![]() |
W finale zgoda Lecha a na hali zrobilo sie sporo pustych miejsc, a ci co zostali nie dopingowali Arki. Bez komentarza...
|
Oooo będą pieniądze na transfery! :D
:rotfl: P.S. Nadal nie wiem czy poza tymi grszami dostaliśmy jakąś $? |
Cytat:
W ogóle cała ta impreza propagandowa Lecha miała na celu pokazanie niewiadomo czego. Kibice przyszli na hale nie dosc ze są w tv to jeszcze wyzywają wszystkich po kolei co jest dla mnie kpiną Wypowiedzi niektórych piłkarzy którzy sądzą że atmosfera wspaniała najlepsi kibice itp... niech pokażą przynajmniej trochę co w głowię mają a nie sie spinają na wszystko i na wszystkich. Jak to fajnie ktoś kiedyś powiedział że fajnie jest jechac po kimś jak kogoś nie ma...czyli nas kibiców Wisły |
Po dzisiejszym turnieju dziekuję, że jestem kibicem Wisły :)
Masakra takie wspieranie ,,zgody" Jaki klub tacy kibice |
Cytat:
|
Ja tam słyszałem Zagłębie LubLin, ale może mam coś ze słuchem xD
I to nie było rugby, tylko futbol amerykański w wykonaniu drużyny 1.KFA Fireballs Wielkopolska. |
Ciekawy turniej , choc szkoda Jagi w finale. To co robili kibice w stosunku do Wisly to wstyd . Szczegolnie mecz o 5 miejsce byl jakims nieporozumieniem . Wisla powinna omijac takie 'tendencyjne' turnieje dalekim łukiem
Jesli chodzi o gre naszych zawodnikow : In plus : - Issa Ba , staral sie grac zespolowo , co sie chwali . Dobra technika . Przypomina troche masywniejszego Dudu . - Jarosiński , pare dobrych interwencji - Cwielong , dosc dobry wystep , rozkrecal sie tak jak cala druzyna , z meczu na mecz - Burliga , za spokoj pod bramka In minus : - Łobo , podobno Skorza wzial zawodnikow ktorzy dobrze sie czuja na hali , Łobo nalezy do tych ktorzy czuja sie zle zarowno na hali jak i na boisku - Jirsak , strasznie wolna gra , duży zawód - Kurtko , zawinil przy paru bramkach , reszta wypadla przeciętnie jak cala druzyna . Tylko ostatni mecz dalo sie ogladac . |
Turniej mnie jakoś nie porwał, choć komentatorzy prawie dostawali orgazmu za orgazmem...
Nawet ciężko cokolwiek powiedzieć o grze piłkarzy, bo raz ze grali króciutko, dwa że to nie ten etap przygotowań na ocenianie. |
Cytat:
Co to jest ta 'chala'? |
Cytat:
Może miał na myśli chałę? :-) |
Wydawac by sie moglo ze to turniej stworzony dla Jirsaka. Nic bardziej mylnego, Czech zagral slabo, bojazliwie i jeszcze bardziej mnie utwierdzil w przekonaniu ze nie nadaje sie do nas.
|
Mi sie wydaje ze wszyscy z Wisly nie grali tak jak sie powinno grac w hali czyli szybko, podaniami z uzyciem bandy, ale nie przykladalbym zadnej roli do tego turnieju, nasi przyjechali, zagrali i pojechali z powrotem. Slowa Pepe oddaja to w pelni i nie mam nawet do niego o to pretensji. Podobal mi sie Issa bo chlopak ma pojecie o technice. I to chyba tyle jesli chodzi o gre Wisly. Plusem jest pokonanie Legii, ale oni podeszli do tego turnieju chyba jeszcze bardziej lightowo niz my :)
|
Cytat:
|
od kiedy w futsalu używa sie do gry band? dla mnie to było smieszne..w ogóle jakim prawem ktos nazywa ten turniej turniejem halowym? na hali gra sie zupełnie inaczej w futsalu ą tez inne zasady..za 4 faul wykonuje sie tzw przedłużony karny,mozna zamiast bramkarza wprowadzic kolejnego zawodnika z pola poza tym ta gra od band to zenada;] W Futsalu to nie obowiazuje..jesli ktos z was grał na takiej murawie to powinien wiedziec ze to z grą na hali czy tez grą techniczną ma mało wspolnego bo piłka i tak potrafi odskoczyć od jakiejś malutkiej nierównosci,do tego w futsalu gra sie piłką o rozmiarze 4,ale nie taką lekką jak dzis grali zawodnicy..tylko cięższą,wg mnie ten turniej powinien byc rozgrywany na hali a nie na tym pożal się boże ''orliku?'' ;]
|
Piłkarz po raz pierwszy został kapitanem Wisły i to on odbierał nagrodę za zajęcie piątego miejsca w całym turnieju. Podopieczni trenera Macieja Skorży otrzymali bon o wartości 2000 zł do wykorzystania w jednym z hoteli sponsora zawodów oraz pamiątkowy puchar. „Byłem najstarszy” – skomentował Łobodziński wybór na kapitana zespołu. „Czuję się staro w tej drużynie, ale było to miłe” – dodał zawodnik.
|
Zapamiętał ktoś co to za sędzia sędziował turniej? Nigdzie nie mogę tego znaleźć.
|
Niestety jeśli można oceniać ,a wydaje mi się , że tak to Tomas znowu zawiódł... Naprawdę przykro mi , ale czas chyba powiedzieć , że jest to jeden z największych niewypałów transferowych Wisły w ostatnich 10 latach ( kwota 800. tys. euro.) Na + technika Baa , ale z drugiej strony zastanawia mnie fakt, czy to wystarczy by grać w Wiśle?
|
Cytat:
Ciekawie zaprezentował się ten Issa Ba. Ale dopiero na normalnym boisku zobaczymy, czy jest dynamiczny, czy potrafi się tylko kiwać w miejscu. Technike ma na niezłym poziomie, czyli przynajmniej już coś o nim wiemy. |
uhuhuhhuh 2 tys do wykorzystania w jednym z hoteli .......,no mozna by to jakos"spozytkowac " :D :D
Kibice Amiki znowu leczyli kompleksy ,dluga przerwe mieli a do ligi jeszcze troche turniej w sumie bardziej na luzie ,a my jedziemy szykowac forme do Turcjii. |
Na temat turnieju i kibiców mogę powiedzieć tylko i wyłącznie 2(dwa słowa)
NO COMMENT |
http://blubry.pl/galeria882,remes_cu...a_gdynia_.html
poza tym tutaj pełno galerii z turnieju galerie z remes cup . Ogólnie kicha, ale oprawy mogły wnosić dużo klimatu |
Cytat:
|
Cytat:
Turniej stworzony dla gościa, którego głównym zadaniem ma być dogrywanie prostopadłych piłek do napastników, wykonywanie rzutów rożnych i strzały z dystansu?:shock: :lol: :lol: :lol: Prostopadłe piłki- wiadomo, nie ma spalonych, nie ma napastników ustawiających się w linii z obrońcami itp, rzuty rożne- wiadomo, strzały z dystansu- boisko malutkie przez co zagęszczenie piłkarza na 1 m2 jest bardzo duże ;) - mało miejsca na oddanie strzału. Jeśli oceniacie piłkarza, to róbcie to na podstawie tego, co prezentuje przez dłuższy czas na normalnym boisku, do gry na którym został sprowadzony, a nie na podstawie, nie wiem 15- 20 minut gry na pół gwizdka na jakiejś hali. Inna sprawa, że ten turniej obnażył beznadziejną technikę naszych (i nie tylko, ale co to za pocieszenie) piłkarzy. Skorża powinien wprowadzić halówkę do programu treningowego, to może by się nauczyli przyjmować piłkę na mniej niż 2 metry od siebie. Tragedia, po prostu, tragedia. |
|
Zdjęcia z meczu z Górnikiem http://www.waszapilka.pl/galleries,188
|
Cytat:
Orzeu rozkrecaj dyskusje o zerwaniu zgody z Arka, tak jak drazyles temat po zeszlorocznym Lech-Cracovia :lol: Dajesz, wierze w ciebie! Wszystkich urazonych przepraszamy za bluzgi, ale musicie nas, jak i pozostalych uczestnikow turnieju, zrozumiec. Jak wiadomo w trakcie sezonu my, jak i Gornik, jezdzimy w zenujacych liczbach i fatalnie dopingujemy, wiec teraz postanowilismy wykorzystac te 5 minut i dac upust swoim kompleksom. Wybaczycie? :lol: Szkoda, ze zbliza sie wiosna i Wisla znowu pokaze nam nasze miejsce w kibicowskim szeregu :lol: |
Wisła to tylko ogląda plecy. I to tylko plecy Piotrka Reissa
|
Cytat:
|
Nie rozkrecam zadnej afery bo zgody macie takie ze nawet jak kopa w dupe dostaja to za Wami ida (wyjatkiem byl Lubin), mowie co slyszalem. A ze sie nie podoba? To pretensje do swoich kolegow a nie do mnie. "Niech sie wstydzi ten co robi nie ten co widzi". Wspieranie zgod od dawna wychodzi Lechowi tragicznie, teraz jedynie daliscie kolejny tego dowod. W ilu jezdziliscie ze zgodami do Wronek czy Grodziska? A w ilu na Warte? To sobie porownaj to z naszymi wizytami w Lubinie i wsparciem od Slaska albo naszymi wizytami w Jaworznie, Bielsku czy Sosnowcu z Jaga, Slaskiem i Lechia. Ze juz o meczu z Kmita nie wspomne bo tylu to Was nigdy na Arke czy Cracovie nie pojdzie nawet gdyby piwo za darmo rozdawali.
|
Moje spostrzeżenia są takie:
Po pierwsze to jest turniej zabawowy i szkoda lamentować nad wynikami bo z każdą z tych drużyn wygrałby Krakbet lub Unibet z naszej krakowskiej ligi halowej! Gra z bandami, po 5, z bramkami o "dziwnych" wymiarach to jest wogóle INNA DYSCYPLINA SPORTU niż piłka nożna na dużym boisku! Po drugie Amica się sprzedała, najgorsze,że zrobili to kibice i nazywanie Wisły Telefoniką a Legia ITI jest poprostu szukaniem na siłę kogoś kto zrobił tak samo. Niestety Amica jest w tym jedyna i niepowtarzalna ! Dlatego SZACUNEK dla kibiców którzy wolą mieć drużynę w niższej lidze niż się sprzedać (Slask,Pogoń,Zawisza). Najlepsze jest to,że władze Amici dalej nie mogą się określić kim są:) Po trzecie dużą łaskę zrobiły takie drużyny jak Wisła i Legia,że przyjechały do Poznania bo ten turniej jest do niczego im nie potrzebny a dzięki nim ranga się bardzo podniosła i kibice Amici powinni to uszanować a nie wyzywać drużyn których kibiców nie ma. Macie jakieś kompleksy to do chóru idzcie leczyć! Po czwarte po co tam Wisła pojechała to ja nie wiem! zadnych plusów dla nas z tego turnieju nie widzę ! Jechać po to,żeby wysłuchać napinających się kibiców z pod znaku lodówki lub koziołków (to sobie muszą już prezesiki tego twora wyjaśnić) nie jest za mądre. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:55. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl