![]() |
Cytat:
|
Świetnie że puszczają Barce z Bayernem,mam już dość oglądania tych Gerrardów i Drogbów,wreszcie jakaś siłowa piłka będzie (bayern)
|
Nie znacie sie :foch:
;) |
A mecz na Camp Nou? Jak tak to czarno to widze dla Bayernu po ostatnim laniu 5:1 od Wolfsburga.
|
Wybrali pomiędzy piłkarskimi szachami i meczem na 0:0 a meczem pomiędzy drużynami ofensywnymi w którym bardzo prawdopodobne że padnie dużo bramek... chyba dobrze wybrali ;p
|
Piątkę Bayern przyjął.Druga przyjmie w cyrku na Camp Nou.Albo Bayern tak słaby, albo Niemcy mają tak mocną ligę, bo wszytko wskazuje na to ,że silny Bayern znów będzie grać w PUEFA. Tak więc jedynym sensownym wyjściem byłoby zdobyć LM, aby spokojnie dopinać budżet na przyszły sezon. Jakby dobrze zagrali w cyrku to kto wie.
|
Cytat:
|
To na pewno będzie inny Bayern niż ten z Wolfsburgiem,na pewno. Poza tym tracą do liderów 3 pkt.,więc mówienie,że znowu będą grać w PUEFA jest przesadą mimo wszystko ;)
Stawiam na minimalna wygraną Barcy bądź remis. |
Pierwsze połowy prawie za nami i sensacyjnie to wygląda...
Manchester - Porto 1:1 Villarreal - Arsenal 1:0 |
ManU gdzieś zgubiło formę. Porto jak dla mnie lepsze w pierwszej połowie:] Kryzys? ;]
|
Cytat:
|
Manu wygrywa i tym samym potwierdza moim zdaniem ze to oni wygraja CL...:
|
Zdaje się że Porto wyrównało i tym samym potwierdza to iż ManU są w kryzysie...
|
Mu w kryzysie nie ma co nawet mowic.To byl pewniak w dzisiejszych meczach i na pewno duzo osob poleglo na nich w tym Ja ;)
|
Cytat:
|
Wynik rzeczywiście sensacyjny. Ale to co Rooney wyprawia na boisku,to bajka. On był dzisiaj wszędzie. Chociaż moim zdaniem jak na drużynę,która miała praktycznie półtora dnia na przygotowanie to kondycyjnie wypadli dobrze.
|
Kryzys kryzysem ,ale nie można dlatego odbierac jednej rzeczy zawodnikom Porto !
Czyli walki do końca. Szczerze mówiąc, to myślałem, że już po meczu, a tu proszę.. :D |
Dzisiejsze mecze sędziowali sędziowie Tom Henning Øvrebø i Konrad Plautz odpowiednio z pamiętnych meczów Szalke-Wisła 1:4 i Lazio: Wisła 3:3. Może to jakiś znak, że nas czas w lidze mistrzów się zbliża :)
|
Sensacyjny wynik MU ?Nie sądzę od poznania par LM wiedziałem że MU będzie się bardzo męczyło z Portugalczykami. Stawiałem wynik 0:0 bądź 1:1 a tu proszę jest lepiej niż się spodziewałem 2:2.Wiecie skąd taki wniosek? Za dużo naoglądałem się jak MU wali głową w mur grając choćby z Benficą. Zobaczymy jak to będzię w rewanżu ale coś czuję jednak że MU przejdzie chociaż wolałbym żeby to Porto przeszło dalej.
Jutro Liverpool-Chelsea 2:0 a Barcelona-Bayern 4:1 :) |
Cytat:
Nie chodzi o to że kibicuję Chelsea, ale widziałeś kiedyś mecz między tymi dwoma drużynami?? Nigdy żadna nie wygrała dwoma bramkami w LM,odkąd Benitez przybył do Liverpoolu, a spotkali się już chyba 8 razy. Zwłaszcza że Chelsea jest na fali wznoszącej po tym jak Hiddink przyszedł jeśli Liverpool wygra to 1:0 albo 2:1, ale wg mnie będzie remis. |
a ja też sądzę, że Liverpool wygra 2-0. Są na takiej zajebistej fali wznoszącej, że mogą zrobić wszystko. Chelsea gra bo gra, ale to Liverpool jest zdecydowanym faworytem. Rozbili ManU na Old Traford, to czemu u siebie nie pokonają Chelsea dwoma golami? O Realu nie wspominam, bo nie ma po co. Nie lubię zespołów angielskich, ale w takich spotkaniach kciuki trzymam za ekipy z tradycją i historią (tak wiem, Chelsea też ma tam jakąś historię, ale najwieksze sukcesy to czasy Abramowicza)
Co do drugiego meczu, to obstawiam również 2-0 dla Barcelony |
Cytat:
Wlasnie tak mi sie cos zdawało,ze kojarze tego drugiego sedziego. Super wynik Porto,zagrali tak jak maja wlasnie grac zespoly na Old Trafford,bez respektu i z wola zwyciestwa.W sumie mogli to zrobic. Trzymam kciuki za tydzien,jak MU wyleci,to bedzie piekna chwila :) |
Mając do dyspozycji sopcast, zdecydowałem się na mecz Villarea - Arsenal i nie żałuję. Hiszpanie gnietli Arsenal w pierwszej połowie niemiłosiernie. Błyskawiczna gra kombinacyjna sprawiała, że techniczni "Anglicy" poruszali się niczym dzieci we mgle. Może nie przekładało się to na multum sytuacji, ale wyglądało imponująco. W drugiej połowie gra się wytównała, Adebayor wcisnął fenomenalną bramkę, i skończyło się fuksiarskim remisem Arsenalu. Wielka szkoda.
Dziwi mnie natomiast pompowany od razu po meczu balonik z nadrukiem Fabiański. Gola faktycznie nie puścił, ale kiedy przeczytałem w sieci o jego fenomenalnej grze, stwierdziłem że może w roździelczości sopcasta nie wszystko zobaczyłem i zaczekałem na skróty TVP. Facet miał dosłownie jedną, podwójną interwencję, od razu po wejściu. A i ona nie była doskonała, bo strzał Senny mógł spokojnie złapać, lub lepiej wybić i żadnej dobitki by nie było. Poza tym nie miał strzału w światło bramku, za to kilka razu źle zagrał na przedpolu, wychodząc do wrzutek i cofając się do bramki. Ale może ja się nie znam. |
Z tym fuksiarskim remisem to chyba kolego troche przesadziles. Remis jak najbardziej sprawiedliwy, 1 polowa dla Hiszpanow 2 zdecydowanie dla Arsenalu bez ostatnich 10 min. Jedni jak i drudzy mogli spokojnie wygrac ten mecz.
Ogolnie jestem dosc spokojny przed rewanzem i sadze ze w Lonydnie Arsenal przypieczetuje awans. Ciekawi mnie tylko z kim przyjdzie sie im spotkac w połfinale. W lepszej sytuacji jest Porto ale ManU napewno im nie odpusci i sadze ze i tak awansuje. A bramka Adebayora cos pieknego:) |
A ja mysle, ze Liverpool dzis sie mocno zdziwi. :)
Zreszta - daj Bog! |
Cytat:
|
Takie mecze to poniekąd loteria więc nie wykluczone że bedzie remis i obaj się zdziwicie;)
A wczoraj wybrałem sobie Manchester i...no świetny mecz...Jeśli tak wygląda pojedynek drużyn z których 1 jest podobno grubo przemęczona(co na tle Portugalczyków był jednak widać) to tu, u nas w kraju wszyscy grają w lidze chyba po 2 mecze na dzień. LM czasami sobie obejrzę i różnie to bywa jednak tempo wczorajszego meczu mnie rozbiło, w zasadzie cały czas akcje po obydwu stronach boiska - zdziwiło mnie ofensywne ustawienie Porto , bo spodziewałem się bardziej jakiegoś bezwładnego wybijania piłek a Portugalczycy zagrali na prawdę znakomicie i moim zdaniem będą faworytami w rewanżu.Ponoć żadna z angielskich drużyn nie wygrała jeszcze w Porto i bardzo ciężko Manchesterowi będzie to zmienić. |
Cytat:
Cieszę się że w TV będzie Bayern z Barcą...bo te Liverpoole i Chelsea mi się przejadły już... Dla mnie Barcelona jest zdecydowanym faworytem do końcowego zwycięstwa...:P |
Cytat:
Ja wczoraj wybrałem ManU - Porto i nie żałuje, jakkolwiek 3 z 4 bramek były cokolwiek dziwne ;) Szkoda że lobik Rooneya z 2. połowy nie wpadł. |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:09. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl