![]() |
Cytat:
To samo dotyczyło rywalizacji Foster - Kuszczak, kiedy VDS był kontuzjowany. |
Moim zdaniem posadzenie Jovanicia to błąd. Ale patrząc bardzo obiektywnie to zawalił bramke w pierwszym meczu a w drugim powinien wychodzic do dosrodkowan po których padly bramki, a nie byc przyspawanym do lini.
|
Gdzie obejrze mecz Wisly w internecie?? W pracy jestem i nie mam innej możliwości..
Żeby nie było off-topu to dajmy im szanse zobaczymy jak ja wykorzystaja... |
Cytat:
Polecam: www.atdhe.net |
Pawełek? Przecież on jest kompletnie bez formy po kontuzji co pokazywał grając w swoich sparingach tak jakby go wcale w bramce nie było. Zwłaszcza z Kolejarzem Stróże gdzie puścił 3 gole.
|
z wystawieniem Pawełka może być prościej niż myślimy: może ma w kontrakcie , że dostanie swoje nie zmniejszone grosiwo, jeśli wystąpi na boisku nie mniej niż powiedzmy 600 minut, z czego pełnych występów 8.
Żeby chłopa nie skrzywdzić, to wystawią go w meczach w potencjalnie słabszymi rywalami , gdzie ryzyko będzie mniejsze. A my za to mamy podwyższoną dawkę emocji i słusznie, co to za mecze, których się nie przeżywa :) |
Wygrać nie obchodzi mnie ile i kto gra mają wygrać i tyle i nie ważne jaki styl.
|
Kulawik teraz w wywiadzie zaprzeczył, że TERAZ zostanie na stałe.
|
Kulawik w wywiadzie przed meczem powiedział że trzeba dać niektórym osobom do myślenia,a niektórym osobom szansę... ALE ŻEBY TEGO IDIOTĘ PAWEŁKA?!
|
Cytat:
|
dobra chlopaki, bedzie dobrze
|
Cytat:
|
Ja się zastanawiam tylko czemu na ławce przynajmniej brak Czekaja. Wiem że za HK się nie łapał mimo że brakował środkowych obrońców, ale Kulawik mógł go wziąć - myślę że reprezentuje podobny poziom do środowych z 1-go składu
|
Przyznam, że zaskoczył mnie z wystawieniem Kamila Rado, ale decyzji należy tylko przyklasnąć. Poprzednicy mieli graczy z ME w głębokim poważaniu, a nie wierze w to, że wszyscy to szrot który nie nadaje się do gry w Wiśle.
|
receptę mam niezawodną na wygranie tego meczu - w dwóch słowach się zawiera.
http://www.youtube.com/watch?v=igu9W...eature=related jeśli się naszym gwiazdkom zechce, powinni rozjechać Arkę, nawet w tym nowym ustawieniu. |
Patrząc na skład to nasz obecny trener jest albo idiotą, albo geniuszem. ;)
|
jazda z *urwami ! Wisełko jazda z *urwami !
bardzo podoba mi się roszada w składzie Wisełki, nie rozumiem, czemu Pawełek w 1 skladzie, ale podoba mi się że sięgnięto w końcu po kogoś nowego / innego z MES-y. no i w końcu Kirm na skrzydle. |
Cytat:
Skład zaskakujący, ale może rzeczywiście Kulawik da niektórym do myślenia? Obyśmy zobaczyli lepsze spotkanie niż te z Karabachem... |
pawelek w bramce :D
|
Haha, Kulawik i wszystko jasne. My tu walczymy o remis czy o zwyciestwo? Myslalem, ze o to drugie. Nie dosc, ze Kowalski i Bunoza na srodku, to i Pawelek na bramce. Arka raczej na 90% cos strzeli :D.
"Super" pilkarz Paljic poza kadra... ;). |
Niespodzianka to na pewno wystawienie w 1 składzie Rado. Ale skoro trenował ME to wie jaki potencjał ma ten piłkarz i pewniewie co robi. Widocznie jest na tyle dobry że warto zaryzykować.
Małecki w środku pomocy z Rado i Sobolewskim. Zobaczymy jak to wyjdzie. Wg mnie Kirm na prawej stronie to chyba nie do końca dobre rozwiązanie. Na lewej mimo wszystko lepiej wygląda. W obronie wiadomo, na dziś nie mamy pola manewru. ////////////PAWEŁEK///////////////// CIKOS///KOWALSKI///BUNOZA///DIAZ //////////////SOBOLEWSKI/////////// KIRM////RADO/////MAŁECKI//Pi.BROŻEK ///////////////PaBROZEK///////////// Chyba taki skład wyszedł ? |
co dokładnie Kulawik powiedział w wywiadzie przed mecze, bo przeoczyłem ?
dzięki za odpowiedź. btw. widzieliście trenera Śląska jak się lekko szarpał dzisiaj z zawodnikiem Jagi przy lini bocznej, a potem w odwecie bambus wszedł z wyprostowaną nogą na napastnika Śląska ( za co czerwona kartka ) ? |
I o co tyle krzyku? Jirsak - ława, Boguski - ława, Łobo - ława, Żuraw - ława... Przeca wszyscy się tego domagali! :D
|
odkupie bilet z dzisiejszego meczu pisać na priv kto by odsprzedał
|
Nie ma mnie w Krakowie. Na jakim programie na Sopcascie leci Wisełka?
|
|
kanal 6816 (Public Sport 3)
ogromna zenada poki co... wyglada to dokladnie tak samo jak poczatek meczu z Karabachem. Arka lepsza na razie.. |
wszyscy pytający o to, gdzie można oglądać, jest od tego osobny temat: http://www.wislakrakow.com/forum/sho...?t=317&page=96
|
straszne żeby Wisła u siebie nie prowadziła gry... z Arką
|
Czemu nasi śpiewają Legia <oklaski> Legia <oklaski>?
Zlatan na sopca nie mam, bo tam zawsze opóźnienie jest, ale łap to http://antektv.com/transmisje.php |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:22. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl