![]() |
|
Wcale tak jakoś źle w tym meczu nie grali. Mieli przewagę, a o ile się nie mylę grali z 4 drużyną ligi.Można zwrócić uwagę na całkiem niezłe dośrodkowania tych piłkarzy.
Co nie zmienia faktu, że powinniśmy ich ograć bez problemu. |
Cytat:
|
Zgłoszenia na mecz Wisły z FC Siauliai (Wyjazd)
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...z_fc_siauliai/ PS: cena biletu na mecz to 10 euro |
Jeszcze jeden skrot z meczu Szawle - Tauras , nieco dluzszy
http://www.youtube.com/watch?v=N5ThT_WLvwg |
Na dzień dzisiejszy, mecze Wisły,Ruchu,Lecha i Jagi będą tylko w Polsat Futbol !
|
Czy Wiecie może orientacyjnie ile moze kosztować bilet na mecz Wisła Kraków-FK Szawale?? OCzywiście w Krakowie??
|
Jeszcze nie wiadomo gdzie będzie rozgrywany, nie oczekuj zbyt wiele :x
|
Nie wiadomo. Mogę jedynie zgadywać, że jeśli mecz będzie na Hutniku to w granicach 20-25 złotych.
|
Mecz z Szawle na Hutniku
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...ionie_hutnika/ Podziekowania dla Majchrowskiego |
Cytat:
A nie w pierwszej kolejności dla Obtułowicza za spóźnienia, ZIKItu za brak nadzoru i naszego klubu, który dopiero miesiąc temu zatrudnił osobę, z którą miasto może na jakikolwiek temat rozmawiać? Nie przesadzaj z tym Majchrowskim. |
Jak w trzeciej rundzie będziemy gospodarzem pierwszego meczu, to zapewne też skończy się na Hutniku.
|
|
http://wisla-online.pl/news/mecze-wi...-polsacie-1164
Ciekawe :). Nie wiem czy to sprawdzona informacja, ale jeśli tak to świetnie :) |
Cytat:
|
Żyd będzie sędziować mecz na Litwie
Cytat:
|
zły omen...
|
Cytat:
|
Do kiedy trzeba zgłaszać piłkarzy do rozgrywek LE? chodzi mi o drugą rundę :P
matti220 Dzięki ci dobry człowieku :) |
do piątku ,ale do ktorej godziny to nie wiem
/edit: Cytat:
|
Cytat:
Dobrze, że nie Anglik. Wystarczy wspomnieć Rilleya czy Weba :-/ |
Wyjazd na Litwe - informacje
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...rminy_zapisow/ |
cos mi sie wydaje ze na Litwinow do pierwszego skladu szykowany jest Kowalski no nie zbyt ciekawie bedzie to wygladac!!
|
Czytam na forum, że Wisła powinna sobie spokojnie z Litwinami poradzić.
No to teraz ciekawy jestem, czy optymiści nie zmienią zdania. Przeciętny zespół z Bundesligi w ostatnim sprawdzianie przed sezonem robi z nami co chce. Obrony oczywiście nie ma, ofensywy też nie. Do tego Litwini może i słabi, ale przypomnijcie sobie Legię i Vetrę Wilno... Powiem szczerze: ja się tego dwumeczu obawiam. Powtórka z Levadii całkiem realna. |
Jednym zdaniem: dyskutujmy szybko w tym temacie, bo moderzy mogą go bardzo szybko zamknąć... ;/
|
Bunoza nie zagra na Litwie , bo nie dotarly wszystkie papiert :lol: Na puchary jedziemy z 2 srodkowych obroncow emerytem Cleberem i Kowalskim z Piasta Gliwice :lol:
|
Ludzie, opamietajcie sie. W tej rundzie pie*rzyć styl, nieważne kto bedzie grał, komu dotarly papiery, komu nie. W tej rundzie liczy sie TYLKO wynik, TYLKO 2 zwyciestwa. Nieważny styl, wazny wynik. Dopiero od nastepnej rundy nalezy patrzec na styl, zawodnikow i dopiero wtedy ich opieprzać. Jezeli z litwinami nie bedzie 2 zwyciestw ( niewazne po jakiej grze ) i kolejnych 0,5 ptk do rankingu i ptk dla Wisły to ja juz nie wiem gdzie jestesmy ...
MAMY 5 mln € za sprzedaż 2 obrońców. Gdzie sa transfery DO klubu?? |
Cytat:
|
Cytat:
|
Tylko problem w tym, ze kolejnej rundy moze juz nie byc. Najsmieszniejsze jest to ze rok temu mielismy juz nauczke i nie powinnismy juz takich bledow popelniac a z ta kadra ktora bedziemy miec za tydzien po prostu lekcewazymy przeciwnika. Totalny brak odpowiedzialnosci.. Te zmiany prezesa itd.. w Wisle myslalem ze cos zmienia na lepsze.. myslalem ze zaczynamy isc dobra drogą ale sami widzicie.. Nie chcialbym prorokowac ale na prawde moze byc ciezko w tym meczu za tydzien
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:21. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl