![]() |
pany, tylko 6, jestem zawiedziony.
od 19, więc potencjał był.. ;) |
w planach miałem 6, ostatecznie wyszło 8 - pączki z lewiatana miażdżą :D
|
cały 1 :D jak zobaczylem ile trzeba biegac zeby spalic jednego pączka to niektorym z Was by dnia braklo :D
|
0, pierwszy raz w tlusty czwartek nie zjadlem paczka. Nie wiem dlaczego ale kompletnie nie malem ochoty, nawet mi sie nie dobrze robilo jak je widzialem, cos ze mna nie tak :/
|
Cytat:
No ale ja w tym roku w sumie też 6. |
0 :) a gdyby nie facebook chyba nie wiedział bym że jest tłusty czwartek :D
|
Ja w pewnym momencie już przestałam liczyć, ale 7-8 wpadło na pewno! :D Prawie nic innego wczoraj nie jadłam...
|
a później dupy Wam rosną :)
|
Bez kitu ja rozumiem tradycja itd., ale 14 pączków.. ja bym się chyba przekręcił :D
|
Cytat:
Wczoraj były tylko pączki. Taka zdrowa dieta na cały dzień :D |
Cytat:
10 pączków w ciągu dnia przy nie pomijaniu standardowych posiłków (śniadanie, obiad, kolacja) w ogóle przechodzi bez echa. Dla masy ciała. Dla dupska i brzucha. Bo jak dla poziomu cholesterolu nie wiem, choć nigdy żadne badania nie wykazały mi w tym zakresie niepokojących objawów. Podsumowując. Wczoraj 7 pączków, 2 szarlotki i kawałek sernika. Oczywiście, wiem, że te pieniądze można było wydać lepiej. :-/ |
ja pochłonąłem 17 pączków, ale później chyba wszystko zwróciłem więc się nie liczy... :/
jeb@ć warszawskie pączki, piekarnie i piekarzy!! wiedzieli że gardzę L |
Cytat:
Nie jesteś pewny? :shock: |
Cytat:
|
Cytat:
|
11, życiówka :-D
|
Cytat:
czyżby pączki z...adwokatem ? :lol: ? |
On popijal adwpkatem :)
|
To tak na zakończenie twgorocznego tematu to wczoraj wciągnąłem 9 albo 10 (nie jestem pewien);)
|
Walczycie ? Ja jestem po trzecim - plan na dzisiaj 10 szt. Mam nadzieje że pójdzie w rzeźbe :D
|
Pierwszy wpadł o 8:30
Będzie więcej! |
Jeden !
drugi czeka w kolejce ... |
Na śniadanie 7 sztuk. Te sztuczne z Dunkin Donuts aż tak dobrze nie smakują.
|
Na ten moment to 3 duże i 3 małe :)
W szufladzie jeszcze kilka czeka, no i po robocie w domu też zapewne będą :D |
Jeden pojdzie do kawy i tyle, dieta :(
|
U mnie przydział w pracy wynosi 4 sztuki per capita, więcej nie trzeba. A wieczorem bieganie!
|
Druga strona odpowiada:
1,2,3! |
4 ! Mało !
|
2. I małą cherry cole. A co?... Jak szaleć, to szaleć :D
|
Na tą chwilę 2.
Temat ma 6 lat, brawo dla założyciela ;) |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:24. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl