Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [5.Kolejka] Wisła Kraków - Lech Poznań 14.09.2008 godz. 17 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4793)

wolfy 14.09.2008 17:01

TO NIE JEST CHAT!
Za wrzucanie tutaj co chwila swoich "wrażeń" będą bany.

M.C (nowy kleparz) 14.09.2008 17:01

Dlaczego nie wszedł w pierwszej połowie Jirsak,jak widać od początku meczu było,że Wiślacy nie radzą sobie w środku pola?
No i najważniejsze pytanie...Pawełek,dlaczego??:(

Bez polotu,bez pomysłu,bez wiary

zloto 14.09.2008 17:02

A co bedzie jak prezes Lecha za sezon da jeszcze wiekszo kase(czytaj motywacje) do gry, z jednej strony to zalamka, ale z innej to jeden mecz,wiemy jak Lech gra z slabiakami, a czy to sie zmienilo, oby nie bo to nasza nadzieja. A do tego Legia jeszcze!


PS: To nie sa moje wrazenia, tylko staram sie ocenic sytuacje i przez to pytam co wy sadzicie, pozostaje nam ''0:3 do przerwy'' i ptac Dudka o rade jak to bylo.

Lemur 14.09.2008 17:03

Lech jest niestety po prostu wyraźnie lepszy i zasłużenie prowadzi. Wisła nie ma zawodników do prowadzenia ataku pozycyjnego, ma za to beznadziejnego Pawełka w bramce.

W tym miejscu chciałbym podziękować Radzie Nadzorczej naszego klubu za to, co musimy dziś przeżywać i prawdopodobną porażkę w bardzo ważnym meczu. To Ci panowie odmówili Skorży latem potrzebnych zawodników, o których prosił, a którzy zapewne sprawiliby, że drużyna prezentowałaby się inaczej. Np, tak jak właśnie Lech po letnich wzmocnieniach.

Skorża chciał sprowadzić lepszego bramkarza? Chciał. Idioci z RN uznali jednak, że widzą lepiej i nie potrzeba. Efekty tego dyletanctwa widzimy. Ale tak to jest, jak politykę personalną w klubie kreują pseudo ekonomiści, a nie trenerzy. Trenerzy doskonale wiedzieli, że Pawełek na 10 ważnych meczów rozegra maksymalnie 2 dobre lub bardzo dobre, parę przeciętnych, a w 3-4 będzie walił takie "babole", że aż głowa boli. A to będzie drużynę bardzo drogo kosztować.

Kamson 14.09.2008 17:04

Oż kvrwa. Troche mnie zagięło. Gdzie my mamy środek pola?? A czemu Łobo gra w pierwszej "11" mecz w mecz to ja naprawde nie rozumiem.
Druga połowa musi być lepsza i jedziemy z kuchenkorzem.

MARSZ MARSZ MARSZ, DO BOJU MARSZ!

Kondipr 14.09.2008 17:04

Zawsze nie można wygrywać ... a czasem trzeba zrobić jeden krok w tył, aby później zrobić dwa do przodu.
Każda porażka czegoś uczy, piłkarzy na pewno pokory i tego, że bez "sportowego" podejścia do meczu nie wygra się go (wygrywając z Barceloną nie można myśleć, że już z każdym sie wygra) ... a nas kibców? czytając komentarze sądze, że każego czegoś innego ...

Raporter 14.09.2008 17:04

Dobrze że jest ten Marcelo bo Cleber i Diaz grają straszną padakę. Podobnie jak Baszczynski z jego strony wyszli 3 razy sam na sam

marcinarsenal 14.09.2008 17:04

To mi się podoba w Lechu - jest nieobliczalny. Nikt by się nie spodziewał, że rozniosą Szwajcarów u siebie, że przegrają wygrany mecz z GKSem, że przegrają z Arką i w końcu, że skompromitują nas przy Reymonta. Ten zespół naprawdę może daleko zajść w PU.

Natomiast my to kompletna katastrofa. Trenerze, teraz musisz pokazac swój kunszt i zmotywować zespół bo jak zwykle śpimy w pierwszej połowie!!! 2 głupie bramki i nasi ocipieli. Później zaczeliśmy przejmować inicjatywę, ale Lech się cofnął i nas rozbijał. Poszły głupie kontry i mogło być jak ze szwajcarami...

adam09 14.09.2008 17:05

Pawełek to dziś jakiś taki...niewyraźny

vilgefortis 14.09.2008 17:05

Łobo z azbestu, nawet nie z drewna.
Głowacki i Sobol chyba za szybko wprowadzeni po kontuzjach.
Jeźdźcy bez głowy - psychika siadła i jakoś śmiem wątpić by Skorża zrobił im piekło w szatni, nie ten typ trenera. Zagrają lepiej, bo gorzej nie można

W drugiej połowie nic do stracenia, trzeba po prostu atakować. Albo 3:3 albo 0:7

lotnik 14.09.2008 17:06

no to co nie ma co płakac tylko grać Panowie ....ten mecz musimy.....zremisowac ......przynajmniej Wisełka

Nehiar 14.09.2008 17:06

No cóż już wiadomo przynajmniej, że ten sezon nie będzie taki jak poprzedni czyli zwycięstwo po zwycięstwie, w tym sezonie walka o mistrza będzie trwała do końca, a jak się skończy tego nikt nie wie. Dużo będzie zależeć od miesiąca Lutego. Oj Panie Maćku, za dużo wiary w niektórych graczy ...

Raporter 14.09.2008 17:09

Lech ma bardziej kreatywnych piłkarzy w środku.
Peszko 1000 razy lepszy i chociaż pracowity i szybki skrzydłowy
3 pomocników rozjeżdża 2 pomocników Wisły.

Ogólnie w Lechu każdy biega a w Wiśle na 2 Lechitów 1 Wiślak. Jak można wygrać?
Lewandowski biega Brożek stoi....
Łobodzinski stoi Peszko biega...


A z Diaza to żaden lewy obrońca bo jest na to za wolny!!! Potrzeba kolejnego

Estovic 14.09.2008 17:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ogryzek (Post 602560)
Najsłabszy to jest Pawełek, Diaz, potem Głowacki i Cantoro. Nie ma dyskusji..... żenada!

Gdzie są teraz ci pseudoznawcy od teorii że nie potrzebujemy wzmocnień bo wszystkich powieziemy na luzie w lidze!!!!!

PS
Znowu Skorża eksperymentuje przed meczem pucharowym i znowu cienizna jak z Cracovią!!!
Te puchary to nam bokiem wychodzą!

Ja tu żadnych eksperymentów nie widzę, grają pierwszą jedenastką. Tylko Diaz gra za kontuzjowanego Piotrka. Co do reszty pełna zgoda. Może Cupiał kopnie w dupsko panów z RN po tym meczu. Lepiej późno niż wcale. Bramkarz, prawy pomocnik i drugi napastnik potrzebni od zaraz.

adam09 14.09.2008 17:10

Słabo gramy, nie ?

jasnyGwint 14.09.2008 17:11

Nic sie przecież nie dzieje, ważne że przeprowadziliśmy rozsądne transfery i nie przepłaciliśmy. Nie wyrzuciliśmy kasy na Lewandowskiego "który chciał zarabiać tyle co Brożek".
No i przecież mieliśmy 14 punktów przewagi i skład który z palcem w d**pie wygra tą lige, właśnie tak wielu twierdziło na tym forum. A, że o LM i sporą kasę bedzie łatwiej w przyszłym roku, a co tam, my przecież mamy porażki w pucharach "wkalkulowane"...

Swoją drogą los bywa przewrotny, rok temu Dolha, dzisiaj Pawełek, może w zamian będzie miał mecz życia w Londynie chociaż....

4fan_player 14.09.2008 17:13

Teraz się otworzymy i Lech będzie nas kontrować.. Trzeba sobie powiedzieć że gra długie piłki na Pawła to nie na Lecha i Legie

Żuczek 14.09.2008 17:17

Jest, w końcu pierwsza bramka! Brawo Boguski! Miejmy nadzieję, że ten mecz będzie wyglądał tak jak derby (czyli słaba pierwsza połowa, a w drugiej tylko my przeważamy). WISŁA DO BOJU!!!

zloto 14.09.2008 17:18

Dobra chlopkai 3:1 teraz musimy to sprobowac wyciagnac, modlic sie!! Sorka ze taki OT ale musialem, ajk cos to post do wykasowania

Raporter 14.09.2008 17:23

Cleber jest do wymiany

4fan_player 14.09.2008 17:23

****a mać! nie można tak było grać w I połowie !

edit

sobie pograliśmy

martiness 14.09.2008 17:24

Cztery...Lewandowski!

thechris 14.09.2008 17:25

Z Barceloną zaczynamy grać przy stanie 0:4, Z Cracovią przy stanie 0:1, z Lechem przy stanie 0:3. Gdzie jest trener aby powiedział piłkarzom że mają zacząć grać od stanu 0:0??

martiness 14.09.2008 17:27

Lewandowski gra jak profesor...a ma 20 lat!!
Jak Pawelek zagra z Totenhamem to naprawde czarno to widzę...

jasnyGwint 14.09.2008 17:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez martiness (Post 602614)
Lewandowski gra jak profesor...a ma 20 lat!!
Jak Pawelek zagra z Totenhamem to naprawde czarno to widzę...

No ale dla nas był za słaby, my przecież mamy Dawidowskiego, Niedzielana-bloggera, więc siedziałby na ławce

Raporter 14.09.2008 17:34

Oj Cleber słaby

Aga21 14.09.2008 17:34

Kufa ...komentatorzy już orgazmu dostają wypowiadając nazwisko Lewandowskiego.

marcinarsenal 14.09.2008 17:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jasnyGwint (Post 602615)
No ale dla nas był za słaby, my przecież mamy Dawidowskiego, Niedzielana-bloggera, więc siedziałby na ławce


Przymknijcie się już z tym Lewandowskim!!! Krew mnie zalewa jak wylewacie wszyscy żale, czemu to nasi go nie chcieli, nie ma go to nie ma, to jest fakt. Najgorsze jest to że taki kryzys przydarza nam się przed jednym z najważniejszych meczy w sezonie. Jak już ktoś napisał, musimy być skupieni przez 90 minut, z Tottenhamem przez 180 i to to trzeba się martwić!!!

martiness 14.09.2008 17:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Aga21 (Post 602619)
Kufa ...komentatorzy już orgazmu dostają wypowiadając nazwisko Lewandowskiego.

Sam przyznaj...gra zajebisty mecz.
A kogo z Wisly bys wyroznił oprocz Boguskiego ktory gryzie trawę bo niewiele moze sam zrobic?

Aga21 14.09.2008 17:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez martiness (Post 602621)
Sam przyznaj...gra zajebisty mecz.
A kogo z Wisly bys wyroznił oprocz Boguskiego ktory gryzie trawę bo niewiele moze sam zrobic?

Patrz komu odpowiadasz!


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:42.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl