![]() |
Cytat:
Proponował bym się skupic na tym sezonie http://sport.interia.pl/wiadomosci-d...e-lech,1144400 |
|
Nie, no proszę znowu mamy gadać o tym że Lech idzie na majstra ;p. Poza tym takie sądy są o dupę rozbić gdybyście zapytali piłkarzy kto będzie mistrzem to piłkarze: Wisły, Legii, Lecha. odpowiedzieli by żę to oni zdobędą mistrzostwo. Piłkarze: Górnika, Cracovii, kto wie może Jagielloni po tych transferach, GKS Bełchatów, powiedzą że oni biją się o pierwszą trójkę, a reszta bije się o górną tabele ;p, albo o jak najlepszą pozycje ;), takie przedsezonowe pieprzenie.
niedługo to przestaniemy grać w piłkę, a otworzymy giełdę, tu się awans kupi, tam się z czymś połączymy... |
|
Cytat:
Nie no padłem... co rok idą na tego mistrza i pewnie skończy się znów gdzieś na 4 miejscu :D Wystarczy, że Reissik dostanie kontuzji i kuchenka nie będzie potafiła zdobyć bramki. Cytat:
2. No dobra kogoś tam kupili.. 3. Ooo odpowiednio dobrana taktyka będzie kluczowa :D Smuda, przesunie Lewandowskiego na bramke, Arbolede można na atak, Reissa by wypróbować na lewej obronie i Lech Mistrzem! :rotfl: 4. No oni to spragnieni, tyle lat oglądać plecy Wisły i Legii to smutne musi być... :( 5. Kolektyw pęknie jak Arboledzie się coś nie spodoba :-p |
Cytat:
Parę lat temu rządziła w lidze Wisła, czasem Legia była w stanie z nią powalczyć. Zdarzały się zwycięstwa z Saragossa, Schalke, Utrechtem, walka jak równy z równym z Lazio. A teraz? Każda z tych drużyn zrobiłaby z dużym prawdopodobieństwem czy Legii, czy Wiśle, czy Lechowi niezłe manto. Szwajcarów Wisła była w stanie ograć dwa czy trzy lata temu 3:1. W tym czasie to nie Legia czy Lech podgoniły Wisłę, tylko Wisła dołuje do naszego poziomu. A jaki jest ten nasz poziom? Własnie takie 1:6 z druzyną na mniej wiecej podobnym poziomie przygotowań nam to pokazuje. Tak, trzeba mieć na.......one w głowie, żeby tego nie widzieć. Cytat:
Zresztą, o honorze to kto jak kto, ale Legioniści powinni mówic ostatni. Sami od lat domagają się 'honorowo' mistrzostwa, zdobytego w 'honorowy' złodziejski sposób. Dziwnym nie jest, że pojęcie 'honoru' jest u Was bardzo zniekształcone. Skoro latami ligę mozna było 'reżyserować', to ciężko pozbyć się złych nawyków, no nie chłopcy? Cytat:
Cytat:
|
http://www.sport.pl/pilka/1,65050,54...Groclinem.html
hehehe Cytat:
Cytat:
Witamy Groclin w Warszawie ! A co do powyższej romowy o sparingach - wyniki zawsze są z dupy wzięte - nigdy nie zdarzyło się żeby drużyna co wygrała wszystko w sparingach wygrała ligę i na odwrót - ta co przerżnęła wszystko przed sezonem potem z niego spadła. To tylko wyniki kontrolne. |
Cytat:
Cytat:
Cytat:
|
macie do kolekcji, pompujemy dalej :D
http://www.zczuba.pl/zczuba/1,90957,..._dlaczego.html |
Cytat:
Zobaczcie argumenty do słów Hajty. Czy Górnik gra na dwóch frontach? A czy mówi, że jego zespół ma lepszy skład? Podobnie Vuković nie mówi, że Legia będzie mistrzem. A na transfery Wisły poczekamy, na kolana pana pismaka też. |
Cytat:
Pamiętaj-niewyjaśnione okoliczności zawsze działają na korzyść oskarżonego(tak mówi prawo) Dziwi mnie tylko jedno. Dlaczego kibice w Poznaniu tak łatwo przyjęli fuzję, a Ci we Wrocławiu i Szczecinie nie. Chyba Lech to coś więcej niż zwykła Polonia? Im to się nie dziwię ani trochę |
Cytat:
|
Cytat:
Dowody by pewnie się znalazły, gdyby nie to że sprzedawanie meczów w lidze, nie było wtedy jeszcze łamaniem prawa... Trzeba naprawdę być człowiekiem wielkiego honoru, żeby domagać się mistrzostwa polski po takim czymś: http://pl.youtube.com/watch?v=U2XRJjXxykU Trener po meczu mówi, "w każdej lidze jakaś reżyseria musi być"... |
@Konrad. - jeżeli wybroniłbyś się przed sądem (niemożliwe chyba) to oczywiście że uważałbym cie za niewinnego
|
Cytat:
A Legioniści jak przysłowiowe "człowieki honoru" - chcą "zwrotu" tytułu... ale własnie z honorem ma to niewiele współnego a co najwyżej z cwaniactwem wg mnie. PS A własciwie to czemu kolo z Poznania i Warszawy drażnią nas przypominając o naszych sprzedawczykach z 93 roku? |
TTJ, na Twoje 'rzeczowe' argumenty odpowiedzieli już Gwiaździsty i Konrad.
Natomiast co do ostatniego zdania, to my sobie ligi nie kupiliśmy, byliśmy w niej i w niej zostaliśmy, spłacając w dodatku długi stowarzyszenia WKP. Poza tym, licencja w naszym przypadku nie dotyczyła klubu, a miejsca w lidze. Były dwa, 4. i 6. Zarząd poszedł na skróty i wybrał wyższe, wniosek licencyjny zawierał nasz stadion jako miejsce gry drużyny, dotyczył naszego klubu KKS Lech Poznań SSA i jedyne co było w nim 'amikowe', to miejsce, które dawało nam mozliwość ubiegania się o gre w pierwszej lidze. I to jest ta cała sławetna 'licencja Amici' wałkowana przez co bardziej zaślepionych kibiców. Widać różnicę między sytuacją Pogoni czy Polonii? Na moje oko, nawet bardzo. Konrad Co do 'honoru', tak się składa, że to akurat kibice Legii na tym forum najczęściej używają tego słowa. |
'93 był omawiany w poprzednich tematach i prosze o zaprzestanie, bo nie dotyczy on sezonu 08/09
|
Cytat:
Dziś też z tego korzystacie mając w pucharach współczynnik wywalczony przez Amicę, tak? |
Cytat:
Ja mam tylko jedną nadzieję na ten nowy sezon- aby sędziowie pełnili jak najmniejszą rolę w nadchodzących mistrzostwach Polski. Wtedy sie wyjaśni, kto jest najlepszy. Moja opinia jest taka, że Lech jeszcze nie dojrzał do walki o mistrzostwo. Ale cóż, ile ludzi, tyle opinii |
Cytat:
Jednym słowem żadnej Amiki nie było, nie ma i najlepiej nie majstrować przy kuchenkach w sklepach AGD. PS. Podobno ten rumuński drugoligowiec (no bo jeszcze żadnego meczu w I lidze nie zagrał) co z Wami wygrał był pod gazem... |
Darujcie juz sobie tego Lecha...kazdy wie jak jest i obie strony nigdy nie dojda do porozumienia.
Mnie tam bardziej interesuje DyskoPolo :/ Namnozylo sie od razu na necie fanow czarnych koszul.... "Nastepne derby wygraja Legii rezerwy...." |
Cytat:
|
Dyskopolo podobno już w tym sezonie idzie na miszcza :D
http://www.wielkapolonia.pl/serwis/content/view/1716/1/ |
Pytanie do Legionistów: kibice Ś.P. Polonii wystosowali jakieś oświadczenie w sprawie kupna ich klubu przez Groclin?
|
wisl@k_TS to polonia kupiła Dyskobolie :P
|
Cytat:
|
Zakup w pelni legalny jak to oni powiedzieli. W rejony "wielkiejpolonii" nie zapuszczam sie nawet po pijaku.
Interes zycia - zakup miejsca w OE do tego sprzedaz wlasnego miejsca z 1 ligi - maja glowe do interesow :D Znam jednego, JEDNEGO kibica Polonii ktory nie jest zadowolony ( delikatnie mowiac ) z tego calego cyrku. Reszta dostaje orgazmu na sucho a koledzy zza Blon dolewaja oliwy do ognia twierdzac ze nadchodzi nowa braterska sila w OE :D Pejsate Dyskopolo plus spadkowicze za korupcje - to dopiero mega zgoda :D Mozna tez dodac tych od "idziemy na miszcza" ale po co.. ;) |
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
- hurtem sędziów - hurtem mecze -w detalu miejsce w lidze:D |
Tego się można było spodziewać.
W każdym razie Legia przegrywa derby a Wisła traci mistrzostwo :D Zauważyliście że najczęstszym sloganem kolejnych tworów (Kuchenki, DyskoPolo) jest: "Idziemy na mistrza/majstra?" :P Jak jest, każdy wie :-D Swoją drogą śmieszą mnie kibice Korony, którzy na wieść o degradacji pocieszali się meczami z ukochaną zgodą, jak oni się teraz muszą czuć? :) |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:46. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl