![]() |
Na razie Piotrek Brożek strasznie niedokładnie, parę kontaktów z piłką i masa podań do przeciwnika.
Ajjj, ale się Boguski z gałą minął. |
Pawełek okiełznaj swoją psychikę wreszcie, zadzwoń do Małysza
|
Póki co wogole nei istnieje srodek pomocy z Sobolem i Diazem
Pawełek ja pie*dole co ty robisz chlopie |
Mario ;) Pawełek ;D
|
kurde Pawełek.... szok! jeszcze na dodatek stał.
|
Jak nie kupia albo nie zmienia bramkarza zaczne zbierac pieniadze wsrod angielskiej emigracji- przez Pawelka mam nadmiar whisky w krwi..wrrrr
|
Dobrze, że to nie skończyło się golem. Gdzie on ma logikę, biegnie obok niego obrońca a on do końca goni piłkę do narożnika boiska zamiast zostawić ją jemu.
|
Zaraz pojawi się mic i pochwali Pawełka za próbę złapania piłki, a nie wykop na oślep.
Ktoś na górze powinien się wreszcie ogarnąć z tym bramkarzem... |
Beznadziejny poziom gry, czuje sie jakbym mecz B klasy oglądał. Kirm się wyróżnia na plus, natomiast Boguski gra żenująco słabo
|
wiem ze moze gro osob bedzie mnie chcialo ukamieniowac ale twierdze ze Pawelek ma b.dobre umiejetnosci czysto bramkarskie tj.refleks itp. tylko jak na bramkarza jest po prostu za glupi:(
|
Narazie nic nie gramy
|
Cytat:
|
Diaz - wirtuoz sytuacji podbramkowych po raz kolejny...
|
Diaz gra zdecydowanie lepiej niz z bełchatowem, fajnie wchodza w pole karne nasi ale jeszcze wiecej ambicji według mnie trzeba! no i niestetyu problemy z wykonczeniem
|
aa apropos przeciwnikow Diaza jak dla mnie najlepszy wsrod naszych dzisiaj
|
Cytat:
|
o co chodziło Sobolowi, ze się na Małego darł? o.O
|
K***a jeszcze trochę i Diaz zaliczyłby asyste ale dla aRKI!!!
|
Ciągle dno i myślę, że się taki rezultat się utrzyma. Wyglądają jakby udawali, że chcą wygrać. Znowu widać brak zaangażowania...
|
powiem tak , albo zagramy 4-3-3 albo bedzie kicha , i jeszcze zmienilbym Sobola(chodz moze on z mojej rodziny:P) i Boguskiego na Jirsaka i Hristova
|
Boguski faktycznie kiepsko.
|
o ****....
|
Brawo Marcelo Brawo Pawełek dziękuje dobranoc
|
GOOOOOOOOOL. Brawo Wiślacy.
|
I już łamagi przegrywają :D Coś czuję, że Skorża nie przetrwa do końca rundy :D Ale się ciesze :D
|
Oho...ładnie.
|
NIe rozumiem jednej sprawy: skoro wiekszosc forumowiczow ma juz dosc Macka Skorży, to w sumie ta czesc kibicow powinna trzymac kciuki za Arke, bo wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazuja ze w przypadku straty punktow M.S zegna sie z posadą.
|
wstyd !!!!!!!!!!
|
"Nie wystarczy biegać, i się trochę starać..."!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:evil:
|
pięknie... cudownie... super...
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:39. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl