnięcie Lecha który gra w pucharach może być ciekawsze, niż oglądanie Widzewa. Zresztą Wisła w dwóch meczach u siebie dwa remisy, a żydki na jeden mecz jedno zwycięstwo, a to też ma jakiś wpływ.

Flinston 03.10.2010 22:38

Jest już gdzieś info że w te same dni są te mecze:)? Czy poprostu gdybacie

Oldpara 03.10.2010 22:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kozuba92 (Post 990933)
Jednego się obawiam, że może na nasz mecz przyjść mniej kibiców niż na craxe. Pikniki już pewnie zauważyli, że Wisła ma dobry stadion, Cracovia na euroPEJSKIM poziomie, więc tu dla nich bez różnicy, ale dla przeciętnego piknika oglądnięcie Lecha który gra w pucharach może być ciekawsze, niż oglądanie Widzewa. Zresztą Wisła w dwóch meczach u siebie dwa remisy, a żydki na jeden mecz jedno zwycięstwo, a to też ma jakiś wpływ.

Heh... poza tym Pasy mają bilety po 10 PLN, a my pięć razy droższe.

PS. Może znowu będzie tak jak przed wojną, że pikniki, i "loża szyderców" będą chodzic na oba stadiony.

F-A-> 03.10.2010 23:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Flinston (Post 990935)
Jest już gdzieś info że w te same dni są te mecze:)? Czy poprostu gdybacie

Informacji nie ma. Gdybamy na podstawie rozpiski kolejki poprzedzającej mecze PP - Widzew i Lech grają w niedzielę. Co oczywiście oznacza, że będą roszady w terminarzu, bo nikt odpowiedzialny nie dopuści do rozgrywania takich meczów w tym samym dniu.

Martinho 03.10.2010 23:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Semper Fidelis 1985 (Post 990922)
Wisełka craxa amica widzew w jednym dniu w Krakowie he dobre dobre

Widzewa nie bedzie, mamy przeciez zamkniety sektor gosci w tej rundzie...

MCX 03.10.2010 23:41

Puchar Polski może się okazać w tym sezonie naszą najpoważniejszą szansą na grę w europejskich pucharach, dlatego mam nadzieję, że Maaskant odpowiednio zmotywuje piłkarzy.

Semper Fidelis 1985 04.10.2010 08:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Martinho (Post 990945)
Widzewa nie bedzie, mamy przeciez zamkniety sektor gosci w tej rundzie...


A no racja racja, szkoda bo by było ciekawiej :rotfl:

szczebrzeszcz 04.10.2010 08:43

w dwa różne dni będą, 26 i 27

h3po4 04.10.2010 13:11

jak by był otwarty sektor to by było troszkę ciekawej ale tylko troszkę. No miejmy nadzieje że na PP bilety będą tańsze ;)

Feniks1983 04.10.2010 13:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MCX (Post 990947)
Puchar Polski może się okazać w tym sezonie naszą najpoważniejszą szansą na grę w europejskich pucharach, dlatego mam nadzieję, że Maaskant odpowiednio zmotywuje piłkarzy.


Dokladnie na to samo licze, w lidze raczej bedzie ciezko wiec mozna wszystkie sily rzucic na puchar. Przy Naszej przebudowie mialoby to sens.

Pozdrawiam

donecki 06.10.2010 21:41

Kiedy gramy
 
Wg 90 minut gramy we wtorek 26 o 2030 a dzień pożniej o 18 jest mecz KSC-KKS

Żmijka 06.10.2010 21:48

O 20.30? Świeeetnie! :|

wolfy 07.10.2010 01:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Feniks1983 (Post 991088)
Dokladnie na to samo licze, w lidze raczej bedzie ciezko wiec mozna wszystkie sily rzucic na puchar. Przy Naszej przebudowie mialoby to sens.

Pozdrawiam

Też tak uważam. Prędzej zdobędziemy PP niż zajmiemy miejsce na podium. Większość drużyn ( w tym my ) dotąd lekceważyła te rozgrywki wystawiając słabsze składy, więc tym bardziej jest szansa.
A poza tym to też trofeum, dawno go nie zdobyliśmy.

Proud 07.10.2010 08:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez donecki (Post 991745)
Wg 90 minut gramy we wtorek 26 o 2030 a dzień pożniej o 18 jest mecz KSC-KKS

Z jednej strony spoko, bo już każdy skończy pracę, zajęcia itp. Z drugiej jednak trochę zimno będzie o tej godzinie.

KOMINEK 07.10.2010 08:39

Spoko w grudniu będzie cieplej

nero 07.10.2010 08:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Żmijka (Post 991747)
O 20.30? Świeeetnie! :|

Myślę, myślę i nie wymyśle.
Co jest złego w tej godzinie?
Ludzie z krk pracę skończą, pobliskie FC są wstanie dojechać po pracy na mecz.
hm... :>

dj_ibutti 07.10.2010 09:35

Policz sobie o której się mecz skończy + powrót do domu itp. ;)

Semper Fidelis 1985 07.10.2010 09:54

EEE kozak godzina, bynajmniej dla mnie ;] i nie narzekajcie bo mogli dać np o 18 i by była lipa!

snyrting 07.10.2010 09:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Semper Fidelis 1985 (Post 991798)
EEE kozak godzina, bynajmniej dla mnie ;] i nie narzekajcie bo mogli dać np o 18 i by była lipa!

http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:k...667a1e.jpg&t=1

spirit 07.10.2010 10:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez snyrting (Post 991799)

OWNED :D

A godzinka dobra, biorąc pod uwagę, że mecz jest w środku tygodnia, ludzie muszą wrócić z pracy, zjeść coś itd także jak dla mnie optymalnie.

Marszałek 07.10.2010 10:14

Niby nikomu się nie dogodzi. O 19 za wcześnie o 18 to już w ogóle. 20 nie za dobra 20.30 to skandal.

PP to dobre rozgrywki aby budując drużynę dostać się do LE.

Semper Fidelis 1985 07.10.2010 10:20

Teraz jest 1 mecz a nastepna runda to juz dwumecz?

Proud 07.10.2010 10:27

^^ Tak

123456

neq. 07.10.2010 13:26

Mam nadzieję że treneiro zrozumie że to dla nas jedyna szansa na puchary europejskie i będziemy grali najlepszym składem. W ogóle PP jest zlewany przez wszystkich a to powinny być prestiżowe rozgrywki, tak jak w normalej Europie. Tam od wystawiania juniorów i drugich składów są puchary ligi i inne wynalazki, dlatego ja żałuje że u nas zlikfidowano PL

firstborn 07.10.2010 21:55

czy karnet obejmuje ten mecz, czy trzeba po bilet naginac??


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:50.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl