![]() |
Cytat:
http://www.x-kom.pl/index.php?show_prod=51964 http://www.x-kom.pl/index.php?show_prod=51963 są praktycznie jedynymi spełniającymi wszystkie kryteria (no, prawie wszystkie, ale w parametrach karty graficznej najważniejszym nie jest jej pamięć). |
Jeśli chodzi o Toshibę to myślałem jeszcze o tym: http://allegro.pl/item999330846_tosh...5_blu_ray.html
natomiast z innych firm coś by się znalazło? Czy któreś samsungi w ogóle mają Blu-ray? Czy jeśli chodzi o Toshibę to Ty Coolpick użytkowałeś jakąś? Nie kupowałem jeszcze nigdy laptopa, jadę cały czas na zwykłych PC i nie jestem do końca w temacie. :P |
Sam toshiby nie mialem nigdy, ciezko bedzie cos poza toshibami znalezc z blu-rayem w tym przedziale cenowym. Ogolnie blu-ray to ciagle jeszcze nie rozpowszechniona technologia, naprawde jest Ci tak koniecznie potrzebny? Bo za te pieniadze mozna znalezc znacznie lepszy lapek
|
Szukam dobrych głośników do 100 zł 2 in 1 wiem, że mało kasy no ale jestem ograniczony finansowo myślę nad takimi
http://www.allegro.pl/item999781745_...bas_pilot.html |
Mam zamiar kupić laptopa samsung R580 i zastanawiam się nad wyborem grafiki Posiada on karte geforce gt Czy wziąść 512mb (koszt 2600zł) czy 1gb (koszt 2800zł) Czy warto dołożyć te dwie stówy na tą lepszą a może różnica jest nie wielka między tymi kartami i za te dwie stówy kupić np. drukarke skaner itp.?
|
^^ Nie opłaca. Większa pamięć jest potrzebna gł przy dużej przekątnej (z dużą rozdzielczoscią) lub wielu monitorach. Zobacz jakie jest taktowanie tych pamięci, jeśli takie same to nie ma sensu. Pytanie też czy będziesz grał na kompie ale i tak wielkość pamięci ma małe znaczenie
|
Na tej płycie http://www.shuttle.eu/_archive/older/en/mv42n.htm#mv42n
Odpalą te pamięci? http://www.allegro.pl/item1023964047...mb_pc3200.html Wiem że pewnie zwolnią do maksa co obsuguje płyta ale czy wogóle będą działąć? |
Mam problem z baterią w laptopie, mianowicie kiedy odłącze kabel od zasialania z gniazda komputer mi się wyłącza jak normalny pc. Wogóle nie magazynuje energi.
Ma ktoś pojęcie w czym tkwi problem? Z góry dzięki za odpowiedź. |
a ile laptop ma lat? :)
|
równo 3 lata.
|
no to zalezy od marki ale mi sie w Asusie tak po 4 latach zrobiło. ogólnie niestety w laptopach to norma. jedyne rozwiazanie to nowa bateria.koszt 300-500 zł
|
Posiadam Acera, tak przypuszczałem, że jedyne rozwiązanie to nowa bateria. Dzięki.
|
jako że to jest temat infrmatyczny to mam taką wielką prośbę w załączonym linku podaję liste zadań której za cholere nie mogę rozwiązać, mecze się poł dnia juz z tym super by było gdyby ktoś pomogl mi rozwiązać chociaż jedno zadanie : )
http://hotfile.com/dl/43255224/4a618...dan_8.pdf.html |
Witam! Mam problem ze sterownikami do karty dźwiękowej forte media fm801 na Windowsa XP. Czy ktoś może wie skąd je można ściągnąć? Jedyne co znalazłem to to: http://www.downloadsource.net/8338/E...ndows-2000-XP/ , ale po ich zainstalowaniu system nie widzi żadnej karty dźwiękowej:-/. Z góry dzięki
|
Potrzebuję złozyć komputer stacjonarny w cenie załóżmy do 1600 zł, jako że zdobywania informacji na temat nowości, wydajności podzespołów itd. zaprzestałem jakieś 3-4 lata temu, to szczerze nie mam pojęcia co jaki i gdzie żeby było dobrze. Jeżeli ktoś byłby w stanie zaproponowować mi coś ciekawego to byłbym bardzo wdzięczny, bez żadnych szleństw z nagrywarkami blue-ray oczywiście, w miare wydajny i szybki pecet, z dużym dyskiem twardym, myślę że te 500 GB by się przydało.
Z góry dziękuję za jakiekolwiek propozycje ;) |
Panowie potrzebuje instalke Win7 PL (byle ktora wersja) w wersji netbook'owskiej (via pendrive). Z gory dzieki za linki
|
Mam taki problem, komputer się zaczął grzać i wyłącza się co chwilę. W czym może być problem, jak mu zaradzić. Poniżej wklejam screena. Dodam także, że moja znajomość komputerowa jest na poziomie Żuław Wiślanych, także proszę o łopatologiczne przedstawienie problemu. Dzięki.
http://pl.tinypic.com/r/2cf9sm9/6 |
Przegrzewa Ci się procesor, 122 stopnie, nie włączaj na razie PC żeby Ci nie padł. I to tak cud że jeszcze Ci się restartuje i że nie spalił się całkowicie.
Udaj się do kogoś kto zna się lepiej na komputerach od Ciebie- niech sprawdzi chłodzenie procesora, niech zmieni pastę termo przewodzącą. |
Jest taki problem... Mam router D-link 524, internet ->http://www.stream.pl/index.php?m=2
Chciałbym rozdzielić sygnał, tak by powstała bezprzewodowa sieć. Zrobiłem krok po kroku to co znalazłem w tej instrukcji http://home.agh.edu.pl/~rn-wlp/ruter...l_20050524.pdf I tutaj zaczynają się schody. Sieć teoretycznie jest zrobiona, na laptopie z wifi wszystko ładnie działa tylko na komputerze stacjonarnym nie ma internetu. Połączenie jako takie jest. Ktoś powie co zrobić ? Dzięki za każdą informacje. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Ma ktoś doświadczenia w odzyskiwaniu danych z dysku?
To znaczy dysk padł i nie rusza, albo mechanicznie albo elektronicznie coś z nim jest nie tak. Macie namiar na kogos kto sie zajmuje takimi rzeczami w Krakowie? Jakie ceny? |
Ja mam do was panowie pytanie, jakiego laptopa do 3 tysięcy polecilibyście? :)
Jeśli chodzi o markę w grę myśle wchodziłby Asus i Toshiba. |
ja mam takie pytanie dotyczące Windowsa Visty.. niestety znam się na komputerach i oprogramowaniach jak żyd na graffiti wiec chciałbym zapytać co zrobić żeby zainstalować Worda? bo starsze wersje nie pasują mi do tego Windowsa dlatego jeżeli moglibyście napisać skąd ściągnąć lub co mam zrobić, byłbym wdzięczny.
|
Ekhem. Worda masz w pakiecie Microsoft Office. Polecam wersje 2007. Poszukaj w necie. peb.pl moglbym ci polecic, ale wszystkie tematy z oprogramowaniem Microsoft`u sa kasowane wiec nic tam nie znajdziesz.
|
Byłem dzisiaj w Vobisie i zwróciłem uwagę na Sony Vaio E z procesorem i3.
Jeżeli ktoś z was go posiadał bądź posiada jakie opinię ? ;) |
Polecicie jakies dobre (tanie) urzadzenie wielofunkcyjne, tanie w eksploatacji (np tanie zamienniki)?
|
http://www.x-kom.pl/index.php?show_prod=55431 co myślicie o tym laptopie w takiej cenie? Najbardziej chodzi mi o kartę graficzną GeForce 310M.
|
http://allegro.pl/item1158764944_pel...2.html#gallery Czy warto kupic?
Zależy mi na komputerze do 2400zł Żeby był w sam raz, chodził dosyć długo. |
nie warto kupować złożonych komputerów na allegro, podzespoły nie są dobrze dobrane i są słabej jakości, liczy się to również tej aukcji.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:58. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl