Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Tatuaże (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=709)

Bufon144 04.01.2010 22:31

to moze ja pokaże coś swojego.. wykonany w pazdzierniku.. sorrki za jakosc..

http://i47.tinypic.com/opool.jpg

stanley88 05.01.2010 17:58

Cwiara11 pochwal sie dziara bo widze ze juz zrobiles;P

piotrek chicago 16.01.2010 02:40

poszukuje dziary takiej jak ta zamieszczona w linku tylko z herbem Wisły http://i36.tinypic.com/1z6rvc8.jpg z gory dziekuje i pozdrawiam

goly78 19.01.2010 11:19

macie namiary na kogos kto robi projekty tatuaży ?

Kaltenn 23.01.2010 15:10

Robil ktos z was tatuaz na klatce piersiowej? Jak to jest z rozciaganiem sie jego, jesli przytyje (ew zwiekszy mase miesniowa;)) sie to latwo sie deformuje czy raczej bedzie dobrze wygladal? Chodzi mi o tatuaz wymiary mniej wiecej 20cm x 17cm.

PAWEL NEWB 29.01.2010 14:03

Panowie jaki mniej więcej koszt zrobienia dziary tej wielkości na ramieniu (barku) Dziara będzie czarno biała (odcienie szarości)
http://i50.tinypic.com/ojkx2q.jpg
I jak sprawa wygląda jeśli bark mi zmaleje po zrobieniu dziary, albo jeśli przykoksze??

Cwiara11 29.01.2010 15:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PAWEL NEWB (Post 848303)
Panowie jaki mniej więcej koszt zrobienia dziary tej wielkości na ramieniu (barku) Dziara będzie czarno biała (odcienie szarości)

I jak sprawa wygląda jeśli bark mi zmaleje po zrobieniu dziary, albo jeśli przykoksze??

W salonie cos kolo 500-700 zł mi sie wydaje ... ale tak u goscia prywatnie z 200 zł max ;p
ja za swoja na łopatce zaplacilem 150 zł :)

Mateuusz 29.01.2010 15:14

Cwiara pochwal sie swoja:)

Kluvi 29.01.2010 15:26

http://www.youtube.com/watch?v=fZZrg3E7wuk

ciekawe jaki koszt takiego tatuażu 3D

Prezydentowa 29.01.2010 21:11

Ile może kosztować tatuaż (czarno-biały) na nadgarstku?

kms 29.01.2010 22:49

Nie pytajcie o ceny ile gdzie kosztuje bo to chore, na nadgarstku od 50zl do 500zl pasuje ?
Cena zalezy od tego jak bardzo skaplikowany jest wzor i ile zajmie artyscie zrobienie takiego tatuazu.

pan Dudi 29.01.2010 23:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kms (Post 848528)
Nie pytajcie o ceny ile gdzie kosztuje bo to chore, na nadgarstku od 50zl do 500zl pasuje ?
Cena zalezy od tego jak bardzo skaplikowany jest wzor i ile zajmie artyscie zrobienie takiego tatuazu.


Hehe. To są pytania typowe dla ludzi z syndromem dziewicy- chcieliby, ale się boją. Ewentualnie pytają, bo myślą o tatuażu, ale na myśleniu się kończy.

Można tylko dodać, że cena zależy jeszcze od tatuatora, ale tu wcale nie jest powiedziane, że zawsze im cena wyższa tym lepszy artysta.

Pamiętajcie tylko, żeby nie dawać zarabiać żydom z Grodzkiej- Tattoo- Tatu.

kms 29.01.2010 23:48

Panie Dudi do Kultu ludzi slesz? Bylem, pan Ponton zjebal mi przedramie :>

pan Dudi 30.01.2010 00:12

Ja się dziarałem w Kulcie jakieś 2 lata temu. Tatuował mnie Muras, który już tam nie pracuje (nie ma go niestety nawet w Polsce już) i z jego old schoola jest bardziej niż zadowolony. W tego typu tatuażach gustuję, a niestety nie ma w Polsce drugiego takiego fachury jak Muras (albo o nim nie wiem ;) ).

Który to ten Ponton? Zupełnie nie kojarzę ksywy. W czym się specjalizuje i kiedy dołączył do nich?

kms 30.01.2010 00:23

Taki grubszy misiek w okularach.. Pewnie nie dawno do nich dolaczyl bo o wszystko pytal sie Agi, do tego byl bardziej wystraszony niz ja a to byl moj pierwszy tatuaz ;)

pan Dudi 30.01.2010 00:57

E no, jak to pierwszy tatuaż, to wstrzymaj się jeszcze chwilę z osądzaniem, czy gość go zjebał, czy nie ;) Ja za każdym razem tak miałem, że najpierw euforia- zajebiście, potem "uuu, nie podoba mi się, bo coś tam", ale zawsze koniec końców byłem zadowolony.

Co mi przypomina, że muszę sobie znowu w tym roku coś wytatuować, bo jeszcze odwyknę. ;)

WRzŚ 30.01.2010 01:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kaltenn (Post 845766)
Robil ktos z was tatuaz na klatce piersiowej? Jak to jest z rozciaganiem sie jego, jesli przytyje (ew zwiekszy mase miesniowa;)) sie to latwo sie deformuje czy raczej bedzie dobrze wygladal? Chodzi mi o tatuaz wymiary mniej wiecej 20cm x 17cm.

jak zwiększysz obwód klatki 2x to mogą zacząc się problemy.

PAWEL NEWB 30.01.2010 10:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PAWEL NEWB (Post 848303)

I jak sprawa wygląda jeśli bark mi zmaleje po zrobieniu dziary, albo jeśli przykoksze??

Podbijam pytanie.

ewcia 30.01.2010 10:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Prezydentowa (Post 848481)
Ile może kosztować tatuaż (czarno-biały) na nadgarstku?

Ja zapłaciłam mniej niż 100, ale tak jak tu piszą zależy od wzoru, wielkości i studia.

Prezydentowa 30.01.2010 13:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ewcia (Post 848635)
Ja zapłaciłam mniej niż 100, ale tak jak tu piszą zależy od wzoru, wielkości i studia.


Dzięki, chodziło mi właśnie o orientacyjną cenę.


Za resztę odpowiedzi jestem oczywiście dozgonnie wdzięczna, były niezwykle przydatne.

kms 30.01.2010 14:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pan Dudi (Post 848591)
E no, jak to pierwszy tatuaż, to wstrzymaj się jeszcze chwilę z osądzaniem, czy gość go zjebał, czy nie ;) Ja za każdym razem tak miałem, że najpierw euforia- zajebiście, potem "uuu, nie podoba mi się, bo coś tam", ale zawsze koniec końców byłem zadowolony.

Co mi przypomina, że muszę sobie znowu w tym roku coś wytatuować, bo jeszcze odwyknę. ;)

W lipcu ide rekaw robic na tej rece i wiem ze to tez nie bedzie koniec :P
Wiem ze zjebal bo niestety przy napisach i literach ktore sie powtarzaja widac kur*wska roznice i to mnie drazni :/


Dlatego nie widze juz go na stronie kultu, pewnie zagral tam tylko epizod i mu podziekowali.

pan Dudi 30.01.2010 14:51

W najgorszym razie zawsze można naprawić- coś dodać, coś przykryć i będzie dobrze. ;) Dziwne, że gość w takim studiu robi błędy w tak prostej rzeczy jak litery.

PAWEŁ NEWB- masz wyżej odpowiedź WRzŚ w sprawie klatki. To samo tyczy się barków. Możesz się spokojnie tatuować.

Cwiara11 30.01.2010 15:53

Nie widac efektu bo zdjecie robione na szybko ;p jak bede mial lepsza fotke to wrzuce ;]

http://pl.tinypic.com/view.php?pic=rvdliu&s=6

ZwrABG 31.01.2010 14:00

http://w629.wrzuta.pl/obraz/82HhgwuVxsQ/vide_cul_fide ile coś takiego może kosztować tak orientacyjnie i nie znajduje się czasem tutaj jakiś błąd ?

kms 31.01.2010 14:07

300-400zl cos w takiej granicy

Niuton 03.02.2010 23:22

[quote=Cwiara11;832233]Czyli co oceniasz ludzi po podpisie ?? no to Grubo masz haha :D
Napisalem tego posta w imieniu mojego kumpla ktory nie ma zalozonego tu konta :)
Przemysl Zastanow sie i dopiero napisz o co dokladnie Ci chodzi :)

[quote]
O to ze patrzac na Twoj elo podpis myslałem ze bedziesz "dziewica" (patrz wyzej myslaca o tatuowaniu sie)
A po podpisach ludzi nie oceniam nie bój sie, myliłem sie, sprawiałes inne wrazenie. Gratuluje. Nie spinaj:)

Ja czekamn a tatuaz chłopaka z Wadowic zapowadany z rok temu:)

Mistel 05.02.2010 18:00

Zrobiłem sobie prostą dziarę białą gwiazdę (grubość linii ok. 1 mm). Ile należy trzymać pod folią? W "Kulcie" w sumie usłyszałem że mogę po dniu zdjąć, ale nie myślicie że lepiej trochę potrzymać?


Do pewnej osoby co napisała do mnie na PW: wyczyść proszę skrzynkę ;)

massoud 19.03.2010 11:03

Ktoś poleci prosjonaliste tatuażystę WIŚLAKA?

NowaHutaWNH 19.03.2010 23:17

logo nk jest dosyć proste, nie wymaga profesjonalisty.

kms 21.03.2010 14:51

Agrype w kulcie


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:04.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl