![]() |
jhnmk
10 znaków :D |
hjuy
6znaczków. |
7yuhj
hah ciekawe ; d |
njmh nmj h bgv
Widzę przyszłosc tego tematu :D |
juhy7
:D |
7y6u
hahahahaa...niezbyt coś teges.. |
Ja nie mogę, mam miękką klawiaturę :-/
|
Ej to nie działa, normalnie walę, walę i nic :D:D
|
Cytat:
|
6y7
heeh xD skromniuutkoo:D |
Cytat:
hjyu7 |
i0o
skromniutko :( |
huyumuyu
;) |
yhnu
Skromnie....ale w takim razie wodogłowia ani kwadratowego łba chyba nie mam :) |
fbvg
ałć. |
n ujuyh;tfgvbr
|
hyuj :lol:
Dopiero za czwartym razem z kanta wyszło:-P |
Cytat:
ghjbn v ja spróbowałam klawiaturą w łeb, też działa. Zastanawia mnie czemu wszyscy/większośc wali w okolice liter h k u y m :) a Galwik nie walnie? :P |
hgymn
:] cos w tych literach jest :D magia liter. każdy w h i n musi jeb**ć ;) |
7uyuyhj
(10 znaków :D) |
rtrgfdghvbn
|
nhbhbunkhbj
3 razy profilaktycznie xD |
o0i98p
o proszę! nie ma h ani u! Uważam że potrzebujemy lekarza. Szybko. :D |
Cytat:
http://www.portalkibica.pl/aktualnos...lawiature.html |
ta 'zabawa' jest już od dosyć dawna znana na innych forach więc nie wiem z czego portalkibica robi takie wielkie halo.
|
ghbvn
tym razem lepiej :-] |
Cytat:
|
nbbxnjuhg vfg hg
|
c xzv
[10 znakow] ha ha |
huj; :rotfl:
10 znaków |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:00. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl