Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [19 kolejka] Wisła Kraków-Arka Gdynia, Piątek 5 marca godz. 20.00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7034)

leyzer87 05.03.2010 20:10

Na razie Piotrek Brożek strasznie niedokładnie, parę kontaktów z piłką i masa podań do przeciwnika.

Ajjj, ale się Boguski z gałą minął.

massoud 05.03.2010 20:22

Pawełek okiełznaj swoją psychikę wreszcie, zadzwoń do Małysza

AS82 05.03.2010 20:22

Póki co wogole nei istnieje srodek pomocy z Sobolem i Diazem

Pawełek ja pie*dole co ty robisz chlopie

Johnny B 05.03.2010 20:22

Mario ;) Pawełek ;D

Marcinkrakwoj 05.03.2010 20:23

kurde Pawełek.... szok! jeszcze na dodatek stał.

xiondz77 05.03.2010 20:24

Jak nie kupia albo nie zmienia bramkarza zaczne zbierac pieniadze wsrod angielskiej emigracji- przez Pawelka mam nadmiar whisky w krwi..wrrrr

PiotrG 05.03.2010 20:25

Dobrze, że to nie skończyło się golem. Gdzie on ma logikę, biegnie obok niego obrońca a on do końca goni piłkę do narożnika boiska zamiast zostawić ją jemu.

wislacki 05.03.2010 20:25

Zaraz pojawi się mic i pochwali Pawełka za próbę złapania piłki, a nie wykop na oślep.
Ktoś na górze powinien się wreszcie ogarnąć z tym bramkarzem...

Dzimi 05.03.2010 20:26

Beznadziejny poziom gry, czuje sie jakbym mecz B klasy oglądał. Kirm się wyróżnia na plus, natomiast Boguski gra żenująco słabo

xiondz77 05.03.2010 20:28

wiem ze moze gro osob bedzie mnie chcialo ukamieniowac ale twierdze ze Pawelek ma b.dobre umiejetnosci czysto bramkarskie tj.refleks itp. tylko jak na bramkarza jest po prostu za glupi:(

AS82 05.03.2010 20:28

Narazie nic nie gramy

Evil_ 05.03.2010 20:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez xiondz77 (Post 864291)
tylko jak na bramkarza jest po prostu za glupi:(

hehehehe piwko dla Ciebie ;-)

GBO 05.03.2010 20:30

Diaz - wirtuoz sytuacji podbramkowych po raz kolejny...

Marcinkrakwoj 05.03.2010 20:30

Diaz gra zdecydowanie lepiej niz z bełchatowem, fajnie wchodza w pole karne nasi ale jeszcze wiecej ambicji według mnie trzeba! no i niestetyu problemy z wykonczeniem

xiondz77 05.03.2010 20:31

aa apropos przeciwnikow Diaza jak dla mnie najlepszy wsrod naszych dzisiaj

AS82 05.03.2010 20:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez xiondz77 (Post 864298)
aa apropos przeciwnikow Diaza jak dla mnie najlepszy wsrod naszych dzisiaj

narazie wszyscy graja mega pyte

masterlag 05.03.2010 20:36

o co chodziło Sobolowi, ze się na Małego darł? o.O

Scorpion7ABG 05.03.2010 20:38

K***a jeszcze trochę i Diaz zaliczyłby asyste ale dla aRKI!!!

someonewisp 05.03.2010 20:38

Ciągle dno i myślę, że się taki rezultat się utrzyma. Wyglądają jakby udawali, że chcą wygrać. Znowu widać brak zaangażowania...

xiondz77 05.03.2010 20:40

powiem tak , albo zagramy 4-3-3 albo bedzie kicha , i jeszcze zmienilbym Sobola(chodz moze on z mojej rodziny:P) i Boguskiego na Jirsaka i Hristova

Evil_ 05.03.2010 20:41

Boguski faktycznie kiepsko.

Johnny B 05.03.2010 20:42

o ****....

brylant17 05.03.2010 20:42

Brawo Marcelo Brawo Pawełek dziękuje dobranoc

Evil_ 05.03.2010 20:42

GOOOOOOOOOL. Brawo Wiślacy.

someonewisp 05.03.2010 20:42

I już łamagi przegrywają :D Coś czuję, że Skorża nie przetrwa do końca rundy :D Ale się ciesze :D

tofik 05.03.2010 20:43

Oho...ładnie.

martiness 05.03.2010 20:43

NIe rozumiem jednej sprawy: skoro wiekszosc forumowiczow ma juz dosc Macka Skorży, to w sumie ta czesc kibicow powinna trzymac kciuki za Arke, bo wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazuja ze w przypadku straty punktow M.S zegna sie z posadą.

AS82 05.03.2010 20:43

wstyd !!!!!!!!!!

bebeto 05.03.2010 20:43

"Nie wystarczy biegać, i się trochę starać..."!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:evil:

Marcinkrakwoj 05.03.2010 20:43

pięknie... cudownie... super...


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:39.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl