Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Ekstraklasa 2008/2009 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4560)

Pablo84 11.07.2008 09:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jizzz (Post 565636)
Dlatego należy śmiać się i z Legii i z Wisły:rotfl:



Bardzo śmieszny z ciebie koleś. Jasne, lepiej sobie honorowo mistrzostwo kupić:D
Wy za to rok temu pokazaliście się w pucharach ze hej( przepraszam musiałem:D )

A od kogo sobie ten meczyk kupiła?


Proponował bym się skupic na tym sezonie


http://sport.interia.pl/wiadomosci-d...e-lech,1144400

Krissu 11.07.2008 10:40

http://www.zczuba.pl/zczuba/1,90957,...ie_klubie.html

Kurt 11.07.2008 11:00

Nie, no proszę znowu mamy gadać o tym że Lech idzie na majstra ;p. Poza tym takie sądy są o dupę rozbić gdybyście zapytali piłkarzy kto będzie mistrzem to piłkarze: Wisły, Legii, Lecha. odpowiedzieli by żę to oni zdobędą mistrzostwo. Piłkarze: Górnika, Cracovii, kto wie może Jagielloni po tych transferach, GKS Bełchatów, powiedzą że oni biją się o pierwszą trójkę, a reszta bije się o górną tabele ;p, albo o jak najlepszą pozycje ;), takie przedsezonowe pieprzenie.

niedługo to przestaniemy grać w piłkę, a otworzymy giełdę, tu się awans kupi, tam się z czymś połączymy...

Pablo84 11.07.2008 11:12

http://www.weszlo.com/news/502

Kamson 11.07.2008 11:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pablo84 (Post 565648)

:lol:

Nie no padłem... co rok idą na tego mistrza i pewnie skończy się znów gdzieś na 4 miejscu :D Wystarczy, że Reissik dostanie kontuzji i kuchenka nie będzie potafiła zdobyć bramki.

Cytat:

Atuty Lecha, zdaniem Murawskiego:

1. Lepszy zespół niż w zeszłym sezonie.

2. Udane transfery.

3. Odpowiednio dobrana taktyka.

4. Poznańscy kibice spragnieni sukcesów.

5. Kolektyw w drużynie.
1. Lepszy? c**j to wie :P
2. No dobra kogoś tam kupili..
3. Ooo odpowiednio dobrana taktyka będzie kluczowa :D Smuda, przesunie Lewandowskiego na bramke, Arbolede można na atak, Reissa by wypróbować na lewej obronie i Lech Mistrzem!


:rotfl:
4. No oni to spragnieni, tyle lat oglądać plecy Wisły i Legii to smutne musi być... :(
5. Kolektyw pęknie jak Arboledzie się coś nie spodoba :-p

skttrbrain 11.07.2008 16:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kijek (Post 565622)
Ze przepraszam co???? A co ma wspolnego "iscie w doł polskiej piłki" z porazka Legii w sparingu ? :D
Dawaj teorie jakas napisz nowa bo dawno tutaj nic nie padlo, az przedwczoraj czytalem cos znowu o PZPN, terminarzu.
Trzeba miec niezle na.......one w głowie zeby dojsc do wniosku ze jedno ma cos wspolnego z drugim.

Trzeba mieć nieźle na.......one, żeby uważać że tak nie jest. Każda z drużyn występujących w pucharach obawia się swoich przeciwników. A co to za drużyny? Beitar? Lech im wkopal ileś lat temu 3:0 i 4:2. Białorusini i Azerowie? Jesteś tak pewnien, że gładko ich przejdziemy? A przypomnieć Tobie Waszą Vetrę czy nasz Tiraspol? A klika lat temu polskie drużyny ładowały Neftczi Baku 10 bramkami w dwumeczu..
Parę lat temu rządziła w lidze Wisła, czasem Legia była w stanie z nią powalczyć. Zdarzały się zwycięstwa z Saragossa, Schalke, Utrechtem, walka jak równy z równym z Lazio. A teraz? Każda z tych drużyn zrobiłaby z dużym prawdopodobieństwem czy Legii, czy Wiśle, czy Lechowi niezłe manto. Szwajcarów Wisła była w stanie ograć dwa czy trzy lata temu 3:1. W tym czasie to nie Legia czy Lech podgoniły Wisłę, tylko Wisła dołuje do naszego poziomu. A jaki jest ten nasz poziom? Własnie takie 1:6 z druzyną na mniej wiecej podobnym poziomie przygotowań nam to pokazuje. Tak, trzeba mieć na.......one w głowie, żeby tego nie widzieć.

Cytat:

Dobrze ze w tym roku Wy dostaliscie prezent i oczywiscie go honorowo (tak samo honorowo jak kilka lat temu MP) przyjeliscie i pokazecie w Pucharach sie ze hej. (przepraszam musialem:D)
Oświeć mnie, jak w takiej sytaucji powinien się kolejny do pucharowego miejsca klub zachować, skoro drużyna z miejsca wyżej z pucharów zrezygnowała? Przekazać kolejnemu, który również 'honorowo' odda je kolejnej drużynie? No mistrzu, wymyśl coś.. Bo ktoś w pucharze musiał zagrać.
Zresztą, o honorze to kto jak kto, ale Legioniści powinni mówic ostatni. Sami od lat domagają się 'honorowo' mistrzostwa, zdobytego w 'honorowy' złodziejski sposób. Dziwnym nie jest, że pojęcie 'honoru' jest u Was bardzo zniekształcone. Skoro latami ligę mozna było 'reżyserować', to ciężko pozbyć się złych nawyków, no nie chłopcy?

Cytat:

Niech Wam jeszcze Liber nagra kawalek "motywujacy" do walki + oczywiscie klip. Oczywiscie za hajs Remesu a nie dlatego ze chciał.
I pamietaj ze Polska piłka idzie tez w doł przez wciaz trwajace walki kibiców w Wilnie. Oczywiscie kibicow Legii.
Żenada..

Cytat:

A Lech..cóż, przykre jak nasza piłka równa w dół.
Eh, Wy w tej Kongresówce nigdy liczyć nie umieliście. To ja Ci objaśnię że '6', to więcej niż '1'.

Kocur 11.07.2008 16:32

http://www.sport.pl/pilka/1,65050,54...Groclinem.html

hehehe


Cytat:

Połączony zespół piłkarski, pod nazwą Polonia Warszawa,
czyli data powstania - 11 lipiec 2008 - rozpoczynamy historię nowego klubu :)


Cytat:

W czwartek drużyna Groclinu (obecnie Polonii) zakończyła zgrupowanie

Witamy Groclin w Warszawie !



A co do powyższej romowy o sparingach - wyniki zawsze są z dupy wzięte - nigdy nie zdarzyło się żeby drużyna co wygrała wszystko w sparingach wygrała ligę i na odwrót - ta co przerżnęła wszystko przed sezonem potem z niego spadła. To tylko wyniki kontrolne.

Konrad. 11.07.2008 16:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez skttrbrain (Post 565811)
Parę lat temu rządziła w lidze Wisła, czasem Legia była w stanie z nią powalczyć. Zdarzały się zwycięstwa z Saragossa, Schalke, Utrechtem, walka jak równy z równym z Lazio. A teraz? Każda z tych drużyn zrobiłaby z dużym prawdopodobieństwem czy Legii, czy Wiśle, czy Lechowi niezłe manto. Szwajcarów Wisła była w stanie ograć dwa czy trzy lata temu 3:1. W tym czasie to nie Legia czy Lech podgoniły Wisłę, tylko Wisła dołuje do naszego poziomu. A jaki jest ten nasz poziom? Własnie takie 1:6 z druzyną na mniej wiecej podobnym poziomie przygotowań nam to pokazuje. Tak, trzeba mieć na.......one w głowie, żeby tego nie widzieć..

dokładnie 1,5 roku temu, przy okazji ostatnich występów Wisły:
Cytat:

http://www.90minut.pl/img/redarrowl.gifKolejka 1 - 19 października
Wisła Kraków 1-2 Blackburn Rovers FC
http://www.90minut.pl/img/redarrowl.gifKolejka 2 - 2 listopada
AS Nancy-Lorraine
2-1 Wisła Kraków
http://www.90minut.pl/img/redarrowl.gif Kolejka 4 - 30 listopada
Wisła Kraków 3-1 FC Basel 1893
http://www.90minut.pl/img/redarrowl.gif Kolejka 5 - 14 grudnia
SC Feyenoord 3-1 Wisła Kraków
Cytat:

Pierwotnie napisane przez skttrbrain (Post 565811)
Zresztą, o honorze to kto jak kto, ale Legioniści powinni mówic ostatni.

a propos honoru, dlaczego jesteście rozstawieni w uefa, skoro Lech w pucharach nie grał chyba z 10 lat?

Verter 11.07.2008 16:38

macie do kolekcji, pompujemy dalej :D
http://www.zczuba.pl/zczuba/1,90957,..._dlaczego.html

Maćko 11.07.2008 16:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Verter (Post 565816)
macie do kolekcji, pompujemy dalej :D
http://www.zczuba.pl/zczuba/1,90957,..._dlaczego.html

Serwis GW i wszystko jasne.
Zobaczcie argumenty do słów Hajty.
Czy Górnik gra na dwóch frontach? A czy mówi, że jego zespół ma lepszy skład?
Podobnie Vuković nie mówi, że Legia będzie mistrzem.
A na transfery Wisły poczekamy, na kolana pana pismaka też.

ToTylkoJa 11.07.2008 16:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez skttrbrain (Post 565811)
je kolejnej drużynie? No mistrzu, wymyśl coś.. Bo ktoś w pucharze musiał zagrać.
Zresztą, o honorze to kto jak kto, ale Legioniści powinni mówic ostatni. Sami od lat domagają się 'honorowo' mistrzostwa, zdobytego w 'honorowy' złodziejski sposób. Dziwnym nie jest, że pojęcie 'honoru' jest u Was bardzo zniekształcone. Skoro latami ligę mozna było 'reżyserować', to ciężko pozbyć się złych nawyków, no nie chłopcy?

widzę, że lubisz bazować na rzeczowych argumentach. Ja też zaliczam się do takich osób. Więc zadam pytanie- daj mi jakiś sensowny dowód na to, że Legia tamto mistrzostwo kupiła. Dowód, ale twardy, a nie cytowanie Kuleszy czy innych osób. Polska to państwo prawne(?), gdzie kara musi być UDOWODNIONA. Sprawa Legii nie została wyjaśniona=Legia jest niewinna. Chyba, że żyjemy na jakiejś Białorusi. Lech i Amica przewijały się w mediach, jako kluby, które brały udział w korupcji. Idąc Twoim tokiem rozumowania, mogę użyć argumentu, że Lech kupczył. Poparte argumentami? Owszem, takimi samymii jak i Twoje na temat MP z 93 r (źródła- gazety, wypowiedzi osób itp itd)

Pamiętaj-niewyjaśnione okoliczności zawsze działają na korzyść oskarżonego(tak mówi prawo)

Dziwi mnie tylko jedno. Dlaczego kibice w Poznaniu tak łatwo przyjęli fuzję, a Ci we Wrocławiu i Szczecinie nie. Chyba Lech to coś więcej niż zwykła Polonia? Im to się nie dziwię ani trochę

Gwiaździsty 11.07.2008 17:10

Cytat:

Więc zadam pytanie- daj mi jakiś sensowny dowód na to, że Legia tamto mistrzostwo kupiła. Dowód, ale twardy, a nie cytowanie Kuleszy czy innych osób. Polska to państwo prawne(?), gdzie kara musi być UDOWODNIONA. Sprawa Legii nie została wyjaśniona=Legia jest niewinna. Chyba, że żyjemy na jakiejś Białorusi
Parę lat po tych wydarzeniach, kilku piłkarzy Wisły, którzy już z klubem nie mieli nic wspólnego (ponieważ Wisła jako jedyna zrobiła wewnetrzne śledztwo i pogoniła tych co mieli z tym coś ) przyznało sie do tego że mecz był ustawiony i że transakcja był na szczeblu piłkarzy, którzy to załatwiali. Dlatego legioniści skończcie w kółko podawać kłamliwe argumenty, że nic na ten temat nie wiadomo. Wiadomo, tylko widać do dzisiaj to do was nie dotarło.

Konrad. 11.07.2008 17:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ToTylkoJa (Post 565822)
widzę, że lubisz bazować na rzeczowych argumentach. Ja też zaliczam się do takich osób. Więc zadam pytanie- daj mi jakiś sensowny dowód na to, że Legia tamto mistrzostwo kupiła. Dowód, ale twardy, a nie cytowanie Kuleszy czy innych osób. Polska to państwo prawne(?), gdzie kara musi być UDOWODNIONA. Sprawa Legii nie została wyjaśniona=Legia jest niewinna. Chyba, że żyjemy na jakiejś Białorusi. Lech i Amica przewijały się w mediach, jako kluby, które brały udział w korupcji. Idąc Twoim tokiem rozumowania, mogę użyć argumentu, że Lech kupczył. Poparte argumentami? Owszem, takimi samymii jak i Twoje na temat MP z 93 r (źródła- gazety, wypowiedzi osób itp itd)

Pamiętaj-niewyjaśnione okoliczności zawsze działają na korzyść oskarżonego(tak mówi prawo)

rozumiem, że gdybym dnia 22 września groził twojemu kumplowi że go zabije, następnie on 23 września zostałby zadźgany nożem, a mnie policja znalazła by pod domem, umorusanego w jego krwi z nożem w ręce, ty nie uważałbyś mnie za morderce gdybym wybronił się przed sądem?

Dowody by pewnie się znalazły, gdyby nie to że sprzedawanie meczów w lidze, nie było wtedy jeszcze łamaniem prawa...

Trzeba naprawdę być człowiekiem wielkiego honoru, żeby domagać się mistrzostwa polski po takim czymś:

http://pl.youtube.com/watch?v=U2XRJjXxykU

Trener po meczu mówi, "w każdej lidze jakaś reżyseria musi być"...

mr_kwolf 11.07.2008 17:15

@Konrad. - jeżeli wybroniłbyś się przed sądem (niemożliwe chyba) to oczywiście że uważałbym cie za niewinnego

Ogryzek 11.07.2008 17:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mr_kwolf (Post 565842)
@Konrad. - jeżeli wybroniłbyś się przed sądem (niemożliwe chyba) to oczywiście że uważałbym cie za niewinnego

Ale wtedy byłbyś niewinny wg prawa ale nie znaczy że postępowałbyś honorowo - wiedząc ze mecz był kupiony a przestepstwo tylko i wyłącznie nie udowodnione przed sądem!

A Legioniści jak przysłowiowe "człowieki honoru" - chcą "zwrotu" tytułu... ale własnie z honorem ma to niewiele współnego a co najwyżej z cwaniactwem wg mnie.

PS
A własciwie to czemu kolo z Poznania i Warszawy drażnią nas przypominając o naszych sprzedawczykach z 93 roku?

skttrbrain 11.07.2008 17:34

TTJ, na Twoje 'rzeczowe' argumenty odpowiedzieli już Gwiaździsty i Konrad.

Natomiast co do ostatniego zdania, to my sobie ligi nie kupiliśmy, byliśmy w niej i w niej zostaliśmy, spłacając w dodatku długi stowarzyszenia WKP. Poza tym, licencja w naszym przypadku nie dotyczyła klubu, a miejsca w lidze. Były dwa, 4. i 6. Zarząd poszedł na skróty i wybrał wyższe, wniosek licencyjny zawierał nasz stadion jako miejsce gry drużyny, dotyczył naszego klubu KKS Lech Poznań SSA i jedyne co było w nim 'amikowe', to miejsce, które dawało nam mozliwość ubiegania się o gre w pierwszej lidze. I to jest ta cała sławetna 'licencja Amici' wałkowana przez co bardziej zaślepionych kibiców. Widać różnicę między sytuacją Pogoni czy Polonii? Na moje oko, nawet bardzo.

Konrad
Co do 'honoru', tak się składa, że to akurat kibice Legii na tym forum najczęściej używają tego słowa.

pan_premier 11.07.2008 17:41

'93 był omawiany w poprzednich tematach i prosze o zaprzestanie, bo nie dotyczy on sezonu 08/09

Krissu 11.07.2008 17:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez skttrbrain (Post 565850)
TTJ, na Twoje 'rzeczowe' argumenty odpowiedzieli już Gwiaździsty i Konrad.

Natomiast co do ostatniego zdania, to my sobie ligi nie kupiliśmy, byliśmy w niej i w niej zostaliśmy, spłacając w dodatku długi stowarzyszenia WKP. Poza tym, licencja w naszym przypadku nie dotyczyła klubu, a miejsca w lidze. Były dwa, 4. i 6. Zarząd poszedł na skróty i wybrał wyższe, wniosek licencyjny zawierał nasz stadion jako miejsce gry drużyny, dotyczył naszego klubu KKS Lech Poznań SSA i jedyne co było w nim 'amikowe', to miejsce, które dawało nam mozliwość ubiegania się o gre w pierwszej lidze. I to jest ta cała sławetna 'licencja Amici' wałkowana przez co bardziej zaślepionych kibiców. Widać różnicę między sytuacją Pogoni czy Polonii? Na moje oko, nawet bardzo.

Konrad
Co do 'honoru', tak się składa, że to akurat kibice Legii na tym forum najczęściej używają tego słowa.

Ale w pucharach graliście dzięki miejscu wywalczonemu przez Amicę, tak?
Dziś też z tego korzystacie mając w pucharach współczynnik wywalczony przez Amicę, tak?

ToTylkoJa 11.07.2008 17:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez skttrbrain (Post 565850)
TTJ, na Twoje 'rzeczowe' argumenty odpowiedzieli już Gwiaździsty i Konrad.

Natomiast co do ostatniego zdania, to my sobie ligi nie kupiliśmy, byliśmy w niej i w niej zostaliśmy, spłacając w dodatku długi stowarzyszenia WKP. Poza tym, licencja w naszym przypadku nie dotyczyła klubu, a miejsca w lidze. Były dwa, 4. i 6. Zarząd poszedł na skróty i wybrał wyższe, wniosek licencyjny zawierał nasz stadion jako miejsce gry drużyny, dotyczył naszego klubu KKS Lech Poznań SSA i jedyne co było w nim 'amikowe', to miejsce, które dawało nam mozliwość ubiegania się o gre w pierwszej lidze. I to jest ta cała sławetna 'licencja Amici' wałkowana przez co bardziej zaślepionych kibiców. Widać różnicę między sytuacją Pogoni czy Polonii? Na moje oko, nawet bardzo.

Konrad
Co do 'honoru', tak się składa, że to akurat kibice Legii na tym forum najczęściej używają tego słowa.

nie przemawiają za mną te argumenty. Kilku piłkarzy Wisły, Legii itp. Ja chcę TWARDE dowody. Tak jak już pisałem, były wątki, że Lech był wymieniany w aferze korupcyjnej (więc honorowo, powinniście sami poprosić o zesłanie do drugiej ligi). Tu nie ma dowodów i tu nie ma dowodów. Moderator prosi o zakończenie tematu i dlatego to zrobię. Jak chcesz szerzej podyskutować to priv. A jeśli nie, to zostajemy i tak przy swoich wersjach


Ja mam tylko jedną nadzieję na ten nowy sezon- aby sędziowie pełnili jak najmniejszą rolę w nadchodzących mistrzostwach Polski. Wtedy sie wyjaśni, kto jest najlepszy. Moja opinia jest taka, że Lech jeszcze nie dojrzał do walki o mistrzostwo. Ale cóż, ile ludzi, tyle opinii

Zygmunt.Król 11.07.2008 18:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez skttrbrain (Post 565850)
Zarząd poszedł na skróty i wybrał wyższe, wniosek licencyjny zawierał nasz stadion jako miejsce gry drużyny, dotyczył naszego klubu KKS Lech Poznań SSA i jedyne co było w nim 'amikowe', to miejsce, które dawało nam mozliwość ubiegania się o gre w pierwszej lidze.

Aaa pamiętam to jak dziś. Z latającego spodka który opuścił się na murawę obiektu przy Bułgarskiej wyskoczyli (nomen omen!) Murawski, Wasilewski, Kikut, Micanski i jeszcze paru innych rozwijając transparent "Lech Nieamikus Poznań" i "Zmywarki i lodówki - mega promocja". Reiss w telewizji ogłosił (w domu to było - w kuchni stał, trzymając dziecko na ręku): "Tera Liga Mistrzów!".

Jednym słowem żadnej Amiki nie było, nie ma i najlepiej nie majstrować przy kuchenkach w sklepach AGD.

PS. Podobno ten rumuński drugoligowiec (no bo jeszcze żadnego meczu w I lidze nie zagrał) co z Wami wygrał był pod gazem...

kreseq 11.07.2008 18:27

Darujcie juz sobie tego Lecha...kazdy wie jak jest i obie strony nigdy nie dojda do porozumienia.
Mnie tam bardziej interesuje DyskoPolo :/ Namnozylo sie od razu na necie fanow czarnych koszul....


"Nastepne derby wygraja Legii rezerwy...."

ToTylkoJa 11.07.2008 18:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kreseq (Post 565878)
Darujcie juz sobie tego Lecha...kazdy wie jak jest i obie strony nigdy nie dojda do porozumienia.
Mnie tam bardziej interesuje DyskoPolo :/ Namnozylo sie od razu na necie fanow czarnych koszul....

a co się dziwisz? W końcu zsumowali się sympatycy Groclinu i Polonii:lol:

spidey 11.07.2008 18:47

Dyskopolo podobno już w tym sezonie idzie na miszcza :D
http://www.wielkapolonia.pl/serwis/content/view/1716/1/

wisl@k_TS 11.07.2008 18:58

Pytanie do Legionistów: kibice Ś.P. Polonii wystosowali jakieś oświadczenie w sprawie kupna ich klubu przez Groclin?

MrÓwA_1906 11.07.2008 19:04

wisl@k_TS to polonia kupiła Dyskobolie :P

wisl@k_TS 11.07.2008 19:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MrÓwA_1906 (Post 565892)
wisl@k_TS to polonia kupiła Dyskobolie :P

Racja, myślałem dobrze a źle napisałem :) w każdym razie, co na to kibice Polonii? Jakieś protesty, czy z chęcia na to przystali?

kreseq 11.07.2008 19:08

Zakup w pelni legalny jak to oni powiedzieli. W rejony "wielkiejpolonii" nie zapuszczam sie nawet po pijaku.
Interes zycia - zakup miejsca w OE do tego sprzedaz wlasnego miejsca z 1 ligi - maja glowe do interesow :D
Znam jednego, JEDNEGO kibica Polonii ktory nie jest zadowolony ( delikatnie mowiac ) z tego calego cyrku.
Reszta dostaje orgazmu na sucho a koledzy zza Blon dolewaja oliwy do ognia twierdzac ze nadchodzi nowa braterska sila w OE :D
Pejsate Dyskopolo plus spadkowicze za korupcje - to dopiero mega zgoda :D Mozna tez dodac tych od "idziemy na miszcza" ale po co.. ;)

ToTylkoJa 11.07.2008 19:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wisl@k_TS (Post 565895)
Racja, myślałem dobrze a źle napisałem :) w każdym razie, co na to kibice Polonii? Jakieś protesty, czy z chęcia na to przystali?

z tego co czytałem na ich stronie, to jadą po...Legii:D Nigdzie nie znalazłem sprzeciwów takich jak miał Śląsk czy Pogoń. Wg nich w końcu nadeszła sprawiedliwość- Polonia/Groclin w 1 lidze

Zygmunt.Król 11.07.2008 19:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ToTylkoJa (Post 565897)
z tego co czytałem na ich stronie, to jadą po...Legii:D

Tak ich szkolą -"masz nienawidzieć to kargulowe plemię!":D


Cytat:

Pierwotnie napisane przez ToTylkoJa (Post 565897)
Nigdzie nie znalazłem sprzeciwów takich jak miał Śląsk czy Pogoń. Wg nich w końcu nadeszła sprawiedliwość- Polonia/Groclin w 1 lidze

Bo w II lidze pierwsze co się wyczerpuje to cierpliwość. Dlatego co nieciepliwsi kupują:

- hurtem sędziów

- hurtem mecze

-w detalu miejsce w lidze:D

wisl@k_TS 11.07.2008 19:22

Tego się można było spodziewać.

W każdym razie Legia przegrywa derby a Wisła traci mistrzostwo :D

Zauważyliście że najczęstszym sloganem kolejnych tworów (Kuchenki, DyskoPolo) jest: "Idziemy na mistrza/majstra?" :P Jak jest, każdy wie :-D

Swoją drogą śmieszą mnie kibice Korony, którzy na wieść o degradacji pocieszali się meczami z ukochaną zgodą, jak oni się teraz muszą czuć? :)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:46.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl