Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Je***ij głową w klawiature. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=6572)

M.Mati 13.11.2009 20:59

jhnmk

10 znaków :D

pozdi91 13.11.2009 21:00

hjuy

6znaczków.

<3 Wisla Kraków 13.11.2009 21:03

7yuhj
hah ciekawe ; d

Arkas 13.11.2009 22:45

njmh nmj h bgv

Widzę przyszłosc tego tematu :D

Tylko_Wisła! 13.11.2009 22:47

juhy7


:D

rafalek 13.11.2009 22:48

7y6u

hahahahaa...niezbyt coś teges..

pirat.z.karaibow 13.11.2009 23:04

Ja nie mogę, mam miękką klawiaturę :-/

fialo 13.11.2009 23:32

Ej to nie działa, normalnie walę, walę i nic :D:D

simone 13.11.2009 23:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fialo (Post 816493)
Ej to nie działa, normalnie walę, walę i nic :D:D

Miałem to samo, uderz kantem dyńki :D

Cinek1906 13.11.2009 23:47

6y7



heeh xD skromniuutkoo:D

_gilardino_ 14.11.2009 10:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez simone (Post 816496)
Miałem to samo, uderz kantem dyńki :D

Skorzystałem z twojej rady:)

hjyu7

vote-for-mikey 14.11.2009 11:45

i0o

skromniutko :(

StelmiOriginal 14.11.2009 11:49

huyumuyu

;)

wisl@k_TS 14.11.2009 11:52

yhnu

Skromnie....ale w takim razie wodogłowia ani kwadratowego łba chyba nie mam :)

Gucio25 14.11.2009 11:56

fbvg

ałć.

Kroq 14.11.2009 21:49

n ujuyh;tfgvbr

krzysiek85_TSW 14.11.2009 22:04

hyuj :lol:
Dopiero za czwartym razem z kanta wyszło:-P

anka1906 14.11.2009 22:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krzysiek85_TSW (Post 816838)
hyuj :lol:
Dopiero za czwartym razem z kanta wyszło:-P


ghjbn v

ja spróbowałam klawiaturą w łeb, też działa. Zastanawia mnie czemu wszyscy/większośc wali w okolice liter h k u y m :)
a Galwik nie walnie? :P

wonski_eNHa 14.11.2009 22:58

hgymn

:] cos w tych literach jest :D magia liter. każdy w h i n musi jeb**ć ;)

Grzegorz z Sanoka 15.11.2009 10:46

7uyuyhj

(10 znaków :D)

Wisła_forever 15.11.2009 11:00

rtrgfdghvbn

Mistel 15.11.2009 13:04

nhbhbunkhbj

3 razy profilaktycznie xD

stawski 15.11.2009 16:47

o0i98p
o proszę! nie ma h ani u!
Uważam że potrzebujemy lekarza. Szybko.
:D

matt1906 15.11.2009 16:49

Cytat:

Do pisania na klawiaturze ludzie od powstania pierwszych maszyn pisarskich używają rąk. Ciężko wyobrazić sobie, aby można było to robić w inny sposób. A jednak! Kibice Wisły Kraków wynaleźli nową, nieco irracjonalną metodę używania klawiatury. Wiślacy palce zastąpili…głową.

Zasady nowej techniki pisania można zmieścić w trzech słowach: uderz głową w klawiaturę. Od wczoraj fani Białej Gwiazdy jeszcze świeżą technologie testują na swoim forum. W tym celu został założony specjalny temat, w którym każdy Wiślak może spróbować swoich sił. Mile widziane są w nim również spostrzeżenia oraz rady, co do sposobu uderzenia. W ciągu pierwszych dwudziestu czterech godzin nowatorską metodę wypróbowało prawie 150. forumowiczów.

Niezależnie jak dalej potoczą się losy „pisania głową”, sympatykom Wisły gratulujemy pomysłowości oraz dystansu do samych siebie;).

http://www.portalkibica.pl/aktualnos...lawiature.html

NowaHutaWNH 15.11.2009 16:56

ta 'zabawa' jest już od dosyć dawna znana na innych forach więc nie wiem z czego portalkibica robi takie wielkie halo.

Donki 15.11.2009 17:03

ghbvn
tym razem lepiej :-]

Kobieta_Wislak 15.11.2009 20:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez simone (Post 816496)
... uderz kantem dyńki :D

aaa przepraszam że dopytam ... a gdzie to? bo macam, macam i nic.. kantu nie ma, okrągła jakaś ta moja głowa :> a też bym chciała ze cztery literki je***ć :D

Marshall_BKS 15.11.2009 21:35

nbbxnjuhg vfg hg

Darson 15.11.2009 21:43

c xzv
[10 znakow]
ha ha

Jeżyk 15.11.2009 21:43

huj; :rotfl:

10 znaków


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:00.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl