![]() |
Jak na razie korzystny wynik dla Pogoni, nie żebym coś specjalnie miał do Ruchu, ale odpadnięcie z Pucharu Polski korzystnie wpłynęło by na ich postawę w lidze:P
|
Pogon musi przejsc dalej, Ruch sie niech skupi na Lokomotivie Poznan..
Cytat:
|
I stało się :P tak btw. Czy w naszej historii zdarzyło się by II ligowiec reprezentował Polskę w pucharach?:P
|
Niespodzianka Ruch poza PP,aczkolwiek trzeba Pogoni pogratulować bo w tym meczu napawde się starali.Najlepsze było jak komentatorzy martwili się że Legia nie będzie grać w europie bo 4 miejsce nie gwarantuje LE gdy Ruch odpadnie z pucharu Polski.
A swoją drogą moze być ciekawie bo Pogoń może nas reprezentować w LE i jednocześnie nie awansować do ekstraklasy:) |
A ja się cieszę, przynajmniej Ruch będzie MUSIAŁ walczyć w lidze żeby grać w LE więc Lechowi nie odpuści :D
W sumie nie doszło by do tego że liczymy na inne drużyny, gdyby nasza Wisełka nie dawała dupy :-/ |
Dokładnie, przynajmniej będziemy mieli pewność, że Ruch da z siebie 100% w meczu z Lechem. W końcu walczą o europejskie puchary, czyli kasę dla kluby i możliwość pokazania się dla zawodników.
A co do finału to trzymamy kciuki za braci z Gdańska! |
Cytat:
|
Cytat:
W 1992 r Puchar Polski wygrała Miedź Legnica po serii rzutów karnych z Górnikiem. W europejskich pucharach ( Puchar Zdobywców Pucharów) przegrali w dwumeczu z AS Monaco tylko 0:1. A bramkę jak dobrze pamiętam strzelił Djorkaef. |
W tym roku do czegoś takiego nie dojdzie. ;) Puchar dla Lechii! :D
|
Na jakim na kanale na Sopcascie jest meczyk JAGA-LECHIA ??
|
Właśnie, rzekomo miał iść na 56947, poszedł nawet zwiastun... i włączyła się prognoza pogody z wiadomości :lol: Oglądam tutaj:
http://www.freedocast.com/ekstrakl11#player Ale działa dramatycznie, więc trzeba będzie poszukać lepszego źródła. |
Cytat:
Nie podoba mi się, że kibice JAGI cały czas nazywają Lechię kur** - trochę szacunku z wiadomo jakich powodów. |
Jaga ogolnie slaby doping + mogliby ograniczyć tym "komu" chca strzelic gola.
Na kanale 56947 lajtowo chodzi. :D |
no i final Jaga-Pogon
|
no to po pucharze dla Lechii... heh, Franek..
|
Franek zepewnia Jadze tyle ile zapewnia. Szkoda ze nie ma go z nami. Niech gra tam i do 40stki!
|
czyżby jednak? 1-1 !
|
Cytat:
|
Jaga, Jaga, Jaga - kur** stara !
Co oni sobie myślą, cały czas wyzywają naszych braci. |
a czy mi sie wydaje czy Jaga wprowadziła do swojego śpiewnika przyśpiewkę "jazda, jazda Jagiellonia" po jakimś tam meczu z nami, jak śpiewaliśmy "Tylko Ty w moim sercu Ty... Wisła kochana"?
|
Wiadomo, że trzymamy z Lechią ale jest między nami dużo osób), które Jage nadal mają w sercu, a z tego co mi się wydaje jest wśród nich jeden moderator więc uważaj co piszesz ;)
|
Cytat:
|
Cytat:
Zaśpiewaj tak na najbliższym meczu Wisły. Ciekawe czy dojdziesz do domu o własnych siłach. |
Cytat:
A co do PP to poza tym ze Hajduki Wielkie zjadly mi kupon to ciesze sie ze nie weszli do finału. Beda walczyc jak lwy z amicą i mam nadzieje ze znowu jej majster przejdzie kolo nosa :) |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:22. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl