Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła Kraków w Lidze Europejskiej lipiec-sierpien ‘10 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7385)

SpoXsteR 28.06.2010 18:13

Skrot meczu FK Szawle 0-1 FK Tauras
http://www.youtube.com/watch?v=Fbxo6joqx2c


rabi86 28.06.2010 18:20

Wcale tak jakoś źle w tym meczu nie grali. Mieli przewagę, a o ile się nie mylę grali z 4 drużyną ligi.Można zwrócić uwagę na całkiem niezłe dośrodkowania tych piłkarzy.

Co nie zmienia faktu, że powinniśmy ich ograć bez problemu.

Wisslak 28.06.2010 19:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WISŁAZWE (Post 920526)
Z tego co pamiętam, to pierwszy mecz był TV 4, jak się mylę to proszę poprawić.
Rewanżu nie było, choć do ostatnich godzin nic nie było wiadomo z rewanżem.

Rewanżu nie było, bo Estońska telewizja nie chciala tego meczu transmitować, a Polsatowi sie nie oplacalo wytwarzać sygnału.

SpoXsteR 30.06.2010 14:26

Zgłoszenia na mecz Wisły z FC Siauliai (Wyjazd)

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...z_fc_siauliai/

PS: cena biletu na mecz to 10 euro

SpoXsteR 01.07.2010 18:15

Jeszcze jeden skrot z meczu Szawle - Tauras , nieco dluzszy
http://www.youtube.com/watch?v=N5ThT_WLvwg

Pajo1906 02.07.2010 13:17

Na dzień dzisiejszy, mecze Wisły,Ruchu,Lecha i Jagi będą tylko w Polsat Futbol !

tkwm 03.07.2010 21:50

Czy Wiecie może orientacyjnie ile moze kosztować bilet na mecz Wisła Kraków-FK Szawale?? OCzywiście w Krakowie??

Pawlolek 03.07.2010 22:17

Jeszcze nie wiadomo gdzie będzie rozgrywany, nie oczekuj zbyt wiele :x

DarekK_11 03.07.2010 22:18

Nie wiadomo. Mogę jedynie zgadywać, że jeśli mecz będzie na Hutniku to w granicach 20-25 złotych.

SpoXsteR 05.07.2010 13:29

Mecz z Szawle na Hutniku
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...ionie_hutnika/

Podziekowania dla Majchrowskiego

willow 05.07.2010 13:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SpoXsteR (Post 928408)
Mecz z Szawle na Hutniku
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...ionie_hutnika/

Podziekowania dla Majchrowskiego

Dla Majchrowskiego?
A nie w pierwszej kolejności dla Obtułowicza za spóźnienia, ZIKItu za brak nadzoru i naszego klubu, który dopiero miesiąc temu zatrudnił osobę, z którą miasto może na jakikolwiek temat rozmawiać?

Nie przesadzaj z tym Majchrowskim.

zim zum 05.07.2010 13:45

Jak w trzeciej rundzie będziemy gospodarzem pierwszego meczu, to zapewne też skończy się na Hutniku.

przemek1902 05.07.2010 17:38

http://www.futbolnews.pl/informacje/...l-trenera.html

Trener Szawla zwolniony.

Blaszczu16 05.07.2010 22:48

http://wisla-online.pl/news/mecze-wi...-polsacie-1164

Ciekawe :). Nie wiem czy to sprawdzona informacja, ale jeśli tak to świetnie :)

Siemens 06.07.2010 12:33

Cytat:

Znane są wstępne ustalenia na temat godziny rozegrania meczu drugiej rundy kwalifikacji Ligi Europejskiej pomiędzy Wisłą Kraków i FC Siauliai. Na Litwie spotkanie odbędzie się o 21:00 czasu lokalnego, a więc o 20:00 w Polsce. Mecz rewanżowy rozegrany zostanie najprawdopodobniej również o godz. 20:00.
info z oficjalnej

Above 06.07.2010 16:11

Żyd będzie sędziować mecz na Litwie

Cytat:

Meir Levi z Izraela poprowadzi spotkanie FC Šiauliai - Wisła Kraków w II rundzie eliminacyjnej Ligi Europy.
http://www.90minut.pl/news/128/news1...i---Wisla.html

WiślakMyślenice 06.07.2010 16:15

zły omen...

mic1992 06.07.2010 16:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WiślakMyślenice (Post 929219)
zły omen...

Mam prośbe: nie szukajmy dziury w całym, nieważne kto będzie sędzią, o której będą grać, to nieistotne, i tak wygramy dwukrotnie i tak.

brylant17 06.07.2010 18:29

Do kiedy trzeba zgłaszać piłkarzy do rozgrywek LE? chodzi mi o drugą rundę :P


matti220 Dzięki ci dobry człowieku :)

matti220 06.07.2010 19:01

do piątku ,ale do ktorej godziny to nie wiem

/edit:
Cytat:

[...]Pamiętajmy też, że czas nagli, gdyż w najbliższy piątek upłynie termin zgłaszania kadry na dwumecz z litewskim Szawle, w eliminacjach Ligi Europejskiej. Wypadałoby zgłosić grupę w miarę silną, bo przecież nie ma już teraz na Kontynencie słabych drużyn... A trener Henryk Kasperczak powtarza: - Ktoś jeszcze powinien przyjść.[...]
źródło:Gazeta Krakowska /

Blaszczu16 06.07.2010 21:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Above (Post 929216)
Żyd będzie sędziować mecz na Litwie



http://www.90minut.pl/news/128/news1...i---Wisla.html


Dobrze, że nie Anglik. Wystarczy wspomnieć Rilleya czy Weba :-/

SpoXsteR 07.07.2010 23:23

Wyjazd na Litwe - informacje
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...rminy_zapisow/

wislakrakow124 08.07.2010 18:17

cos mi sie wydaje ze na Litwinow do pierwszego skladu szykowany jest Kowalski no nie zbyt ciekawie bedzie to wygladac!!

flamengista 08.07.2010 18:38

Czytam na forum, że Wisła powinna sobie spokojnie z Litwinami poradzić.

No to teraz ciekawy jestem, czy optymiści nie zmienią zdania. Przeciętny zespół z Bundesligi w ostatnim sprawdzianie przed sezonem robi z nami co chce. Obrony oczywiście nie ma, ofensywy też nie.

Do tego Litwini może i słabi, ale przypomnijcie sobie Legię i Vetrę Wilno...

Powiem szczerze: ja się tego dwumeczu obawiam. Powtórka z Levadii całkiem realna.

WiślakMyślenice 08.07.2010 19:20

Jednym zdaniem: dyskutujmy szybko w tym temacie, bo moderzy mogą go bardzo szybko zamknąć... ;/

AS82 08.07.2010 20:53

Bunoza nie zagra na Litwie , bo nie dotarly wszystkie papiert :lol: Na puchary jedziemy z 2 srodkowych obroncow emerytem Cleberem i Kowalskim z Piasta Gliwice :lol:

qqq123 08.07.2010 22:33

Ludzie, opamietajcie sie. W tej rundzie pie*rzyć styl, nieważne kto bedzie grał, komu dotarly papiery, komu nie. W tej rundzie liczy sie TYLKO wynik, TYLKO 2 zwyciestwa. Nieważny styl, wazny wynik. Dopiero od nastepnej rundy nalezy patrzec na styl, zawodnikow i dopiero wtedy ich opieprzać. Jezeli z litwinami nie bedzie 2 zwyciestw ( niewazne po jakiej grze ) i kolejnych 0,5 ptk do rankingu i ptk dla Wisły to ja juz nie wiem gdzie jestesmy ...

MAMY 5 mln € za sprzedaż 2 obrońców. Gdzie sa transfery DO klubu??

polska.mysl.szkoleniowa 08.07.2010 22:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AS82 (Post 930928)
Bunoza nie zagra na Litwie , bo nie dotarly wszystkie papiert :lol: Na puchary jedziemy z 2 srodkowych obroncow emerytem Cleberem i Kowalskim z Piasta Gliwice :lol:

Kierownik zespołu się sprawdza!

serek.c2 08.07.2010 22:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez qqq123 (Post 930950)
Gdzie sa transfery DO klubu??

W czarnej dupie. I radzę się przyzwyczajać.

satori 08.07.2010 22:47

Tylko problem w tym, ze kolejnej rundy moze juz nie byc. Najsmieszniejsze jest to ze rok temu mielismy juz nauczke i nie powinnismy juz takich bledow popelniac a z ta kadra ktora bedziemy miec za tydzien po prostu lekcewazymy przeciwnika. Totalny brak odpowiedzialnosci.. Te zmiany prezesa itd.. w Wisle myslalem ze cos zmienia na lepsze.. myslalem ze zaczynamy isc dobra drogą ale sami widzicie.. Nie chcialbym prorokowac ale na prawde moze byc ciezko w tym meczu za tydzien


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:21.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl