Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [2. kolejka] ZAGŁĘBIE Lubin - WISŁA Kraków, piątek 07.08.2009 20:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=6115)

Silvestro 07.08.2009 21:02

Brawo Pawełek! Co za cudowna interwencja:rotfl:

mic 07.08.2009 21:02

Moze zamiast przyczepiac sie do Pawelka (chociaz to jest wina w 90%), to lepiej do zawodnika ktory frajersko stracil pilke a drugi stal obok sie sie temu przygladal...

Cebanu do bramki ? :lol: :lol: :lol: :lol:

Zieniu17 07.08.2009 21:03

Kapitalny mecz Pawla Brozka! 2 razy wylozyl na tacy pilke Maleckiemu, po jego dotknieciu padl samoboj. I to jest wlasnie gra dla druzyny;)

Pawelek, co mecz to blad...

Jazon 07.08.2009 21:03

Ja nie wiem co z tym Pawełkiem. Facet jest po prostu nie do odgadnięcia. Jak mógł coś takiego puścić??

Alov 07.08.2009 21:03

I tak miało być - pełna kontrola, zero szans dla miedziowych, tak trzymac. Tylko Valdesa zmieńcie bo on juz nawet na ekstraklase jest slaby :(

MaG* 07.08.2009 21:07

Cała drużyna zagrała naradę dobry mecz.
Szczególnie Małecki zasługuję na pochwalę 2 bramki plus kilka ciekawych zagrań.
Pawełek skutecznie nas utwierdza w przekonaniu ,że marny z niego bramkarz

IncognitoTSW 07.08.2009 21:07

Udało mi się dzisiaj wytypować skład, strzelców, zmiany - tylko wynik nie siadł. Myślę, że jak ostatnio broniłem Mauro na forum, to nie bez powodu. Pokazał dzisiaj dojrzałą grę, dużo precyzji, dużo odbiorów, mało strat. Porządny występ.

O Pawełku póki co się nie wypowiadam bo nie chcę oglądać forum jako gość przez następny tydzień, a łagodniej niestety nie jestem w stanie.

A co do meczu, to całkiem ładnie - Zagłębie jakby wystraszone, my pewnie w obronie. Bardzo spodobała mi się dzisiaj gra Alvareza, gra z przodu z chłopakami idzie za akcją, nie to co Piotr, który z tyłu rozmawia z Głowackim i Marcelo ale do przodu nie pójdzie. Łobo słabiej niż ostatnio, Małecki skutecznie, Brożek nieskutecznie, Kirm bezbarwnie, Sobolewski nijako. Ale mało było przestojów, dlatego mecz na plus zdecydowany.

Syn Kangura z 1984 07.08.2009 21:07

Gramy bez bramkarza...

Kondipr 07.08.2009 21:09

Dajcie szanse Ileeeee!!!!

grzesiek632 07.08.2009 21:10

I niech Mariusz teraz nie mowi ze Valdezowi tez sie takie zdarzaja.... Ja rozumiem ze moze sie to przytrafic raz , drugi ale kuurwa nie dziesiaty!

A tak poza tym show to bardzo bardzo jestem zaskoczony nasza gra!
Przez 93minuty preing i agresja. Dawno takiego meczu nie widziałem w wykonaniu Wisly ( chyba z Barca ostatnio )
Brawo Alvarez! Duzo razy sie podlaczał do przodu i w defensywie tez był bardzo dobry ( moze jeden blad miał )
Brawo Patryk Malecki! Wiślak z krwi i kosci i waleczny! Biega za dwoch. Ladna bramka i dobra gra!
I musze pochwalic jeszcze 3 graczy. Gławackiego z Marcelo - to to robili na obronie dzis to byla bajka. Czycili wszystko nawet momentami na połowie przeciwnika. No i Mauro Cantoro - dobry mecz. Wprowadzil spokoj, dobrze rozgrywal na boki.

Brawa dla reszty druzyny za zaangazowanie. BRAWO WISŁA! 2/30 planu wykonane!;)

wislacki 07.08.2009 21:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Syn Kangura z 1984 (Post 775522)
Gramy bez bramkarza...

No tak to mówić nie możesz.
Cały mecz ładny w jego wykonaniu, grał pewnie i dokładnie.
Gdyby nie ten doliczony czas pewnie wielu by go chwaliło

Widać każdy ma swojego Cabaja...

AS82 07.08.2009 21:11

Ten mecz to był majstersztyk .Gol na 1:4 ,coz mowic , dobrze ze przy takim wysokim wyniku dla Wisly,choc morale troche spadło ,ale i tak jest super super super

bebeto 07.08.2009 21:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Nuitari (Post 775514)
Koniec: 4:1
Mariusz puścił Pawełka ;-)
Mecz był wygrany, więc ten głupi gol nie zrobił różnicy, oby nie zdarzały się takie sytuacje w przyszłości przy mniej korzystnym wyniku.

Właśnie głupi gol robi różnicę !!!!! Chłopaki zapieprzali 90 min. i 0:4 im się należało , a niejaki pan Mario Valdes Pawełek im to zabrał !!!!!!!!!!!!!!!!!! Bravo !!!!!!!!!!!!!!!!!!
http://wislakrakow.com/www/showartic...rticleid=21542

rafal777 07.08.2009 21:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mic (Post 775516)
Moze zamiast przyczepiac sie do Pawelka (chociaz to jest wina w 90%), to lepiej do zawodnika ktory frajersko stracil pilke a drugi stal obok sie sie temu przygladal...

Cebanu do bramki ? :lol: :lol: :lol: :lol:

Człowieku strata była na połowie a strzał z 45 metrów!!!!! Rozumiesz co piszę?? Z 45 metrów!! I piłka nie leciała lobem tylko się odbijała...

tomasz_19 07.08.2009 21:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wislacki (Post 775525)
No tak to mówić nie możesz.
Cały mecz ładny w jego wykonaniu, grał pewnie i dokładnie.
Gdyby nie ten doliczony czas pewnie wielu by go chwaliło

Widać każdy ma swojego Cabaja...

niestety ten ładny występ w jego wykonaniu jak Ty to nazywasz i z czym ja tez sie zgadzam, zamazał kiksem, po ktorym dla mnie powinien usiasc na ławie czym prędzej...

tylko_na_kilka_dni 07.08.2009 21:15

Gra wygladala niezle, w koncu wykorzystujemy sytuacje:) brawo za wynik! Mimo tej pieknej bramki ktora wpuscil Pawełek bede zaskoczony jezeli w nastepnym meczu zagra Cebanu...(chociaz bym chcial).

Mam jeszcze pytanie, kto mi wyjasni czemu wchodzi Cantoro, a nie swietnie wygladajcy na treningach Jirsak(tak mowil nasz trener)?

-Goral- 07.08.2009 21:16

Po wpadce z Levadią takie zwycięstwa miały budować atmosferę w drużynie i wszystko dobrze szło do 92 minuty. Błąd Pawełka zniweczył całą magię tego znakomitego zwycięstwa.

Saturas 07.08.2009 21:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mic (Post 775516)
Moze zamiast przyczepiac sie do Pawelka (chociaz to jest wina w 90%), to lepiej do zawodnika ktory frajersko stracil pilke a drugi stal obok sie sie temu przygladal...

Cebanu do bramki ? :lol: :lol: :lol: :lol:

A może jednak w końcu przyczepić się do Pawełka bo to właśnie w 100% jego wina.

Ten człowiek dziś pokazał że nie powinien bronić bramki Wisły.

IncognitoTSW 07.08.2009 21:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tylko_na_kilka_dni (Post 775533)
Mam jeszcze pytanie, kto mi wyjasni czemu wchodzi Cantoro, a nie swietnie wygladajcy na treningach Jirsak(tak mowil nasz trener)?

Bo Cantoro dostał szansę, żeby pokazać że mimo 8 lat w Wiśle - nie jest darmozjadem i ciągle potrafi grać w piłkę, co udowodnił grając w mojej ocenie lepiej niż Diaz i lepiej niż Sobolewski.

orm 07.08.2009 21:19

Z tym "lepiej" to zdecydowanie przesada. Ale zagrał dobrze -- dużo lepiej niż się po nim spodziewałem

konrad89 07.08.2009 21:19

Nie no porażka z tym Pawełkiem.Chłop przez 92 minuty gra dobry mecz jak nie on. Wychodzi do dośrodkowań, pewnie łapie piłki i taki babol. Miał okazję żeby się psychicznie podbudować no to się podbudował. A co do meczu to pozytywnie zaskoczyła mnie gra Wisły. Pressing i waleczność do ostatniej minuty. Szkoda, że Brożek się nie przełamał, ale co się odwlecze...

AS82 07.08.2009 21:19

Ludzie to byla poezja naszej "skopanej ligi" ,nawet Cantoro gral 5 razy lepiej niz zawsze , widac ze Skorza dal im trening pod mecze el. Ligi Mistrzow 4 runde ,a olali Levadie fizycznie, ale coz brawo Wisełka

Kamson 07.08.2009 21:20

Świetny mecz w naszym wykonaniu. Dawno nie widziałem tak grającej Wisły. Dużo kombinacyjnych akcji, podłączanie sie cały czas bocznych obrońców. Miło się to oglądało. Kolejny dobry mecz Łobo. Brożek wciąż nie przełamany, ale znów asystuje. Dziwnie sie jednak poczułem jak padł gol samobójczy, a Brożek stojący obok w ogóle nie okazał radości. Byłem przekonany, że piłka poleciała koło bramki...

Pawełek przez 92 minuty bardzo dobry mecz, ale w 93 minucie znów zje**ł mi humor.

Pierwszy gol genialny :lol: ponad połowa drużyny na spalonym :lol:
Ale sędzia boczny zrewanżował sie 9minut później pokazując spalonego, którego nie było a Brozio wychodził sam na sam.

Lechia 6:2, Wisła 4:1 :)))))))))

madenn 07.08.2009 21:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zieniu17 (Post 775517)
Kapitalny mecz Pawla Brozka! 2 razy wylozyl na tacy pilke Maleckiemu, po jego dotknieciu padl samoboj. I to jest wlasnie gra dla druzyny;)

Pawelek, co mecz to blad...

kapitalny mecz????
asysty rzeczywiscie swietne ale znow gral kiche



jednak chcialym sie skupic na Mariuszu tak sie zastanawiam czy taki zawodnik ma prawo grac w Wiśle?
Talinn , Chorzow , Lubin to sa tylko przyklady z tego sezonu , jak mozna stracic bramke 40 metrow ????, ja tego nie pojmuje , mam tylko nadzieje ze pomimo tych klopotow z kasa znajdza sie srodki na bramkarza , albo Cebanu w bramce od nastepnego meczu

BRTS39 07.08.2009 21:20

Błagam !!!!!! Błagam redakcje .. Niech przy nastepnym wywiadzie zostanie postawione pytanie : do Skorzy : Czy bedzie Pan sprowadzal nowego bramkarza czy do bramki wejdzie ILIE?? nosz cholera jasna jeden mecz w lidze czy to cos sie stanie jak raz Ilie zagra caly mecz ??? CHYba ze jest slabszy ale to niemozliwe

aNouc 07.08.2009 21:22

Fantastyczna bramka Małeckiego (jak i cała akcja Wisły)

http://www.youtube.com/watch?v=LncpzUnD_2E

_ukoL 07.08.2009 21:24

Obawiałem się tego meczu, bo wydawało mi się, że Zagłębie po zimnym prysznicu w Warszawie wyjdzie podwójnie zmobilizowane na Wisłę i będzie chciało u siebie pokazać, że potrafią wygrywać także w Ekstraklasie. Całe szczęście Wisła zagrała na poziomie takim do jakiego przyzwyczaiła w Polsce, czyli mistrzowsko. Szkoda straconej bramki ale innej możliwości póki co nie ma. Brawo Wisła!

BRTS39 07.08.2009 21:25

Aha i Piasecki tez sie nie popisal , nie podał reki Maleckiemu.

Rob_Zombie 07.08.2009 21:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez BRTS39 (Post 775543)
Błagam !!!!!! Błagam redakcje .. Niech przy nastepnym wywiadzie zostanie postawione pytanie : do Skorzy : Czy bedzie Pan sprowadzal nowego bramkarza czy do bramki wejdzie ILIE?? nosz cholera jasna jeden mecz w lidze czy to cos sie stanie jak raz Ilie zagra caly mecz ??? CHYba ze jest slabszy ale to niemozliwe

Możliwe, oglądnij sobie mecze PE z zeszłego sezonu gdy w bramce stał Ilje. Wszystko co leciało w bramkę lądowało w siatce.

el Nuero 07.08.2009 21:26

Po takim meczu aż ciśnie się pytanie: Dlaczego do k*** n*** tak się nie dało w Tallinie?
Na duży plus na pewno gra Małeckiego - widać że chłopak poważnie walczy o nowy dobry kontrakt :-) Natomiast na miejscu Mariusza Pawełka wręcz bym się pochlastał. W rewanżu z Levadią - szmata z dystansu, z Ruchem - gol tylko że nie uznany, dzisiaj - bramka z dystansu, dobrze że bez konsekwencji. Jedyna różnica, że po 4:0 my bylibyśmy liderem, a po 4:1 liderem jest Lechia. Nie chcę tu najeżdżać na Mariusza, ale ten co go trenuje jest albo ślepy, albo nadaje się najwyżej do trenowania Cabaja 2-6.

Tak na marginesie - albo chłopaki chcą na poważnie "odkupić" katastrofę w pucharach, albo Skorża rzeczywiście ich pogonił do pracy. Mam nadzieję, że jedno i drugie (plus rozmowa z Cupiałem). Oby sił i chęci nie zabrakło w kolejnych meczach, zwłaszcza gdy przyjdzie do starcia z "górą" - a towarzystwo z Bułgarskiej czy Łazienkowskiej bardzo niechętnie oddaje punkty.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:22.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl