Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła - Arka Gdynia, 8 sierpnia (niedziela) 19:15 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7526)

vaazon 08.08.2010 18:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LooNatyk (Post 955999)
To wyglada jak potwarz dla Serba, ot tak sie bramkarza nie wywala, jak nie popelnil bledu.

Wiesz co to rywalizacja w składzie? Pawełek 3 lata temu nie grał źle, a został zesłany na ławkę przez Rumuna.
To samo dotyczyło rywalizacji Foster - Kuszczak, kiedy VDS był kontuzjowany.

szczaq21 08.08.2010 18:02

Moim zdaniem posadzenie Jovanicia to błąd. Ale patrząc bardzo obiektywnie to zawalił bramke w pierwszym meczu a w drugim powinien wychodzic do dosrodkowan po których padly bramki, a nie byc przyspawanym do lini.

GiZmO_14 08.08.2010 18:04

Gdzie obejrze mecz Wisly w internecie?? W pracy jestem i nie mam innej możliwości..

Żeby nie było off-topu to dajmy im szanse zobaczymy jak ja wykorzystaja...

RAF 08.08.2010 18:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez GiZmO_14 (Post 956032)
Gdzie obejrze mecz Wisly w internecie?? W pracy jestem i nie mam innej możliwości..

Żeby nie było off-topu to dajmy im szanse zobaczymy jak ja wykorzystaja...


Polecam: www.atdhe.net

Tenzen 08.08.2010 18:08

Pawełek? Przecież on jest kompletnie bez formy po kontuzji co pokazywał grając w swoich sparingach tak jakby go wcale w bramce nie było. Zwłaszcza z Kolejarzem Stróże gdzie puścił 3 gole.

harthausen 08.08.2010 18:10

z wystawieniem Pawełka może być prościej niż myślimy: może ma w kontrakcie , że dostanie swoje nie zmniejszone grosiwo, jeśli wystąpi na boisku nie mniej niż powiedzmy 600 minut, z czego pełnych występów 8.
Żeby chłopa nie skrzywdzić, to wystawią go w meczach w potencjalnie słabszymi rywalami , gdzie ryzyko będzie mniejsze.

A my za to mamy podwyższoną dawkę emocji i słusznie, co to za mecze, których się nie przeżywa :)

brylant17 08.08.2010 18:10

Wygrać nie obchodzi mnie ile i kto gra mają wygrać i tyle i nie ważne jaki styl.

tarantulaw2 08.08.2010 18:11

Kulawik teraz w wywiadzie zaprzeczył, że TERAZ zostanie na stałe.

Ravers 08.08.2010 18:11

Kulawik w wywiadzie przed meczem powiedział że trzeba dać niektórym osobom do myślenia,a niektórym osobom szansę... ALE ŻEBY TEGO IDIOTĘ PAWEŁKA?!

Zbyychu 08.08.2010 18:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez harthausen (Post 956037)
z wystawieniem Pawełka może być prościej niż myślimy: może ma w kontrakcie , że dostanie swoje nie zmniejszone grosiwo, jeśli wystąpi na boisku nie mniej niż powiedzmy 600 minut, z czego pełnych występów 8.
Żeby chłopa nie skrzywdzić, to wystawią go w meczach w potencjalnie słabszymi rywalami , gdzie ryzyko będzie mniejsze.

o tak, na pewno jest to motywacją trenera do zamiany bramkarza. z całą pewnością.

michal(pl) 08.08.2010 18:14

dobra chlopaki, bedzie dobrze

Wasiu 08.08.2010 18:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ravers (Post 956040)
Kulawik w wywiadzie przed meczem powiedział że trzeba dać niektórym osobom do myślenia,a niektórym osobom szansę... ALE ŻEBY TEGO IDIOTĘ PAWEŁKA?!

Wiele mozna Pawelkowi sportowo zarzucic ale idiota to siebie nazwij.

widi 08.08.2010 18:16

Ja się zastanawiam tylko czemu na ławce przynajmniej brak Czekaja. Wiem że za HK się nie łapał mimo że brakował środkowych obrońców, ale Kulawik mógł go wziąć - myślę że reprezentuje podobny poziom do środowych z 1-go składu

PhantomRanger 08.08.2010 18:17

Przyznam, że zaskoczył mnie z wystawieniem Kamila Rado, ale decyzji należy tylko przyklasnąć. Poprzednicy mieli graczy z ME w głębokim poważaniu, a nie wierze w to, że wszyscy to szrot który nie nadaje się do gry w Wiśle.

Zbyychu 08.08.2010 18:17

receptę mam niezawodną na wygranie tego meczu - w dwóch słowach się zawiera.
http://www.youtube.com/watch?v=igu9W...eature=related
jeśli się naszym gwiazdkom zechce, powinni rozjechać Arkę, nawet w tym nowym ustawieniu.

R33 08.08.2010 18:17

Patrząc na skład to nasz obecny trener jest albo idiotą, albo geniuszem. ;)

labtec 08.08.2010 18:18

jazda z *urwami ! Wisełko jazda z *urwami !


bardzo podoba mi się roszada w składzie Wisełki, nie rozumiem, czemu Pawełek w 1 skladzie, ale podoba mi się że sięgnięto w końcu po kogoś nowego / innego z MES-y.


no i w końcu Kirm na skrzydle.

konrad1991tsw 08.08.2010 18:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ravers (Post 956040)
Kulawik w wywiadzie przed meczem powiedział że trzeba dać niektórym osobom do myślenia,a niektórym osobom szansę... ALE ŻEBY TEGO IDIOTĘ PAWEŁKA?!

A mi się wydaje, że Tobie ktoś powinien dac trochę odpocząc od forum za wyzywanie Naszego zawodnika...

Skład zaskakujący, ale może rzeczywiście Kulawik da niektórym do myślenia? Obyśmy zobaczyli lepsze spotkanie niż te z Karabachem...

Wiślak709 08.08.2010 18:18

pawelek w bramce :D

For_FuN_ 08.08.2010 18:19

Haha, Kulawik i wszystko jasne. My tu walczymy o remis czy o zwyciestwo? Myslalem, ze o to drugie. Nie dosc, ze Kowalski i Bunoza na srodku, to i Pawelek na bramce. Arka raczej na 90% cos strzeli :D.

"Super" pilkarz Paljic poza kadra... ;).

julo 08.08.2010 18:22

Niespodzianka to na pewno wystawienie w 1 składzie Rado. Ale skoro trenował ME to wie jaki potencjał ma ten piłkarz i pewniewie co robi. Widocznie jest na tyle dobry że warto zaryzykować.
Małecki w środku pomocy z Rado i Sobolewskim. Zobaczymy jak to wyjdzie.
Wg mnie Kirm na prawej stronie to chyba nie do końca dobre rozwiązanie. Na lewej mimo wszystko lepiej wygląda.
W obronie wiadomo, na dziś nie mamy pola manewru.

////////////PAWEŁEK/////////////////
CIKOS///KOWALSKI///BUNOZA///DIAZ
//////////////SOBOLEWSKI///////////
KIRM////RADO/////MAŁECKI//Pi.BROŻEK
///////////////PaBROZEK/////////////

Chyba taki skład wyszedł ?

labtec 08.08.2010 18:23

co dokładnie Kulawik powiedział w wywiadzie przed mecze, bo przeoczyłem ?

dzięki za odpowiedź.



btw. widzieliście trenera Śląska jak się lekko szarpał dzisiaj z zawodnikiem Jagi przy lini bocznej, a potem w odwecie bambus wszedł z wyprostowaną nogą na napastnika Śląska ( za co czerwona kartka ) ?

ślimak 08.08.2010 18:23

I o co tyle krzyku? Jirsak - ława, Boguski - ława, Łobo - ława, Żuraw - ława... Przeca wszyscy się tego domagali! :D

JPnaStówe 08.08.2010 18:25

odkupie bilet z dzisiejszego meczu pisać na priv kto by odsprzedał

Zlatan93 08.08.2010 18:29

Nie ma mnie w Krakowie. Na jakim programie na Sopcascie leci Wisełka?

Wiślak709 08.08.2010 18:32

http://www.fred-tv.aaf.pl/viewpage.php?page_id=8

tu jest transmisja :)

zapalony 08.08.2010 18:32

kanal 6816 (Public Sport 3)

ogromna zenada poki co... wyglada to dokladnie tak samo jak poczatek meczu z Karabachem. Arka lepsza na razie..

Zbyychu 08.08.2010 18:32

wszyscy pytający o to, gdzie można oglądać, jest od tego osobny temat: http://www.wislakrakow.com/forum/sho...?t=317&page=96

arturtsw 08.08.2010 18:33

straszne żeby Wisła u siebie nie prowadziła gry... z Arką

vaazon 08.08.2010 18:33

Czemu nasi śpiewają Legia <oklaski> Legia <oklaski>?
Zlatan na sopca nie mam, bo tam zawsze opóźnienie jest, ale łap to http://antektv.com/transmisje.php


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:22.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl