Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   X Mistrzostwa Europy w Piłce Ręcznej Mężczyzn w Austrii (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=6882)

iiYama 26.01.2010 21:10

Ten Jicha jest przedzik. Miota jak szalony.

Maciuś 26.01.2010 21:16

Z taka gra mamy zero szans z Francuzami i Chorwatami.

iiYama 26.01.2010 21:29

Qźwa ile głupich błędów i strat, masakra. Co oni grają?

qchar90 26.01.2010 21:30

mnóstwo strat ;/
Bielecki ile dziś piłek stracił
nie ma twardej obrony ;/

bartek89TS 26.01.2010 21:31

W ciągu 5minut 4 straty w taki sam głupi sposób..zaczyna się robić nie ciekawie.

mic 26.01.2010 21:31

3 punkty przewagi, 4 straty i sam-na-sam... to byla parodia rozegrania...

szark: Won !

bartek89TS 26.01.2010 21:39

Ale nerwówka!!!ALE JEST UPRAGNIONY PÓŁFINAŁ!!!!BRAWO POLACY!!!

Pan Jotka 26.01.2010 21:43

Karol strzelil ok.7 goli a podarował ze 6 Czechom. Szkoda słów bo każdy widział ta żenadę w obronie w I.połowie, a potem jakąs niemoc w ataku w II. Najważniejsze, że sie obudzili. Na tym polega chyba fenomen wielkiej drużyny--jakbys nie grał to wygrywasz :D

John1906 26.01.2010 21:44

Brawo :) oby tak dalej.

mcovalski 26.01.2010 21:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szark (Post 847195)
no i wygrali, mecz meczowi nierówny, przyjdzie francja czy chorwacja to też będzie fajnie, może wygrają, może przegrają ale przynajmniej będą walczyć do końca, i nikt z nich nie będzie ryczał jak forumowe płaczki

Kto Ty jesteś? :evil: bana mu za te "cipki"

Mecz koszmarny. Transmisja w wykonaniu Polsatu żenada. Nasza drużyna tragicznie słaba w obronie dzisiaj. Awans bezcenny. Półfinał jest i to najważniejsze. Dzięki rodzicom Wenty za powołanie go do życia :)
Naszym Orłom Serdecznie GRATULUJE!!

qchar90 26.01.2010 21:47

jest awans i jest dobrze! brawo dla nich! brawo dla Bogdana Wenty!
dziś troche obrona nie funkcjonowala ale coż jest awans!
grali jak zawsze do końca!

luke1906 26.01.2010 21:49

zejdę na zawał kiedyś przez nich
ale jest zajebiście!

o meczu to najlepiej jak najszybciej zapomnieć i przygotowywać się do kolejnych

kosaTS 26.01.2010 21:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maciuś (Post 847182)
Z taka gra mamy zero szans z Francuzami i Chorwatami.

hahaha? głupi?

sergio 26.01.2010 21:54

Ja to już nie wiem czy my musimy na wszystko i wszystkich narzekać?

K...a panowie mamy półfinał o którym w piłce nożnej możemy pomarzyć!

Należy się chłopakom uznanie za to co robią i za jaką determinacją grają,

błędy się zdarzają ale najważniejsze że wygrywają.Niektórzy to myślą że

będziemy z każdym wygrywać dziesięcioma bramkami-Nie da się tak.

Tak więc patrząc na naszych nieudaczników w piłce nożej powinniśy być dumni

z chłopaków(Ja przynajmniej jestem...i to bardzo)

tommiyacht 26.01.2010 21:56

Kamera z góry - Widok produkującego sie Wenty w przerwie, i wszyscy zawodnicy wpatrzeni w niego jak w obrazek - bezcenne

qchar90 26.01.2010 21:58

ja także jestem z nich dumny.
ja wiem że oni zawsze graja do konca. nigdy nie odpuszczaja.
są zdeterminowani. jeden za drugiego w ogien by wskoczyl.

pikey 26.01.2010 22:00

Dzisiaj zagraliśmy słabo (o dziwo szczególnie w obronie) dużo głupich strat, ale też masa szczęścia- a ono sprzyja lepszym. Na brak emocji jak zwykle nie można było było narzekać. Już myślałem, że będzie drugie ,,15 sekund"

Można krytykować styl dzisiejszej wygranej, ale jesteśmy w półfinale ME!

Nasze reprezentacje w ręczną i siatkówkę są zawsze pod dużą presją i kibice skwapliwie rozliczają ich z każdej wpadki. A pomyślmy co by się stało gdyby reprezentacja w piłce nożnej wyszła z grupy na ME,czy MŚ..nie mówię o półfinale- zwykłe wyjście z grupy... Natychmiast by zostali ogłoszeni bogami futbolu! I rozgrzeszeni z wszelkich wpadek na przyszłe 10 lat...

Dlatego cieszmy się z awansu i nie wybrzydzajmy!

igortsw 26.01.2010 22:06

No to jest PÓŁFINAŁ!!!!! Ehhhh co by to było jak by nasi kopacze dostali się do tej fazy...

Zdecydowanie dzisiaj największa nerwówa, skuteczność w ataku dobrze ponad 60%, u Czechów grały indywidualności, a mnie bardzo cieszy że mamy tak wyrównaną i szeroką kadrę, bo w sporcie m.in. jak pokazały Mistrzostwa Czarnego Lądu w piłce nożnej(a konkretnie Kamerun), same super gwiazdy nic nie zdziałają.

Czekam na Francuzów.

qchar90 26.01.2010 22:08

tak jak teraz w wywiadzie powiedział Bogdan Wenta "chłopaki mają jaja" święta prawda.

bartek89TS 26.01.2010 22:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez qchar90 (Post 847220)
tak jak teraz w wywiadzie powiedział Bogdan Wenta "chłopaki mają jaja" święta prawda.

edit: powiedział: "chłopaki pokazali że mają wielkie jaja" :D:D

Hudy 26.01.2010 22:17

jest awans i tylko szkoda ze jest ten mecz jeszcze z Franzuzami bo juz powiinny byc polfinaly i z nimi czy z Chorwatami( chociaz licze na Danie jutro) final

ciezki mecz ale nie da sie grac caly czas tak zmobilizowanym szczegolnie z teoretycznie slabszym rywalem i patrzac na ich forme fizyczna i te liczne drobne kontuzje plus pewnie to ze sa mocno poobijani nie wybiegna na pelnej swiezosci i nie beda w takim meczu tracic zdrowia jak dobrze wiedza ze walka zaczyna sie od soboty:))))

Illargui 26.01.2010 22:22

Można mieć wiele uwag do dzisiejszej gry Polaków, ale liczy się, że gramy w półfinałach!!!

Trzeba też przyznać, że Polacy dbają o zapewnienie nam jak największych emocji :-)

Ikki 26.01.2010 22:23

Mamy półfinał! Mecz ciężki, lecz znów wytrzymali do końca brawo!
Mecz z Francją już na "spokojnie".
Za to sytuacja w drugiej grupie wciąż niewyjaśniona. Islandia wygrywając z Norwegią zagra w półfinale, a o drugie miejsce bezpośrednie starcie stoczą Chorwacja z Danią.
Dla naszych mimo wszystko brak Chorwacji byłby świetną informacją. Z Islandią mamy porachunki, a z Dania ostatnio udaje nam się wygrywać...

Hudy 26.01.2010 22:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Illargui (Post 847227)

Trzeba też przyznać, że Polacy dbają o zapewnienie nam jak największych emocji :-)

to już pewnie z polsatem sie dogadali jeszcze przed znalezieniem sponsora

druga sprawa to Francja teraz musi sie zmobilizowac zeby grac w polfinalach:)))

sergio 26.01.2010 22:35

Medaliści dotychczasowych ME i miejsca Polaków:

1994, Portugalia: 1. Szwecja 2. Rosja 3. Chorwacja Brak Polski
1996, Hiszpania: 1. Rosja 2. Hiszpania 3. Jugosławia Brak Polski
1998, Włochy: 1. Szwecja 2. Hiszpania 3. Niemcy Brak Polski
2000, Chorwacja: 1. Szwecja 2. Rosja 3. Hiszpania Brak Polski
2002, Szwecja: 1. Szwecja 2. Niemcy 3. Dania 15. Polska
2004, Słowenia: 1. Niemcy 2. Słowenia 3. Dania 16. Polska
2006, Szwajcaria: 1. Francja 2. Hiszpania 3. Dania 10. Polska
2008, Norwegia: 1. Dania 2. Chorwacja 3. Francja 7. Polska

Tak więc widać wielki progres gratulacje!

dynek.pl 26.01.2010 23:12

Zawsze nam gorzej idzie gdy jestesmy faworytami meczu.
Przypomnijcie sobie ostatnie ME w siatkowce tez najtrudniejsze mecze gralismy z teoretycznie slabymi Hiszpania czy Slowacja i zwyciestwa po 3:2. Dlatego mam nadzieje, ze trafimy na Chorwatow w polfinale, ktorzy nie zachwycaja w tym turnieju, a my wezmiemy rewanz za ubiegloroczne MS.

mic 26.01.2010 23:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dynek.pl (Post 847262)
Zawsze nam gorzej idzie gdy jestesmy faworytami meczu.
Przypomnijcie sobie ostatnie ME tez najtrudniejsze mecze gralismy z teoretycznie slabymi Hiszpania czy Slowacja i zwyciestwa po 3:2. Dlatego mam nadzieje, ze trafimy na Chorwatow w polfinale, ktorzy nie zachwycaja w tym turnieju, a my wezmiemy rewanz za ubiegloroczne MS.

Nie wiem czy wiesz, ale to sa Mistrzostwa Europy w PILCE RECZNEJ a nie siatkowce, nie da sie wygrac 3:2 ;)

no offence :P

Wojtas 26.01.2010 23:37

Heh od poczatku czulo sie ze to bedzie ciezki mecz i jesli wygramy to 1,2 bramkami,

mecz dobry ,wyrownany byl nawet moment zeby odskoczyc na 4 bramki ale dupa :D


teraz juz na spokojnie gramy z Francja i czekamy na ekscytujacy weekend :)

Wenta to byl tak spocony jakby sam gral,wykonczy sie facet na tej lawce

dynek.pl 26.01.2010 23:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mic (Post 847268)
Nie wiem czy wiesz, ale to sa Mistrzostwa Europy w PILCE RECZNEJ a nie siatkowce, nie da sie wygrac 3:2 ;)

no offence :P

juz wiem :D

to miala byc analogia ale zgubilem slowo w siatkowce - jak to sie mowi wkradl sie chochlik

bartek89TS 28.01.2010 19:12

Dobry motyw miał miejsce przed chwila na meczu Austra-Rosja, sędzia zaczął co chwile za w sumie "pierdoły" wykluczać zawodników i doprowadził do sytuacji że grało 2 ruskich plus bramkarz na 4 austryjaków plus bramkarz:D Fajnie to wyglądało, ruscy staneli i za bardzo nie wiedzieli jak rozegrać akcje trener to wogóle zwarjował, a co najlepsze ruscy wtedy zrobili tą akcje i zbobyli bramke:)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:03.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl