Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Liga Mistrzów 2009/10 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4682)

helenen 06.04.2009 20:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mic (Post 704576)
Majac do wyboru dobry mecz, a bardzo dobry mecz, czemu wybrali ten "tylko" dobry ? :P

Gdyż ten "bardzo dobry" mecz był już pokazywany w zeszłych sezonach. Nie wiem czy mam rację, ale to chyba będzie pierwsza w tym sezonie transmisja na TVP bez udziału drużyny angielskiej.

WILU TS 06.04.2009 20:19

Świetnie że puszczają Barce z Bayernem,mam już dość oglądania tych Gerrardów i Drogbów,wreszcie jakaś siłowa piłka będzie (bayern)

mic 06.04.2009 20:20

Nie znacie sie :foch:


;)

bigi333 06.04.2009 20:41

A mecz na Camp Nou? Jak tak to czarno to widze dla Bayernu po ostatnim laniu 5:1 od Wolfsburga.

szym_ek 06.04.2009 20:44

Wybrali pomiędzy piłkarskimi szachami i meczem na 0:0 a meczem pomiędzy drużynami ofensywnymi w którym bardzo prawdopodobne że padnie dużo bramek... chyba dobrze wybrali ;p

Marszałek 06.04.2009 22:31

Piątkę Bayern przyjął.Druga przyjmie w cyrku na Camp Nou.Albo Bayern tak słaby, albo Niemcy mają tak mocną ligę, bo wszytko wskazuje na to ,że silny Bayern znów będzie grać w PUEFA. Tak więc jedynym sensownym wyjściem byłoby zdobyć LM, aby spokojnie dopinać budżet na przyszły sezon. Jakby dobrze zagrali w cyrku to kto wie.

_ukoL 06.04.2009 22:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bigi333 (Post 704592)
A mecz na Camp Nou? Jak tak to czarno to widze dla Bayernu po ostatnim laniu 5:1 od Wolfsburga.

Puchary rządzą się innymi prawami. Jedno jest pewne w tym meczu nie zabraknie bramek o co nie można być pewnym w bitwie o Anglię.

yoda79 07.04.2009 14:50

To na pewno będzie inny Bayern niż ten z Wolfsburgiem,na pewno. Poza tym tracą do liderów 3 pkt.,więc mówienie,że znowu będą grać w PUEFA jest przesadą mimo wszystko ;)
Stawiam na minimalna wygraną Barcy bądź remis.

Aro1234 07.04.2009 20:22

Pierwsze połowy prawie za nami i sensacyjnie to wygląda...
Manchester - Porto 1:1
Villarreal - Arsenal 1:0

ToTylkoJa 07.04.2009 20:35

ManU gdzieś zgubiło formę. Porto jak dla mnie lepsze w pierwszej połowie:] Kryzys? ;]

<Crasch> 07.04.2009 20:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtek_Lok (Post 704642)
Puchary rządzą się innymi prawami. Jedno jest pewne w tym meczu nie zabraknie bramek o co nie można być pewnym w bitwie o Anglię.

Skoro to pewne to postaw u buka 2+ bramki ; )

MISTA92 07.04.2009 21:29

Manu wygrywa i tym samym potwierdza moim zdaniem ze to oni wygraja CL...:

iiYama 07.04.2009 21:33

Zdaje się że Porto wyrównało i tym samym potwierdza to iż ManU są w kryzysie...

Tobi1906 07.04.2009 21:37

Mu w kryzysie nie ma co nawet mowic.To byl pewniak w dzisiejszych meczach i na pewno duzo osob poleglo na nich w tym Ja ;)

Tom'ash 07.04.2009 21:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MISTA92 (Post 705049)
Manu wygrywa i tym samym potwierdza moim zdaniem ze to oni wygraja CL...:

Jakby wygrywali 2:1 z Barceloną to mógłbyś snuć takie wnioski. Mecz rewanżowy w Porto zapowiada się bardzo ciekawie, MU będzie musiał zaatakować od początku.

unpredictable_wislaczka 07.04.2009 21:50

Wynik rzeczywiście sensacyjny. Ale to co Rooney wyprawia na boisku,to bajka. On był dzisiaj wszędzie. Chociaż moim zdaniem jak na drużynę,która miała praktycznie półtora dnia na przygotowanie to kondycyjnie wypadli dobrze.

Szary007 07.04.2009 21:50

Kryzys kryzysem ,ale nie można dlatego odbierac jednej rzeczy zawodnikom Porto !
Czyli walki do końca.
Szczerze mówiąc, to myślałem, że już po meczu, a tu proszę.. :D

-Goral- 07.04.2009 21:59

Dzisiejsze mecze sędziowali sędziowie Tom Henning Øvrebø i Konrad Plautz odpowiednio z pamiętnych meczów Szalke-Wisła 1:4 i Lazio: Wisła 3:3. Może to jakiś znak, że nas czas w lidze mistrzów się zbliża :)

FajQ 07.04.2009 22:18

Sensacyjny wynik MU ?Nie sądzę od poznania par LM wiedziałem że MU będzie się bardzo męczyło z Portugalczykami. Stawiałem wynik 0:0 bądź 1:1 a tu proszę jest lepiej niż się spodziewałem 2:2.Wiecie skąd taki wniosek? Za dużo naoglądałem się jak MU wali głową w mur grając choćby z Benficą. Zobaczymy jak to będzię w rewanżu ale coś czuję jednak że MU przejdzie chociaż wolałbym żeby to Porto przeszło dalej.
Jutro Liverpool-Chelsea 2:0 a Barcelona-Bayern 4:1 :)

Proximus 07.04.2009 22:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FajQ (Post 705083)
Sensacyjny wynik MU ?Nie sądzę od poznania par LM wiedziałem że MU będzie się bardzo męczyło z Portugalczykami. Stawiałem wynik 0:0 bądź 1:1 a tu proszę jest lepiej niż się spodziewałem 2:2.Wiecie skąd taki wniosek? Za dużo naoglądałem się jak MU wali głową w mur grając choćby z Benficą. Zobaczymy jak to będzię w rewanżu ale coś czuję jednak że MU przejdzie chociaż wolałbym żeby to Porto przeszło dalej.
Jutro Liverpool-Chelsea 2:0 a Barcelona-Bayern 4:1 :)

Bardzo śmieszne...

Nie chodzi o to że kibicuję Chelsea, ale widziałeś kiedyś mecz między tymi dwoma drużynami?? Nigdy żadna nie wygrała dwoma bramkami w LM,odkąd Benitez przybył do Liverpoolu, a spotkali się już chyba 8 razy.
Zwłaszcza że Chelsea jest na fali wznoszącej po tym jak Hiddink przyszedł jeśli Liverpool wygra to 1:0 albo 2:1, ale wg mnie będzie remis.

ToTylkoJa 07.04.2009 22:41

a ja też sądzę, że Liverpool wygra 2-0. Są na takiej zajebistej fali wznoszącej, że mogą zrobić wszystko. Chelsea gra bo gra, ale to Liverpool jest zdecydowanym faworytem. Rozbili ManU na Old Traford, to czemu u siebie nie pokonają Chelsea dwoma golami? O Realu nie wspominam, bo nie ma po co. Nie lubię zespołów angielskich, ale w takich spotkaniach kciuki trzymam za ekipy z tradycją i historią (tak wiem, Chelsea też ma tam jakąś historię, ale najwieksze sukcesy to czasy Abramowicza)

Co do drugiego meczu, to obstawiam również 2-0 dla Barcelony

Wojtas 07.04.2009 23:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez -Goral- (Post 705073)
Dzisiejsze mecze sędziowali sędziowie Tom Henning Øvrebø i Konrad Plautz odpowiednio z pamiętnych meczów Szalke-Wisła 1:4 i Lazio: Wisła 3:3. Może to jakiś znak, że nas czas w lidze mistrzów się zbliża :)




Wlasnie tak mi sie cos zdawało,ze kojarze tego drugiego sedziego.



Super wynik Porto,zagrali tak jak maja wlasnie grac zespoly na Old Trafford,bez respektu i z wola zwyciestwa.W sumie mogli to zrobic.

Trzymam kciuki za tydzien,jak MU wyleci,to bedzie piekna chwila :)

Kortys 08.04.2009 11:37

Mając do dyspozycji sopcast, zdecydowałem się na mecz Villarea - Arsenal i nie żałuję. Hiszpanie gnietli Arsenal w pierwszej połowie niemiłosiernie. Błyskawiczna gra kombinacyjna sprawiała, że techniczni "Anglicy" poruszali się niczym dzieci we mgle. Może nie przekładało się to na multum sytuacji, ale wyglądało imponująco. W drugiej połowie gra się wytównała, Adebayor wcisnął fenomenalną bramkę, i skończyło się fuksiarskim remisem Arsenalu. Wielka szkoda.
Dziwi mnie natomiast pompowany od razu po meczu balonik z nadrukiem Fabiański. Gola faktycznie nie puścił, ale kiedy przeczytałem w sieci o jego fenomenalnej grze, stwierdziłem że może w roździelczości sopcasta nie wszystko zobaczyłem i zaczekałem na skróty TVP. Facet miał dosłownie jedną, podwójną interwencję, od razu po wejściu. A i ona nie była doskonała, bo strzał Senny mógł spokojnie złapać, lub lepiej wybić i żadnej dobitki by nie było. Poza tym nie miał strzału w światło bramku, za to kilka razu źle zagrał na przedpolu, wychodząc do wrzutek i cofając się do bramki. Ale może ja się nie znam.

Tomek_TS 08.04.2009 12:01

Z tym fuksiarskim remisem to chyba kolego troche przesadziles. Remis jak najbardziej sprawiedliwy, 1 polowa dla Hiszpanow 2 zdecydowanie dla Arsenalu bez ostatnich 10 min. Jedni jak i drudzy mogli spokojnie wygrac ten mecz.

Ogolnie jestem dosc spokojny przed rewanzem i sadze ze w Lonydnie Arsenal przypieczetuje awans. Ciekawi mnie tylko z kim przyjdzie sie im spotkac w połfinale. W lepszej sytuacji jest Porto ale ManU napewno im nie odpusci i sadze ze i tak awansuje.

A bramka Adebayora cos pieknego:)

7 kotów 08.04.2009 12:24

A ja mysle, ze Liverpool dzis sie mocno zdziwi. :)
Zreszta - daj Bog!

Krissu 08.04.2009 12:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 7 kotów (Post 705210)
A ja mysle, ze Liverpool dzis sie mocno zdziwi. :)
Zreszta - daj Bog!

Żebyś Ty się panie moderatorze nie zdziwił... :>

1q2 08.04.2009 12:41

Takie mecze to poniekąd loteria więc nie wykluczone że bedzie remis i obaj się zdziwicie;)

A wczoraj wybrałem sobie Manchester i...no świetny mecz...Jeśli tak wygląda pojedynek drużyn z których 1 jest podobno grubo przemęczona(co na tle Portugalczyków był jednak widać) to tu, u nas w kraju wszyscy grają w lidze chyba po 2 mecze na dzień.
LM czasami sobie obejrzę i różnie to bywa jednak tempo wczorajszego meczu mnie rozbiło, w zasadzie cały czas akcje po obydwu stronach boiska - zdziwiło mnie ofensywne ustawienie Porto , bo spodziewałem się bardziej jakiegoś bezwładnego wybijania piłek a Portugalczycy zagrali na prawdę znakomicie i moim zdaniem będą faworytami w rewanżu.Ponoć żadna z angielskich drużyn nie wygrała jeszcze w Porto i bardzo ciężko Manchesterowi będzie to zmienić.

Proud 08.04.2009 13:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtas (Post 705099)
Trzymam kciuki za tydzien,jak MU wyleci,to bedzie piekna chwila :)

MU już z Interem grał kiche straszną...tylko Włosi jeszcze słabsi byli.

Cieszę się że w TV będzie Bayern z Barcą...bo te Liverpoole i Chelsea mi się przejadły już...

Dla mnie Barcelona jest zdecydowanym faworytem do końcowego zwycięstwa...:P

spirit 08.04.2009 14:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Proud (Post 705230)
MU już z Interem grał kiche straszną...tylko Włosi jeszcze słabsi byli.

Cieszę się że w TV będzie Bayern z Barcą...bo te Liverpoole i Chelsea mi się przejadły już...

Dla mnie Barcelona jest zdecydowanym faworytem do końcowego zwycięstwa...:P

Dla mnie również, tyle że zazwyczaj tak bywa, iż zdecydowany faworyt prędzej czy później odpada z rywalizacji lub przegrywa w finale ;)
Ja wczoraj wybrałem ManU - Porto i nie żałuje, jakkolwiek 3 z 4 bramek były cokolwiek dziwne ;) Szkoda że lobik Rooneya z 2. połowy nie wpadł.

Marszałek 08.04.2009 15:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Proud (Post 705230)

Dla mnie Barcelona jest zdecydowanym faworytem do końcowego zwycięstwa...:P

Tym bardziej,że kryzys formy mają ewidentnie za sobą. Szkoda,bo sądziłem ,że MU obroni tytuł, ale z taką grą nie ma mowy. Chyba,że jakimś cudem pozbierają się do rewanżu. To jeszcze byłoby to zrobienia ale liga ich ciśnie,a dokładnie Liverpool z jakąś niesamowitą formą. Tak więc tylko Barcelona jest realnym pretendentem do końcowego sukcesu. I co ciekawe dzisiaj gra z zespołem, który ma to co MU ale razy dwa. Do tego leszcze na ławie trenerskiej. Nie ciekawie to wygląda z perspektywy Monachijskich pijalni piwa.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:09.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl