Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   MRO TWSD LEAGUE - Ostatnie miejsca (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4740)

Genio 25.08.2008 11:20

od samego początku gry mam pewien problem, być może ktoś z Was pomoże mi go rozwiązać, oto on:
- http://www.fotosik.pl/showFullSize.p...005e33c55261a2
- http://www.fotosik.pl/showFullSize.p...000ba2ffc59df9
- http://www.fotosik.pl/showFullSize.p...d771828bccc78d

jeśli włączę 'cpu load for weather' mam:
- http://www.fotosik.pl/showFullSize.p...e34a5c4d89cf0d
- http://www.fotosik.pl/showFullSize.p...b73d2aaf7e2196

problem nie leży w ustawieniach gry, wypróbowałem już każdą kombinację, także zmiana sterowników nic nie pomogła, wczoraj przeszedłem z ATI 8.7 na 8.8 i problem nadal występuje

ktoś ma inny pomysł jak to naprawić?

szarkoz 25.08.2008 17:52

Wydaje mi się, że może to być ogólny problem z kompatybilnością ATi z MRO. U mnie na nVidii miałem podobne problemy kiedy kombinowałem z ustawieniami zgodności, bo na początku gra w ogóle mi się nie uruchamiała (ze względu na Vistę). Problem raczej wynikał przez to że wymusiłem uruchomienie się gry w 256 kolorach, ale potem wyłączyłem tę opcję i włączyłem grę w trybie zgodności z Windą 98. Być może spróbuj też uruchomić MRO w takim właśnie trybie zgodności.

Genio 25.08.2008 19:08

niestety tryb zgodności nie naprawił problemu

informacja w sprawie wyścigu:

GP Australii rozegramy na innym niż dotychczas serwerze, IP oraz hasło poznają uczestnicy godzinę przed wyścigiem

MicK 25.08.2008 23:19

dla zainteresowanych:
race final standings

1 Szarkoz Honda 19/19 VUELTAS 16:44.030 0:52.844
2 Franek9182 Ferrari + 0:02.110 16:46.140 0:52.955
3 Pysiek Renault + 0:14.439 16:58.469 0:53.604
4 Antaeus Renault + 0:25.173 17:09.203 0:54.169
5 Bartek1726 Bmw sauber + 0:27.673 17:11.703 0:54.300
6 Bobic Mclaren + 0:45.805 17:13.875 0:57.438
7 Maaarcin Ferrari + 0:53.764 16:45.735 0:55.874
8 Zakkts Toyota + 1:03.060 16:55.031 0:56.391
9 Mickreal Red bull + 1:04.029 16:56.000 0:56.444
10 Sensej Honda + 1:05.264 16:57.235 0:56.513
11 Kamilbas Forceindia + 1:22.897 17:14.868 0:57.493
12 Szymek_tsw Superaguri + 1:26.792 17:18.763 0:57.709
13 Kiha Toro rosso a 01 VUELTAS 17:13.313 1:00.783
14 Eltoro1906 Toro rosso a 02 VUELTAS 16:46.593 0:59.211
15 W1906s Bmw sauber a 02 VUELTAS 17:11.750 1:00.691
16 Woyteknh Toyota a 02 VUELTAS 17:12.672 1:00.745
17 Tomkub Superaguri a 03 VUELTAS 17:00.169 1:03.761
18 Gucio25 Mclaren Not Classified fall 1:00.276
19 Bati Williams Not Classified drop 1:01.793
20 Pech Red bull a 15 VUELTAS 4:15.699 1:03.925

Moje osobiste spostrzeżenia, wybrałem zbyt defensywną taktykę. mimo że celowałem w 6 pozycję jestem z siebie zadowolony gdyż wszystko szło w dobrą stronę, niestety czarna flaga przy wyjeździe z pitstopu zrzuciła mnie z 7 na 9 pozycję.
taktyka doboru opon:
Soft, Hard, Soft

pysio 26.08.2008 01:50

wszystko fajnie, ale ostateczny wygląd tabeli będzie wyglądał nieco inaczej...

Bobic zostanie zdegradowany o 10 pozycji za jazdę z czarną flagą

wyniki na stronie niebawem

pysio 26.08.2008 13:32

Klasyfikacja kierowców po pierwszym GP:

1. szarkoz [Honda] 10
2. Franek9182 [Ferrari] 8
3. pysiek [Renault] 6
4. Antaeus [Renault] 5
5. bartek1726 [BMW Sauber] 4
6. maaarcin [Ferrari] 3
7. ZakkTS [Toyota] 2
8. Mickreal [Red Bull] 1
9. Sensej [Honda] 0
10. KamilBAS [Force India] 0
11. Szymek_TSW [Super Aguri] 0
12. Kiha [Toro Rosso] 0
13. eltoro1906 [Toro Rosso] 0
14. w1906s [BMW Sauber] 0
15. woytekNH [Toyota] 0
16. Tomkub [Super Aguri] 0
17. Bobic [McLaren] 0
18. Gucio25 [McLaren] 0
19. PECH [Red Bull] 0
20. bati [Williams] 0
21. realrook [Williams] 0
22. spinnaker [Force India] 0

Klasyfikacja konstruktorów po pierwszym GP:

1. Ferrari 11
2. Renault 11
3. Honda 10
4. BMW Sauber 4
5. Toyota 2
6. Red Bull 1
7. McLaren 0
8. Williams 0
9. Toro Rosso 0
10. Force India 0
11. Super Aguri 0

Genio 27.08.2008 12:21

przypominam ze do jutra do 15 trwa rywalizacja o dwie pozycje w lidze
dwóch graczy: spinnaker i realrook są na 'cenzurowanym'

Genio 28.08.2008 14:14

zakończyły się kwalifikacje osób z listy oczekujących, miejsca spinnaker'a i realrook'a zajęli odpowiednio filip_wis i drogba1991

wyścig odbędzie się dzisiaj po godzinie 23
trening, jak poprzednio, rozpocznie się 20 minut przed godziną 23

miejmy nadzieje, że 'kto miał się wykruszyć', już się 'wykruszył' z ligi

MicK 28.08.2008 15:33

jeśli komuś znudziły się niektóre menu w grze:

http://img530.imageshack.us/img530/7...menunx6.th.jpg
podmieniamy plik FondoMenu.jpg w katalogu Graficos.


http://img168.imageshack.us/img168/6...oxesux9.th.jpg
podmieniamy plik FondoBoxes.jpg w katalogu Graficos.

Gucio25 28.08.2008 21:35

wszyscy z ligi na serwer!
wszyscy na czerwono! :D

MicK 28.08.2008 23:11

Policzona na szybko, pewnie z błędami, wstępna klasyfikacja po dwóch wyścigach (nieoficjalna i bez małych punktów)

1. szarkoz Honda 20
2. Antaeus Renault 11
3. pysiek Renault 10
4. Franek9182 Ferrari 8
5. Gucio25 McLaren 8
6. maaarcin Ferrari 5
7. bati Williams 5
8. bartek1726 BMW Sauber 4
9. filip_wis Force India 3
10. Mickreal Red Bull 2
11. ZakkTS Toyota 2
12. Sensej Honda 0
13. KamilBAS Force India 0
14. Szymek_TSW Super Aguri 0
15. Kiha Toro Rosso 0
16. eltoro1906 Toro Rosso 0
17. w1906s BMW Sauber 0
18. woytekNH Toyota 0
19. Tomkub Super Aguri 0
20. Bobic McLaren 0
21. PECH Red Bull 0
22. drogba1991 Williams 0
23. Eltoro1906 Toro rosso 0

1. Renault 21
2. Honda 20
3. Ferrari 13
4. McLaren 8
5. Williams 5
6. BMW Sauber 4
7. Force India 3
8. Red Bull 2
9. Toyota 2

pysio 29.08.2008 00:26

a oficjalne wyniki są już na stronie (nie różnią się zbytnio od tych podanych przez MicKa)

www.mro-twsd.lua.pl

Genio 29.08.2008 00:40

w ramach informacji i reklamy dodam, że są w lidze kolejne dwie posady do 'przejęcia'

chętnych zapraszam do zapisywania się i eliminowania konkurencji

www.mro-twsd.lua.pl

filip_wislak 29.08.2008 19:28

Rok szkolny się zaczyna, będzie trzeba wcześnie wstawać i tu moje pytanie... co byście powiedzieli żeby GP robić z godzinkę wcześniej ?? :)

Sensej 30.08.2008 09:13

Taki mały post do dyskusji.

Na przykładzie ostatniego wyścigu. Jechałem na 9 pozycji wiedziałem że mam paliwa na styk. Mogłem czekać aż mnie zdubluje znowu szarkoz (był niewiele za mna) ale chciałem gonić 8 miejsce. I na ostatnio dosłownie ostatnim zakrecie zabrakło mi paliwa.

Według formuły powinnien mieć +2 lap (bo przejechałem 2 okrażenia mniej, było by 1 gdybym dojechał)
a tutaj mam DQ

Druga kwestia -20 punktów zaufania. Ja by dał za to np. 5 a reszte podpiać pod pitstop ;) Wiadomo że w realu to kierowca nie ma nic do gadania, ale my tu decydujemy.

Tak wiec czekam na opinie. Abyśmy poprawiali nasza lige:)

Genio 30.08.2008 10:03

od poczatku trabilismy o dobrym zaplanowaniu wyscigu, o strategiach wlasnie po to by nikomu nie braklo paliwa na trasie, wyobraz sobie ze jestes szefem zespolu w ktorym ludzie nie potrafią dobrac paliwa na wyscig, abstrahujac, odejmowalbys im tylko 5% zaufania czy wyrzucil w cholere? :) -20% to i tak nic strasznego, jezdzac bez problemu odrobisz strate, ale konsekwentni musimy byc

zlotowa92gdansk 30.08.2008 10:14

czy można się jescze zapisać?

Genio 30.08.2008 10:16

tak, zapisy są otwarte caly sezon

ale uprasza sie przeprowadzic rejestracje zgodnie z regulaminem oraz wybierz krotszy nick, nie bedziesz mial pozniej problemow z uploadem czasow
kasuje stare konto

Genio 01.09.2008 16:25

w dzisiejszym wyścigu wystąpi nowy gracz tajfun_88, zastąpi on kierowce Tomkub z zespołu Super Aguri
drugi z zagrożonych uczestników Kiha obronił swoją posadę

wyścig odbędzie się dzisiaj o 22, przy słonecznej pogodzie

ps. odświeżyłem harmonogram na najbliższe trzy Grand Prix, w razie jakichkolwiek niedopasowań terminowych - rozpoczynajcie dyskusję

Kamil 01.09.2008 18:40

taki maly pomysl mam, moze by nastepny wyscig zrobic w zroznicowanych warunkach?
co myslicie o tym?

wojteq_NH 01.09.2008 18:56

Była o tym mowa, że przy deszczu wiele osób ma problemy z grą, więc na chwilę obecną jeździjmy w słońcu. Może jakaś nowa wersja gry wyeliminuje bugi.

SZYMEK_TSW 01.09.2008 20:45

a można juz wejsc na serwer? działa wam ?

Bobic 01.09.2008 20:46

A mi cos nie działa nie moge sie połonczyc!! a wam działa??

zakk 01.09.2008 20:59

narazie nie....

SZYMEK_TSW 01.09.2008 21:00

no ja tez z 20 minut próbóje i nic :/

Genio 01.09.2008 21:06

serwer stoi od godziny jak nie dluzej, dane te co zawsze, wchodzcie

Genio 01.09.2008 22:05

zakonczyl sie trzeci wyscig, jak mozna bylo przypuscic paru graczy wykazalo sie malą bystroscią i opuscilo gre przed samym finiszem, co automatycznie uznawane zostaje za nie ukonczenie wyscigu
jezeli to byl blad, na przyszlosc zapamietacie [a na marginesie, zajmujecie miejsce innym]

wyniki na stronie niebawem

przypomnę, ze ustalone zostalo aby od przyszlego wyscigu narzucic wymóg jazdy z trakcją na 100%, urealistyczni to rozgrywkę

Gucio25 01.09.2008 22:06

dajże już spokój szarkoz. :D

szarkoz 01.09.2008 22:11

A tam...

W czwartek z T100 więc będzie równiej w stawce zdecydowanie :)

Gucio25 01.09.2008 22:13

no myślę. ;)
gratulacje jeszcze raz. :)

i może by przy okazji zmienił nazwę tematu, usunął z niej "zapisy".


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:40.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl