Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła w Pucharze Polski i Pucharze Ekstraklasy 2008/2009 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4744)

pan Dudi 06.09.2008 10:35

Ja .......e, dają powtórkę KSG- Ruch, a Wisły na żywo nie dadzą, noż ku*wa mać!

Johny84.ts 06.09.2008 10:43

ani radio ani tv ani net ani radio forza?

kpn 06.09.2008 10:45

Atak : Niedzielan,Kmiecik

no to zobaczymy jak napastnicy zagraja :/

kristos 06.09.2008 10:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kpn (Post 599157)
Atak : Niedzielan,Kmiecik

no to zobaczymy jak napastnicy zagraja :/

Pewnie strzelą po 2 bramki ...

kpn 06.09.2008 10:53

Nie bede mial nic przeciwko
Bo Niedzielan musi sie przydac


fajnie Jirsak na prawym skrzydle, bedzie mogl celnie dosrodkowac na banie Kmiecika

Johny84.ts 06.09.2008 11:09

widze ze sie rozkrecaja ... chlopcy

Karherop 06.09.2008 11:10

Nasi jeszcze śpią ? 1-0 dla Piasta ,niby nic złego się nie dzieje , ale jeśli nie wygrają spotkania z przeciętnym Piastem to będzie duży wstyd . Mimo wszystko wierzę że stać ich na strzelenie 3,4 bramek .

kpn 06.09.2008 11:10

k...a
Grac panowie bez takich jaj jak w srode

spirit 06.09.2008 11:12

z relacji TWSD:
4' No i przegrywamy, Wytrzymaliśmy krócej niż w środę. Po błędzie Sobolewskiego bramkę otwierającą wynik meczu zdobył głową Marcin Folc.
z relacji z glównej:
04' Z autu piłkę dostał Andraszak, który przedłużył ją do Folca. Ten zaskakującym strzałem z 16 metrów zaskoczył Juszczyka

Eee? Zaskakujący strzał głową z 16 metrów? :rotfl:


Edytka: No i się wyjasniło :)

sayek89 06.09.2008 11:13

Ten Juszczyk mnie zadziwia jak puszcza bramki z 16 metrów .. głową ?! To co będzie z Tottenhamem jak nie wyzdrowieje Pawełek ?

Johny84.ts 06.09.2008 11:14

co to ku...a z ta relacja?
a jest w radoi krakow?

Krzysiek 06.09.2008 11:14

:lol: Ej ludzie ludzie :D ogarnijcie się, narzekacie, aż głowa mała

567890

kpn 06.09.2008 11:14

LoL hehehe

WSB 06.09.2008 11:15

To był zarcik redakcji TWSD;] nadal jest 0-0

11'Zrobiliśmy taki żarcik :D Dalej jest 0:0. pozdrawiamy :) Strzał Folca z 4 minuty poszedł nad poprzeczką. Niech ta sytuacja będzie dowodem na niełatwe warunki pracy w takim słońcu.


Jaka redakcja takie zarty...

sayek89 06.09.2008 11:16

No tak cała redakcja ;)

w0lno. 06.09.2008 11:16

Cytat:

Ups... Okazało się, że bramki nie było. Przepraszamy za błąd. Teraz obecni na meczu panowie redaktorzy śmieją się z nas i koleżanki z WislaKrakow.com, która również wpisała do swojej relacji bramkę. Pomyłki się zdarzają, przepraszamy:-)
:D

10 znaczków

vix 06.09.2008 11:16

http://www.xscores.com/LiveScore.do tu tez sie nabrali

Elendil 06.09.2008 11:16

Cytat:

11' Zrobiliśmy taki żarcik :D Dalej jest 0:0. pozdrawiamy :)
padłem :D to ci jajcarze...

4fan_player 06.09.2008 11:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WSB (Post 599174)
To był zarcik redakcji TWSD;] nadal jest 0-0

11'Zrobiliśmy taki żarcik :D Dalej jest 0:0. pozdrawiamy :) Strzał Folca z 4 minuty poszedł nad poprzeczką. Niech ta sytuacja będzie dowodem na niełatwe warunki pracy w takim słońcu.


Jaka redakcja takie zarty...

oficjalnej też ;) dobry żarcik :p

LAB 06.09.2008 11:41

Ktos wie czemu nie gra nasz nowy obronca brazylijski?

4fan_player 06.09.2008 11:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LAB (Post 599185)
Ktos wie czemu nie gra nasz nowy obronca brazylijski?

Bo jest w Brazylii. No wiem że Wisełka trochę olewa ten puchar ale mogli by wygrać do tego postawiłem na nich :D

Styk83 06.09.2008 11:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LAB (Post 599185)
Ktos wie czemu nie gra nasz nowy obronca brazylijski?


Nie ma jeszcze certyfikatu i po za tym jest w Brazyli aby zalatwic papiery jakies.

Ksawery 06.09.2008 11:50

Bo go nie ma w kraju. Pojechał do Brazylii załatwiać sprawy z pozwoleniem na pracę w Polsce.

4fan_player 06.09.2008 12:15

Ogólnie czytając relację można wywnioskować że naszym znowu nie chce się grać :|

kpn 06.09.2008 12:17

Niedobrze...

amauri1990 06.09.2008 12:18

padłem
gramy jednym napastnikiem którego funkcję pełni Dawidowski

eh... przydałoby się, żeby się przełamał...

edit. nie dziwię ze im sie nie chce... w takiej temperaturze? jakby grali o 20 byłoby lepiej...

4fan_player 06.09.2008 12:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez amauri1990 (Post 599203)
padłem
gramy jednym napastnikiem którego funkcję pełni Dawidowski

eh... przydałoby się, żeby się przełamał...

on prędzej się połamie

amauri1990 06.09.2008 12:23

mimo sympatii do Tomka (spoko się z nim raz gadało) miało by to - niestety - swoje plusy

jakie?

może grałby teraz Batko, który wczoraj strzelił 3 bramki Borkowi i strzela jak na zawołanie w ME

Styk83 06.09.2008 12:24

Ogolnie to szkoda ze Niedzielana sciagnol bo on powinien grac jak najwiecej,a Dawidowski to tragedia juz bym wolal mlodego Batko

...Piotrek Brożek w napaści, a Barreto z Singlarem po lewej stronie. "Pietia" musi grać z przodu, bo Dawidowski na szpicy to żadne zagrożenie...


nie rozumiem dlaczego trener na niego stawia

4fan_player 06.09.2008 12:27

Mam wrażenie że my traktujemy mecze PE bardziej na luzie niż sparingi. Teraz Piotr Brożek w ataku i co chwile zmiany ustawienia :D


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:28.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl