Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Robert Maaskant byłym trenerem Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7560)

CH. 21.08.2010 10:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Martinus (Post 965631)
Piszecie że prowadził Bredę z sukcesami.Ale czy aby na pewno?
Obejmował zespół który był na 3 miejscu w tabeli, nie zakwalifikował się do LM blamaż w pucharach a następny sezon już tylko 8 miejsce.Czy to są te wielkie sukcesy?

a wiesz kto odszedl z klubu, czy ktos przyszedl, jakie byly zmiany na stanowiskach trenerskich, dyrektorskich itp?
czy tak palisz na slepo i o jakiej LM Ty piszesz? jednak na slepo rzucasz a nic nie wiesz

pawelo84 21.08.2010 10:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Martinus (Post 965631)
Piszecie że prowadził Bredę z sukcesami.Ale czy aby na pewno?
Obejmował zespół który był na 3 miejscu w tabeli, nie zakwalifikował się do LM blamaż w pucharach a następny sezon już tylko 8 miejsce.Czy to są te wielkie sukcesy?

Widocznie nie był złym trenerem skoro go nie wywalili z tej Bredy. Poza tym NAC Breda to taka Holenderska Arka Gdynia i z nimi zając miejsce w pierwszej połówce ligi to sukces.

KOALIK 21.08.2010 10:49

Historia z trenerem pokazuje, że nie należy ufać różnym forumowym prorokom i innym stronom tworzonym przez licealistów. Jedyna pewna informacja jest w momencie podpisania kontraktu.

vaazon 21.08.2010 10:50

Dać mu 2 sezony świętego spokoju, w tym czasie powinien poukładać zespół i wywalić niepotrzebnych leni. Obawiam się, że połowa składu nadaje się do wyrzucenia :D

Seth 21.08.2010 10:54

W kwestii nie bawienia się w dyplomacje nasz nowy trener chyba przypomina Dana :)
http://www.eredivisie.pl/index.php?d...artykul=170138

crazykaro 21.08.2010 10:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Martinus (Post 965631)
Piszecie że prowadził Bredę z sukcesami.Ale czy aby na pewno?
Obejmował zespół który był na 3 miejscu w tabeli, nie zakwalifikował się do LM blamaż w pucharach a następny sezon już tylko 8 miejsce.Czy to są te wielkie sukcesy?

Z tego co wyczytałem w prasie holenderskiej to uciekł z tonącego statku bo klub ma podobno problemy finansowe i brakuje dobrych piłkarzy. Poza tym napisali że mamy tego trenera dzięki temu nowemu dyrektorowi Vloxckowi czy jak mu tam, który podobno już podpisał kontrakt z Wisłą

TSW06 21.08.2010 10:57

Maaskant to nie jest słaby trener. potrafił z NAC zająć 8 miejsce w lidze a to dość duże osiągnięcie, a to że NAC sezon wcześniej zajęło 3. miejsce to tylko i wyłącznie zasługa trenera Erniego Brandtsa. dajmy mu spokojnie popracować i poczekajmy na efekty

Martinus 21.08.2010 10:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez maaarcin (Post 965634)
a kiedy on miał się do LM zakwalifikować, jak nigdy o nią nie walczył?


Owszem nie walczył bo się nie zakwalifikował do baraży chociaż w chwili objęcia stanowiska były na to szanse.

Szpen 21.08.2010 10:57

Super infoWisla ma trenera nie skrzonego polska liga!
Przyznam szczerze ze jest on dla mnie anonimowy, nic nie wiem o jego karierze trenerskie ale ciesze sie bardzo ze na stanowsiku trenerskim w Wisle bedzie ktos taki ja On.

Trzeba dac mu szanse, zawodnicy maja czysta karte, gosc ich w ogole nie zna, bedzie grac ten kto jest najlepszy.

Martinus 21.08.2010 10:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TSW06 (Post 965646)
Maaskant to nie jest słaby trener. potrafił z NAC zająć 8 miejsce w lidze a to dość duże osiągnięcie, a to że NAC sezon wcześniej zajęło 3. miejsce to tylko i wyłącznie zasługa trenera Erniego Brandtsa. dajmy mu spokojnie popracować i poczekajmy na efekty


No i właśnie dokładnie o tym piszę.W stosunku do osiągnięć Brandtsa był znaczący regres więc trudno mówić że owe 8 miejsce jest sukcesem.

Joshua TS 21.08.2010 10:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez vaazon (Post 965639)
Dać mu 2 sezony świętego spokoju, w tym czasie powinien poukładać zespół i wywalić niepotrzebnych leni. Obawiam się, że połowa składu nadaje się do wyrzucenia :D

Dokładnie, dać czas gościowi, niech ogarnie towarzystwo. Jeżeli zajmiemy np. 8 miejsce w sezonie ( z tym co mamy) a go wywalą to do d*** z taką polityką, bo drużyny nie buduje się ot tak, mam nadzieje, że "na górze" zdają sobie z tego sprawę. Mam nadzieję, że gościu jest konkretny i stanowczy i nie będzie sobie pozwalał np. na fochy naszego Patryczka. Też moim zdaniem dobry ruch, już widzę Jimeneza w Polskiej lidze albo nie daj boże Simeone. Tylko dajmy czas holendrowi a nie płaczcie już i nie wywalajcie gościa jak przegra pierwszy mecz. Czasami mam wrażenie, że niektórzy tu kupę zrobią albo się potną publicznie jak mistrza nie będzie. Nie będzie teraz to będzie za rok albo za dwa.

Falmokirak 21.08.2010 10:59

tylko narzekać, ten kto myślał że Jimenez zostanie trenerem Wisły to chyba w ogóle nie ma pojęcia i piłce nożnej, trudno żeby taki trener do takiej buraczanej ligi trafił to nie tylko kasa sie liczy.

Naprawde mam wrażenie że średnia wieku forumowiczów tutaj nie przekracza 14 lat.

STARY WIŚLAK 21.08.2010 11:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez vaazon (Post 965639)
Dać mu 2 sezony świętego spokoju, w tym czasie powinien poukładać zespół i wywalić niepotrzebnych leni. Obawiam się, że połowa składu nadaje się do wyrzucenia :D

Jeśli chodzi o mnie to gość jest mi kompletnie nie znany...poza tym że jest młody.

Może być też, że w szybkiej łapance był najtańszy.

Ale jak pisze mój przedmówca trzeba mu dać czas i spokój bo ogarnąć tą "bandę" nieudaczników kompletnie nie przygotowanych do sezonu nie będzie łatwo.

Wojtas 21.08.2010 11:02

Ja czulem ze to bedzie ktos o kim media nie pisneły nawet słowka..

z drugiej strony Masskant jest u nas dzieki nowemy dyr sportowemu ,wiec gosc widze dziala szybko
pytanie czy kolesiostwo czy ten Maaskant jest rzeczywiscie taki dobry

wyniki w Bredzie mial przyzwoite i caly czas tam pracowal a wiec nie jest to jakis sortowany odrzut

zobaczymy jakie ma podejscie do zawodnikow ,jaki to typ charaktertu czy miekki jak Macius Skorza czy nie dajacy w kasze dmuchac jak Petrescu

wszytsko sie dopiero okaze........

westersyl 21.08.2010 11:02

Na forum Bredy nie dowierzanie z tego co widzę.

Zbyychu 21.08.2010 11:02

Naprawdę mam nadzieję, że p. Cupiał tym razem nie wyrzuci trenera po kilku porażkach z rzędu, jeno da mu czas na odbudowę składu - efekty takiego działania widać w Polonii, gdzie Bakero po bardzo słabym sezonie został na kolejny, a w tej chwili komplet punktów.

Falmokirak 21.08.2010 11:03

przy najmnie pracował do dzisiaj a Jimenez od marca bez klubu to samo Orsi Simeone Labbadia

Martinus 21.08.2010 11:04

Czy można oglądać orange sport info przez Internet? Ma ktoś może jakiegoś linka?

maaarcin 21.08.2010 11:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Martinus (Post 965647)
Owszem nie walczył bo się nie zakwalifikował do baraży chociaż w chwili objęcia stanowiska były na to szanse.

Zanim objął zespół drużyna zajęła trzecie miejsce w tabeli pod wodzą Brandta i grała w play-off o miejsce w Lidze Mistrzów. Tam wysoko przegrała z Twente, a następnie z Heerenveen i do LM się nie zakwalifikowała. Walczyła jeszcze o Puchar UEFA, ale w barażu przegrała z NEC Nijmegen. Dopiero wtedy Maaskant objął zespół i nie grał z nim w pierwszym sezonie w żadnych pucharach.

W pierwszym sezonie swojej pracy zajął ósme miejsce i walczył z drużyną w play-off o miejsce w Lidze Europejskiej. W nich pewnie pokonał Feyenoord (3:2 i 4:0), a następnie w decydujących meczach ograli FC Groningen, dzięki czemu zagrali w pucharach.

BRTS39 21.08.2010 11:06

i ma być HARD WORK żadnego pobłażania gwiazdkom.

Martinus 21.08.2010 11:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez maaarcin (Post 965665)
Zanim objął zespół drużyna zajęła trzecie miejsce w tabeli pod wodzą Brandta i grała w play-off o miejsce w Lidze Mistrzów. Tam wysoko przegrała z Twente, a następnie z Heerenveen i do LM się nie zakwalifikowała. Walczyła jeszcze o Puchar UEFA, ale w barażu przegrała z NEC Nijmegen. Dopiero wtedy Maaskant objął zespół i nie grał z nim w pierwszym sezonie w żadnych pucharach.

W pierwszym sezonie swojej pracy zajął ósme miejsce i walczył z drużyną w play-off o miejsce w Lidze Europejskiej. W nich pewnie pokonał Feyenoord (3:2 i 4:0), a następnie w decydujących meczach ograli FC Groningen, dzięki czemu zagrali w pucharach.


To w takim razie była dezinformacja gdyż na którymś z portali przeczytałem że to on nie zakwalifikował teamu do LM.Nie zmienia to jednak faktu że w stosunku do poprzedniego trenera zespół zanotował regres.

Kon®ado 21.08.2010 11:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Falmokirak (Post 965652)

Naprawde mam wrażenie że średnia wieku forumowiczów tutaj nie przekracza 14 lat.

jestes takim optymista? :lol: a tak serio własnie czas musi sie mu dac od razu przeciez nie bedzie tak kolorowo to chyba kazdy normalny wie musi poznac te nasze gwiazdki i poukladac to jakos :)

Mar85 21.08.2010 11:08

Dla mnie Basałaj już może pakować się...został zatrudniony trener przeciętny wręcz słaby...czym on ma zmobilizować nasze Panienki do pracy??? Nawet kariery piłkarskiej nie ma olśniewającej...wolałbym Simeone nie mówiąc o Jeminezie....koleś nie ma autorytetu...niestety to jest upadek naszego klubu...Odra Opole zatrudniła kiedyś podobnego fachowca...zwykłego kolesiostwo, jak w poniedziałek ten cały Vlakx czy jak mu tam zostanie dyr. sportowym to świadczy że zatrudnił sobie kolegę, a pieprzenie Basałaja że dokona najlepszego wyboru można włożyć między bajki...tu trzeba było zatrudnić kogoś z nazwiskiem tj np. Polonia Warszawa ma Bakero. Nie dość że koleś nic w trenerce nie osiągnął to nie ma żadnych przesłanek że ma iść to wszytsko ku lepszemu...dla mnie jest to wielki błąd!

ChG 21.08.2010 11:09

Dajcie mu szanse, a nie płaczecie jak dzieci którym zabrano zabawki.

Kon®ado 21.08.2010 11:10

@MAr85 a skad wiesz ze jest slaby znasz go? widziales jego osiagniecia ? wiesz jak pracuje ? wydaje mi sie ze nie poczekajcei z osadami drodzy jasnowidze albo czarnowidze :P

Martinus 21.08.2010 11:10

Jeszcze raz ponawiam pytanie czy Orange Sport info jest dostępne online?

satori 21.08.2010 11:11

A zna ktos metody szkoleniowe tego trenera? Naszych pilkarzy znamy doskonale. Myslalem nad trenerem z nazwiskiem ktoremu niktnie podskoczy. A takiego trenera to nasze Brozki Maleckie beda traktowac jak Kulawika.

Kon®ado 21.08.2010 11:12

satori mysle ze sie mylisz to zalezy od jego osobowsci jak sobie nie da to zaden mu nie podskoczy a beda chodzic jak w zegarku ;p

qchar90 21.08.2010 11:12

co Ty Mar85 .......isz? znasz go? skad wiesz jaki jest? nie kazdy dobry pilkarz jest swietnym trenerem
Mourinho nie ma zadnej wielkiej kariery, wrecz pilkarzem nie byl wybitny a trenerem jest bardzo dobrym
nie ma to jak oceniac nowego trenera, choc jeszcze nawet nie przeprowadzil jednego treningu
tak Bakero swietny figurant, a zespol prowadzi pewni Janas z Wojciechowskim,
no i co ze dwoch holendrow bedzie w klubie? to moze i lepiej, dogadaja sie
bo jak ostatnio pamietam to chyba Bednarz ze Skorza nie potrafili sie dogadac
ja tam mu zycze jak najlepiej, niech ma czas na popracowanie

iiYama 21.08.2010 11:14

Jak dla mnie zajebiście.

Młody a już doświadczony trener, potrafiący zrobić wynik czy wyciągnąć drużynę z kłopotów.

I co najważniejsze, nie polak.

Będzie świeżość pomysłów, zachodnie wzorce, mała Holandia.

Simeone ma może większe nazwisko, może był lepszym piłkarzem, ale czy ma większe doświadczenie i umiejętności trenerskie? Śmiem wątpić.

A Jimenez? Wiadomo, nazwisko głośne. Ale z drugiej strony ten facet nigdy się z Sevilli nie ruszył. Najpierw jako zawodnik potem trener , cały czas w jednym klubie. Bylibyśmy królikiem doświadczalnym. Poza tym on miał do czynienia z gwiazdami, topowymi zawodnikami ligi hiszpańskiej. Facet by szok przeżył u nas skoro bez doświadczenia Petrescu załamywał ręce.

Maaskant to bardzo dobry ruch. Człowiek z wiedzą, doświadczeniem, jeszcze młody i pełen zapału, który nie boi się podjąć pracy w słabszej drużynie.

Powodzenia trenerze.

Hoooooop Oranje :)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:41.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl