Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Boks na świecie (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5159)

kamilll1906 15.05.2010 19:09

ma ktos pojęcie o ktorej walczy Włodarczyk ?

For_FuN_ 15.05.2010 21:51

Ale ten Dominikanczyk zlal Cieslaka...a sedziowie juz, juz cos kombinowali ;) i jakos Borek sie na to nie oburza?

Wynik walki Wlodarczyka z Fragomenim trudny do przewidzenia. Delikatna przewaga(w wyszkoleniu, obyciu, itd) Wlocha, oczywiscie w mojej ocenie.

damians 15.05.2010 23:26

Knock out. Brawo Diablo ;)

flamengista 16.05.2010 17:17

Bardzo ładna, mądra walka Włodarczyka. A Fragomeni to nie ogórek, znokautować takiego to duża sztuka.

Kolumbus 21.05.2010 08:08

http://sport.interia.pl/boks/news/go...z-film,1481799

jaja...

maksinho 21.05.2010 12:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kolumbus (Post 902593)

Ciężko go zrozumieć nawet jak mówi po polsku. :P

flamengista 21.05.2010 20:21

Niestety, Andrew przyjął zbyt dużo ciosów i ma poważne problemy z wysłowieniem się. Ale za to fryz ma zajefajny.

Kocur 27.05.2010 11:28

Cytat:

Polscy kibice jednak będą mogli obejrzeć sobotnią walkę o bokserskie mistrzostwo świata Alberta Sosnowskiego z Witalijem Kliczko. W czwartek w ostatniej chwili prawa do pojedynku kupił Canal+. - Negocjacje były długie, ale nie mogliśmy zawieść naszych widzów i fanów boksu - mówi Sport.pl Jacek Okieńczyc, szef sportu w tej stacji. Relacja z walki na żywo na Sport.pl w sobotę około 23.00.



No to piwko i przed telewizory :)

Zbychu 27.05.2010 14:53

Oglądał ktoś transmisje na sport.pl? Jak myślicie czy przy szybkości 1mb/s jest szansa obejrzeć walke?

Kocur 27.05.2010 15:29

Bardziej to zależy czy im serwery wytrzymają - najczęściej rwie transmisję nie przez Twoje wolne łącze.

Ja mam wieczorami 8mb/s i czasami mi z jakiś portali mecze rwało bo nagle się w cholerę ludzi podpięło.

piter19 29.05.2010 11:07

Wie ktoś czy dzisiejsza walka bedzie tylko na C+? Bedzie ją można zobaczyć na jakiś innych stacjach np.Eurosport albo jakiś zagranicznych?

Donki 29.05.2010 11:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez piter19 (Post 906109)
Wie ktoś czy dzisiejsza walka bedzie tylko na C+? Bedzie ją można zobaczyć na jakiś innych stacjach np.Eurosport albo jakiś zagranicznych?

Na RTL jest na pewno ;)

_gilardino_ 29.05.2010 14:23

Rtl będzie zakodowany, walka na C+

WhiteStarDvisionTheBest 29.05.2010 19:33

Da się gdzieś na necie obejrzeć walke Alberta ? Czy tylko C+?

cinekw 29.05.2010 19:39

Okolo ktorej godziny mozna spodziewac sie walki Sosnowskiego?

To-Masz 29.05.2010 19:41

Sosnowski walczy około godz. 23

UniaTarnówZKS1928 29.05.2010 19:41

23. Może koło 23:30. Jak dotychczas godziny wszystkich walk dobrze oceniałem;) Ale oczywiście nie gwarantuje że trafię bo walka może być krótka;]

a11 29.05.2010 19:46

wie ktoś może jakie walki poprzedzą walkę wieczoru?? znalazłem tylko jedną Johnathon Banks -VS- Jason Gavern.
Będą jeszcze jakieś inne?

stawski 29.05.2010 19:49

czy ktośpoda linka na sopcast?

skowron 29.05.2010 20:23

Tutaj można obejrzeć:
http://betonline.net.pl/viewpage.php?page_id=130

Jakby ktoś miał linka do sopcasta to byłoby fajnie.

tofik 29.05.2010 20:52

Ta gala niezbyt atrakcyjna, nie wiem, czy oni cokolwiek zarobią. Przed Kliczką będzie walczył Jonathon Banks. Ten murzyn, którego Adamek rozpykał w cruiser.

UniaTarnówZKS1928 29.05.2010 21:30

Ma ktoś jakąś dobrą relacje w necie? Ja mam na Elita Tv ale tnie strasznie;/

stawski 29.05.2010 21:39

ten link na betonline nie chce się załadować...

Mishau 29.05.2010 21:42

www.polwizja-si.pl transmisja, niezła jakośc nie tnie ;p

tofik 29.05.2010 22:07

Bieda jak **** ten Durda i on sam tak będzie nudził ?

Arturo Qr2nów 29.05.2010 22:08

I jest. Idealnie trafiłem :D C+Sport oraz C+Sport HD.

Po pierwszej nie wygląda to obiecująco. Niestety.

PrawdziwośćDlaGry 29.05.2010 22:14

oj Dragon chyba dostanie niezłe lanie... Kliczko nawet gardy nie trzyma.
podzielam zdanie Arturo że nie wygląda to dobrze....

qchar90 29.05.2010 22:17

Kliczki to cwaniaki, ale sie przejada w koncu. Ja wierze ze Tomek Adamek pokona ktoregos z braci. Choc najpierw licze na walke Tomka z Haye.

Albert za bardzo spiety.

UniaTarnówZKS1928 29.05.2010 22:21

3 runda już lepsza. Każda następna wytrzymana będzie i tak na + dla niego.

brylant17 29.05.2010 22:25

Myślałem,że przy dwóch pierwszych rundach to zasnę z nudy w 3 i 4 coś zaczęło się dziać.Zapewne wygra Kliczko,a może będzie niespodzianka :P


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:35.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl