Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Jak? Gdzie? Kiedy? (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=16)
-   -   Karnety 09/10 - Wiosna 2010 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4563)

Dafi_91 19.07.2008 11:22

Orientuje sie ile juz poszlo karnetow?? Wiem ze w 10 dni poszlo 4 tys. a teraz??

pietrasxd 19.07.2008 11:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dafi_91 (Post 570172)
Orientuje sie ile juz poszlo karnetow?? Wiem ze w 10 dni poszlo 4 tys. a teraz??


i tak powinno starczy dla wszystkich mi gosc powiedzial ze bede mial spokojnie. musialo byc zejsc 10000 w 6 dni a to raczej nie mozliwe

mcovalski 20.07.2008 10:47

Dziękuje wszystkim za pomoc . Byłem wczoraj po karnety i rzeczywiście bez problemu sprzedali pomimo ego że nie wznawiałem :)
P.S. Dobrze i funkcjoanlnie zmienili przestrzeń w WŚ. I jeszcze uprzejmi byli. Świat idzie do przodu (Wiślacki Świat :)
i jeszcze się mnie zapytali czy mi rząd 9 na D4 odpowiada :lol:

South 20.07.2008 11:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mcovalski (Post 570599)
Dziękuje wszystkim za pomoc . Byłem wczoraj po karnety i rzeczywiście bez problemu sprzedali pomimo ego że nie wznawiałem :)
P.S. Dobrze i funkcjoanlnie zmienili przestrzeń w WŚ. I jeszcze uprzejmi byli. Świat idzie do przodu (Wiślacki Świat :)
i jeszcze się mnie zapytali czy mi rząd 9 na D4 odpowiada :lol:

no to miałeś farta ,chyba że tylko ci od pamiątek są takimi łajzami

piotrek1325 20.07.2008 11:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mcovalski (Post 570599)
Dziękuje wszystkim za pomoc . Byłem wczoraj po karnety i rzeczywiście bez problemu sprzedali pomimo ego że nie wznawiałem :)
P.S. Dobrze i funkcjoanlnie zmienili przestrzeń w WŚ. I jeszcze uprzejmi byli. Świat idzie do przodu (Wiślacki Świat :)
i jeszcze się mnie zapytali czy mi rząd 9 na D4 odpowiada :lol:

Z tym rzędem to za szaleli .:P

devios 20.07.2008 12:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mcovalski (Post 570599)
Dziękuje wszystkim za pomoc . Byłem wczoraj po karnety i rzeczywiście bez problemu sprzedali pomimo ego że nie wznawiałem :)
P.S. Dobrze i funkcjoanlnie zmienili przestrzeń w WŚ. I jeszcze uprzejmi byli. Świat idzie do przodu (Wiślacki Świat :)
i jeszcze się mnie zapytali czy mi rząd 9 na D4 odpowiada :lol:

W moim przypadku było wręcz identycznie, z tym, że ja kupowałem nie-wznowienie w piątek ;-)
I "teoretycznie" będziemy "siedzieć" w tym samym rzędzie :D

pietrasxd 20.07.2008 20:14

czy jakis niepiknik kupuje karnet na E bo nie chce byc sam? a na D sam chodzic i

pietrasxd 20.07.2008 20:15

...
to troche nienajlepiej

WooKashTS 21.07.2008 10:24

Na E chodzi tez duzo ludzi ktorzy nie sa piknikami ale nie chca tez byc na mlynie...

Mario Nh 21.07.2008 10:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WooKashTS (Post 570995)
Na E chodzi tez duzo ludzi ktorzy nie sa piknikami ale nie chca tez byc na mlynie...

Taa... było widać w poprzedniej rundzie.

Aczkolwiek może w tej będzie inaczej... w końcu C wyburzone to może parę osób zasili tą fanatyczną trynunę E...

mcovalski 21.07.2008 13:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dean (Post 571045)
ile juz tysiecy karnetow na ta runde sprzedano na wiselke?

Zadzwoń to się dowiesz. Skończcie z kretyńskimi pytaniami jak Was proszę. Zastanówcie się przed naciśnięciem enter, bo w człowieku coś pęka patrząc na poziom wpisów. :shock:

Sensej 22.07.2008 13:37

Uwaga!
Dla osob jadacych z daleka, byłem po karnet około 30 min temu, nie było prądu podobno transforamtory poszły czy coś, dlatego przed wyjazdem zadzwoncie lepiej żeby nie wrócić z pustymi rękoma jak ja....

donecki 22.07.2008 13:55

Podobno ponad 6 tys juz sprzedali

PvD 22.07.2008 13:55

Działa już wszystko.

Bobic 22.07.2008 14:26

Będzie rekord?


Czy uda się w tym roku pobić rekord sprzedaży karnetów z 2004 roku? Wtedy to fani Wisły kupili 10 tysięcy wejściówek na pół sezonu. Powodem takiego zainteresowania był mecz z Realem Madryt.

Wiosną tego roku stałych wejściówek rozeszło się 8 tysięcy, więc można spokojnie założyć, że to minimalna liczba zagorzałych sympatyków Białej Gwiazdy. - Jesteśmy zainteresowani sprzedażą jak największej liczby karnetów, bo wpływy z nich to pewna gotówka - przyznaje dyrektor handlowy Wisły Rafał Smalcerz.

Obecna pojemność stadionu po zamknięciu trybuny C to około 16 tysięcy. Ceny karnetów wynoszą od 220 do 330 zł, lub od 170 do 230zł dla członków SKWK. Ważne są one na 12 spotkań, 9 ligowych + 3 w Pucharze Ekstraklasy.

Karnety uprawniają do zniżek na mecze eliminacji LM, być może fazy grupowej albo Pucharu UEFA (w przypadku odpadnięcia z eliminacji Champions League). To atrakcyjna sprawa. Klub myśli też o poprawie oferty kateringowej, która nie jest w tym momencie zbyt dobra...



Źródło: TSW.com.pl/sports.pl

Żeby nie było ciągłego pytania ile karnetów sprzedali:-)

Dafi_91 22.07.2008 19:45

Mam pytanie czy jak mam Kk i karnet to musze isc do WS po bilet czy to juz jest na tym??

Marokino 22.07.2008 20:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dafi_91 (Post 572020)
Mam pytanie czy jak mam Kk i karnet to musze isc do WS po bilet czy to juz jest na tym??

...ooo Jezu....:-)... jak masz karnet to Ci już "na tym" nabili i masz wszystkie mecze ligowe w tej rundzie na naszym stadionie.

Arkas 22.07.2008 21:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marokino (Post 572033)
...ooo Jezu....:-)... jak masz karnet to Ci już "na tym" nabili i masz wszystkie mecze ligowe w tej rundzie na naszym stadionie.

+ 3 mecze Pucharu Ekstraklasy.

nicolas 24.07.2008 10:23

Ważne pytanie: czy opłaca się kupować karnet, jeśli stadion Wisły ma być /kiedy?/ zamykany z powodu budowy?
2. Czy budowa trybuny od parku jordana będzie się odbywać równolegle z rozgrywaniem rundy jesiennej?
3. Jeśli zapisze się niebawem do SKWK, to czy będę mieć od razu zniżkę na karnet?

matern 24.07.2008 10:28

1.opaca sie kupowac karnet bo stadion zamykany jest dopiero na wiosne
2 tak
3 nie bardzo bo karnety mozna kupowac do jutro:)

PS: zal czytac tego typu pytania

Coglin 24.07.2008 11:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nicolas (Post 573143)
3. Jeśli zapisze się niebawem do SKWK, to czy będę mieć od razu zniżkę na karnet?

maly OT: do SKWK zapiszesz sie tylko dlatego ze bedziesz mial znizke na karnet??

jesli tak, to na szczescie juz za pozno.

mcovalski 24.07.2008 13:21

Po dwudniowej banicji to mój pierwszy post.
Po pierwsze miałem bardzo nerwowe 3 dni, bo gdzieś posiałem 2 karnety i mnie szlag jasny trafiał, żona miała mnie dosyć etc., a chcąc uzyskać jakiekolwiek info w WŚ przez tel. nie dało się dodzwonić bo cały czas zajęty numer. Wkurzyłem się i zadzwoniłem do działu marketingu. Chciałem uzyskać informacje na temat możliwości uzyskania duplikatów bez osobistego stawiennictwa przy składaniu wniosku lub uzyskania na mecz z Ruchem 2 biletów zastępczych. Dlatego tego miejsca bardzo chciałby podziękować Panu Szymonowi K. za profesjonalną obsługę zwykłego „Kowalskiego” a nie zbycie i olanie tematu. Po zakończonej rozmowie zadzwonił i zaproponował bardzo rozsądne wyjście z sytuacji. Dzisiaj się karnety odnalazły i zadzwoniłem i całe szczęści nie wystawili jeszcze duplikatów duplikatów nikt mi z racji „zawracania dupy” nie zrobił problemu.
Dlatego jeszcze raz dziękuje.
Przepraszam za mały OT.

piterwislak 31.07.2008 10:30

czy wiadomo juz ile zeszło na poszczególne sektory. czyli ile na D,A,B,E?

piterwislak 31.07.2008 22:00

nie wiem czy to dobry temat ale wiadomo kiedy mają byc rozegrane te 3 mecze PE ktore sa na karnetach??

gris 31.07.2008 22:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez piterwislak (Post 577227)
nie wiem czy to dobry temat ale wiadomo kiedy mają byc rozegrane te 3 mecze PE ktore sa na karnetach??


Na razie to nie wiadomo w ogóle kto będzie grał w tym pucharze :)

oldbiezanow 01.08.2008 20:53

karnety dalej są w sprzedaży?

PvD 01.08.2008 21:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez oldbiezanow (Post 578020)
karnety dalej są w sprzedaży?

TAK cały czas.

Prezydentowa 04.08.2008 14:30

Wole się upewnić, zanim się wybiorę:
Karnety sprzedawane są cały czas, póki nie znamy terminu startu ligi, tak?
Planuję iść dziś/jutro i nie chciałabym się naciąć.



EDIT: Dzięki PvD

PvD 04.08.2008 22:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Prezydentowa (Post 579187)
Wole się upewnić, zanim się wybiorę:
Karnety sprzedawane są cały czas, póki nie znamy terminu startu ligi, tak?
Planuję iść dziś/jutro i nie chciałabym się naciąć.

Byłeś na wakacjach?Nie zdążyłeś zakupić lub przedłużyć karnetu? Nic nie szkodzi. Okazja by to ucznić ciągle istnieje.

Informujemy, iż w związku z zamieszaniem w polskiej ektraklasie związanymz aferą korupcyjną i odwołaniem pierwszych dwóch kolejek Wisła Kraków SA w dalszym ciągu prowadzi sprzedaż abonamentów na rundę jesienną sezonu 2008/2009.

Ceny na poszczególne sektory kształtują się następująco:

Sektory A i B - 330 zł

Sektory D i E - 240 zł

SKWK: A i B - 230 zł, D i E - 170 zł

Źródło: SKWK

white1906star 07.08.2008 18:48

Jest mozliwosc isc do wislackiego swiata i poprosic o korekte by zmienili karnet z E na D?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:21.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl