Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Aktualni pracownicy Wisły Kraków: prezes, marketing... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7417)

R33 17.08.2010 21:36

A w jakich latach ten dyrektor Valckx był w PSV? Bo z tego co przeczytałem na angielskiej wiki (a nie znam dobrze angielskiego) to były to lata 2000-2009, udało im się przez ten okres 6 razy zdobyć tytuł (2001, 2003, 2005, 2006, 2007, 2008) tak więc może on nam się przydać.

Ale Koźminski?

AYALA 17.08.2010 21:39

pytanie czy Valckx jest szykowany na stanowisko dyrektora czy trenera i czy to wogóle jest prawda.Obawiam sie że przyjdzie ktoś jak Radolsky albo Okuka bo na takich jest tylko kasiora

!!IRIVER!! 17.08.2010 21:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Reksio33 (Post 963496)
Ale Koźminski?

Hmm.. Koźmiński = rynek włoski. Więc powstaje pytanie, czy trener przypadkiem też nie z Włoch?

Maćko 17.08.2010 22:05

Uffff, odetchnąłem z ulgą. Ludzie pisali o Mielcarskim - uważałem to za jakiś średnio śmieszny żart. Gdzie Grzesiowi do dyrektora sportowego, bez jaj.
Valckx brzmi średnio realnie, ale gdyby go dogadali - byłbym bardzo zadowolony. Gość z takim doświadczeniem nie może być w tej materii ogórem, a zapewne kontaktami wielokrotnie przewyższa sympatycznego Grzesia.

tomasz_19 17.08.2010 22:51

przeczytałem tu na TWSD, że podobno M. Kozimiński ma zostać szefem grupy scoutów... ja dziękuję bardzo za takiego szefa...
http://www.weszlo.com/news/5421

KOMINEK 17.08.2010 22:56

Wisła poszukuje nie tylko nowego trenera, ale i specjalisty, który objąłby w klubie funkcję dyrektora sportowego. Bardzo prawdopodobne, że tego drugiego już znalazła. Jest nim niespełna 47-letni Holender, Stan Valckx, przez większość kariery związany z PSV Eindhoven.- oby to była prawda

bysiek 17.08.2010 23:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tomasz_19 (Post 963556)
przeczytałem tu na TWSD, że podobno M. Kozimiński ma zostać szefem grupy scoutów... ja dziękuję bardzo za takiego szefa...
http://www.weszlo.com/news/5421

a co z nim zlego?
jak taki madry jestes to poprzyj swoja wypowiedz jakimis sensownymi argumentami a nie sugeruje sie jakims smiesznym portalem weszlo.com

Baala 17.08.2010 23:20

Dyrektor sportowy Holender z takim doświadczeniem brzmi ciekawie. Natomiast Koźmiński..eee...to chyba żart. Człowiek burdel w dodatku jego ojcec to jeden z największych krętaczy w Polskim futbolu.
Jakby M. Koźmiński publicznie wyrzekł się ojca to jeszcze bym to jakoś przełknął, a tak istnieje obawa że przychodzi po Kapce następny mały krętacz.

AYALA 18.08.2010 06:45

napewno Koźmiński zna dobrze rynek we Włoszech wiec może wyszuka nam takiego drugiego Cantoro gdzieś w serie C za niewielkie pieniądze

-Goral- 18.08.2010 07:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ..:: Michał ::.. (Post 963566)
a co z nim zlego?
jak taki madry jestes to poprzyj swoja wypowiedz jakimis sensownymi argumentami a nie sugeruje sie jakims smiesznym portalem weszlo.com

Może sobie najpierw przeczytaj tego linka: http://www.weszlo.com/news/5421.
Bo tam akurat argumenty są bardzo sensowne. Radzę też zasięgnąć opinii kibiców Górnika o Marku Koźmińskim.
Wypompował dużo kasy, zostawił klub w ruinie i porzucił zabawkę.

Nie dla Koźmińskiego w Wiśle.

arti 18.08.2010 08:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez polska.mysl.szkoleniowa (Post 963365)
Haha, po człowieku, który słucha płaczliwego pop rocka (podpis w profilu) spodziewałbym się większej wrażliwości, a nie mentalności łba z ulicy.

:lol: Nie po raz pierwszy po przeczytaniu Twojego posta rozlałem na siebie piwo ze śmiechu:) Szczere i wielkie dzięki za rozśmieszające posty.
Żeby być w temacie to we wczorajszej PN jest info, że Wisła wysyłała wstępne zapytanie do Czesuafa Murinio tak więc jeszcze sporo może się wydarzyć...:) Co do info o Resino to niestety wydaje się to duzo bardziej prawdopodobne niż Jimenez (kasa). Niestety bo co ten Resino osiągnął..

polska.mysl.szkoleniowa 18.08.2010 11:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez grosz (Post 963649)
ciekawe czym skuszą Koźmińskiego do pracy w Wiśle, bo chyba nie kasą? Przecież ten koleś jest obrzydliwie bogaty on sam mógłby kupić Wisłę i piłkarzy klasy europejskiej, a nie być szefem scoutingu.
Chyba że jego ambicją jest sprawdzić się jako scout.

O, nawet nie wiedziałem. Ost. gdzieś czytałem, że rodzina Gmochów to 20-30 lat temu byli najbogatsi ludzie w Grecji, ale do tej pory nie sprawdziłem. He he, nawet by się człowiek nie spodziewał, widzi takiego dziada jednego z drugim w telewizji, żaden nie ma nic do powiedzenia, a tu się okazuje, że finansowa śmietanka. Gmoch, jak Gmoch, kiedyś miał sukcesy jako trener, dziś jest zdaje się scoutem w Grecji, ale Koźmiński?

wislak68 18.08.2010 11:37

Z tych wszystkich informacji o holendrskim Stanie najbardzej zainteresowała mnie ta o współpracy z Serbem Lemicem (chyba dobrze napisałem jego nazwisko?) i związanych z tym nieprawidłowościach (nic nie udowodniono). Jakieś analogie? Zdzichu i Mendziara? Obyśmy nie skręcili na swoją d... bicza większego niż w przeszłości.

Mixu 18.08.2010 11:54

Tak samo dziwnym jest to że koleś zdobywa tyle tytułów z PSV a później niby że przekręt..no ale własnie żaden europejski klub go nie wziął tylko jakiś Chiński..może na zachodzie więcej o nim wiedzą.

Sopranos 18.08.2010 12:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez -Goral- (Post 963618)
Może sobie najpierw przeczytaj tego linka: http://www.weszlo.com/news/5421.
Bo tam akurat argumenty są bardzo sensowne. Radzę też zasięgnąć opinii kibiców Górnika o Marku Koźmińskim.
Wypompował dużo kasy, zostawił klub w ruinie i porzucił zabawkę.

Nie dla Koźmińskiego w Wiśle.

Akurat w kontekście pracy skauta ma to niewielkie znaczenie. Do Górnika faktycznie trafiło kilku przeciętnych lub kiepskich zawodników w stylu wspomnianych w artykule Rambo, Joao Paolo czy Felipe, ale sprowadził też Hernaniego, Makrijewa czy Stojkova, którzy piłkarzami są niezłymi. Generalnie Koźmiński ma znajomości we Włoszech takie same jak Wałdoch w Niemczech czy Mielcarski w Portugalii, bo grał tam przez 10 lat, a biorąc pod uwagę, że w razie podjęcia pracy w Wiśle jako skaut miałby nad sobą jeszcze dyrektora sportowego, a o angażu zawodnika decydowałby jeszcze trener, to szanse, że sprowadzi do klubu jakiś szrot spadają do minimum.

bouli76 21.08.2010 09:33

jesli chodzi o Stan Valckx'a to oto cytat z holenderskiej wiki:

Cytat:

Van 2004 tot 2008 was Stan Valckx technisch manager bij zijn oude club PSV. Valckx zegde het vertrouwen in algemeen directeur Reker op, onder meer naar aanleiding van interne onderzoeken naar malversaties bij transacties waarbij Valckx betrokken zou zijn geweest; dit gebeurde in opdracht van Reker.[1] Er werden geen onrechtmatigheden gevonden, maar een vertrouwensbreuk was geboren en op 13 mei 2008 werd Valckx op non-actief gezet door de directie van PSV,[2] waarna in juli definitieve ontbinding
I tlumaczenie z translatora - slabe ale sens sie da zlapac.

Cytat:

Od 2004 do 2008, Stan Valckx kierownik techniczny w swoim starym klubie PSV. Valckx zaufania powiedział CEO Reker na, częściowo z powodu dochodzeń wewnętrznych nadużyć w transakcjach związanych pytanie Valckx byłby to się zlecenie Reker. [1] Nie stwierdzono nieprawidłowości, ale nadużycia zaufania urodził się i w dniu 13 maja 2008 Valckx położono na nieaktywne przez zarząd PSV [2], w lipcu, przed ostatecznym rozwiązaniu
Czytalem o nim gdzies na necie ze byl podejzany o wyprowadzenie z klubu 20 (albo 200 nie pamietam teraz) mln euro - zarzuty sie nie potwierdzily (brak dowodow ze to on) ale stracil zaufanie i musial odejsc z klubu.

1q2 21.08.2010 13:20

Jak widać zawsze musi być jakiś haczyk
Trener co ekspresowo zmienia kluby i dyr. sportowy podejrzany o machlojki :lol:

Optymistycznie zakładając że nie będą robić wałów to wydaje się to całkiem niezłe rozwiązanie.
W końcu trener i sportowy będą grać w jednej drużynie i obaj mieli gdzie i od kogo się uczyć.
Do tego, miejmy nadzieje że otworzy się dla nas holenderski rynek - Kto by nie przyszedł trenować to większość obecnego składu grać w piłkę nie nauczy - więc jest to ważne.

Sam trener mnie średnio przekonuje choć nie narzekam , natomiast przyjście tu całej holenderskiej ekipy, mam nadziej że uzdrowi chorą sytuacje panującą w Wiśle

JrQ- 21.08.2010 20:40

ten w środku: http://galeria.wislakrakow.com/20100821/norek/04.jpg
to ktoś od nas? (Pomiędzy Ochalikiem i Czerwcem)

Wasiu 21.08.2010 20:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JrQ- (Post 966259)
ten w środku: http://galeria.wislakrakow.com/20100821/norek/04.jpg
to ktoś od nas? (Pomiędzy Ochalikiem i Czerwcem)

Nie ma to jak rozpoznawac wychowankow swojego klubu.

gigant 21.08.2010 20:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JrQ- (Post 966259)
ten w środku: http://galeria.wislakrakow.com/20100821/norek/04.jpg
to ktoś od nas? (Pomiędzy Ochalikiem i Czerwcem)

Żartujesz czy naprawdę nie wiesz?

DarekK_11 21.08.2010 20:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JrQ- (Post 966259)
ten w środku: http://galeria.wislakrakow.com/20100821/norek/04.jpg
to ktoś od nas? (Pomiędzy Ochalikiem i Czerwcem)

Krzysiek Mączyński

e: jak gość pyta to odpowiedzcie albo olejcie (skoro uznaliście to za głupie pytanie) i nic nie odpisujcie.

JrQ- 21.08.2010 21:04

Nie żartuje.
A Mączyński grał u nas tyle, że hohoho, np w tym sezonie to go w ogóle nie widziałem, mimo, że był z zespołem parę dni na zgrupowaniu...

Filippo123321 21.08.2010 21:14

Nie kompromituj sie juz :|

MłodePokolenie 21.08.2010 21:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JrQ- (Post 966270)
Nie żartuje.
A Mączyński grał u nas tyle, że hohoho, np w tym sezonie to go w ogóle nie widziałem, mimo, że był z zespołem parę dni na zgrupowaniu...

Krzysiek Mączyński jest na wypożyczeniu w ŁKS Łódź.....

JrQ- 21.08.2010 22:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MłodePokolenie (Post 966279)
Krzysiek Mączyński jest na wypożyczeniu w ŁKS Łódź.....

No wiem, że jest, ale parę dni na zgrupowaniu był, zagrał chyba nawet z Hannoverem.
Koledzy, sezon rozpoczyna się od pierwszego zgrupowania, a nie meczu...

Oldpara 23.08.2010 12:19

Ciekawe, Stan Valckx to naprawde Stanislaus Valckx.

Ciekawe skąd nasz nowy dyrektor sportowy ma polskie imie?

Adasss 23.08.2010 13:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Oldpara (Post 966978)
Ciekawe, Stan Valckx to naprawde Stanislaus Valckx.

Ciekawe skąd nasz nowy dyrektor sportowy ma polskie imie?

Już prędzej określiłbym to jako imię katolickie polskiego pochodzenia.
Ale faktycznie ciekawe byłoby dojść skąd akurat taki a nie inny pomysł na imię.

snyrting 23.08.2010 13:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Oldpara (Post 966978)
Ciekawe, Stan Valckx to naprawde Stanislaus Valckx.

Ciekawe skąd nasz nowy dyrektor sportowy ma polskie imie?

Może stąd?

http://pl.wikipedia.org/wiki/Stanis%C5%82aw_Maczek

SpoXsteR 23.08.2010 15:20

Valckx: Wszystko jest pracą drużynową

http://www.youtube.com/watch?v=pHUZWFgkN0E

spinna 24.08.2010 10:40

relacja filmowa z przedstawienia Valckxa:
http://kiks.tv/2010/08/dyrektor-made-in-holland/


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:42.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl