![]() |
Zapraszam do obejrzenia galerii zdjęc z Meczu Gwiazd 2010
|
Podnosze temat do góry bo mecz koszykarek za niedlugo. Tak dla przypomnienia wszystkim. Na stronie stowarzyszenia jest informacja dot. koszulek do mlyna które wypadaloby kupic wiec polecam zajrzec tam i ogarnac ocb
|
Kto poda linka z dzisiejszego meczu?? Relacja LIVE !
|
|
Sory, ale u mnie jest cały czas wynik 46:51, jak jest naprawde??
|
72 - 70 dla nas , 7 min do konca
|
Pawlak może grać:
http://sport.onet.pl/0,1248724,21115...wiadomosc.html |
http://live.fibaeurope.com/netcastin...cope=undefined
zostało 10 sekund, 4 pkt straty... Fernandez 22 pkt Kobryn 27 pkt... |
92-88 niestety
|
szkoda, ale nic się nie stało wcześniej pięknie grały miały prawo na porażkę, oby wygrywały w lidze.
|
Wkońcu musiała przyjść ta porażka...i tak jest świetnie!Dzis przegrywamy ale po bardzo dobrym, wyrównanym i zaciętym meczu.Czy Wygrywasz Czy Nie....
|
No i takie mecze powinny mobilizować do przyjścia na ligowe spotkania i wsparcia drużyny.
Drużyna gra i walczy! |
Generalnie lepiej teraz niż w 1/8. Następny mecz jest wbrew pozorom bardzo ważny. W związku z tym, że mamy słaby bilans puntkowy to jak wygramy jesteśmy rozstawieni prawodpodobnie w drabince z 3 miejsca, przy porażce z gdzieś koło 6. Także trzeba walczyć. Swoją droga beznadziejny ten system wkładania wszystkich do jednego worka...
|
Ja wiem czy beznadziejny? Uważam że sprawiedliwy i mobilizujący do końca do gry na maxa. Szansa że trafisz na kogoś z grupy nie jest duża...A dzięki temu walka w dole jest do końca uczciwa bo nikt nie awansuje dzięki zwycięstwu z drużyną która odpuściła ;)
|
10 Wiślaków + flaga na wyjeździe koszykarek
http://wislakrakow.com/www/picture/2...cde268406d.jpg wislakrakow.com |
Witajcie,
Jestem tu nowa ale często was czytam:) I oczywiście cały sezon stawiam sie na KAZDY meczyk na Reymonta bez wyjatku:) JURAND napisał:Generalnie lepiej teraz niż w 1/8. Następny mecz jest wbrew pozorom bardzo ważny. W związku z tym, że mamy słaby bilans puntkowy to jak wygramy jesteśmy rozstawieni prawodpodobnie w drabince z 3 miejsca, przy porażce z gdzieś koło 6. Także trzeba walczyć. Swoją droga beznadziejny ten system wkładania wszystkich do jednego worka... JURAND mozesz mi powiedziec czy jesli nie uda nam sie wygrac z Gospic (pfu pfu pfu) i bedziemy w tym worze na 6 miejscu to bedziemy grac pierwszy mecz na Reymonta czy nie koniecznie?:-/ Wczoraj słszałam że tylko 4 pierwsze miejsca z wora grają 1 i 3 meczyk u siebie:-/ Słuchaj masz jakies typy na kogo trafimy jeśli wygramy lub przegramy z Gospic? Czy LOTOS wchodzi w gre?:evil: |
Cytat:
- potencjalni rywale Mizo Pecs lub Galatasaray Stambuł |
Cytat:
Tutaj wszystko ładnie pisze |
Paulina Pawlak wygrała z czasem i czeka na debiut w Wiśle Can-Pack
Przelot, szybki przejazd na Reymonta i nerwowe wysyłanie faksu. - Na szczęście zdążyliśmy i Paulina zadebiutuje w niedzielę (godz. 17 w Krakowie) w meczu z ROW-em Rybnik - cieszy się Piotr Dunin-Suligostowski, menedżer klubu Pawlak kontrakt z Wisłą podpisała 10 dni temu, ale musiała czekać na wydanie świadectwa zakończenia umowy z Lotosem. Termin mijał w czwartek. Mieczysław Krawczyk, prezes gdynianek, dotrzymał jednak słowa i dostarczył dokument o czasie. - Plastikowa licencja przyjdzie w ciągu tygodnia, ale papierowa dotarła już w piątek. Oczywiście nie obyło się bez nerwów, bo potrzebowaliśmy nie tylko podpisów zawodniczki i przedstawicieli Lotosu, ale również rodzimego okręgowego związku koszykówki - wyjaśnia Dunin-Suligostowski. - W poniedziałek zaczniemy starania o zatwierdzenie Pawlak do rozgrywek europejskich, bo chcemy zdążyć do środowego meczu z Gospiczem Croatia. W Wiśle żyją też przerwaniem passy ośmiu zwycięstw z rzędu w Eurolidze. Krakowianki w czwartek zatrzymał włoski Beretta Famila Schio. Pawlak oglądała to spotkanie z trybun. - Stało na bardzo wysokim poziomie, grałyśmy naprawdę dobrze. Niestety, nie znalazłyśmy odpowiedniej metody na ograniczenie rzutów za trzy punkty i to przesądziło o przegranej - uważa nowa zawodniczka Wisły. Teraz krakowianki muszą szybko zapomnieć o porażce i zrehabilitować się w lidze. Drużyna zamierza rozpocząć marsz w górę tabeli, a prowadzić ma ją m. in. Pawlak. Reprezentacyjna rozgrywająca w tym sezonie ma najlepsze średnie od czasu przejścia do Lotosu sześć lat temu. W 14 meczach grała średnio 30 min, zdobywała 8,1 pkt i 4,6 asysty. Pawlak trenuje z Wisłą od półtora tygodnia, ale ostatni mecz o punkty rozegrała niecały miesiąc temu. - Od czasu przyjazdu wszyscy starają mi się ułatwić aklimatyzację. Poznałam już filozofię i zagrywki stosowane przez trenerów, więc postaram się pomóc drużynie - zapewnia reprezentantka Polski. Źródło: Gazeta Wyborcza Kraków |
Dzisiaj kolejny mecz, kto moze ten przychodzi a kto nie moze tez przychodzi!
|
http://www.plkk.pl/index.php?id=4983
Ten wynik sprawia, że Wisła Can Pack po dzisiejszym zwycięstwie jest na 3 pozycji.:) |
|
jaki wynik w Chorwacji ?
|
|
Jest gdzieś transmisja - jakaś chorwacka TV na satelicie?
|
Ten facet w Radiu Kraków nie potrafi komentować ...
|
68:71 Dla Wisły do końca 5 minuty!
@edit 71:73 Dla Wisły do końca 4 minuty! @edit 74:75 Dla Wisły do końca 3 minuty! @edit 81:85 Dla Wisły MINUTA! W ostatnim meczu grupy Wisła wygrywa 84:85 i wygrywa grupę! |
tylko punkt przewagi...
|
Matko Bosko I CÓrko Musimy WygraĆ !
YES YES YES :D:D 85:84 |
Jeeeeeeeeeeeeeest! Jednym punktem :D
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:37. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl