Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   [TYPER MS2010] Runda 1 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7339)

RoS 17.06.2010 08:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez felipe (Post 915444)
No mnie np. nie przyznano punktów za mecz Włochy - Paragwaj, choć wytypowałem 1:1

Macie racje. Wystawiłem błędnie policzone zestawienie. Zaraz bedzie poprawka.

Edit: Dane poprawione

farciarz 17.06.2010 08:57

a ja powinienem mieć 11pkt, gdyż poprawnie wytypowałem wynik meczu Holandia - Dania i Włochy - Paragwaj

Leh71 17.06.2010 09:27

Chyba jeszcze nie do końca poprawne.
Miałem 2 dokładne wyniki( Anglia-Stany oraz Holandia-Dania) a zaliczony tylko 1.
Mam mieć 11 pkt.

RoS 17.06.2010 10:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Leh71 (Post 915481)
Chyba jeszcze nie do końca poprawne.
Miałem 2 dokładne wyniki( Anglia-Stany oraz Holandia-Dania) a zaliczony tylko 1.
Mam mieć 11 pkt.

Znów macie racje :-) Liczyłem Holandia - Dania jako 4-0 sam nie wiem dlaczego więc jak ktoś obstawiał 2-0 to będzie mu brakować 2 punktów. Będzie poprawione.

Jak są jeszcze jakieś błędy to proszę o informacje bo jakoś mi dzisiaj nie idzie to liczenie.

Holadnia - Dania poprawione. Proszę o sprawdzenie


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:29.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl