![]() |
ma ktos pojęcie o ktorej walczy Włodarczyk ?
|
Ale ten Dominikanczyk zlal Cieslaka...a sedziowie juz, juz cos kombinowali ;) i jakos Borek sie na to nie oburza?
Wynik walki Wlodarczyka z Fragomenim trudny do przewidzenia. Delikatna przewaga(w wyszkoleniu, obyciu, itd) Wlocha, oczywiscie w mojej ocenie. |
Knock out. Brawo Diablo ;)
|
Bardzo ładna, mądra walka Włodarczyka. A Fragomeni to nie ogórek, znokautować takiego to duża sztuka.
|
|
Cytat:
|
Niestety, Andrew przyjął zbyt dużo ciosów i ma poważne problemy z wysłowieniem się. Ale za to fryz ma zajefajny.
|
Cytat:
No to piwko i przed telewizory :) |
Oglądał ktoś transmisje na sport.pl? Jak myślicie czy przy szybkości 1mb/s jest szansa obejrzeć walke?
|
Bardziej to zależy czy im serwery wytrzymają - najczęściej rwie transmisję nie przez Twoje wolne łącze.
Ja mam wieczorami 8mb/s i czasami mi z jakiś portali mecze rwało bo nagle się w cholerę ludzi podpięło. |
Wie ktoś czy dzisiejsza walka bedzie tylko na C+? Bedzie ją można zobaczyć na jakiś innych stacjach np.Eurosport albo jakiś zagranicznych?
|
Cytat:
|
Rtl będzie zakodowany, walka na C+
|
Da się gdzieś na necie obejrzeć walke Alberta ? Czy tylko C+?
|
Okolo ktorej godziny mozna spodziewac sie walki Sosnowskiego?
|
Sosnowski walczy około godz. 23
|
23. Może koło 23:30. Jak dotychczas godziny wszystkich walk dobrze oceniałem;) Ale oczywiście nie gwarantuje że trafię bo walka może być krótka;]
|
wie ktoś może jakie walki poprzedzą walkę wieczoru?? znalazłem tylko jedną Johnathon Banks -VS- Jason Gavern.
Będą jeszcze jakieś inne? |
czy ktośpoda linka na sopcast?
|
Tutaj można obejrzeć:
http://betonline.net.pl/viewpage.php?page_id=130 Jakby ktoś miał linka do sopcasta to byłoby fajnie. |
Ta gala niezbyt atrakcyjna, nie wiem, czy oni cokolwiek zarobią. Przed Kliczką będzie walczył Jonathon Banks. Ten murzyn, którego Adamek rozpykał w cruiser.
|
Ma ktoś jakąś dobrą relacje w necie? Ja mam na Elita Tv ale tnie strasznie;/
|
ten link na betonline nie chce się załadować...
|
www.polwizja-si.pl transmisja, niezła jakośc nie tnie ;p
|
Bieda jak **** ten Durda i on sam tak będzie nudził ?
|
I jest. Idealnie trafiłem :D C+Sport oraz C+Sport HD.
Po pierwszej nie wygląda to obiecująco. Niestety. |
oj Dragon chyba dostanie niezłe lanie... Kliczko nawet gardy nie trzyma.
podzielam zdanie Arturo że nie wygląda to dobrze.... |
Kliczki to cwaniaki, ale sie przejada w koncu. Ja wierze ze Tomek Adamek pokona ktoregos z braci. Choc najpierw licze na walke Tomka z Haye.
Albert za bardzo spiety. |
3 runda już lepsza. Każda następna wytrzymana będzie i tak na + dla niego.
|
Myślałem,że przy dwóch pierwszych rundach to zasnę z nudy w 3 i 4 coś zaczęło się dziać.Zapewne wygra Kliczko,a może będzie niespodzianka :P
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:35. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl