Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Tradycyjnie. Ile zjadł(aś)eś pączków? (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7006)

Gucio25 13.02.2015 00:26

pany, tylko 6, jestem zawiedziony.
od 19, więc potencjał był.. ;)

Krav 13.02.2015 08:10

w planach miałem 6, ostatecznie wyszło 8 - pączki z lewiatana miażdżą :D

OpEnTaNy 13.02.2015 09:11

cały 1 :D jak zobaczylem ile trzeba biegac zeby spalic jednego pączka to niektorym z Was by dnia braklo :D

LanceTS 13.02.2015 09:24

0, pierwszy raz w tlusty czwartek nie zjadlem paczka. Nie wiem dlaczego ale kompletnie nie malem ochoty, nawet mi sie nie dobrze robilo jak je widzialem, cos ze mna nie tak :/

igortsw 13.02.2015 09:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gucio25 (Post 1390292)
pany, tylko 6, jestem zawiedziony.
od 19, więc potencjał był.. ;)

Gucio kiedyś jadłeś, tyle pączków co mistrzostw Wisły, cienko, bardzo cienko :P

No ale ja w tym roku w sumie też 6.

warkatm 13.02.2015 12:00

0 :) a gdyby nie facebook chyba nie wiedział bym że jest tłusty czwartek :D

gypsy 13.02.2015 14:35

Ja w pewnym momencie już przestałam liczyć, ale 7-8 wpadło na pewno! :D Prawie nic innego wczoraj nie jadłam...

adam_09 13.02.2015 14:38

a później dupy Wam rosną :)

fialo 13.02.2015 15:06

Bez kitu ja rozumiem tradycja itd., ale 14 pączków.. ja bym się chyba przekręcił :D

Coglin 13.02.2015 15:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fialo (Post 1390341)
Bez kitu ja rozumiem tradycja itd., ale 14 pączków.. ja bym się chyba przekręcił :D

Oj tam, oj tam, przekręcił od razu.

Wczoraj były tylko pączki. Taka zdrowa dieta na cały dzień :D

FraMat 13.02.2015 15:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez adam_09 (Post 1390339)
a później dupy Wam rosną :)

oj tam.... ja mam taką przemianę materii, że nigdy w życiu nie przekroczyłem BMI 22, choć żrę bez umiaru.
10 pączków w ciągu dnia przy nie pomijaniu standardowych posiłków (śniadanie, obiad, kolacja) w ogóle przechodzi bez echa. Dla masy ciała. Dla dupska i brzucha. Bo jak dla poziomu cholesterolu nie wiem, choć nigdy żadne badania nie wykazały mi w tym zakresie niepokojących objawów.
Podsumowując. Wczoraj 7 pączków, 2 szarlotki i kawałek sernika.
Oczywiście, wiem, że te pieniądze można było wydać lepiej. :-/

Kamil_mchw 13.02.2015 16:13

ja pochłonąłem 17 pączków, ale później chyba wszystko zwróciłem więc się nie liczy... :/
jeb@ć warszawskie pączki, piekarnie i piekarzy!! wiedzieli że gardzę L

FraMat 13.02.2015 16:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamil_mchw (Post 1390347)
ja pochłonąłem 17 pączków, ale później chyba wszystko zwróciłem więc się nie liczy... :/
jeb@ć warszawskie pączki, piekarnie i piekarzy!! wiedzieli że gardzę L

Jak to "chyba"?
Nie jesteś pewny?
:shock:

Kosa93 13.02.2015 16:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gucio25 (Post 1390292)
pany, tylko 6, jestem zawiedziony.
od 19, więc potencjał był.. ;)

mądry Gucio po szkodzie :D

Lemoniadowy Joe 13.02.2015 16:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1390348)
Jak to "chyba"?
Nie jesteś pewny?
:shock:

Ciężko potem w takim chaosie policzyć dokładnie. :)

thomasson 13.02.2015 17:34

11, życiówka :-D

Krav 13.02.2015 19:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamil_mchw (Post 1390347)
ja pochłonąłem 17 pączków, ale później chyba wszystko zwróciłem więc się nie liczy... :/
jeb@ć warszawskie pączki, piekarnie i piekarzy!! wiedzieli że gardzę L


czyżby pączki z...adwokatem ? :lol: ?

MatMario 13.02.2015 22:26

On popijal adwpkatem :)

crazykaro 13.02.2015 22:33

To tak na zakończenie twgorocznego tematu to wczoraj wciągnąłem 9 albo 10 (nie jestem pewien);)

Krav 04.02.2016 08:36

Walczycie ? Ja jestem po trzecim - plan na dzisiaj 10 szt. Mam nadzieje że pójdzie w rzeźbe :D

MatMario 04.02.2016 08:54

Pierwszy wpadł o 8:30

Będzie więcej!

Kocur 04.02.2016 09:11

Jeden !

drugi czeka w kolejce ...

emj10 04.02.2016 09:11

Na śniadanie 7 sztuk. Te sztuczne z Dunkin Donuts aż tak dobrze nie smakują.

swiety37 04.02.2016 09:20

Na ten moment to 3 duże i 3 małe :)
W szufladzie jeszcze kilka czeka, no i po robocie w domu też zapewne będą :D

ABGwislakABG 04.02.2016 09:21

Jeden pojdzie do kawy i tyle, dieta :(

17wojownik 04.02.2016 09:30

U mnie przydział w pracy wynosi 4 sztuki per capita, więcej nie trzeba. A wieczorem bieganie!

MatMario 04.02.2016 09:47

Druga strona odpowiada:
1,2,3!

Krav 04.02.2016 09:49

4 ! Mało !

DevilMayCry 04.02.2016 10:11

2. I małą cherry cole. A co?... Jak szaleć, to szaleć :D

gigant 04.02.2016 11:25

Na tą chwilę 2.
Temat ma 6 lat, brawo dla założyciela ;)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:24.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl