Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [30. kolejka] WISŁA Kraków - ŚLĄSK Wrocław, sobota 30.05.2009 17:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5833)

wislak_92 26.05.2009 15:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafal777 (Post 735009)
Nie jestem z Krakowa!

Na innych meczach też byłem gościu i na ten też chcę iść...

To jak byłeś na innych to nie lepiej kupić karnet? Nie stałbys w kolejce, miałbyś pewność że wejdziesz na mecz, nie musiałbyś się przejmować konikami - same plusy.

bieniu22l 26.05.2009 15:34

Wisła przegrała ze Śląskiem 2-1

licoo 26.05.2009 15:53

Strasznie się obawiam tego meczu. Wszyscy w to już uwierzyli, żeby czasami Lech nie okazał się znów drużyną która w ostatnich minutach wygrywa wszystko. Mam nadzieję, że piłkarze podejdą do tego meczu jak do każdego innego. Niby w Gdańsku też mieli być mega skoncentrowani a było niestety inaczej, dobrze że się tak skończyło jak się skończyło. Musimy ich wspomóc dopingiem, nie może być tak jak na Legii! JAZDA JAZDA JAZDA BIAŁA GWIAZDA.

uzytkownik_forum 26.05.2009 16:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wislak_92 (Post 735002)
1 A dlaczego ma nie dawać zarabiać?

Dlatego, ze klub musi budowac swoja marke wsrod kibicow, a nie konikow. Bilety i tak zejda, jak maja zejsc, a jakas k..a nie dorobi sobie ksoztem tych, ktoryz byc moze wypruwaja sobie flaki, by na mecz skolowac kase. Nie czujesz tego, czy sam ciagniesz flote z bycia koniem ?

filip74 26.05.2009 18:06

Wkurza mnie to że w sobotę po meczu oczywiście jak zdobędziemy mistrza na stadionie ktoś z Ekstraklasy S.A wręczy tylko puchar a po medale zawodnicy pojadą do Warszawy na jakąś galę w niedziele.
Może taka gala powinna być w mieście Mistrza.

StelmiOriginal 26.05.2009 18:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez filip74 (Post 735168)
Wkurza mnie to że w sobotę po meczu oczywiście jak zdobędziemy mistrza na stadionie ktoś z Ekstraklasy S.A wręczy tylko puchar a po medale zawodnicy pojadą do Warszawy na jakąś galę w niedziele.
Może taka gala powinna być w mieście Mistrza.

Rok temu mistrz Polski byl juz znany pare tygodni wczesniej, teraz jeszcze nie jest pewne.... odpukać! Wisła przegra ze Śląskiem i dupa z majstra...

elomike 26.05.2009 18:22

Nawet jeżeli przegramy to pamiętajcie- CRACOVIA GRA DLA NAS :D czy tego chcą czy nie ^^

chmielu60 26.05.2009 18:27

Czy będzie jakiś porządny doping na E ? Bo czytałem że szkoły maja być to nie wiadomo co będzie ...

urit1906 26.05.2009 18:36

im bliżej do tego meczu tym coraz bardziej nerwowo :D choc dzis bylem na spotkaniu z pilkarzami w Umbro i nastroje dopisuja, choc o mistrzu narazie nikt nie mowi. Śląsk, choc juz tak naprawde nie walczy o nic, a jedynie o prestiż, napewno sie nie polozy przed nami. Choc wydaje mi sie, ze Wisła wygra zdecydowanie ten mecz, strzelając po raz trzeci z rzedu 4 brameczki :D:D

re_set 26.05.2009 18:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez chmielu60 (Post 735185)
Czy będzie jakiś porządny doping na E ? Bo czytałem że szkoły maja być to nie wiadomo co będzie ...

bedziesz krzyczec/spiewac/klaskac Ty plus pare tysiecy innych osob, to nawet jakby bilety dostalo tysiac uczniow doping bedzie.
Ale... musi sie spelnic warunek z pierwszej czesci zdania, a z tym- jak wiemy- roznie bywa.

elomike 26.05.2009 19:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez chmielu60 (Post 735185)
Czy będzie jakiś porządny doping na E ? Bo czytałem że szkoły maja być to nie wiadomo co będzie ...

Doping będzie taki jak zwykle. D coś zacznie, E odpowie. Parę razy w meczu to wychodzi, ale jeżeli masz na myśli taki doping jak na D przez cały mecz- to nie, nie będzie.

W sumie to zawsze na E po środku jest kilka osób dopingujących

slaskWKSslask 26.05.2009 19:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez elomike (Post 735181)
Nawet jeżeli przegramy to pamiętajcie- CRACOVIA GRA DLA NAS :D czy tego chcą czy nie ^^

Czy ja wiem...Lepiej wygrać i liczyć na wygraną Amici. To ułatwiłoby sprawę Lechii. A nam ( Śląskowi ) miejsca już ta porażka z Wisełką nie zmieni.

Sliver12 26.05.2009 19:54

Prawda jest taka, że Śląsk raczej nie odpuści, będzie grał swoje, ale to Wisła jest lepszą drużyną i powinna wygrać a nie patrzeć co zrobi Śląsk. Mecz przyjażni to będzie na trybunach, a nie na boisku.

Zienczuk8 26.05.2009 19:58

nikt sie przed nami nie polozy... kibice, kibicami, ale pilkarze beda grac o zwycięstwo... juz Taras ich nastawi do tego odpowiednio..

HEDu 26.05.2009 20:02

a kurs na Wisełke 1.25 ;o wierzą w nas...

Sliver12 26.05.2009 20:11

Ale co tu dużo mówić tego mistrzostwa nie można wypuścić z rąk

urit1906 26.05.2009 20:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Sliver12 (Post 735269)
Ale co tu dużo mówić tego mistrzostwa nie można wypuścić z rąk

bo jak to powiedzial Zieniu, ze trzeba byloby byc frajerem, zeby to zrobic...

seba 26.05.2009 20:21

plan jest taki...do 89 minuty przegrywamy 0-1... w Poznaniu Amika miazdzy Craxe 3-0 wierzac w mistrza... w 90 i 92 strzelamy 2 brameczki i mamy dwie okazje do świetowania w sobotni wieczor....

Ogryzek 26.05.2009 20:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez seba (Post 735278)
plan jest taki...do 89 minuty przegrywamy 0-1... w Poznaniu Amika miazdzy Craxe 3-0 wierzac w mistrza... w 90 i 92 strzelamy 2 brameczki i mamy dwie okazje do świetowania w sobotni wieczor....

Taaa - byli tacy co chcieli łapać 2 sroki za ogon:)

My lepiej wygrajmy ten mecz i nie kombinujmy:D

Kosa93 26.05.2009 20:25

Będzie trudno, ale trzeba walczyć :) Bo później się szykuję niebiańska feta :D Czy wiecie może czy będzie telebim przed stadionem? ;)

urit1906 26.05.2009 20:27

przegrywac, to niech lepiej nie przegrywaja...:D lepiej niech remisuja a amika niech ma nadzieje do ostatniej minuty, ze moze cos sie nie udac i w 90 dopiero gol :D choc, na powaznie to lepiej niech strzela na 1-0 szybko bramke i kontroluja przebieg meczu, bo drugiego Gdańska to ja nie chce juz przeżywać...:) pare siwych wlosow przybylo na glowie po tamtym meczu, choc skonczylo sie szczesliwie dla Wisełki. Teraz trzymamy kciuki i za Wisle i za Lechie!!!

Jaroo1 26.05.2009 20:34

nie podłozy nam sie Śląsk z prostych 2 powodow :P Po 1 zgode to maja tylko kibice, piłkarze na pewno zgaraja o wszystko ;) po drugie tak smao myslał Śląsk w 82 roku i co? i sie Wisła nei podłozyła to teraz czemu miałby sie Sląsk podkładac.

Ja nie jestem na 100% przekonany ze damy rade ale nasz bilans 12-1-1 mnie do tego rpzekonuje i ostatnie 2 mecze gdzie wbijamy rywalom 8 bramek ^^
Chociaz trzeba zauwazy ze ŁKS i Lechia to nei Śląsk. Tamci rywale padli ze zmeczenia w koncowkach meczow a Śląsk jelsi wytrzyma fizycznie cały mecz i przy szczesciu nam cos wbije to tez moze byc roznie.

Mimo wsyztsko trzeba wierzyc w Wisłe ale nie byc pewnym na 100% bo to by były dopiero jaj jakby majster nie wpadł w Nasze rece... jak juz 90% ludzi okrzykneło Wisłe mistrzem ;/

rospun 26.05.2009 20:38

Poznań gratuluję Wiśle mistrzostwa :) W przegraną ze Śląskiem chyba nikt nie wierzy... I do zobaczenia w przyszłym sezonie!

elomike 26.05.2009 20:49

A ja jak zwykle się boje. Bo wszystko się ostatnio tak pięknie układało.

donPedro23 26.05.2009 21:22

Nie dygajcie ludzie, jak tak czytam niektóre posty to mi się wydaje, że wy chcecie tej sensacji na koniec sezonu. Nie po to tak zajebiście walczyliśmy, żeby teraz się położyć. Będzie dobrze! Nasi wyjdą na pełnej ****ie, o to jestem spokojny, a meczem z Lechią pokazali, że pomimo przyjaźni na trybunach, wśród kibiców, oni robią swoje. Na pewno nie zlekceważą rywala, na bank nie przejdą obok meczu. My się zajmijmy goszczeniem naszych Braci, pokażmy super doping i bawmy się razem na trybunach, resztą zajmą się piłkarze. A kto ciągle dyga ten trąba:P

Adenalix 26.05.2009 21:46

Jak się położymy to nie wstaniemy. Cała rzecz w tym, żeby piłkarze się nie położyli przed meczem. Żeby się nie witali z przeciwnikiem, który walczy niczym Gołota z Lewisem (jak Wisła w Gdańsku). Zagrają na swoim normalnym poziomie i będzie gitarra. Biada jednak tym piłkarzom, którzy w trakcie meczu będą myśleć o fecie. Dzieli nas od niej 90 minut. Profesjonaliści jakimi niewątpliwie są nasi piłkarze, poważnie zagrają 90minut, jakie dzieli ich od mistrzostwa a historia opisana tutaj: http://slaskhistoria.w.interia.pl/histmp821.htm się nie powtórzy. Innymi słowy w skrócie: zagrajmy to co potrafimy a będziemy bawić się na Rynku z kibicami Sląska fetując dwunastego Mistrza Polski. Nie bawmy się jednak przed meczem i w jego trakcie. Chyba, ze na trybunach.

royalmichael 26.05.2009 21:47

Ja myślę, że Lechowi to już można 3pkt przypisać bo co jak co ale Cracovie to oni ograją tym bardziej że będą zmotywowani i zagrają na 110%, oni nie tracą nadziei i grają do samego końca i boje się żeby znów w końcówce nie narobili kłopotów...
Trzeba zagrać na 100%, strzelić bramkę i kontrolować przebieg gry. Nie ma wyjścia.
Skorża ich na pewno odpowiednio zmotywuje, oby tylko piłkarze to sobie wzięli do serca

3rider 26.05.2009 21:51

Mamy zagrac AGRESYWNIE. Zadnej gry na remis. Skorza musi sprezyc ekipe, jedziemy ostro od pierwszej minuty!!!! Najgorsza rzecza teraz byloby uspienie czujnosci, bo niby jeden punkt, bo niby Slask... Na boisku nie ma zadnych sentymentow.

mic 26.05.2009 21:56

Ja tylko przypomne ze czerwone koszulki ktore dostaliscie na Legii nie sa po to aby lezaly w domu, tylko po to aby ubierac je na mecze !

Ponadto kazdy wrzuca do puszek ile moze ! UW wykonala niewiarygodna robote, w puszkach znalazlo sie tylko 7% kwoty.

WSZYSCY NA CZERWONO !

Robek 26.05.2009 21:59

Strzelic bramke to Lech odpuści pogoń za nami bo bedzie widział ze nie żadnych szans na majstra i wtedy popuści Cracovi i byc może znowy beda Derby w których wygrywamy po 3:0


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:30.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl