![]() |
moze poczekajcie do konca meczu........
jeszcze to wygramy! choc z taka gra bedzie ciezko |
"lekko przytrzymany Brożek.." - hahaha .
|
bedzie tak jak ostatnio 4-1
|
Wezmy sie po meczu i demonstracja za odejsciem Skorzy pod klubem na forach itd...
|
Cytat:
|
Blad Marcelo i gol...szkoda, bo takie drewno w przeciwnej druzynie, ze oczy bola.
Drugie pilki sa grane dlatego, ze nie ma zupelnie ruchu bez pilki i stoperzy musza tak grac. A Skorza to naprawde doluje tego Wojtka...przeciez gral lepiej, niz Kirm, a Sloweniec poraz kolejny jest forowany... |
Skorża out:
1. bebeto 2. pysio |
uwielbiam Cabaja - za to, że umie się rozminąć z piłką i na dodatek z tego śmiać.
|
Cytat:
|
3. leszekpw
|
Cytat:
Otrząsnij się chłopie. To nie FIFA 10 ! |
a kogo? on jest odpowiedzialny za ta kopaninie!
|
Co Jest!!!! K...........??????
|
żal to oglądać ale trzeba wierzyc
|
Czego się spodziewaliście? Przecież wiadomo było już dawno,że czas Skorży już w Wiśle minął(niezależnie od dzisiejszego wyniku).Dla mnie szokiem jest,że nie wyleciał po Levadii.Teraz oglądamy ostatnie jego podrygi.
|
Cytat:
|
Co to za jakieś "wrzutki"....??????
|
Jeżeli nie wygramy tego meczu Skorża może pakować walizk i tym pożal się boże zawodowcom obciąć co najmniej 50% z pensji każdemu. To będzie granda jeśli przegramy 3 najważniejsze mecze w sezonie. Niech grają i przykładają się do treningów albo wypier***** rowy kopać za 1000zł na rękę jak im tak tutaj źle.
|
Naprawdę czy winą Skorży jest to że z prawie stojącej piłki skrzydłowi dośrodkowują tak że nic z tego nie wynika???
|
A jirsak znowu najlepiej podaje ale nadal bedzie wielu krytykujących na forum
|
Ludzie Wy jeszcze potrafici bronic Skorzy?? Jak dlugo macie ochote ogladac taka mizerie? Na wojnie nie wymienia sie zolnierzy tylko dowodce (jesli jest kiepski)...
|
jak widzę Małeckiego to mi się rzygać chce hehe.. te jego przekopanie w szerz boiska - supeer!
|
JOP rulezzzzz;-)
|
Ostatnie podrygi, to najprawodpodobniej(a wszystko na to wskazuje) MP w sezonie 2009/2010 grajac caly rok na wyjezdzie :D?? Niektorzy to naprawde maja wymagania, jakby to byla Barcelona...
|
leszekpw: to chyba sport ci się z czymś pomylił...
|
Cytat:
Stary, na jakim Ty świecie żyjesz ?! A kto, jest odpowiedzialny za taki stan rzeczy jak nie trener ?! |
Cytat:
A co robi trener? puszcza frajerską bajere na konferencji i do domu/ |
Krzyknęła bym razem z wami, że "Skorża out", ale... Smuda w reprezentacji pracuje i do stycznia w Lubinie. No a Lenczyk w ....... Czyli nie ma żadnego porządnego trenera na rynku... :|
A poza tym jak to się mawia: z pustego to i Salomon nie naleje. Z takich amatorów, bez ambicij toi Guardiola piłkarzy nie zrobi... :| |
Tak sobie myślałem po meczu z Lechem, że przegraliśmy z Lechem, z Legią, teraz przegramy derby i będzie komplet... Smutne to, choć ja mam nadzieje na chociażby remis.
|
JAkby miał jaja to by Brozka i Małego dawno posadzil na lawe a wpuscil mlodych ktorym sie chce
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:40. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl