Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Puchar Polski 2009/2010 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=6368)

Eternit 04.05.2010 17:19

Jak na razie korzystny wynik dla Pogoni, nie żebym coś specjalnie miał do Ruchu, ale odpadnięcie z Pucharu Polski korzystnie wpłynęło by na ich postawę w lidze:P

SpoXsteR 04.05.2010 17:26

Pogon musi przejsc dalej, Ruch sie niech skupi na Lokomotivie Poznan..


Cytat:

Pogoń przejmuje inicjatywę. Tak, ta sama Pogoń, która przed meczem straciła trzech napastników, a dziś, w 13 minucie czwartego. Uderzał Petasz - tuż obok słupka.
z relacji live Ruchu :)

Eternit 04.05.2010 18:43

I stało się :P tak btw. Czy w naszej historii zdarzyło się by II ligowiec reprezentował Polskę w pucharach?:P

Zbychu 04.05.2010 18:45

Niespodzianka Ruch poza PP,aczkolwiek trzeba Pogoni pogratulować bo w tym meczu napawde się starali.Najlepsze było jak komentatorzy martwili się że Legia nie będzie grać w europie bo 4 miejsce nie gwarantuje LE gdy Ruch odpadnie z pucharu Polski.

A swoją drogą moze być ciekawie bo Pogoń może nas reprezentować w LE i jednocześnie nie awansować do ekstraklasy:)

bearex 04.05.2010 18:51

A ja się cieszę, przynajmniej Ruch będzie MUSIAŁ walczyć w lidze żeby grać w LE więc Lechowi nie odpuści :D

W sumie nie doszło by do tego że liczymy na inne drużyny, gdyby nasza Wisełka nie dawała dupy :-/

QBAS 04.05.2010 18:57

Dokładnie, przynajmniej będziemy mieli pewność, że Ruch da z siebie 100% w meczu z Lechem. W końcu walczą o europejskie puchary, czyli kasę dla kluby i możliwość pokazania się dla zawodników.

A co do finału to trzymamy kciuki za braci z Gdańska!

spartan 04.05.2010 18:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Eternit (Post 893120)
I stało się :P tak btw. Czy w naszej historii zdarzyło się by II ligowiec reprezentował Polskę w pucharach?:P

Tak. Lechia w 1983/84 i Miedź Legnica w 1991/1992.

Pauwe 04.05.2010 18:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Eternit (Post 893120)
I stało się :P tak btw. Czy w naszej historii zdarzyło się by II ligowiec reprezentował Polskę w pucharach?:P

Tak, zdarzyło się.

W 1992 r Puchar Polski wygrała Miedź Legnica po serii rzutów karnych z Górnikiem.
W europejskich pucharach ( Puchar Zdobywców Pucharów) przegrali w dwumeczu z AS Monaco tylko 0:1.
A bramkę jak dobrze pamiętam strzelił Djorkaef.

pan Dudi 04.05.2010 19:04

W tym roku do czegoś takiego nie dojdzie. ;) Puchar dla Lechii! :D

Dean 04.05.2010 19:07

Na jakim na kanale na Sopcascie jest meczyk JAGA-LECHIA ??

pan Dudi 04.05.2010 19:31

Właśnie, rzekomo miał iść na 56947, poszedł nawet zwiastun... i włączyła się prognoza pogody z wiadomości :lol: Oglądam tutaj:

http://www.freedocast.com/ekstrakl11#player

Ale działa dramatycznie, więc trzeba będzie poszukać lepszego źródła.

Dean 04.05.2010 19:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pan Dudi (Post 893158)
Właśnie, rzekomo miał iść na 56947, poszedł nawet zwiastun... i włączyła się prognoza pogody z wiadomości :lol: Oglądam tutaj:

http://www.freedocast.com/ekstrakl11#player

Ale działa dramatycznie, więc trzeba będzie poszukać lepszego źródła.

Też tu oglądam i nie narzekam. Mecz niestety tylko nudny. :)

Nie podoba mi się, że kibice JAGI cały czas nazywają Lechię kur** - trochę szacunku z wiadomo jakich powodów.

Robbie92 04.05.2010 20:27

Jaga ogolnie slaby doping + mogliby ograniczyć tym "komu" chca strzelic gola.
Na kanale 56947 lajtowo chodzi. :D

piotrek chicago 04.05.2010 20:54

no i final Jaga-Pogon

Stanlej13 04.05.2010 20:55

no to po pucharze dla Lechii... heh, Franek..

HEDu 04.05.2010 21:06

Franek zepewnia Jadze tyle ile zapewnia. Szkoda ze nie ma go z nami. Niech gra tam i do 40stki!

Stanlej13 04.05.2010 21:08

czyżby jednak? 1-1 !

piotrek chicago 04.05.2010 21:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez HEDu (Post 893202)
Franek zepewnia Jadze tyle ile zapewnia. Szkoda ze nie ma go z nami. Niech gra tam i do 40stki!

myslisz ze u nas byl by ktos w stanie puscic mu dobre podanie sciagnac na sebie obronce itp...?!

Dean 04.05.2010 21:16

Jaga, Jaga, Jaga - kur** stara !

Co oni sobie myślą, cały czas wyzywają naszych braci.

anka1906 04.05.2010 21:21

a czy mi sie wydaje czy Jaga wprowadziła do swojego śpiewnika przyśpiewkę "jazda, jazda Jagiellonia" po jakimś tam meczu z nami, jak śpiewaliśmy "Tylko Ty w moim sercu Ty... Wisła kochana"?

Coach 04.05.2010 21:21

Wiadomo, że trzymamy z Lechią ale jest między nami dużo osób), które Jage nadal mają w sercu, a z tego co mi się wydaje jest wśród nich jeden moderator więc uważaj co piszesz ;)

Blondas 04.05.2010 21:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dean (Post 893210)
Jaga, Jaga, Jaga - kur** stara !

Co oni sobie myślą, cały czas wyzywają naszych braci.

hm, bo to kosy?...

użytkownik 11060 04.05.2010 21:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dean (Post 893210)
Jaga, Jaga, Jaga - kur** stara !


Zaśpiewaj tak na najbliższym meczu Wisły. Ciekawe czy dojdziesz do domu o własnych siłach.

cortezz 05.05.2010 06:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez użytkownik 11060 (Post 893243)
Zaśpiewaj tak na najbliższym meczu Wisły. Ciekawe czy dojdziesz do domu o własnych siłach.

Na meczu tak nie zaspiewa, przeciez odrazu widac ze to internetowy napinacz :)
A co do PP to poza tym ze Hajduki Wielkie zjadly mi kupon to ciesze sie ze nie weszli do finału. Beda walczyc jak lwy z amicą i mam nadzieje ze znowu jej majster przejdzie kolo nosa :)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:22.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl