Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Grosz do grosza, czyli... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5037)

Firo 11.11.2008 15:26

........212,20

Illargui 11.11.2008 16:04

213,40 złotych

ToTylkoJa 11.11.2008 16:08

214,60 zł.

Arkas 11.11.2008 18:59

217 zł

No panowie co jest? Akcja idzie zaledwie kilka dni a tu już powoli upada....

michu-k 11.11.2008 19:49

Cytat:

1. Wchodzisz na stronę:
http://www.pajacyk.pl
Klikasz na brzuszek pajacyka i jednym kliknięciem dorzucamy swoje 5gr do czyjegoś posiłku

2. Wchodzisz na stronę:
http://www.polskieserce.pl
Klikasz w 5-cio groszówkę i już gotowe.

3. Wchodzisz na stronę:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
Klikasz " DODAJ " pomiędzy dwoma serduszkami i dodajesz kolejne 5gr.

4.Wchodzisz na stronę:
http://www.okruszek.org.pl/
Klikasz " Na Chleb " i dodajesz " ustaloną przez nas sumę " 5gr.

5. Wchodzisz na stronę:
http://www.habitat.pl/banery/banner_dom.swf
Klikasz w pasek pod budową i dodajesz 1 zl
218,20 PLN

Jakie upada? Dobre wyniki choć jak na liczbę forumowiczów aktywnie udzielających się na naszym forum może być znaczenie lepiej :-) Lechia słabnie :-)

GJ1906 11.11.2008 19:57

219,40 zł ....

Joaquin 11.11.2008 20:08

220,60 zł..

Kobieta_Wislak 11.11.2008 21:44

+2,40 (za wczoraj i dzisiaj)

223 zł

Kamson 11.11.2008 21:47

224,20 pln

PrzemooTSW 11.11.2008 21:50

225,40 pln

WiselkaMLP 11.11.2008 23:02

227.80 pln

Furbyy 12.11.2008 00:11

229 zł ...

michu-k 12.11.2008 00:14

230,20 pln

Już prawie usypiam, stówa zwrócona :)

gackos 12.11.2008 00:17

231,40 złotych
Michu oddaj stówę:p

No, bo już myślałem, że faktycznie zbierasz tą kasę dla siebie:D

trial 12.11.2008 00:38

232,60 złotych

psikusTSW 12.11.2008 03:26

233,80 złotych

PrzemooTSW 12.11.2008 07:10

...235 zł...

dostuffca 12.11.2008 07:40

236,20 złotych

zuraw9 12.11.2008 07:41

237,40 zł......

WiślakNH 12.11.2008 08:10

238,60 złotych

Wiślak1906TSW 12.11.2008 08:27

241 złotych

WzT 12.11.2008 11:37

242,20 pln

concedi 12.11.2008 12:00

243,40 zł.......

paola87 12.11.2008 12:21

........ 244,60 zł

donPedro23 12.11.2008 12:30

245,80 zł...

Kamson 12.11.2008 12:33

Cytat:

1. Wchodzisz na stronę:
http://www.pajacyk.pl
Klikasz na brzuszek pajacyka i jednym kliknięciem dorzucamy swoje 5gr do czyjegoś posiłku

2. Wchodzisz na stronę:
http://www.polskieserce.pl
Klikasz w 5-cio groszówkę i już gotowe.

3. Wchodzisz na stronę:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
Klikasz " DODAJ " pomiędzy dwoma serduszkami i dodajesz kolejne 5gr.

4.Wchodzisz na stronę:
http://www.okruszek.org.pl/
Klikasz " Na Chleb " i dodajesz " ustaloną przez nas sumę " 5gr.

5. Wchodzisz na stronę:
http://www.habitat.pl/banery/banner_dom.swf
Klikasz w pasek pod budową i dodajesz 1 zl
247 złotówek

Słabo to idzie jak na liczbe aktywnie udzielających sie forumowiczów

latarnik 12.11.2008 12:35

248,20 złotych

Wisl@k 12.11.2008 13:15

249,40 Pln

mlodshy 12.11.2008 14:19

250,60 Pln

Mario Nh 12.11.2008 14:30

251,80 złotych


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:34.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl