Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [14 kolejka] Wisła Kraków – Cracovia, 22 listopada niedziela, godz. 20:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=6543)

raztaman 22.11.2009 18:26

moze poczekajcie do konca meczu........
jeszcze to wygramy! choc z taka gra bedzie ciezko

AnimaItheel 22.11.2009 18:27

"lekko przytrzymany Brożek.." - hahaha .

jarek kazik 22.11.2009 18:28

bedzie tak jak ostatnio 4-1

leszekpw 22.11.2009 18:28

Wezmy sie po meczu i demonstracja za odejsciem Skorzy pod klubem na forach itd...

Denethor 22.11.2009 18:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez raztaman (Post 819615)
moze poczekajcie do konca meczu........
jeszcze to wygramy! choc z taka gra bedzie ciezko

Przecież ta "pyta" trwa od kilkunastu meczy. Na co Ty chcesz czekac. Mało Ci jeszcze wstydu po Legii ?

For_FuN_ 22.11.2009 18:28

Blad Marcelo i gol...szkoda, bo takie drewno w przeciwnej druzynie, ze oczy bola.

Drugie pilki sa grane dlatego, ze nie ma zupelnie ruchu bez pilki i stoperzy musza tak grac.

A Skorza to naprawde doluje tego Wojtka...przeciez gral lepiej, niz Kirm, a Sloweniec poraz kolejny jest forowany...

pysio 22.11.2009 18:29

Skorża out:

1. bebeto
2. pysio

AnimaItheel 22.11.2009 18:29

uwielbiam Cabaja - za to, że umie się rozminąć z piłką i na dodatek z tego śmiać.

raztaman 22.11.2009 18:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Denethor (Post 819619)
Przecież ta "pyta" trwa od kilkunastu meczy. Na co Ty chcesz czekac. Mało Ci jeszcze wstydu po Legii ?

i to jest wina skorzy?

leszekpw 22.11.2009 18:29

3. leszekpw

Denethor 22.11.2009 18:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez raztaman (Post 819623)
i to jest wina skorzy?

"Nie, moja" !
Otrząsnij się chłopie. To nie FIFA 10 !

kubanczyk 22.11.2009 18:30

a kogo? on jest odpowiedzialny za ta kopaninie!

krystiano 22.11.2009 18:30

Co Jest!!!! K...........??????

jarek kazik 22.11.2009 18:31

żal to oglądać ale trzeba wierzyc

rozarian 22.11.2009 18:31

Czego się spodziewaliście? Przecież wiadomo było już dawno,że czas Skorży już w Wiśle minął(niezależnie od dzisiejszego wyniku).Dla mnie szokiem jest,że nie wyleciał po Levadii.Teraz oglądamy ostatnie jego podrygi.

WislakP 22.11.2009 18:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kubanczyk (Post 819626)
a kogo? on jest odpowiedzialny za ta kopaninie!

No fakt, przecież tylko on biega po boisku...

bebeto 22.11.2009 18:32

Co to za jakieś "wrzutki"....??????

PhantomRanger 22.11.2009 18:32

Jeżeli nie wygramy tego meczu Skorża może pakować walizk i tym pożal się boże zawodowcom obciąć co najmniej 50% z pensji każdemu. To będzie granda jeśli przegramy 3 najważniejsze mecze w sezonie. Niech grają i przykładają się do treningów albo wypier***** rowy kopać za 1000zł na rękę jak im tak tutaj źle.

felix 22.11.2009 18:32

Naprawdę czy winą Skorży jest to że z prawie stojącej piłki skrzydłowi dośrodkowują tak że nic z tego nie wynika???

pawelwislak 22.11.2009 18:33

A jirsak znowu najlepiej podaje ale nadal bedzie wielu krytykujących na forum

leszekpw 22.11.2009 18:33

Ludzie Wy jeszcze potrafici bronic Skorzy?? Jak dlugo macie ochote ogladac taka mizerie? Na wojnie nie wymienia sie zolnierzy tylko dowodce (jesli jest kiepski)...

pysio 22.11.2009 18:33

jak widzę Małeckiego to mi się rzygać chce hehe.. te jego przekopanie w szerz boiska - supeer!

madziar 22.11.2009 18:34

JOP rulezzzzz;-)

For_FuN_ 22.11.2009 18:34

Ostatnie podrygi, to najprawodpodobniej(a wszystko na to wskazuje) MP w sezonie 2009/2010 grajac caly rok na wyjezdzie :D?? Niektorzy to naprawde maja wymagania, jakby to byla Barcelona...

felix 22.11.2009 18:34

leszekpw: to chyba sport ci się z czymś pomylił...

Denethor 22.11.2009 18:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WislakP (Post 819631)
No fakt, przecież tylko on biega po boisku...

No masz rację. Niech zabierze ze sobą pyskatego Małeckiego oraz nieudolnych: Łobodzińskiego i Kirma !
Stary, na jakim Ty świecie żyjesz ?!
A kto, jest odpowiedzialny za taki stan rzeczy jak nie trener ?!

Robert_wislak 22.11.2009 18:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez felix (Post 819634)
Naprawdę czy winą Skorży jest to że z prawie stojącej piłki skrzydłowi dośrodkowują tak że nic z tego nie wynika???

Uwarzam, że tak bo jeśli nic z tego konstruktywnego nie wynika, na dodatek ten element im nie wychodzi najlepiej, a przecież Ci piłkarze chodząc do pracy na boisko coś powinni pokazać, powinien KU*WA coś z tym zrobić.

A co robi trener? puszcza frajerską bajere na konferencji i do domu/

masterlag 22.11.2009 18:36

Krzyknęła bym razem z wami, że "Skorża out", ale... Smuda w reprezentacji pracuje i do stycznia w Lubinie. No a Lenczyk w ....... Czyli nie ma żadnego porządnego trenera na rynku... :|
A poza tym jak to się mawia: z pustego to i Salomon nie naleje. Z takich amatorów, bez ambicij toi Guardiola piłkarzy nie zrobi... :|

Zwitter 22.11.2009 18:36

Tak sobie myślałem po meczu z Lechem, że przegraliśmy z Lechem, z Legią, teraz przegramy derby i będzie komplet... Smutne to, choć ja mam nadzieje na chociażby remis.

leszekpw 22.11.2009 18:37

JAkby miał jaja to by Brozka i Małego dawno posadzil na lawe a wpuscil mlodych ktorym sie chce


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:40.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl