![]() |
Cytat:
|
Wisła przegrała ze Śląskiem 2-1
|
Strasznie się obawiam tego meczu. Wszyscy w to już uwierzyli, żeby czasami Lech nie okazał się znów drużyną która w ostatnich minutach wygrywa wszystko. Mam nadzieję, że piłkarze podejdą do tego meczu jak do każdego innego. Niby w Gdańsku też mieli być mega skoncentrowani a było niestety inaczej, dobrze że się tak skończyło jak się skończyło. Musimy ich wspomóc dopingiem, nie może być tak jak na Legii! JAZDA JAZDA JAZDA BIAŁA GWIAZDA.
|
Cytat:
|
Wkurza mnie to że w sobotę po meczu oczywiście jak zdobędziemy mistrza na stadionie ktoś z Ekstraklasy S.A wręczy tylko puchar a po medale zawodnicy pojadą do Warszawy na jakąś galę w niedziele.
Może taka gala powinna być w mieście Mistrza. |
Cytat:
|
Nawet jeżeli przegramy to pamiętajcie- CRACOVIA GRA DLA NAS :D czy tego chcą czy nie ^^
|
Czy będzie jakiś porządny doping na E ? Bo czytałem że szkoły maja być to nie wiadomo co będzie ...
|
im bliżej do tego meczu tym coraz bardziej nerwowo :D choc dzis bylem na spotkaniu z pilkarzami w Umbro i nastroje dopisuja, choc o mistrzu narazie nikt nie mowi. Śląsk, choc juz tak naprawde nie walczy o nic, a jedynie o prestiż, napewno sie nie polozy przed nami. Choc wydaje mi sie, ze Wisła wygra zdecydowanie ten mecz, strzelając po raz trzeci z rzedu 4 brameczki :D:D
|
Cytat:
Ale... musi sie spelnic warunek z pierwszej czesci zdania, a z tym- jak wiemy- roznie bywa. |
Cytat:
W sumie to zawsze na E po środku jest kilka osób dopingujących |
Cytat:
|
Prawda jest taka, że Śląsk raczej nie odpuści, będzie grał swoje, ale to Wisła jest lepszą drużyną i powinna wygrać a nie patrzeć co zrobi Śląsk. Mecz przyjażni to będzie na trybunach, a nie na boisku.
|
nikt sie przed nami nie polozy... kibice, kibicami, ale pilkarze beda grac o zwycięstwo... juz Taras ich nastawi do tego odpowiednio..
|
a kurs na Wisełke 1.25 ;o wierzą w nas...
|
Ale co tu dużo mówić tego mistrzostwa nie można wypuścić z rąk
|
Cytat:
|
plan jest taki...do 89 minuty przegrywamy 0-1... w Poznaniu Amika miazdzy Craxe 3-0 wierzac w mistrza... w 90 i 92 strzelamy 2 brameczki i mamy dwie okazje do świetowania w sobotni wieczor....
|
Cytat:
My lepiej wygrajmy ten mecz i nie kombinujmy:D |
Będzie trudno, ale trzeba walczyć :) Bo później się szykuję niebiańska feta :D Czy wiecie może czy będzie telebim przed stadionem? ;)
|
przegrywac, to niech lepiej nie przegrywaja...:D lepiej niech remisuja a amika niech ma nadzieje do ostatniej minuty, ze moze cos sie nie udac i w 90 dopiero gol :D choc, na powaznie to lepiej niech strzela na 1-0 szybko bramke i kontroluja przebieg meczu, bo drugiego Gdańska to ja nie chce juz przeżywać...:) pare siwych wlosow przybylo na glowie po tamtym meczu, choc skonczylo sie szczesliwie dla Wisełki. Teraz trzymamy kciuki i za Wisle i za Lechie!!!
|
nie podłozy nam sie Śląsk z prostych 2 powodow :P Po 1 zgode to maja tylko kibice, piłkarze na pewno zgaraja o wszystko ;) po drugie tak smao myslał Śląsk w 82 roku i co? i sie Wisła nei podłozyła to teraz czemu miałby sie Sląsk podkładac.
Ja nie jestem na 100% przekonany ze damy rade ale nasz bilans 12-1-1 mnie do tego rpzekonuje i ostatnie 2 mecze gdzie wbijamy rywalom 8 bramek ^^ Chociaz trzeba zauwazy ze ŁKS i Lechia to nei Śląsk. Tamci rywale padli ze zmeczenia w koncowkach meczow a Śląsk jelsi wytrzyma fizycznie cały mecz i przy szczesciu nam cos wbije to tez moze byc roznie. Mimo wsyztsko trzeba wierzyc w Wisłe ale nie byc pewnym na 100% bo to by były dopiero jaj jakby majster nie wpadł w Nasze rece... jak juz 90% ludzi okrzykneło Wisłe mistrzem ;/ |
Poznań gratuluję Wiśle mistrzostwa :) W przegraną ze Śląskiem chyba nikt nie wierzy... I do zobaczenia w przyszłym sezonie!
|
A ja jak zwykle się boje. Bo wszystko się ostatnio tak pięknie układało.
|
Nie dygajcie ludzie, jak tak czytam niektóre posty to mi się wydaje, że wy chcecie tej sensacji na koniec sezonu. Nie po to tak zajebiście walczyliśmy, żeby teraz się położyć. Będzie dobrze! Nasi wyjdą na pełnej ****ie, o to jestem spokojny, a meczem z Lechią pokazali, że pomimo przyjaźni na trybunach, wśród kibiców, oni robią swoje. Na pewno nie zlekceważą rywala, na bank nie przejdą obok meczu. My się zajmijmy goszczeniem naszych Braci, pokażmy super doping i bawmy się razem na trybunach, resztą zajmą się piłkarze. A kto ciągle dyga ten trąba:P
|
Jak się położymy to nie wstaniemy. Cała rzecz w tym, żeby piłkarze się nie położyli przed meczem. Żeby się nie witali z przeciwnikiem, który walczy niczym Gołota z Lewisem (jak Wisła w Gdańsku). Zagrają na swoim normalnym poziomie i będzie gitarra. Biada jednak tym piłkarzom, którzy w trakcie meczu będą myśleć o fecie. Dzieli nas od niej 90 minut. Profesjonaliści jakimi niewątpliwie są nasi piłkarze, poważnie zagrają 90minut, jakie dzieli ich od mistrzostwa a historia opisana tutaj: http://slaskhistoria.w.interia.pl/histmp821.htm się nie powtórzy. Innymi słowy w skrócie: zagrajmy to co potrafimy a będziemy bawić się na Rynku z kibicami Sląska fetując dwunastego Mistrza Polski. Nie bawmy się jednak przed meczem i w jego trakcie. Chyba, ze na trybunach.
|
Ja myślę, że Lechowi to już można 3pkt przypisać bo co jak co ale Cracovie to oni ograją tym bardziej że będą zmotywowani i zagrają na 110%, oni nie tracą nadziei i grają do samego końca i boje się żeby znów w końcówce nie narobili kłopotów...
Trzeba zagrać na 100%, strzelić bramkę i kontrolować przebieg gry. Nie ma wyjścia. Skorża ich na pewno odpowiednio zmotywuje, oby tylko piłkarze to sobie wzięli do serca |
Mamy zagrac AGRESYWNIE. Zadnej gry na remis. Skorza musi sprezyc ekipe, jedziemy ostro od pierwszej minuty!!!! Najgorsza rzecza teraz byloby uspienie czujnosci, bo niby jeden punkt, bo niby Slask... Na boisku nie ma zadnych sentymentow.
|
Ja tylko przypomne ze czerwone koszulki ktore dostaliscie na Legii nie sa po to aby lezaly w domu, tylko po to aby ubierac je na mecze !
Ponadto kazdy wrzuca do puszek ile moze ! UW wykonala niewiarygodna robote, w puszkach znalazlo sie tylko 7% kwoty. WSZYSCY NA CZERWONO ! |
Strzelic bramke to Lech odpuści pogoń za nami bo bedzie widział ze nie żadnych szans na majstra i wtedy popuści Cracovi i byc może znowy beda Derby w których wygrywamy po 3:0
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:30. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl