![]() |
to moze ja pokaże coś swojego.. wykonany w pazdzierniku.. sorrki za jakosc..
http://i47.tinypic.com/opool.jpg |
Cwiara11 pochwal sie dziara bo widze ze juz zrobiles;P
|
poszukuje dziary takiej jak ta zamieszczona w linku tylko z herbem Wisły http://i36.tinypic.com/1z6rvc8.jpg z gory dziekuje i pozdrawiam
|
macie namiary na kogos kto robi projekty tatuaży ?
|
Robil ktos z was tatuaz na klatce piersiowej? Jak to jest z rozciaganiem sie jego, jesli przytyje (ew zwiekszy mase miesniowa;)) sie to latwo sie deformuje czy raczej bedzie dobrze wygladal? Chodzi mi o tatuaz wymiary mniej wiecej 20cm x 17cm.
|
Panowie jaki mniej więcej koszt zrobienia dziary tej wielkości na ramieniu (barku) Dziara będzie czarno biała (odcienie szarości)
http://i50.tinypic.com/ojkx2q.jpg I jak sprawa wygląda jeśli bark mi zmaleje po zrobieniu dziary, albo jeśli przykoksze?? |
Cytat:
ja za swoja na łopatce zaplacilem 150 zł :) |
Cwiara pochwal sie swoja:)
|
|
Ile może kosztować tatuaż (czarno-biały) na nadgarstku?
|
Nie pytajcie o ceny ile gdzie kosztuje bo to chore, na nadgarstku od 50zl do 500zl pasuje ?
Cena zalezy od tego jak bardzo skaplikowany jest wzor i ile zajmie artyscie zrobienie takiego tatuazu. |
Cytat:
Hehe. To są pytania typowe dla ludzi z syndromem dziewicy- chcieliby, ale się boją. Ewentualnie pytają, bo myślą o tatuażu, ale na myśleniu się kończy. Można tylko dodać, że cena zależy jeszcze od tatuatora, ale tu wcale nie jest powiedziane, że zawsze im cena wyższa tym lepszy artysta. Pamiętajcie tylko, żeby nie dawać zarabiać żydom z Grodzkiej- Tattoo- Tatu. |
Panie Dudi do Kultu ludzi slesz? Bylem, pan Ponton zjebal mi przedramie :>
|
Ja się dziarałem w Kulcie jakieś 2 lata temu. Tatuował mnie Muras, który już tam nie pracuje (nie ma go niestety nawet w Polsce już) i z jego old schoola jest bardziej niż zadowolony. W tego typu tatuażach gustuję, a niestety nie ma w Polsce drugiego takiego fachury jak Muras (albo o nim nie wiem ;) ).
Który to ten Ponton? Zupełnie nie kojarzę ksywy. W czym się specjalizuje i kiedy dołączył do nich? |
Taki grubszy misiek w okularach.. Pewnie nie dawno do nich dolaczyl bo o wszystko pytal sie Agi, do tego byl bardziej wystraszony niz ja a to byl moj pierwszy tatuaz ;)
|
E no, jak to pierwszy tatuaż, to wstrzymaj się jeszcze chwilę z osądzaniem, czy gość go zjebał, czy nie ;) Ja za każdym razem tak miałem, że najpierw euforia- zajebiście, potem "uuu, nie podoba mi się, bo coś tam", ale zawsze koniec końców byłem zadowolony.
Co mi przypomina, że muszę sobie znowu w tym roku coś wytatuować, bo jeszcze odwyknę. ;) |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Dzięki, chodziło mi właśnie o orientacyjną cenę. Za resztę odpowiedzi jestem oczywiście dozgonnie wdzięczna, były niezwykle przydatne. |
Cytat:
Wiem ze zjebal bo niestety przy napisach i literach ktore sie powtarzaja widac kur*wska roznice i to mnie drazni :/ Dlatego nie widze juz go na stronie kultu, pewnie zagral tam tylko epizod i mu podziekowali. |
W najgorszym razie zawsze można naprawić- coś dodać, coś przykryć i będzie dobrze. ;) Dziwne, że gość w takim studiu robi błędy w tak prostej rzeczy jak litery.
PAWEŁ NEWB- masz wyżej odpowiedź WRzŚ w sprawie klatki. To samo tyczy się barków. Możesz się spokojnie tatuować. |
Nie widac efektu bo zdjecie robione na szybko ;p jak bede mial lepsza fotke to wrzuce ;]
http://pl.tinypic.com/view.php?pic=rvdliu&s=6 |
http://w629.wrzuta.pl/obraz/82HhgwuVxsQ/vide_cul_fide ile coś takiego może kosztować tak orientacyjnie i nie znajduje się czasem tutaj jakiś błąd ?
|
300-400zl cos w takiej granicy
|
[quote=Cwiara11;832233]Czyli co oceniasz ludzi po podpisie ?? no to Grubo masz haha :D
Napisalem tego posta w imieniu mojego kumpla ktory nie ma zalozonego tu konta :) Przemysl Zastanow sie i dopiero napisz o co dokladnie Ci chodzi :) [quote] O to ze patrzac na Twoj elo podpis myslałem ze bedziesz "dziewica" (patrz wyzej myslaca o tatuowaniu sie) A po podpisach ludzi nie oceniam nie bój sie, myliłem sie, sprawiałes inne wrazenie. Gratuluje. Nie spinaj:) Ja czekamn a tatuaz chłopaka z Wadowic zapowadany z rok temu:) |
Zrobiłem sobie prostą dziarę białą gwiazdę (grubość linii ok. 1 mm). Ile należy trzymać pod folią? W "Kulcie" w sumie usłyszałem że mogę po dniu zdjąć, ale nie myślicie że lepiej trochę potrzymać?
Do pewnej osoby co napisała do mnie na PW: wyczyść proszę skrzynkę ;) |
Ktoś poleci prosjonaliste tatuażystę WIŚLAKA?
|
logo nk jest dosyć proste, nie wymaga profesjonalisty.
|
Agrype w kulcie
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:04. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl