Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [2. kolejka] Ruch Chorzów - Wisła Kraków 15 sierpnia niedziela godz. 19:15 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7536)

MMTS 15.08.2010 18:24

no i widać pierwsze efekty ustawienia z 1 środkowym pomocnikiem w dodatku defensywnym... długie przerzuty ze skrzydła na skrzydło i dzidy z obrony na skrzydłowych, a tam ani napastników, ani środkowego który by wszystko łączył
mam nadzieję, że to tylko początek

Wojtator 15.08.2010 18:26

Nie ma wogóle ruchu do piłki. Cały mecz na stojąco. Tak mistrzostwa nie ugrają.

T 19 S 06 W 15.08.2010 18:29

po oglądnięciu 6 minut meczu myślałem że gramy derby !
tylu wrzutów na Wisłę to ja nie pamiętam w tamtym sezonie ze strony Ruchu !
hehe...wzięli lekcję dopingu od "pasiastych dam"?:>

Elendil 15.08.2010 18:29

wyrównany mecz. Ani jedni, ani drudzy kopnąć piłki prosto nie potrafią.

brylant17 15.08.2010 18:31

Co oni tak gwiżdżą na Patryka? Rios będzie wzmocnieniem ale musi się rozkręcić i mieć z kim grać :p

MMTS 15.08.2010 18:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Elendil (Post 961187)
wyrównany mecz. Ani jedni, ani drudzy kopnąć piłki prosto nie potrafią.

jak nie potrafią...przecież Szymkowiak powiedział, że Maciek wraca do formy, bo jego podania są na centymetr.
hmm Mirek chyba stoi tyłem :lol:

Acima 15.08.2010 18:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 961188)
Co oni tak gwiżdżą na Patryka?

W czasie ostatniego meczu z Ruchem wyzywał ich dwóch graczy od śmieci itd.

SpoXsteR 15.08.2010 18:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 961188)
Co oni tak gwiżdżą na Patryka?

Malego wiele ekip nie lubi za jego przywiazanie do Wisly i czeste takie i owakie gesty w strone rywali (w tym pilkarzy)...ale to dobrze, na niego to super dziala

żogaiła 15.08.2010 18:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Rob_Zombie (Post 961171)
Chyba sam nie wierzysz w to co piszesz. Jirsak zbawcą ofensywy? Albo przynajmniej jej wzmocnieniem?
Jaasne. 3 lata tu jest i jeszcze ani razu nie rozruszał nam ataku.


jesli piszesz to na serio to no comment...

spontants 15.08.2010 18:34

Zuraw , Diaz , Sobol to serce Wisły dziś, pamietajcie ;]

brylant17 15.08.2010 18:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Acima (Post 961191)
W czasie ostatniego meczu z Ruchem wyzywał ich dwóch graczy od śmieci itd.

Tak myślałem, że to mu wypominają :P

DrunkenBear 15.08.2010 18:38

Żuraw jakoś więcej biega, chyba faktycznie lepiej się czuje fizycznie. Mały i jego dośrodkowania jak zwykle.

Mnie niepokoją słowa Kulawika, że chciałby zostać 1 trenerem i wszystko ma się wyjaśnić w przyszłym tygodniu. Mam nadzieję, że takiej opcji pod uwagę nie bierze nasz prezes :/

Wojtator 15.08.2010 18:38

Kowalski biega jakby mu mama rano zrobiła bigosu i jeszcze teraz pod koszulką chował :-P

O KU*WA

brylant17 15.08.2010 18:39

Brawo ku.... Brawo Diaz i Pawełek :lol:

MMTS 15.08.2010 18:40

no i masz eksperymenty, jeszcze tylko Jopa brakuje

kpn 15.08.2010 18:40

brak komunikacji i prosze. Trzeba gonic wynik

For_FuN_ 15.08.2010 18:40

Cikos jest niemilosiernie ogrywany :], ale czego sie spodziewac po chlopaku, ktory spadl z ligi.

skeba 15.08.2010 18:40

Zaczelo sie od bledu CIKOSA

SpoXsteR 15.08.2010 18:43

nie wincie Pawelka, tylko Kulawika..
tak serio, to brak zrozumienia, szkoda, bo Wisla przewazala..

Syn Kangura z 1984 15.08.2010 18:43

Brawo dla Pana Kulawika! Niech dalej stawia na Pawełka!

For_FuN_ 15.08.2010 18:43

Mnie dzisiaj przekonywali, ze Pawelek jest w swietnej formie(jak by nie pamietajac ile klopsow zaliczyl w swojej karierze :D)...h@h@.

Narazie Cikos i Rado do zmiany, ten drugi traci co chwile pilke.

Griszka30KR 15.08.2010 18:44

Trener który wystawia Pawełka to zły trener!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

SĘDZIA ZGRED 15.08.2010 18:44

Kulawik -geniusz taktyki ustawił drużynę.... goście nie mają pojęcia co robić na boisku... grają nędze a Pawełek zrobił swoje...

wiśnia 15.08.2010 18:44

Proponuje zostawić Kulawika, Pawełka na bramke no i Bunozy jeszcze mi tylko brakuje

Watts 15.08.2010 18:44

Nie obchodzi mnie jak bardzo sympatycznym człowiekiem jest Pawełek czy jakie kręgi go bronią, niech on po prostu usiądzie raz na zawsze na ławce.

tofik 15.08.2010 18:45

Pawełek sobie może być i w mega formie, ale szmaty jebnąć nie omieszka.

PANDEM0NIUM 15.08.2010 18:46

Czy tylko mi się wydaje czy Cikos byłby lepszy w pomocy?

julo 15.08.2010 18:46

Ale wpuścił cabaja nasz Pawełek.

Jagul 15.08.2010 18:47

Ale chaos.
Mariusz zrobił swoje i znowu trzeba gonić wynik.

Grisza1 15.08.2010 18:47

Problemem Wisły nie jest Pawełek, nie jest Kulawik, nie jest obrona. Naszym problemem jest ofensywa. Strata bramek jest wpisana w grę, która się nazywa piłka nożna. W istotę tej gry jest wpisane także, a może przede wszystkim strzelanie goli, a w tym Wisła jest cienka obecnie jak d... węża. Bramki traciliśmy, i za pierwszego Kasperczaka, ale wtedy przeciwnik strzelał gola, a Wisła cztery. I na tym polegała różnica między obecnym a tamtym zespołem.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:23.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl