![]() |
no i widać pierwsze efekty ustawienia z 1 środkowym pomocnikiem w dodatku defensywnym... długie przerzuty ze skrzydła na skrzydło i dzidy z obrony na skrzydłowych, a tam ani napastników, ani środkowego który by wszystko łączył
mam nadzieję, że to tylko początek |
Nie ma wogóle ruchu do piłki. Cały mecz na stojąco. Tak mistrzostwa nie ugrają.
|
po oglądnięciu 6 minut meczu myślałem że gramy derby !
tylu wrzutów na Wisłę to ja nie pamiętam w tamtym sezonie ze strony Ruchu ! hehe...wzięli lekcję dopingu od "pasiastych dam"?:> |
wyrównany mecz. Ani jedni, ani drudzy kopnąć piłki prosto nie potrafią.
|
Co oni tak gwiżdżą na Patryka? Rios będzie wzmocnieniem ale musi się rozkręcić i mieć z kim grać :p
|
Cytat:
hmm Mirek chyba stoi tyłem :lol: |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
jesli piszesz to na serio to no comment... |
Zuraw , Diaz , Sobol to serce Wisły dziś, pamietajcie ;]
|
Cytat:
|
Żuraw jakoś więcej biega, chyba faktycznie lepiej się czuje fizycznie. Mały i jego dośrodkowania jak zwykle.
Mnie niepokoją słowa Kulawika, że chciałby zostać 1 trenerem i wszystko ma się wyjaśnić w przyszłym tygodniu. Mam nadzieję, że takiej opcji pod uwagę nie bierze nasz prezes :/ |
Kowalski biega jakby mu mama rano zrobiła bigosu i jeszcze teraz pod koszulką chował :-P
O KU*WA |
Brawo ku.... Brawo Diaz i Pawełek :lol:
|
no i masz eksperymenty, jeszcze tylko Jopa brakuje
|
brak komunikacji i prosze. Trzeba gonic wynik
|
Cikos jest niemilosiernie ogrywany :], ale czego sie spodziewac po chlopaku, ktory spadl z ligi.
|
Zaczelo sie od bledu CIKOSA
|
nie wincie Pawelka, tylko Kulawika..
tak serio, to brak zrozumienia, szkoda, bo Wisla przewazala.. |
Brawo dla Pana Kulawika! Niech dalej stawia na Pawełka!
|
Mnie dzisiaj przekonywali, ze Pawelek jest w swietnej formie(jak by nie pamietajac ile klopsow zaliczyl w swojej karierze :D)...h@h@.
Narazie Cikos i Rado do zmiany, ten drugi traci co chwile pilke. |
Trener który wystawia Pawełka to zły trener!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
Kulawik -geniusz taktyki ustawił drużynę.... goście nie mają pojęcia co robić na boisku... grają nędze a Pawełek zrobił swoje...
|
Proponuje zostawić Kulawika, Pawełka na bramke no i Bunozy jeszcze mi tylko brakuje
|
Nie obchodzi mnie jak bardzo sympatycznym człowiekiem jest Pawełek czy jakie kręgi go bronią, niech on po prostu usiądzie raz na zawsze na ławce.
|
Pawełek sobie może być i w mega formie, ale szmaty jebnąć nie omieszka.
|
Czy tylko mi się wydaje czy Cikos byłby lepszy w pomocy?
|
Ale wpuścił cabaja nasz Pawełek.
|
Ale chaos.
Mariusz zrobił swoje i znowu trzeba gonić wynik. |
Problemem Wisły nie jest Pawełek, nie jest Kulawik, nie jest obrona. Naszym problemem jest ofensywa. Strata bramek jest wpisana w grę, która się nazywa piłka nożna. W istotę tej gry jest wpisane także, a może przede wszystkim strzelanie goli, a w tym Wisła jest cienka obecnie jak d... węża. Bramki traciliśmy, i za pierwszego Kasperczaka, ale wtedy przeciwnik strzelał gola, a Wisła cztery. I na tym polegała różnica między obecnym a tamtym zespołem.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:23. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl