Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [25. kolejka] WISŁA Kraków - LECH Poznań, 24.04.2010 sobota 16:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7205)

Marcinnno 24.04.2010 14:39

Może Cleber nieprzygotowany na 100% ?

Żuczek 24.04.2010 14:45

Kurda, Ba też nie zagra. Szkoda, bo on mógłby nam się dziś bardzo przydać.

thechris 24.04.2010 14:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MaG* (Post 887948)
To mi Ciebie żal skoro masz taką krótka pamięć i nie pamiętasz co było przed tymi wtopami.

Pamiętam. Z Lechem remis 1:1 i konkretna wtopa 1:4. Gratis była porażka w PP. Dlatego Twój komentarz, że ta drużyna "zapewnia kabaret" jest dla mnie deczko niezrozumiały.

tofik 24.04.2010 15:05

Tragedia. Remis w najlepszym przypadku będzie z taką drewutnią.

anthony09 24.04.2010 15:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bravelukas (Post 887979)
jop...........i wszystko jasne.......lewandowski urwie mu sie nie raz i stanie oko w oko z pawełkiem

Liczymy na Jopa a nie sramy w gacie!! To jest zawodnik ograny w lidze rosyjskiej! Marcelo będzie się zajmował Lewym a Jop będzie wtedy wolny więc nie srajcie w gacie!

daniello1987 24.04.2010 15:09

WIELKIE NIE dla Diaza w srodku pola! co Ci trenerzy w nim widzą:/

SpoXsteR 24.04.2010 15:10

Jopa beda wkrecac jak kreta w ziemie.. a potem to tylko Pawelek.. czarny scenariusz.. przyjezdni w najsilniejszym skladzie, poza tym dobrze im wychodza mecze gdy przyjezdzaja obserwatorzy europejskich klubow.. z remisu beda bardzo szczesliwy, ale to raczej S-F.. bedzie najmniejszy wymiar kary jesli sie nie dadza stlamsic juz na poczatku..

najwiekszy mankament u nas to nieskutecznosc i nonszalancja..

bebeto 24.04.2010 15:12

Wisełko wygraj mecz....... Jedziemy z nimi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ( nie beczeć...)

daniello1987 24.04.2010 15:14

Wygrajmy dzis!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! to sie ujeb*ie jak swinia:D do boju WISEŁKO!!!!!!!!!!!

WislaOnly 24.04.2010 15:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez daniello1987 (Post 887991)
Wygrajmy dzis!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! to sie ujeb*ie jak swinia:D do boju WISEŁKO!!!!!!!!!!!

hahahahhahahahahahahah!!!

eryk_cartman 24.04.2010 15:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez daniello1987 (Post 887991)
Wygrajmy dzis!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! to sie ujeb*ie jak swinia:D do boju WISEŁKO!!!!!!!!!!!


Oj ja rownież!!!!:D Jak to mowi moja mama zrobie z siebie Małpe:D DO BOJU WISEŁKA!!!!!!!!!!

prober 24.04.2010 15:28

Komentatorzy mogą mówić o milionie ciekawych rzeczy a zamiast tego pi****ą farmazony. Właśnie na C+ usłyszeliśmy, że skład Wisły opiera się od dawna na Głowackim, Sobolewskim i Brożku, reszta to uzupełnienie składu.

brylant17 24.04.2010 15:30

Co ten Kotorowski taki przylizany? :lol:


Boguś z tym fryzem jak Messi :D

WiślakMyślenice 24.04.2010 15:34

Bardzo mi się podoba, że to my częściej gościmy w polu karnym przeciwnika :) Oglądam w TV i kuchenki tylko raz było słychać xD

prober 24.04.2010 15:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 887997)
Co ten Kotorowski taki przylizany? :lol:
Boguś z tym fryzem jak Messi :D

Jesteś kobietą?

WislaOnly 24.04.2010 15:37

Perła EXPORT!!!! Co wy pijecie??? :)

brylant17 24.04.2010 15:39

prober Nie :D



mamy lekką przewagę nad pyrkami

prober 24.04.2010 15:42

Lech ma dużo strat, póki co nie prezentuje nic specjalnego. Za to indywidualne sprinty skrzydłowych są bardzo groźne. Do tego Kotorowski nie prezentuje się nadzwyczaj solidnie, to jest potencjalny słabszy punkt.

daniello1987 24.04.2010 15:44

Próbuje sięgnąć pamięcią wstecz ale nie moge sobie przypomniec kiedy Wisła ostatnio tak walczyła. gryzie trawe i walczy o kazdy metr boiska!!! jak Jop z Pawełkiem nie wiwina numeru to jestem spokojny o wynik!!1

WiślakMyślenice 24.04.2010 15:45

Wszystko przeciwko Wiśle. Komentatorzy w C+ i publicznej, sędzia, "eksperci". Muszą dać z siebie wszystko, nie ma chuja...

daniello1987 24.04.2010 15:53

WALKA WALKA WALKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tak powinni zawsze grac!!!!!!!!!

prober 24.04.2010 15:53

Łobodziński miał rewelacyjną sytuację. 16 m do bramki i obrońcy na ziemi. Takich okazji NIE MOŻNA marnować...

WiślakMyślenice 24.04.2010 15:56

Od Łobo oczekujesz instynktu strzeleckiego? :D

DrunkenBear 24.04.2010 15:57

Paweł Brożek wydaje mi się, że jest kompletnie bez formy...

SpoXsteR 24.04.2010 15:58

nie wiem jak w C+ ale w tvp komentatorzy masakryczni.. Amika na swojej polowie , dluga pila i rog dla nich a on ... bardzo grozna akcja Poznaniakow :rotfl:
I Amika oczywiscie stowrzyla super akcje.. o Wisle nic

no szkoda tej akcji Lobodzinskiego, ale super interwencja Kotorowskiego

o dziwo Amika malo co gra.. Lewandowski w ogole nie widoczny, ale nie zapeszajmy

Malecki mnie tymi swoimi rajdami przeraza... w sensie pozytywnym

Lubie Mariusza ale gdyby sily na bramkach byly wyrownane to juz bysmy prowadzili

prober 24.04.2010 16:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WiślakMyślenice (Post 888008)
Od Łobo oczekujesz instynktu strzeleckiego? :D

Łobodziński jest ofensywnym pomocnikiem, oczekuję skuteczności.

kpn 24.04.2010 16:03

i tak maja grac zawsze! walka, ambicja. Lech nieistnieje. Malecki jak torpeda

WiślakMyślenice 24.04.2010 16:09

Jakby Brozinho był w formie...

prober 24.04.2010 16:10

Łobodziński właśnie zaliczył prostopadłe podanie jakie w naszej lidze jest rzadkością. Brawo!

willow 24.04.2010 16:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kpn (Post 888012)
i tak maja grac zawsze! walka, ambicja. Lech nieistnieje. Malecki jak torpeda

Lech kolego istnieje i gra nieźle. Mało tego, uważam, że w środku pola lepiej grają od nas.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:47.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl