![]() |
Piłeczka szumnie zwie się: Power Cat 1.10
http://www.pumafootball.com/videos/t...r-cat-110-ball Mam tylko nadzieję, że zrobili większy wentyl niż w tym wcześniejszym modelu, inaczej Pączek się wkur*wi. ;) |
Nowe piłki specjalnie dla Ekstraklasy
http://ekstraklasa.org/ekstraklasa.o...gi_nowymi.html |
Cytat:
|
O.
Tzn że my znowu byliśmy uprzywilejowani bo treningi z tymi piłeczkami Lechici mieli wcześniej ;) http://www.lechpoznan.pl/art,14569,n...ie_szybsze.htm |
łaty ma ta piłka fatalne. W dodatku w prawie połowie czarna z zielonymi akcentami, widoczności piłki na boisku to raczej nie poprawi.
|
Wszyscy będą grać tą piłką nie tylko Wisła. Piłka prezentuje się fatalnie, ale może tylko wizualnie. Zobaczymy, ale myślę, że nie ma co już pisać na temat piłki.
|
Kilka druzyn juz te pilki mialo wczesniej ;)
Zawodnicy wypowiadaja sie jak na te chwile bardzo pozytywnie o tych pilkach. W sumie jesli nawet Wentylowi pasuja to musi byc dobrze :D |
Cytat:
|
Trochę o ekstraklasie, trochę ogólnie o bolączkach polskiej piłki, w każdym razie ciekawy wywiad z Bońkiem:
http://www.naszeligi.pl/aktualnosci-...lka-umiera.htm |
|
Legii potrzeba pieniędzy kibiców
http://www.dziennik.pl/sport/ekstrak...y_kibicow.html Cytat:
Cytat:
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
Bardzo mnie ciekawi jak to będzie z tym stadionem w Warszawie. Uda się ITIowcom sprowadzić ludzi na stadion czy nie. |
Cytat:
Po kolejnej bitwie na oświadczenia w żadne zakończenie konfliktu już nie wierzę. Znowu trzeba będzie oglądać mecze na C+ :/ http://legia.net/wiadomosci,37659-ko..._warszawa.html http://legia.net/wiadomosci,37679-os...lw_i_ofmc.html |
Villarreal przyjeżdża do Gdańska :) Bardzo miło, dla piłkarzy zawsze dobrze zmierzyć się z takim rywalem, nie wspominając o gratce dla kibiców :)
http://lechia.pl/24905 |
Taka ciekawostka z Zabrza:
Cytat:
No ja myślałem, że Małysz kibicuje Wiśle :P . |
Cytat:
http://www.weszlo.com/news/5207 Cytat:
|
coś nie idzie Śląskowi w tych sparingach, teraz ich 4 ligowy niemiecki zespół ograł.
http://www.90minut.pl/sparing/0/sparing7591.html |
Coś o tym jak zaciąg Legii cudzoziemskiej sobie radzi
http://sport.wp.pl/kat,32284,title,S...wiadomosc.html |
Cytat:
|
Ale jaki PR. Solorz ich kupil, wielkie transfery, inwestycje, stadiony, puchary, gwiazdy juz za dwa lata (a za rok: juz za dwa lata itd).... :)
|
Cytat:
W dodatku Dolcan to silny przeciwnik. Liga będzie z pewnością ciekawsza. |
W takim badz razie prosze o podanie nazwisk pilkarzy ktorzy najczesciej wybiegaja w 1 skladzie Hannoveru... porownam to sobie z zawodnikami ktorzy wystapili przeciwko Wisle
nie wiem, zwykla ciekawosc.. |
na pewno wzmocnienia Legii robią wrażenie, jednak nie wszyscy obcokrajowcy sie aklimatyzują w naszym kraju np. taki Chiacu grał u nas piach a w Rumunii sobie całkiem radzi
|
Cytat:
|
Trzeba poczekac do 3-4 kolejki ekstraklasy i dopiero potem oceniac nowych, jak i caly sklad i przygotowanie.
Wszystkie zespoly ostatnio dostaja w dupe w sparingach ale wiemy jakimi prawami sie zadza takie mecze. |
Grają jak grają, ale trzeba przyznać, że ten Dong ma naprawde potencjał, a technicznie prezentuje sie znakomicie, co widzę jego bramkę to piękniejsza.
Jeśli Skorża na niego postawi, to kto wie czy to nie on będzie decydował o sile ofensywnej Legii. |
Co do Legii i przegranego jej sparingu z Dolcanem, to wydaje się że póki grali zawodnicy ściągnięci z zagranicy czyli do przerwy to było 2:0 czyli wszystko zgodnie z planem... a po przerwie kiedy nastąpiła wymiana ogniw na polskie to wszystko zaczęło się sypać, może coś koledzy z Wa-wy coś więcej powiedzą na temat sparingu swojej drużyny jak się Ci nowi zawodnicy prezentują...
|
Bramkarz się zakiwał z dwoma Dolcanowcami i klops na 2-1.
|
Pomijajac fatalne zachowanie bramkarza we wspomnianej powyzej akcji, nowi zaprezentowali sie dosc dobrze.
Fajna bramka Donga, cieszy ze w perspektywie przeciagajacej sie kontuzji Cziniego, problemow Mezengi i totalnego nieporozumienia w postaci Koseckiego, ktos te bramki bedzie strzelal ;) Pan Wentyl zaliczyl asyste i bramke z wolnego, jak na niego to juz cos. Fajnie kilka razy zakrecil zawodnikami Cabral. Ogolnie wspolprace Cabral-Manu-Iwanski wygladala niezle. Trzeba poczekac do sezonu. W sumie nowy zespol+trener wiec jesli nie zgraja sie chociaz troche w meczach we Francji, to poczatek sezonu bedzie ciezki. Jednak jak to wszystko zachwyci ( a mam nadzieje ze tak sie stanie w miare szybko ) to bedzie ok. |
Te piłki i tak ładnie się prezentują w porównaniu do poprzedniego modelu.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:52. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl