Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [10. kolejka] Lech Poznań - Wisła Kraków 18.10.2009 niedziela godz.17:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=6430)

crazykaro 17.10.2009 13:12

A tak wyglądają typy bukmacherów:

Lech x Wisla
2,65 - 3,10 - 2,55 bet-at-home (sponsor Wisły):
2,50 - 3,20 - 2,60 betclick (sponsor koziołków):
2.60 - 3.00 - 2.60 bwin (sponsor poległych):

Krótko mówiąc każdy stawia na swojego a bwin na remis:D

crazykaro 17.10.2009 16:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kamikaze (Post 804631)
Orientuje się ktoś czy w Poznaniu będzie można gdzieś obejrzeć ten mecz za darmo?

Znajdz jakiś lokal gdzie mają TVP2:D

kONwalia 17.10.2009 18:09

A taka ciekawostka, nasi piłkarze obecni dziś w Grodzisku na meczu Dyskobolia - Luboński FC 2:3.

DJ Hazel 17.10.2009 19:13

Jutro czas zmazać plamę po meczu z Levadią bo z całym szacunkiem ale zespoły typu Ruchu itp to przeciętność więc z Lechem będzie prawdziwy wykładnik.Liczę oczywiście na 3 punkty po świetnej grze!

Mario Nh 17.10.2009 19:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez cassius31krakow (Post 804167)
edit:
skończyły się wyniki, skończyło się kibicowanie poznańskich żelusi?
http://www.sport.pl/pilka/1,70993,71...e_kibicow.html

Szkoda że autor tekstu nie uwzględnił ceny biletów.
W dobie kryzysu...
Cytat:

Karnet na:
Wronki (5 meczów) Cena: 160 zł

Ceny biletów na spotkanie Lech Poznań - Wisła Kraków

Wronki Cena: 55 zł
Nie usprawiedliwiam ich ale kibic też umie liczyć ;]

IncognitoTSW 17.10.2009 20:09

Lech to kolos na glinianych nogach, kolos oczywiście w realiach polskich. Damy radę, choć może wpaść jakaś bramka bo Lech rzadko u siebie nie zdobywa bramek.

BRTS39 17.10.2009 20:14

Sądze że tutaj szybko dostane odpowiedz. W zeszlym sezonie była taka prowokacja w strone leszka w meczu PP. Taka sektorowka i moje pytanie i czy LPH LPU LPJ tez cos znacza?

Kamson 17.10.2009 20:15

Jest już gdzieś podana kadra wielkopolan na jutrzejszy mecz? Arboleda wyleczył kontuzje?

Cytat:

Pierwotnie napisane przez BRTS39 (Post 804711)
Sądze że tutaj szybko dostane odpowiedz. W zeszlym sezonie była taka prowokacja w strone leszka w meczu PP. Taka sektorowka i moje pytanie i czy LPH LPU LPJ tez cos znacza?

Lech Poznań Hooligans, Ultras, Janusze

Dżołkmen 17.10.2009 20:15

LPH- Lech Poznań Hooligans
LPU-Lech Poznań Ultras
LPJ-Lech Poznań Janusze (motyw z wyjazdu do Gdańska).

Wojtas 17.10.2009 23:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DJ Hazel (Post 804695)
Jutro czas zmazać plamę po meczu z Levadią bo z całym szacunkiem ale zespoły typu Ruchu itp to przeciętność więc z Lechem będzie prawdziwy wykładnik.Liczę oczywiście na 3 punkty po świetnej grze!



Ja tam wole nawet i brzydkie zwyciesktwo :)

to nie jazda figurowa :)

Ja mysle ze obie strony znajac wage tego meczu pojda jutro na wojne

Ciekawne niby 1/4 sezonu dopiero ,a tak na dobra sprawe w wypadku zwyciestwa na Amika nasza pewaga moze wyniesc 14 pkt-przeciez to w cholere duzo ....jak to mozlwie ze oni tyle punktow pogubili

Proud 17.10.2009 23:28

1/3 sezonu.

wygramy...albo remis 2:2...:)

yogul 18.10.2009 00:30

A co oznacza LPC ??

KOMINEK 18.10.2009 08:08

My ciągle ścigamy się o mistrza z Legią czy Lechem a patrząc na tabelę to raczej na Ruch czy Polonię musimy patrzeć.
Na razie sezon podobny do tego z przed 3 lat i tylko że Wisła się z tego schematu wyłamuje

Ogryzek 18.10.2009 08:20

A może jeszcze Bełchatów będzie nas ścigał?

Polonia Bytom i Ruch za tydzień grają miedzy sobą. Ponadto żaden z tych zespołów nie grał z Legią i Lechem. To są mecze gdzie mają szanse pogubić punkty. Dopiero pod koniec rundy zobaczymy kto nas ściga i myślę że Legia będzie wśród tych drużyn. (Lech nie jestem pewien)

Bełchatów już grał z nami, Lechem, Ruchem i ma teraz (poza Legią) teoretycznie łatwiejszych rywali:D

Acapelo 18.10.2009 08:25

Zwycięztwo dzisiaj będzie bardzo dobrze smakować. Mile widziane.

WiślakMyślenice 18.10.2009 08:25

Nic Was nie nauczyła Levadia? Nie wolno lekceważyć żadnego rywala, a zwłaszcza Amiki i Legii.

Karlos 18.10.2009 09:00

Witam Koledzy:) Sluchajcie mam Pytanko czy dzisiejszy mecz bedzie w odkodowanym canal + ??

ja_ka_ 18.10.2009 09:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karlos (Post 804804)
Witam Koledzy:) Sluchajcie mam Pytanko czy dzisiejszy mecz bedzie w odkodowanym canal + ??

Będzie na TVP 2

willow 18.10.2009 09:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WiślakMyślenice (Post 804797)
Nic Was nie nauczyła Levadia? Nie wolno lekceważyć żadnego rywala, a zwłaszcza Amiki i Legii.

Nas Levadia nie musiała niczego uczyć, bo o tym, że nie wolno nikogo lekceważyć, każdy normalny kibic wie. Pytanie tylko, czy Levadia nauczyła czegoś Skorżę i naszych piłkarzy.

W kontekście wczorajszego wyniku Legii, remis biorę w ciemno.

Karlos 18.10.2009 09:29

No tak na tvp 2 bedzie ale w tamtym sezonie byly i na tvp i na cyfrze ?? I mnie interesuje czy bedzie na cyfrze bo ciekawiej sie mecz oglada lepszy klimat :D w tamtym sezonie pare mecziow bylo odkodowanych na cyfrze ;p i stad oje pytanko

MCX 18.10.2009 09:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karlos (Post 804810)
No tak na tvp 2 bedzie ale w tamtym sezonie byly i na tvp i na cyfrze ?? I mnie interesuje czy bedzie na cyfrze bo ciekawiej sie mecz oglada lepszy klimat :D w tamtym sezonie pare mecziow bylo odkodowanych na cyfrze ;p i stad oje pytanko

Tak, C+ będzie odkodowany.

Karlos 18.10.2009 09:36

Dzięki MCX za odpowiedz a skad wiesz ze bedzie odkodowany??

Wojtator 18.10.2009 09:38

Lpc nie wiem.ale to było leCh
lpH
. lpU
... lpJ
wg.mnie na koniec rundy pierwsze 5 miejsc będa wyglądały 1.Wisła 2.Ruch 3.Polonia B. 4.Legia 5.Lechia

Grisza1 18.10.2009 09:44

http://www.youtube.com/watch?v=wJu-xPZoYOo życzę każdemu z nas wielu takich chwil dziś miedzy 17 a 18.49. No bo pewnie 4 minuty doliczą;)

wiernyTS 18.10.2009 09:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez morgenes (Post 804809)
W kontekście wczorajszego wyniku Legii, remis biorę w ciemno.

A ja sie nie zgadzam. Jestesmy lepsza druzyna dlatego musimy walczyc o 3 pkt. wieksza przewaga nikomu nie zaszkodszi, a kto wie czy nie daj Bóg kiesdys pod koniec sezonu my nie wpadniemy w taki dolek.

MCX 18.10.2009 09:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karlos (Post 804812)
Dzięki MCX za odpowiedz a skad wiesz ze bedzie odkodowany??

Zawsze jak TVP pokazuje mecz to Canal Plus również robi transmisje odkodowaną. Co im szkodzi? Mecz jest i tak ogólnodostępny, a jak ktoś obejrzy w C+ to może mu się spodoba i wykupi dekoder.

Proud 18.10.2009 09:54

zagra Bandrowski?

willow 18.10.2009 09:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiernyTS (Post 804817)
A ja sie nie zgadzam. Jestesmy lepsza druzyna dlatego musimy walczyc o 3 pkt. wieksza przewaga nikomu nie zaszkodszi, a kto wie czy nie daj Bóg kiesdys pod koniec sezonu my nie wpadniemy w taki dolek.

Ja nie mówię, żeby nie walczyć. Walczyć trzeba, jak najbardziej. Ja tylko mówię, że jak będzie remis, nie będę robił z tego tragedii.

MCX 18.10.2009 10:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Proud (Post 804823)
zagra Bandrowski?

Raczej tak.

"Dobrą informacją dla trenera lechitów jest to, że coraz lepiej czuje się Tomasz Bandrowski i nie wykluczone, że w niedzielę pojawi się już na boisku - Bander wygląda już całkiem nieźle. Pracuje na treningach z pełnym obciążeniem i mam nadzieję, że w meczu z Wisłą będzie już gotowy do gry - mówi szkoleniowiec Kolejorza."

http://www.lechpoznan.pl/art,12839,l...odz._17_00.htm

yoda79 18.10.2009 10:04

Ależ pewnośc bije z Wiślackiego forum...
Obysmy się nie przejechali,im balon mocniej napompowany tym łatwiej go przebić. Zadowolę się 1:0 dla Wisły,nawet po samobóju.
Wygrana Wisełki da mi siłę na przetrwanie kolejnego tygodnia pracy;)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:25.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl