Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Ekstraklasa (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7374)

spidey 08.07.2010 12:57

Piłeczka szumnie zwie się: Power Cat 1.10
http://www.pumafootball.com/videos/t...r-cat-110-ball

Mam tylko nadzieję, że zrobili większy wentyl niż w tym wcześniejszym modelu, inaczej Pączek się wkur*wi. ;)

w0lno. 08.07.2010 13:02

Nowe piłki specjalnie dla Ekstraklasy
http://ekstraklasa.org/ekstraklasa.o...gi_nowymi.html

murray 08.07.2010 13:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez spidey (Post 930395)
Piłeczka szumnie zwie się: Power Cat 1.10
http://www.pumafootball.com/videos/t...r-cat-110-ball

Mam tylko nadzieję, że zrobili większy wentyl niż w tym wcześniejszym modelu, inaczej Pączek się wkur*wi. ;)

No i musi mieć odpowiednią wagę, wszak 15 na 20 piłek na treningu nie spełnia wymagań :lol:

sq 08.07.2010 13:19

O.
Tzn że my znowu byliśmy uprzywilejowani bo treningi z tymi piłeczkami Lechici mieli wcześniej ;)
http://www.lechpoznan.pl/art,14569,n...ie_szybsze.htm

Tenzen 08.07.2010 13:41

łaty ma ta piłka fatalne. W dodatku w prawie połowie czarna z zielonymi akcentami, widoczności piłki na boisku to raczej nie poprawi.

jurukuru 08.07.2010 13:42

Wszyscy będą grać tą piłką nie tylko Wisła. Piłka prezentuje się fatalnie, ale może tylko wizualnie. Zobaczymy, ale myślę, że nie ma co już pisać na temat piłki.

kreseq 08.07.2010 13:45

Kilka druzyn juz te pilki mialo wczesniej ;)

Zawodnicy wypowiadaja sie jak na te chwile bardzo pozytywnie o tych pilkach. W sumie jesli nawet Wentylowi pasuja to musi byc dobrze :D

Marszałek 08.07.2010 14:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kreseq (Post 930438)
Kilka druzyn juz te pilki mialo wczesniej ;)

Zawodnicy wypowiadaja sie jak na te chwile bardzo pozytywnie o tych pilkach. W sumie jesli nawet Wentylowi pasuja to musi byc dobrze :D

Pytanie czy wypowiqadał się o nich przed czy po ważeniu.

ktulu 08.07.2010 14:52

Trochę o ekstraklasie, trochę ogólnie o bolączkach polskiej piłki, w każdym razie ciekawy wywiad z Bońkiem:
http://www.naszeligi.pl/aktualnosci-...lka-umiera.htm

KoPer 08.07.2010 15:50

Dobrze, że Mario się już zapoznał ;)

http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/filemanager/mar3.jpg

flamengista 08.07.2010 19:02

Legii potrzeba pieniędzy kibiców

http://www.dziennik.pl/sport/ekstrak...y_kibicow.html

Cytat:

Najgorsze szacunki dają władzom Legii Warszawa pewność, że na nowym stadionie zarobią w tym sezonie ponad 20 mln.
Ciekawe te szacunki, skoro:

Cytat:

Legia jeszcze nigdy tak nie potrzebowała kibiców. A raczej ich pieniędzy. Musi ich regularnie przychodzić na stadion tylu, by nie tylko pokryli roczny koszt utrzymania obiektu, który wynosi około 9 mln złotych.
i jeszcze

Cytat:

Do tej pory klub sprzedał nieco ponad 3,5 tys. karnetów.
Potem zaczyna się myślenie życzeniowe:

Cytat:

Legii trudno będzie stracić na tej akcji. Może być spokojny, że sprzeda 5 tysięcy karnetów. A te nie należą do najtańszych w lidze. Ich cena waha się od 420 do 1125 zł. Przy założeniu, że średnia jego cena to ok. 600 zł, klub na takiej ich liczbie zarobiłby 3 mln zł. Nawet pięciokrotnie więcej zarobi na pojedynczych wejściówkach w nadchodzącym sezonie 2010/2011. A to oznacza, że przychód z samej sprzedaży biletów będzie ponad dwa razy większy niż koszty utrzymania obiektu. A te szacunki nie uwzględniają VIP-ów, którzy będą kupować loże na stadionie, oraz przychodów z wynajmu powierzchni pod biura, sklepy czy gastronomię.
Zupełnie nie wiem, skąd pewność, że na wejściówkach Legia zarobi (btw: ktoś myli przychód z zyskiem, brawa dla dziennikarza) 15 mln złotych. Przecież nie grają w europejskich pucharach, a kibiców z Żylety nadal nie obłaskawili...

Krissu 08.07.2010 19:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez flamengista (Post 930830)
Zupełnie nie wiem, skąd pewność, że na wejściówkach Legia zarobi (btw: ktoś myli przychód z zyskiem, brawa dla dziennikarza) 15 mln złotych. Przecież nie grają w europejskich pucharach, a kibiców z Żylety nadal nie obłaskawili...

Zdaje mi się, że dziennikarz użył słowa "zarobi" tak, jak jest rozumiane w mowie potocznej.

Bardzo mnie ciekawi jak to będzie z tym stadionem w Warszawie.

Uda się ITIowcom sprowadzić ludzi na stadion czy nie.

emj10 08.07.2010 19:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Krissu (Post 930845)
Bardzo mnie ciekawi jak to będzie z tym stadionem w Warszawie.

Uda się ITIowcom sprowadzić ludzi na stadion czy nie.

Nie :)

Po kolejnej bitwie na oświadczenia w żadne zakończenie konfliktu już nie wierzę. Znowu trzeba będzie oglądać mecze na C+ :/
http://legia.net/wiadomosci,37659-ko..._warszawa.html
http://legia.net/wiadomosci,37679-os...lw_i_ofmc.html

Wizard 08.07.2010 20:41

Villarreal przyjeżdża do Gdańska :) Bardzo miło, dla piłkarzy zawsze dobrze zmierzyć się z takim rywalem, nie wspominając o gratce dla kibiców :)

http://lechia.pl/24905

R33 09.07.2010 10:48

Taka ciekawostka z Zabrza:
Cytat:

Adam Małysz i Lukas Podolski dostali od Górnika karnety VIP na cały sezon Ekstraklasy.
o prezentach poinformował dziennik "Sport". Małysz i Podolski od dawna deklarują swoją sympatię dla Górnika. Gwiazdor niemieckiej kadry kiedy tylko może przyjeżdża na stadion przy ulicy Roosevelta, na bieżąco śledzi wyniki i sam chciałby zagrać w barwach śląskiego klubu.

Małysz Górnikowi kibicuje od mniej więcej piętnastu lat. Fanami zabrzańskiego klubu jest także jego rodzina. Ostatnio z prywatną wizytę odwiedził beniaminka Ekstraklasy.

Górnik przekazał karnety także byłym piłkarzom, m.in. Hubertowi Kostce czy Zygmuntowi Anczokowi.
http://www.sport.wp.pl/kat,32296,tit...wiadomosc.html

No ja myślałem, że Małysz kibicuje Wiśle :P .

flamengista 09.07.2010 13:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Krissu (Post 930845)
Zdaje mi się, że dziennikarz użył słowa "zarobi" tak, jak jest rozumiane w mowie potocznej.

Bardzo mnie ciekawi jak to będzie z tym stadionem w Warszawie.

Uda się ITIowcom sprowadzić ludzi na stadion czy nie.

Redakcja weszło twierdzi, że nie:

http://www.weszlo.com/news/5207

Cytat:

Truskawki kiepsko się sprzedają

AYALA 09.07.2010 15:04

coś nie idzie Śląskowi w tych sparingach, teraz ich 4 ligowy niemiecki zespół ograł.
http://www.90minut.pl/sparing/0/sparing7591.html

crazykaro 09.07.2010 18:46

Coś o tym jak zaciąg Legii cudzoziemskiej sobie radzi

http://sport.wp.pl/kat,32284,title,S...wiadomosc.html

Marszałek 09.07.2010 18:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AYALA (Post 931579)
coś nie idzie Śląskowi w tych sparingach, teraz ich 4 ligowy niemiecki zespół ograł.
http://www.90minut.pl/sparing/0/sparing7591.html

kupili by sobie porządnych piłkarzy to by zaczęli grac. W tym sezonie będą się bronić przed spadkiem.

0 22 09.07.2010 19:49

Ale jaki PR. Solorz ich kupil, wielkie transfery, inwestycje, stadiony, puchary, gwiazdy juz za dwa lata (a za rok: juz za dwa lata itd).... :)

flamengista 09.07.2010 21:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez crazykaro (Post 931762)
Coś o tym jak zaciąg Legii cudzoziemskiej sobie radzi

http://sport.wp.pl/kat,32284,title,S...wiadomosc.html

My za to możemy się pochwalić honorową porażką z rezerwami Haannoveru, które właśnie rozpoczęły przygotowania do sezonu...

W dodatku Dolcan to silny przeciwnik. Liga będzie z pewnością ciekawsza.

SpoXsteR 09.07.2010 21:19

W takim badz razie prosze o podanie nazwisk pilkarzy ktorzy najczesciej wybiegaja w 1 skladzie Hannoveru... porownam to sobie z zawodnikami ktorzy wystapili przeciwko Wisle
nie wiem, zwykla ciekawosc..

AYALA 09.07.2010 21:27

na pewno wzmocnienia Legii robią wrażenie, jednak nie wszyscy obcokrajowcy sie aklimatyzują w naszym kraju np. taki Chiacu grał u nas piach a w Rumunii sobie całkiem radzi

crazykaro 09.07.2010 21:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez flamengista (Post 931839)
W dodatku Dolcan to silny przeciwnik. Liga będzie z pewnością ciekawsza.

:lol: Pewnie lepszy od Hannoveru

kreseq 09.07.2010 21:32

Trzeba poczekac do 3-4 kolejki ekstraklasy i dopiero potem oceniac nowych, jak i caly sklad i przygotowanie.

Wszystkie zespoly ostatnio dostaja w dupe w sparingach ale wiemy jakimi prawami sie zadza takie mecze.

Filippo123321 09.07.2010 22:54

Grają jak grają, ale trzeba przyznać, że ten Dong ma naprawde potencjał, a technicznie prezentuje sie znakomicie, co widzę jego bramkę to piękniejsza.

Jeśli Skorża na niego postawi, to kto wie czy to nie on będzie decydował o sile ofensywnej Legii.

SĘDZIA ZGRED 10.07.2010 08:16

Co do Legii i przegranego jej sparingu z Dolcanem, to wydaje się że póki grali zawodnicy ściągnięci z zagranicy czyli do przerwy to było 2:0 czyli wszystko zgodnie z planem... a po przerwie kiedy nastąpiła wymiana ogniw na polskie to wszystko zaczęło się sypać, może coś koledzy z Wa-wy coś więcej powiedzą na temat sparingu swojej drużyny jak się Ci nowi zawodnicy prezentują...

0 22 10.07.2010 10:23

Bramkarz się zakiwał z dwoma Dolcanowcami i klops na 2-1.

kreseq 10.07.2010 10:31

Pomijajac fatalne zachowanie bramkarza we wspomnianej powyzej akcji, nowi zaprezentowali sie dosc dobrze.
Fajna bramka Donga, cieszy ze w perspektywie przeciagajacej sie kontuzji Cziniego, problemow Mezengi i totalnego nieporozumienia w postaci Koseckiego, ktos te bramki bedzie strzelal ;)

Pan Wentyl zaliczyl asyste i bramke z wolnego, jak na niego to juz cos.
Fajnie kilka razy zakrecil zawodnikami Cabral. Ogolnie wspolprace Cabral-Manu-Iwanski wygladala niezle.

Trzeba poczekac do sezonu. W sumie nowy zespol+trener wiec jesli nie zgraja sie chociaz troche w meczach we Francji, to poczatek sezonu bedzie ciezki. Jednak jak to wszystko zachwyci ( a mam nadzieje ze tak sie stanie w miare szybko ) to bedzie ok.

Mario Nh 11.07.2010 09:55

Te piłki i tak ładnie się prezentują w porównaniu do poprzedniego modelu.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:52.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl