Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [3. Kolejka] Widzew Łódź - Wisła Kraków 21 sierpnia sobota godz. 16:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7545)

Uran235 20.08.2010 22:49

Moim zdaniem wszystko zależy od aspektu psychologicznego. W tygodniu w Wiśle były rozmowy między zawodnikami, Kulawik o tym mówił. Z takiego prania brudów mogło wyniknąć coś konstrutkywnego i pomimo słabej formy Wisła może zagrać z zębem, a to daje nadzieje chociaż na jeden punkt. Gorzej jeśli pranie brudów przyniosło skutek odwrotny od zamierzonego i teraz wszyscy w drużynie są na siebie obrażeni. Wtedy może być pogrom, bo Widzew nie czuje nawet nutki respektu przed Wisłą. Piłkarze mówią otawrcie o trzech punktach, o wygrywaniu w każdym meczu, ale także o walce o coś więcej niz środek tabeli i patrząc na przekonanie i swobodę z jaką to mówią, trzeba przyznać, że z ich strony nie jest to pic na wodę i dym w oczy tylko ich prawdziwe zdanie.

http://www.mmlodz.pl/singleVideo/168

Tutaj dwa krótkie wywiadziki z piłkarzami Widzewa( Broziem i Grzelakiem), niestety materiału z konferencji nie ma( w artykule są cytaty, ale to nie to samo).

1q2 20.08.2010 22:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez palladynTS (Post 965338)

ps. z całym szacunkiem,ale trener Kulawik nadaje się jak najszybciej pod oko specjalisty od chorób umysłowych...

A wiesz co mi się wydaje?...że ta morda z avatara to Twój pysk
Ludzie zróbcie coś z tymi pokemonami, nie widzicie że zalęgli się tu jak jakaś zaraza i jak nie będzie konkretnych działań to nigdy nie odpuszczą?
Poczytajcie sobie forum Legii i Amiki i może kogoś oświeci że da się, tylko trzeba się starać a nie przymykać oczy na wszystko.
.... mnie strzela gdzie np jeden delikwent wyjeżdża ze swoimi przemyśleniami przed rewanżem z Karabachem - cyt 'gola gola gola strzelcie ....om gola' - to jest jego merytoryczny wkład w temat piłkarski pt Karabach-Wisła - za chwile posta nie ma ale koleś nadal jest i pewnie jeszcze w duchu jest w....iony że mu posta wykasowano.


Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pan Jotka (Post 965169)
Sluchajcie no kibice Bialej Gwiazdy...Co wejdę w jakiś temat na tym forum to śmichy-chichy z każdej drużyny polskiej.Czytając wasze komentarze wydawać by sie mogło, że Wisła w tym wieku jeszcze nie przegrała meczu.A prawda jest zgoła odmienna. Także pohamujcie swoje "mondre" komentarze-zwłaszcza ci którzy dołaczyli do nas od roku 2009-bo pośmiewiskiem jesteśmy MY-WISŁA KRAKÓW. Gramy żenadę na każdym froncie póki co i jesteśmy faworytem do NAJWIEKSZEGO ROZCZAROWANIA RUNDY JESIENNEJ. Także dzikie wybuchy szału i publiczne onanizowanie się po golach np. Cracovii z Legią lub po braku goli Lecha świadczą tylko o waszych kompleksach...>A jak widzicie na tym forum często są gośćmi kibice innych klubów i głupio słyszeć jak forum TSW porównuje się do forum ksc.

To jest z tematu ekstraklasa ale ten sam problem.Na prawdę chodzi o to żeby wszystkich udzielających się tu dłużej albo mających coś do powiedzenie wziąć na przetrzymanie, żeby tak ich zniechęcić by tylko pokemony się tu wpisywały?

Wojtas 20.08.2010 23:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Uran235 (Post 965347)
Moim zdaniem wszystko zależy od aspektu psychologicznego. W tygodniu w Wiśle były rozmowy między zawodnikami, Kulawik o tym mówił. Z takiego prania brudów mogło wyniknąć coś konstrutkywnego i pomimo słabej formy Wisła może zagrać z zębem, a to daje nadzieje chociaż na jeden punkt. Gorzej jeśli pranie brudów przyniosło skutek odwrotny od zamierzonego i teraz wszyscy w drużynie są na siebie obrażeni. Wtedy może być pogrom, bo Widzew nie czuje nawet nutki respektu przed Wisłą..



No no to teraz musimy byc przygotowani

nazwa Wisla juz nie straszy jak kiedys i teraz kazdy wojuje z szabelką na nas.

Kulawik to zadnen trener i psycholog ,moze byc ciezko,moze Chavez jakos uporzadkuje tyły? kto wie ,bo zagra chyba pierwszy oficjalny mecz....

licze ze w koncu nasi zagraja cokoliwek,bo wiekszej kichy niz z Ruchem zagrac chyba sie nie da

Ja sie tylko boje ze Widzew od razu na nas ruszy ,strzeli bramke i bedzie po ptokach.....

1q2 20.08.2010 23:23

Wszystko wskazuje na to że nakopią nam do dupy;) - racjonalnych nadziei na wygraną nie ma bo nie może być.Jedyne pocieszenie jest takie że wczoraj Amica też była skazywana na pożarcie i nic nie przemawiało za nimi a jednak udało im się wygrać.
Być może też strzelimy szybko gola i potem jakoś to pójdzie ale ja osobiście tego meczu nie widzę - liczyłem na w miarę przyzwoitą grę w Chorzowie i się totalnie przeliczyłem więc w Łodzi nie liczę na nic dobrego;)

wolfy 21.08.2010 00:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lysy (Post 965343)
Do czego to doszło żebym się z wolfy'm zgadzał ;o

Jutro na trzeźwo rzucę okiem, ale musiałem napisać coś niesamowicie głupiego. Cóż, mnie się zdarza, dla Ciebie to norma. Tak czy siak - nie spoufalaj się...


Jak już napisałem wcześniej - bezbramkowy remis biorę w ciemno. W odróżnieniu od Urana jednak nie wierzę, że nasze orły podwiną sukienki i pobrudzą sobie podwiązki. Liczę na CUD. Może być cokolwiek - skuteczna obrona Częstochowy, walkower dla Widzewa, samobój po którym wybronimy prowadzenie...

Futbol jest nieprzewidywalny, wielu scenariuszy wydarzeń boiskowych nikt nigdy by nie napisał, bo są tak absurdalne, a przecież wydarzyły się naprawdę.
Nie proszę o wiele - mały cud też może być. Byle nie było pogromu od łódzkich pejsów...

EDIT: Derby będą przerąbane...

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Uran235 (Post 965347)
Tutaj dwa krótkie wywiadziki z piłkarzami Widzewa( Broziem i Grzelakiem), niestety materiału z konferencji nie ma( w artykule są cytaty, ale to nie to samo).

E tam, chcieć nie znaczy - móc. Jak się za bardzo zepną, to skończy się jak zwykle - bezbramkowym remisem po kiepskiej grze. Jak to w naszej ekstraklasie.
To też jakaś szansa.

mitmichael 21.08.2010 08:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 1q2 (Post 965358)
Wszystko wskazuje na to że nakopią nam do dupy;) - racjonalnych nadziei na wygraną nie ma bo nie może być.Jedyne pocieszenie jest takie że wczoraj Amica też była skazywana na pożarcie i nic nie przemawiało za nimi a jednak udało im się wygrać.
Być może też strzelimy szybko gola i potem jakoś to pójdzie ale ja osobiście tego meczu nie widzę - liczyłem na w miarę przyzwoitą grę w Chorzowie i się totalnie przeliczyłem więc w Łodzi nie liczę na nic dobrego;)

Chavez ma juz papiery wiec na pewno zagra - tak jak powiedział Kulawik tylko mecz pokaze czy jest zgrany z reszta zespołu. Bramkarze graja do błedu - Pawelek go popełnil wiec licze, ze dzisiaj zagra Jovaic. Nie ma Sobolewskiego, Wilk zostal sciagniety by w przyszłosci go zastapił wiec tez istnieje realna szansa na jego gre. Gargula juz wrocił wiec tez istnieje szansa ze zagra. Małecki bedzie ustawiony w pomocy ale z Riosem moga sie wymieniac bo Andres lubi sie cofac, jako drugi napastnik Brozek. Z wiara w zwyciestwo musi sie udac bo wiecznie przegrywac taki zespoł jak Wisła nie moze.

marek2a 21.08.2010 09:27

Jestem ciekawy czy nowy trener Maaskant będzie oglądał dzisiejszy mecz na żywo ,bo to dałoby niezłego kopa naszym piłkarzom. Zaczynam wierzyć w dzisiejsze zwycięstwo!
http://upload.wikimedia.org/wikipedi...t-Maaskant.jpg

qchar90 21.08.2010 09:34

mam nadzieje ze dzis na srodku zagra Chavez z Cleberem, na bramce Jovanic
rozum mowi ze ciezko bedzie

pikey 21.08.2010 09:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez marek2a (Post 965484)
Jestem ciekawy czy nowy trener Maaskant będzie oglądał dzisiejszy mecz na żywo ,bo to dałoby niezłego kopa naszym piłkarzom. Zaczynam wierzyć w dzisiejsze zwycięstwo!

O tak! To im na pewno da kopa! Tak jak doping kibiców, czy obecność na trybunach Cupiała. Na nich takie rzeczy od dawna nie robią wrażenia.

Luk_Biala_Gwiazda 21.08.2010 09:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez qchar90 (Post 965496)
mam nadzieje ze dzis na srodku zagra Chavez z Cleberem, na bramce Jovanovic
rozum mowi ze ciezko bedzie,

krucha nadzieja Twa, skoro w bramce stac ma zawodnik bez kontraktu z Wisłą..

palladynTS 21.08.2010 10:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez qchar90 (Post 965496)
mam nadzieje ze dzis na srodku zagra Chavez z Cleberem, na bramce Jovanovic
rozum mowi ze ciezko bedzie,


Sory kolego że się wcinam,ale będąc kibicem ukochanej drużyny,powinieneś znać nazwiska jej piłkarzy.
Nasz bramkarz ma na nazwisko Jovanic.

MiszczMan 21.08.2010 11:24

chyba pawelek dzisiaj wystapi jednak. w koncu to pupil kulawika

szprotson 21.08.2010 11:34

mam nadzieje że Chavez zapewni nam zwycięstwo!

a co. środkowy obrońca może przegrać mecz,to może też wygrać.

Zicoo 21.08.2010 11:43

gdyby tak Milan Jovanović grał w Wiśle to byłoby rzeczywiście super. Ale może lepiej nie na bramce.

63.5 Kg 21.08.2010 11:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MiszczMan (Post 965703)
chyba pawelek dzisiaj wystapi jednak. w koncu to pupil kulawika

Ja czytalem wypwoiedz Kulawika ze bramkarze bronia do pierwszego bledu.
Wiec chyba Pawelek ten blad zalatwil sobie ostatnio wiec pora na Jovanica.

A swoja droga to ciekawy sposob wymyslil Kula -bronisz do bledu potem spier....:rotfl:

El'kabat 21.08.2010 11:59

Z tego co Kula mowil to jasno wynika,ze zagra dzis Jovanic i przestancie pierd...
Mam nadzieje ze do tej watachy pseudograjków dotarło,że idzie trener z zagranicy i może zepną dupska,żeby sie dzis pokazac,chociaż kto wie.Osobiscie licze na obrone Bunoza-Chavez,musza sie w koncu chłopaki zgrywac jak Cleber odchodzi.
Jak Widzew na nas wjedzie od początku to będzie krucho,licze ze do połowy bedzie nudny mecz,a pozniej Małecki poleci na wariota i jedną strzelimy...

el Nuero 21.08.2010 13:39

Ja też się łudzę, że dzisiejszy komunikat o nowym trenerze, podany PRZED MECZEM, zmobilizuje choć trochę naszych grajków. Bo jeśli po raz drugi dostaną po d... to od poniedziałku może być Sodoma i Gomora. Niech się boją, że "zawalenie" tego meczu może dla każdego z nich oznaczać długi pobyt na ławie. Ostrożnie typowałbym dzisiaj remis, ale zobaczymy. No i ciekaw jestem, czy wystąpi Chavez.

Edit - co ciekawe, wierzą w nas w Białymstoku (przynajmniej niektórzy). Pomocnik Jagiellonii Rafał Grzyb uważa, że Jaga i Wisła wygrają swoje mecze wyjazdowe w obecnej, 3. kolejce. Na pewno dla Wisły zwycięstwo byłoby dużym podbudowaniem psychicznym. Oby Grzyb w tych typowaniach się nie pomylił.

mic1992 21.08.2010 14:26

35 minut przed meczem można stwierdzić że mamy baty na 100%, Kulawik kretynie wystawiaj dalej bunoze i żurawskiego

mitmichael 21.08.2010 14:27

Skład na dzisiejsze spotkanie. Dobrze, ze to ostatni mecz ktory poprowadzi nasz zespoł Kulawik. Troche mnie zaskoczylo bo bylem przekonany, ze Chavez i Brozek zagraja. Zobaczymy co z tego wyniknie

Jovanić - Cikos, Bunoza, Cleber, Diaz - Małecki, Jirsak, Wilk, Paljić - Rios, Żurawski

Rezerwowi: Pawełek, Chavez, Brożek Piotr, Boguski, Garguła, Kirm, Brożek Paweł

qchar90 21.08.2010 14:27

ulala
jakie tuzy dzis zasiadly na lawce, bracia Brożek, Gargula,Kirm,Boguski,Chavez

emailowiec 21.08.2010 14:28

jaka ławka :o Pawełek, Chavez, Brożek Piotr, Boguski, Garguła, Kirm, Brożek Paweł

Licze na zmiane w drugiej połowie Bunoza -> Chavez

qchar90 21.08.2010 14:30

Kulawik co mecz to inny sklad

wislakrakow124 21.08.2010 14:30

zdziwil mnie ten pierwszy sklad! Ale zobaczymy co z tego wyjdzie> Oby 3pkt

DeadOrAlive 21.08.2010 14:31

Właśnie mnie też zaskoczyła ławka rezerwowych.
Ale z tego, co wiadomo, to Chavez chyba jeszcze nie ma pozwolenia na pracę.

emailowiec 21.08.2010 14:31

Tylko trzech Polaków w pierwszej "11". To chyba rekord Wisły? Poprawcie mnie jeśli się mylę.

krzywy 21.08.2010 14:32

Kulawik oszalał... lekarza!!!!!!

mr_kwolf 21.08.2010 14:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DeadOrAlive (Post 965925)
Właśnie mnie też zaskoczyła ławka rezerwowych.
Ale z tego, co wiadomo, to Chavez chyba jeszcze nie ma pozwolenia na pracę.

Jakby nie miał to by nie siedział na ławce,

Widzę że już niektórzy wiedzą że Bunoza będzie grał słabo i trzeba go zmienić w przerwie :rotfl: :rotfl:

klusek106 21.08.2010 14:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez emailowiec (Post 965926)
Tylko trzech Polaków w pierwszej "11". To chyba rekord Wisły? Poprawcie mnie jeśli się mylę.

Zalatwione wszystkie formalnosci wiec moze grac.

qchar90 21.08.2010 14:34

trzeba przyznac ze na papierze nasza lawka wyglada swietnie :D
tylko niestety na papierze

mitmichael 21.08.2010 14:35

Ale to jest dobre - wedlug Kulawika tylko gra w pierwszym składzie moze pokazac czy Chavez jest zgrany z reszta zespołu a ten go sadza na ławce ahh :-/


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:28.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl