Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [23. kolejka] WISŁA Kraków - JAGIELLONIA Białystok, sobota 11.04.2009 17:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5614)

Kamson 10.04.2009 12:36

kaśka używaj opcji "edytuj" i nie nabijaj postów ;)

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mic (Post 706431)
Ma ktos jakies statystyki naszych meczow z Jaga przy Reymonta ? Z/R/P bramki itd ?

Cytat:

HISTORIA SPOTKAŃ:

Ekstraklasa (dawna I liga):

31 lipca 1988r.
Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok 0:1 (0:1)
0:1 - J.Bayer 26`
Wisła Kraków: R. Gaszyński - Motyka, M. Jałocha, Giszka, Małek - Kodula (46. K. Szewczyk), Moskal, Bożek, D. Wójtowicz (75. Klaja) - M. Świerczewski, Strojek.

Jagiellonia Białystok: Sowiński - Bartnowski, Lisowski, A. Kulesza, Ambrożej - Czykier, Romaniuk, D. Bayer, Michalewicz - J. Bayer (85. Car), Leszczyk (78. Szymanek).

Sędzia: K. Mikołajewski (Płock).
Widzów: 10.000.

11 marca 1989r.
Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków 0:0

Jagiellonia Białystok: Sowiński - Bartnowski, Lisowski, A. Kulesza, Cylwik - Czykier, Gierejkiewicz (72. Szymanek), Ambrożej, D. Bayer (58. J. Szugzda) - J. Bayer, Leszczyk.

Wisła Kraków: Maśnik - Motyka, Mróz, Giszka, Małek - Lipka, Bożek, Wójtowicz, M. Świerczewski - Jelonek (89. K. Szewczyk), Moskal (90. Maciejasz).

Sędzia: K. Orłowski (Lublin).
Widzów: 15.562.

27 sierpnia 1989r.
Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok 1:1 (0:1)
0:1 - Kviliunas 9`
1:1 - Jałocha 49`

Wisła Kraków: R. Gaszyński - Motyka, Małek, G. Lewandowski, Bożek - Jałocha (85. Barwiołek), Janik (37. D. Marzec), Krzyżoś, Dziubiński - K. Moskal, Jelonek.

Jagiellonia Białystok: Karwat - Bartnowski, Kasparavicius, A. Kulesza, Cylwik - Ambrożej, J. Szugzda, Romaniuk, Grzanka - Prabucki, Kviliunas (64. Giedrojć).

Żółte kartki: Małek (Wisła) oraz A. Kulesza (Jagiellonia).

Sędzia: Kazimierz Orłowski (Lublin).
Widzów: 6.000.

4 kwietnia 1990r.
Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków 0:3 (0:2)
0:1 - Janik 13`
0:2 - Moskal 23`
0:3 - Marzec 76`

Jagiellonia Białystok: Sowiński - Bartnowski, Gierejkiewicz, A. Kulesza, Cylwik - Kądzior, Zajączkowski, J. Szugzda, Giedrojć - Prabucki (53. Z. Szugzda), Ambrożej.

Wisła Kraków: Bobrowicz - Jałocha, G.Lewandowski, Giszka, Małek - Janik, Marzec, Wójtowicz (87. Świętek) - Moskal, Dziubiński (72. Bożek), Jelonek.

Żółta kartka: Z. Szugzda (Jagiellonia).

Sędzia: Michał Listkiewicz (Warszawa).
Widzów: 3.468.

30 października 1992r.
Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok 6:3 (2:1)
1:0 - Janik 9`
1:1 - Ostrowski 19`
2:1 - Kulawik 38`
2:2 - Jurkowski 61`
3:2 - Świętek 62`
4:2 - Świętek 64`
4:3 - Ambrożej (k.) 68`
5:3 - Świętek 76`
6:3 - Gręda 89`

Wisła Kraków: Bobrowicz - Jałocha, Gałuszka, Włodarz, Giszka - Janik (37. Gręda), Wójtowicz, Kulawik, Derewynskyj - Świętek, Gościniak (65. Chlebosołow).

Jagiellonia Białystok: Heller - Bartnowski, Jurkowski, Bogusz, Zajączkowski - Ostrowski, Ambrożej, S. Jasinski (74. Citko), Giedrojć (65. Chańko) - J. Szugzda, Szeliga.

Sędzia: Andrzej Szczełkun (Jelenia Góra).
Widzów: 3.000.

6 czerwca 1993r.
Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków 0:1 (0:0)
0:1 - Janik 90`

Jagiellonia Białystok: Heller - Z. Szugzda (83. J. Szugzda), Manelski, Jurkowski, Zajączkowski - Ostrowski, Romaniuk, Bogusz, Chańko - Citko, Głębocki.

Wisła Kraków: Bobrowicz - G. Lewandowski, Gałuszka, Włodarz, Giszka - Kozak (70. J. Moskal), Janik, Wójtowicz, Gręda - Szeliga, Świętek (81. Jamróz).

Żółte kartki: Z.Szugzda (Jagiellonia) oraz Gałuszka, Włodarz, Wójtowicz.

Sędzia: Roman Kostrzewski (Bydgoszcz).
Widzów: 500.

6 października 2007r.
Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok 5:0 (3:0)
1:0 - Zieńczuk 9`
2:0 - Paweł Brożek 36`
3:0 - Paulista 41`
4:0 - Zieńczuk 53`
5:0 - Piotr Brożek 72`

Wisła Kraków: Pawełek - Baszczyński, Głowacki (58. Piotr Brożek), Cleber, Dudka - Zieńczuk, Cantoro, R. Sobolewski (68. Jirsák), Kosowski (68. Dudu) - Paulista, Paweł Brożek.

Jagiellonia Białystok: Banaszyński - Łatka, Nawotczyński, Rodnei, Wasiluk - Gevorgyan, Everton (59. Falkowski), Markiewicz, Jarecki (59. Niedziela) - Sotirović, Sobociński (72. K. Janik).

Żółte kartki: Rodnei, Nawotczyński, Wasiluk (Jagiellonia).
Czerwona kartka: Rodnei Francisco de Lima (75` - za drugą żółtą).

Sędzia: Marcin Szulc (Warszawa).
Widzów: 18.000 (gości: 1.000).

12 kwietnia 2008r.
Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków 1:2 (0:1)
0:1 - Matusiak 16`
0:2 - Zieńczuk 65`
1:2 - Tumicz 76`

Jagiellonia Białystok: Banaszyński - Aleksis, Kałużny, Nawotczyński, Jarecki, Dzienis (57. Niedziela), Falkowski (68. Sokołowski), Markiewicz, Renusz (74. Tumicz), Sobociński, Sotirović.

Wisła Kraków: Pawełek - Baszczyński, Głowacki, Kokoszka, Diaz, Zieńczuk (77. Niedzielan), Cantoro, Dudka, Piotr Brożek, Boguski (90+3. Szabat), Matusiak (90+2. Dudu).

Żółta kartka: Kokoszka (Wisła).

Sędzia: Mirosław Górecki (Katowice).
Widzów: 12.000 (gości: 400).

21 września 2008r.
Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków 0:2 (0:1)
0:1 - Cantoro 25'
0:2 - Boguski 83'

Jagiellonia Białystok: Lech - Lewczuk, Stano, Cionek, Król, Matuszek, Szczot (69' Dzienis), Hermes (82' Arifović), Jarecki, Pešír, Tumicz (75' Renusz).

Wisła Kraków: Pawełek - Diaz, Cleber, Głowacki, Baszczyński, Sobolewski, Cantoro, Łobodziński (69' Zieńczuk), Jirsak (79' Małecki), Niedzielan (46' Boguski), Paweł Brożek.

Żółte kartki: Pešír, Król (Jagiellonia) oraz Niedzielan, Cleber, Łobodziński (Wisła).
Czerwona kartka: Tomáš Pešír (Jagiellonia, 35. minuta, za drugą żółtą).

Sędzia: Piotr Wasielewski (Kalisz).
Widzów: 11.000 (gości: 160).

I liga (dawna II):

15 września 1985r.
Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków 0:1 (0:1)
0:1 - Smagacz 9`

Jagiellonia Białystok: Sowiński - Bartnowski, Lisowski, A. Kulesza (70. Mojsa), Cylwik - Miszewski, Gierejkiewicz, Szulżycki, Romaniuk - Jasiukiewicz (70. Piesecki), Michalewicz.

Wisła Kraków: R. Gaszyński - Motyka, Giszka, Gorgoń, Krupiński (19. Markowski) - Nawrocki, Bzukała, M. Banaszkiewicz (62. Klaja), Smagacz - Starościak, M. Wróbel.

Żółta kartka: M. Wróbel (Wisła).

Sędzia: Henryk Dawid (Warszawa).
Widzów: 15.000.

26 kwietnia 1986r.
Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok 1:3 (0:3)
0:1 - Michalewicz 17`
0:2 - J. Bayer 20`
0:3 - J. Bayer 39`
1:3 - Moskal 67`

Wisła Kraków: Zajda - Motyka, Giszka, Małek, Jałocha - Lipka, Klaja (46. Markowski), Krupiński - Banaszkiewicz (46. Moskal), Siudek, Wróbel.

Jagiellonia Białystok: Sowiński - Bartnowski, Fiedorczuk, A. Kulesza, Cylwik - Czykier, Mojsa, Ambrożej, J. Szugzda (70. Tiszkow) - J. Bayer (88. D. Bayer), Michalewicz.

Sędzia: Wacław Kaczałko (Wrocław).
Widzów: 2.000.

23 sierpnia 1986r.
Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok 1:0 (1:0)
1:0 - Lipka (k.) 8`

Wisła Kraków: Zajda - Motyka, Małek, Markowski, Mróz - Wojtowicz, Lipka, Bzukała (73. Salomon), Giszka (63. Klaja) - Moskal, Świrczewski

Jagiellonia Białystok: Sowiński - Bartnowski, Lisowski, A. Kulesza, Cylwik (75. Tiszkow) - Car, Mojsa, Ambrożej (55. J. Szugzda), D. Bayer - J. Bayer, Michalewicz.

Żółte kartki: Małek (Wisła) oraz Car, Lisowski (Jagiellonia).

Sędzia: Zygmunt Karakuszka (Katowice).
Widzów: 5.000.

29 marca 1987r.
Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków 3:0 (0:0)
1:0 - J. Bayer 57`
2:0 - Lisowski 67`
3:0 - D. Bayer 87`

Jagiellonia Białystok: Sowiński - Bartnowski, Lisowski, A. Kulesza, Cylwik - D. Bayer, Czykier (78. Jasiukiewicz), Mojsa, Ambrożej (84. J. Szugzda) - J. Bayer, Michalewicz.

Wisła Kraków: Zajda - Motyka, Wójtowicz, Markowski, Giszka - Lipka (63. M. Jałocha), Krupiński, Kapka (70. Klaja) - Strojek, Moskal, M.Świerczewski.

Żółta kartka: D. Bayer (Jagiellonia).

Sędzia: Andrzej Ordysiński (Kielce).
Widzów: 33.000.

20 września 1995r.
Jagiellonia - Wisła Kraków 1:4 (1:2)
0:1 - T. Kulawik 23`
1:1 - Chanamirian 32`
1:2 - Świerad 41`
1:3 - Kozak 56`
1:4 - T. Kulawik 73`

Jagiellonia Białystok: Kudrycki - Ostrowski (46. Pachowicz), Ambrożej, Struczewski (46. Danielewicz), Markiewicz - Z. Szugzda, D. Bayer, R. Sobolewski, Chańko - Chanamirian (73. Tomar), Czykier.

Wisła Kraków: Mucharski - Głownia, B. Zając, Matyja, Giszka - G. Pater (75. Kasprzyk), Sydorenko, Goszowski (82. Kopystianskyj), Kozak - Świerad, T. Kulawik.

Żółta kartka: B. Zając (Wisła).

Sędzia: Jan Kuć (Warszawa).
Widzów: 500.

11 maja 1996r.
Wisła Kraków - Jagiellonia 4:0(1:0)
1:0 - Kaliciak 11`
2:0 - Świerad 53`
3:0 - Świerad 57`
4:0 - Świerad 90`

Wisła Kraków: Sarnat - Głownia (82. Płonka), B. Zając, Giszka - Sydorenko (46. M. Wójcik), Łętocha, Matyja, T. Kulawik, D. Marzec - Świerad, Kaliciak (62. G. Pater).

Jagiellonia Białystok: Kudrycki - Ostrowski, Z. Kowalski, Struczewski, Kazimierowicz - Z.Szugzda, Pachowicz (72. Maciejczuk), Manelski (46. D. Bayer), R. Sobolewski, Giedrojć - Tomar (66. Matys).

Sędzia: Andrzej Należnik (Katowice).
Widzów: 5.000.

Puchar Ekstraklasy:

1/4 finału:

26 lutego 2008r.
Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków 1:1 (0:0)
0:1 - Dudu 43`
1:1 - Sotirović 90`

Jagiellonia Białystok: Sandomierski - Napierała, Kałużny, Wasiluk, Jarecki (50. T. Sokołowski) - Renusz, Falkowski, A. Kwiek (78. Marczak), Bruno (70. Niedziela) - Truszkowski (46. Sobociński) - Sotirović.

Wisła Kraków: Juszczyk - Baszczyński, M.Kowalski, Cleber, Júnior Díaz - Szabat (67. Piotr Brożek), Jirsák, Cantoro, Mączyński - Jean Paulista (88. S.Janik) - Dudu (83. Smółka).

Żółte kartki: Napierała, Sobociński (Jagiellonia) oraz Diaz (Wisła).

Sędzia: Mariusz Żak (Sosnowiec).
Widzów: 5.000 (gości: 125).

4 marca 2008r.
Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok 5:0 (3:0)
1:0 - R. Sobolewski 6`
2:0 - Cleber (k.) 19`
3:0 - G. Kmiecik 34`
4:0 - Piotr Brożek 56`
5:0 - Dudu 80`

Wisła Kraków: Juszczyk - Baszczyński, M. Kowalski, Cléber (46. Głowacki), Júnior Díaz - Jean Paulista (61. Łobodziński), Jirsák, R.Sobolewski (46. Cantoro), Piotr Brożek (61. Paweł Brożek) - Dudu, G. Kmiecik.

Jagiellonia Białystok: Banaszyński - Łatka, Kałużny (53. Bruno), Nawotczyński, Wasiluk - Dzienis, Falkowski (66. Renusz), A.Kwiek (66. Marczak), Niedziela (57. T.Sokołowski) - Truszkowski - Tumicz.

Żółte kartki: Cantoro (Wisła) oraz Nawotczyński, Niedziela, Renusz (Jagiellonia).

Sędzia: Paweł Gil (Lublin).
Widzów: 5.000 (gości: 0).

Awans: Wisła Kraków.

Ogółem rozegrano 17 spotkań, z czego:

Zwycięstwa Jagiellonii: 3.
Remisy: 3.
Zwycięstwa Wisły: 11.

Stosunek bramek: 37:14 dla Wisły Kraków.
Zapożyczone z forum Jagielloni

grogoriogreg 10.04.2009 12:38

Oj kaśka, kaśka

Przeczytaj jeszcze raz swoje posty i pomysl ile z nich wnosza cos do tematu
Chyba jak 5 razy napiszesz ze Diaz nie zagra, czy 10 razy bedziesz poruszala temat bramkarza Wisły nic nowego nie napiszesz, ale ty swoje, tylko pozniej mod bedzie musial edytowac twoje posty


Co do meczu z Jagą to od poczatku musimy zaatakowac, wysoko ustawionym pressingiem, najlepiejbyloby po 30 minutach prowadzic 2 golami i pozniej to co Wiselka lubi, gra na luzie, z polotem. jesli Pawelkowi nic nei dolega to niech gra, pracy duzo miec nei bedzie. Brozek nie gra i slusznie, po co ryzykowac. Nie wiem co niektorzy maja do Diaza, z poczatku sezonu jeden z lepszych naszych graczy, teraz po reprezentacji gorszy mecz i od razu nagonka.

maksinho 10.04.2009 12:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez grogoriogreg (Post 706487)
Oj kaśka, kaśka

Przeczytaj jeszcze raz swoje posty i pomysl ile z nich wnosza cos do tematu
Chyba jak 5 razy napiszesz ze Diaz nie zagra, czy 10 razy bedziesz poruszala temat bramkarza Wisły nic nowego nie napiszesz, ale ty swoje, tylko pozniej mod bedzie musial edytowac twoje posty


Co do meczu z Jagą to od poczatku musimy zaatakowac, wysoko ustawionym pressingiem, najlepiejbyloby po 30 minutach prowadzic 2 golami i pozniej to co Wiselka lubi, gra na luzie, z polotem. jesli Pawelkowi nic nei dolega to niech gra, pracy duzo miec nei bedzie. Brozek nie gra i slusznie, po co ryzykowac. Nie wiem co niektorzy maja do Diaza, z poczatku sezonu jeden z lepszych naszych graczy, teraz po reprezentacji gorszy mecz i od razu nagonka.

Ktoś chyba za bardzo bierze do siebie przysłowie: "Jesteś tak dobry jak twój ostatni mecz":p

kaśka16 10.04.2009 12:44

Dobra, jak tak bardzo wam przeszkadza, że nie używam ,,edytuj" itp. to spadam.

1q2 10.04.2009 12:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 706483)
a umówiła z Mariuszem?

Toż to prokuratorem zalatuje:>

a co do bramkarza - po pierwsze to mam nadzieje że kto by nim nie był - a będzie Mariusz najpewniej , to wiele szans na błędy mieć nie bedzie.

To mecz z gatunku gdzie musi być wysoki i konkretny pressing.Z Lechem, Legią czy Śląskiem to trza uważać, natomiast Jage trzeba po prostu zgnieść

Przydał by się w końcu taki mecz gdzie nie ma nerwówki a do przerwy jest spokojne 2-0 i oby tak jutro było.

ja_ka_ 10.04.2009 12:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 1q2 (Post 706491)
Toż to prokuratorem zalatuje:>

a co do bramkarza - po pierwsze to mam nadzieje że kto by nim nie był - a będzie Mariusz najpewniej , to wiele szans na błędy mieć nie bedzie.

To mecz z gatunku gdzie musi być wysoki i konkretny pressing.Z Lechem, Legią czy Śląskiem to trza uważać, natomiast Jage trzeba po prostu zgnieść

Jeśli ma ukończone te 16 lat to nic się nie dzieje :P

Czym dłużej będzie się utrzymywało 0:0 tym gorzej dla nas. Podzielam- zgnieść, atak za atakiem a coś musi wpaść. Dziwnie spokojny jestem o wynik - 2:0.

maksinho 10.04.2009 12:51

Szkoda, że mecz wypada w takim dosyć świątecznym terminie. Frekwencja może nie być za wysoka ;/

brasilia79 10.04.2009 13:02

jaka jest kadra na mecz?

Zwierze 10.04.2009 13:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez maksinho (Post 706496)
Szkoda, że mecz wypada w takim dosyć świątecznym terminie. Frekwencja może nie być za wysoka ;/

Z tego co pamiętam to od dobrych kilku lat gramy w świet u siebie i nie ma tragedii.
I jeszcze co do Pawła. Dobrze że nie gramy w tej kolejce powiedzmy z Lechem bo by pewnie zaryzykował a lepiej poczekać jeszcze tydzień i być pewnym!

troj88 10.04.2009 13:19

Panowie mam pytanie o bilety. Będą w dniu meczu na D czy trzeba kupić wcześniej? Dawno nie byłem na Wiśle i nie wiem jak teraz sprawa wygląda. Pomocy, zależy mi na tym meczu:)

zimiok 10.04.2009 13:22

raczej nie będziesz miał problemu. rzadko jest komplet, a teraz jeszcze Wielka Sobota i wiele osób wyjeżdża

troj88 10.04.2009 13:25

ok dzieki:)

hcwjak 10.04.2009 13:41

Ciekawi mnie jedno jak to będzie z napinką na Jagę ... Wchodzą na nasz sektor więc zero pier.... na nich?? Czemu ?? Następny sezon i będzie u nich mecz a my na stadion nie wejdziemy przez napianie sie ...


Btw. Panuje zgoda jak się wchodzi czyjś sktor i to z obu stron .

DominoForza 10.04.2009 13:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mic (Post 706376)
Oficjalnie bedzie ich 100, ale napewno przyjedzie ich wiecej

:) fajnie ze "dalo sie" podniesie to prestiz meczu,
jak na nasz sektor ? a nie gosci ?

Ala1955 10.04.2009 13:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DominoForza (Post 706515)
jak na nasz sektor ? a nie gosci ?

Nasz sektor gości jest nieczynny!!! Wchodzą gościnnie na nasze sektory, bo oficjalnie kibiców gości nie przyjmujemy

kot_dżinks 10.04.2009 13:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez hcwjak (Post 706514)
Ciekawi mnie jedno jak to będzie z napinką na Jagę ... Wchodzą na nasz sektor więc zero pier.... na nich?? Czemu ?? Następny sezon i będzie u nich mecz a my na stadion nie wejdziemy przez napianie sie ...


Btw. Panuje zgoda jak się wchodzi czyjś sktor i to z obu stron .

Skończ wpierw tą podstawówkę bo nawet zdania sensownego sklecić nie możesz. Napinać to się możesz, ale w ubikacji. Bez odbioru.

DominoForza 10.04.2009 14:02

wiem ze nie przyjmujemy gosci ale mysalem ze moze ktos sie dogadal z "wladzami" aby wpuscic tam Jage :)

mic 10.04.2009 14:50

http://sport.onet.pl/74331,1248675,1...wiadomosc.html

Napinka z onetu

Rafal-SWL 10.04.2009 15:23

kurde mam nadzieje ze jeszcze jutro dostane bilety na D, jakos redakcja nic nie pisze na temat biletow, czy sa czy nie ma na D czy co ;p

niestety nie mieszkam w KrK to pojade w ciemno...

mic 10.04.2009 15:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Rafal-SWL (Post 706546)
kurde mam nadzieje ze jeszcze jutro dostane bilety na D, jakos redakcja nic nie pisze na temat biletow, czy sa czy nie ma na D czy co ;p

niestety nie mieszkam w KrK to pojade w ciemno...

Dostaniesz. A jezeli nie na D, to na E na 100%

maksinho 10.04.2009 15:25

Eee tam kupisz na 100% :D

Rafal-SWL 10.04.2009 15:59

no na E to ostatecznosc, ale ja chce podrzec ryja a na E ciezko o to ;p ;)

Wojtas 10.04.2009 17:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez maksinho (Post 706496)
Szkoda, że mecz wypada w takim dosyć świątecznym terminie. Frekwencja może nie być za wysoka ;/





Rok temu gralismy mecz z Odra i frekwencja nie była zła.

Srednio jest po 12 tysiaków,moze jutro bedzie tyle samo.


A mecz z Jaga bezwzglednie musimy wygrac,co by nadgonic Amike i Legie.



Cytat:

no na E to ostatecznosc, ale ja chce podrzec ryja a na E ciezko o to ;p ;)
Na D jak bedziesz wczesniej to dostaniesz.

hellrazor 10.04.2009 17:49

A ja jestem spokojny o wynik. 1-2 i stawiam niezłe pieniądze.

Proximus 10.04.2009 18:23

Powiem tak:
W moich wypocinach na temmat finiszu ekstraklasy wyliczyłem że,w razie wszystkich zwycięstw Lecha oprócz meczu z czołówką, możemy jeden mecz tylko zremisować, typowałem mecz z Arką bo my tam zawszze gramy padakę. Teraz patrząc na formę Ary nawet po remisie z Jagą można spokojnie mażyć o mistrzostwie w przypadku wygranej z Arką. A gdyby jeszcze tak Lech poległ(lub zremisował)w Gliwicach...
Oj będzie się działo:D

ciacho 10.04.2009 19:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mic (Post 706535)

Fragment z powyższego (mówi Skorża): "Po meczu w Poznaniu miałem do Andrzeja tę uwagę, że gdy zagrywaliśmy do niego piłkę w pole karne, to tam Andrzeja nie było. To jednak nie jest taki typowy snajper."
Czyż to nie przedstawia dobitnie całej nasze taktyki w tym sezonie? Nie ważne do kogo i gdzie, byle daleko i do przodu..

El'kabat 11.04.2009 00:47

Idziemy na majstra,Jaga to dalej tylko Jaga a nie jakis potentat,ktorego mamy sie obawiac,szczegolnie u siebie.Wisła na wlasnym stadionie to dalej ta sama Wisła,ktorej inni maja sie bac,a nie nagle my do cholery jakiegos Białegostoku.
Wierze,ze ze skonczy sie 3-1.
pzdr

Acapelo 11.04.2009 06:59

Trzeba dzisiaj wygrać bo wydaje mi się że Lech dostanie w Gliwicach.

Paihiwo 11.04.2009 08:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez El'kabat (Post 706817)
Idziemy na majstra,Jaga to dalej tylko Jaga a nie jakis potentat

A Wisła nie jest już tą Wisła przed,którą drżała cała liga tu żadne 5:0 z ubiegłego sezonu się nie powtórzy nie doceniacie rywala abyście się nie zdziwili po meczu....
Pozdrawiam i życzę Wesołych Świąt.

pawelwp9 11.04.2009 09:13

http://www.jagiellonia.cp2.win.pl/fo...pic.php?t=6506

Także nie zabraknie kibiców Jagi :)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:31.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl