Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - inne dyscypliny (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=9)
-   -   KOSZYKARKI - Wisła Can-Pack Kraków w sezonie 2009/2010 - informacje, komentarze etc. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=6300)

Roger_biezanow 14.01.2010 10:17

Zapraszam do obejrzenia galerii zdjęc z Meczu Gwiazd 2010

Oxydrene 14.01.2010 15:34

Podnosze temat do góry bo mecz koszykarek za niedlugo. Tak dla przypomnienia wszystkim. Na stronie stowarzyszenia jest informacja dot. koszulek do mlyna które wypadaloby kupic wiec polecam zajrzec tam i ogarnac ocb

kosaTS 14.01.2010 21:24

Kto poda linka z dzisiejszego meczu?? Relacja LIVE !

madenn 14.01.2010 21:25

http://live.fibaeurope.com/netcastin...cope=undefined

+ relacja transmisja na Radiu Kraków

kosaTS 14.01.2010 21:51

Sory, ale u mnie jest cały czas wynik 46:51, jak jest naprawde??

madenn 14.01.2010 21:52

72 - 70 dla nas , 7 min do konca

spartan 14.01.2010 22:08

Pawlak może grać:
http://sport.onet.pl/0,1248724,21115...wiadomosc.html

massoud 14.01.2010 22:10

http://live.fibaeurope.com/netcastin...cope=undefined

zostało 10 sekund, 4 pkt straty...

Fernandez 22 pkt
Kobryn 27 pkt...

LuKaS TSW 14.01.2010 22:13

92-88 niestety

mlody_ale_wierny 14.01.2010 22:14

szkoda, ale nic się nie stało wcześniej pięknie grały miały prawo na porażkę, oby wygrywały w lidze.

bartek89TS 14.01.2010 22:15

Wkońcu musiała przyjść ta porażka...i tak jest świetnie!Dzis przegrywamy ale po bardzo dobrym, wyrównanym i zaciętym meczu.Czy Wygrywasz Czy Nie....

PvD 14.01.2010 22:17

No i takie mecze powinny mobilizować do przyjścia na ligowe spotkania i wsparcia drużyny.

Drużyna gra i walczy!

Jurand 14.01.2010 22:58

Generalnie lepiej teraz niż w 1/8. Następny mecz jest wbrew pozorom bardzo ważny. W związku z tym, że mamy słaby bilans puntkowy to jak wygramy jesteśmy rozstawieni prawodpodobnie w drabince z 3 miejsca, przy porażce z gdzieś koło 6. Także trzeba walczyć. Swoją droga beznadziejny ten system wkładania wszystkich do jednego worka...

Kurt 15.01.2010 00:24

Ja wiem czy beznadziejny? Uważam że sprawiedliwy i mobilizujący do końca do gry na maxa. Szansa że trafisz na kogoś z grupy nie jest duża...A dzięki temu walka w dole jest do końca uczciwa bo nikt nie awansuje dzięki zwycięstwu z drużyną która odpuściła ;)

nikol 15.01.2010 02:23

10 Wiślaków + flaga na wyjeździe koszykarek

http://wislakrakow.com/www/picture/2...cde268406d.jpg

wislakrakow.com

Grubaska 15.01.2010 14:11

Witajcie,
Jestem tu nowa ale często was czytam:)
I oczywiście cały sezon stawiam sie na KAZDY meczyk na Reymonta bez wyjatku:)
JURAND napisał:Generalnie lepiej teraz niż w 1/8. Następny mecz jest wbrew pozorom bardzo ważny. W związku z tym, że mamy słaby bilans puntkowy to jak wygramy jesteśmy rozstawieni prawodpodobnie w drabince z 3 miejsca, przy porażce z gdzieś koło 6. Także trzeba walczyć. Swoją droga beznadziejny ten system wkładania wszystkich do jednego worka...

JURAND mozesz mi powiedziec czy jesli nie uda nam sie wygrac z Gospic (pfu pfu pfu) i bedziemy w tym worze na 6 miejscu to bedziemy grac pierwszy mecz na Reymonta czy nie koniecznie?:-/
Wczoraj słszałam że tylko 4 pierwsze miejsca z wora grają 1 i 3 meczyk u siebie:-/
Słuchaj masz jakies typy na kogo trafimy jeśli wygramy lub przegramy z Gospic? Czy LOTOS wchodzi w gre?:evil:

madenn 15.01.2010 20:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Grubaska (Post 841547)
Witajcie,
Jestem tu nowa ale często was czytam:)
I oczywiście cały sezon stawiam sie na KAZDY meczyk na Reymonta bez wyjatku:)
JURAND napisał:Generalnie lepiej teraz niż w 1/8. Następny mecz jest wbrew pozorom bardzo ważny. W związku z tym, że mamy słaby bilans puntkowy to jak wygramy jesteśmy rozstawieni prawodpodobnie w drabince z 3 miejsca, przy porażce z gdzieś koło 6. Także trzeba walczyć. Swoją droga beznadziejny ten system wkładania wszystkich do jednego worka...

JURAND mozesz mi powiedziec czy jesli nie uda nam sie wygrac z Gospic (pfu pfu pfu) i bedziemy w tym worze na 6 miejscu to bedziemy grac pierwszy mecz na Reymonta czy nie koniecznie?:-/
Wczoraj słszałam że tylko 4 pierwsze miejsca z wora grają 1 i 3 meczyk u siebie:-/
Słuchaj masz jakies typy na kogo trafimy jeśli wygramy lub przegramy z Gospic? Czy LOTOS wchodzi w gre?:evil:

- pierwszy mecz bedzie tak czy siak poza Reymonta , drugi i ew. trzeci mecz w Krakowie ( to wynika z tego ze nie spadniemy poza 8 miejsce)
- potencjalni rywale Mizo Pecs lub Galatasaray Stambuł

Robert_wislak 15.01.2010 20:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Grubaska (Post 841547)
masz jakies typy na kogo trafimy jeśli wygramy lub przegramy z Gospic? Czy LOTOS wchodzi w gre?:evil:

http://www.fibaeurope.com/cid_KNce8j...fq1yxqV83.html
Tutaj wszystko ładnie pisze

daba 16.01.2010 21:40

Paulina Pawlak wygrała z czasem i czeka na debiut w Wiśle Can-Pack

Przelot, szybki przejazd na Reymonta i nerwowe wysyłanie faksu. - Na szczęście zdążyliśmy i Paulina zadebiutuje w niedzielę (godz. 17 w Krakowie) w meczu z ROW-em Rybnik - cieszy się Piotr Dunin-Suligostowski, menedżer klubu
Pawlak kontrakt z Wisłą podpisała 10 dni temu, ale musiała czekać na wydanie świadectwa zakończenia umowy z Lotosem. Termin mijał w czwartek.

Mieczysław Krawczyk, prezes gdynianek, dotrzymał jednak słowa i dostarczył dokument o czasie. - Plastikowa licencja przyjdzie w ciągu tygodnia, ale papierowa dotarła już w piątek. Oczywiście nie obyło się bez nerwów, bo potrzebowaliśmy nie tylko podpisów zawodniczki i przedstawicieli Lotosu, ale również rodzimego okręgowego związku koszykówki - wyjaśnia Dunin-Suligostowski. - W poniedziałek zaczniemy starania o zatwierdzenie Pawlak do rozgrywek europejskich, bo chcemy zdążyć do środowego meczu z Gospiczem Croatia.

W Wiśle żyją też przerwaniem passy ośmiu zwycięstw z rzędu w Eurolidze. Krakowianki w czwartek zatrzymał włoski Beretta Famila Schio. Pawlak oglądała to spotkanie z trybun. - Stało na bardzo wysokim poziomie, grałyśmy naprawdę dobrze. Niestety, nie znalazłyśmy odpowiedniej metody na ograniczenie rzutów za trzy punkty i to przesądziło o przegranej - uważa nowa zawodniczka Wisły.

Teraz krakowianki muszą szybko zapomnieć o porażce i zrehabilitować się w lidze. Drużyna zamierza rozpocząć marsz w górę tabeli, a prowadzić ma ją m. in. Pawlak. Reprezentacyjna rozgrywająca w tym sezonie ma najlepsze średnie od czasu przejścia do Lotosu sześć lat temu. W 14 meczach grała średnio 30 min, zdobywała 8,1 pkt i 4,6 asysty.

Pawlak trenuje z Wisłą od półtora tygodnia, ale ostatni mecz o punkty rozegrała niecały miesiąc temu. - Od czasu przyjazdu wszyscy starają mi się ułatwić aklimatyzację. Poznałam już filozofię i zagrywki stosowane przez trenerów, więc postaram się pomóc drużynie - zapewnia reprezentantka Polski.

Źródło: Gazeta Wyborcza Kraków

Oxydrene 17.01.2010 12:12

Dzisiaj kolejny mecz, kto moze ten przychodzi a kto nie moze tez przychodzi!

kosaTS 17.01.2010 19:56

http://www.plkk.pl/index.php?id=4983
Ten wynik sprawia, że Wisła Can Pack po dzisiejszym zwycięstwie jest na 3 pozycji.:)

Roger_biezanow 17.01.2010 22:18

Wisła - Utex Rybnik - zdjęcia

zim zum 20.01.2010 18:14

jaki wynik w Chorwacji ?

Paweł 20.01.2010 18:17

http://live.fibaeurope.com/netcastin...cope=undefined

zajac 20.01.2010 18:22

Jest gdzieś transmisja - jakaś chorwacka TV na satelicie?

kosaTS 20.01.2010 18:23

Ten facet w Radiu Kraków nie potrafi komentować ...

ero781 20.01.2010 19:17

68:71 Dla Wisły do końca 5 minuty!

@edit
71:73 Dla Wisły do końca 4 minuty!

@edit
74:75 Dla Wisły do końca 3 minuty!

@edit
81:85 Dla Wisły MINUTA!

W ostatnim meczu grupy Wisła wygrywa 84:85 i wygrywa grupę!

Łukasz1987 20.01.2010 19:27

tylko punkt przewagi...

kosaTS 20.01.2010 19:27

Matko Bosko I CÓrko Musimy WygraĆ !

YES YES YES :D:D 85:84

Pawlolek 20.01.2010 19:27

Jeeeeeeeeeeeeeest! Jednym punktem :D


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:37.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl