Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Euro 2008 - gr. B (grupa "polska") (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4471)

MJ 12.06.2008 21:46

SZOK SZOK SZOK SZOK.........

Póki w narodzie pieśń swobody żyje,
Wola i godność, i męstwo człowiecze,
Póki sam w ręce nie odda się czyje
I praw się swoich do życia nie zrzecze,

To ani łańcuch, co mu ściska szyję,
Ani utkwione w jego piersiach miecze,
Ani go przemoc żadna nie zabije
I w noc dziejowej hańby nie zawlecze.

Zginąć on może z własnej tylko ręki,
Gdy nim owładnie rozpacz senna, głucha,
Co mu spoczynek wskaże w grobie miękki,

I to zwątpienie, co szepce do ucha,
Że jednym tylko lekarstwem na męki
Jest dobrowolne samobójstwo ducha.


Panowie spokojnie - to jeszcze nie jest koniec - można wygrać z Chorwacją jeżeli zagramy tak jak w drugiej połowie tego sprzedanego meczu. Wtedy będziemy liczyć na cud w meczu Austria - Niemcy...

globoos 12.06.2008 21:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Replay73 (Post 550545)
Sędzia sędzią, ale nasza bramka też ze spalonego, nie mówiąc już o tym co graliśmy w I połowie. Choć tak być nie powinno to ten remis jest najbardziej sprawiedliwym wynikiem w przekroju całości i tyle. Mamy po prostu drużynę nie na poziomie tych mistrzostw.

czyli niby co? podyktował karnego dla Austrii żeby zrekompensować się im za błąd przy bramce Polaków?

tomasz1906 12.06.2008 21:47

E tam zaraz skandal. Sedzia byl po prostu slaby i tyle. Wogole to sie dziwilem ze on z Angli jest. Gwizdal takie .......y ze dramat. Karny z kapelusza ale bramka Rogera tez nieprawidlowa wiec sie wyrownalo.

Mario Nh 12.06.2008 21:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tommiyacht (Post 550540)
Mike Riley (Panathinaikos Ateny - Wisła Kraków)
Howard Webb (Austria - Polska)
.
.
.
.


Anglicy chyba chcą sie pokazac od strony sędziowskiej no bo piłkarzy nie ma

DWIE ŁYSE KU*** !

Dramat... przecież polaczki za dobrze grały w drugiej połowie, więc sędzia musiał gwizdnąć kilka wolnych i karny po gospodarsku. . .

I nie piszcie że nasza bramka ze spalonego bo ten łysy Kutaf*** musiał zaakceptować to ze boczny nie podniósł chorągiewki :/

Paweł 12.06.2008 21:48

Przestańcie pier***ić, że sędzie przekupiony, bo nasza bramka była ze spalonego, a i graliśmy słabo. Prawda taka, ze wynik sprawiedliwy.

Bartosz 12.06.2008 21:48

Jop twoja mać...

pzkwr 12.06.2008 21:48

Karny z kapelusza, ale nasza bramka ze spalonego. Gramy dramatycznie, mie powinno nas byc na tych mistrzostwach. To smutne, ale nie ma dla nas miejsca na tych mistrzostwach.

NIE dla Rogera

saklak1906 12.06.2008 21:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Luu... (Post 550554)
Krzynówek to mnie w tym meczu najbardziej w****iał na siłę chciał strzelić bramkę

Krzynowek jest cienki jak sik pajaka i tyle w tym temacie

pan_premier 12.06.2008 21:49

jeszcze pierwszy mecz zagralismy dobrze, ale dzisiaj to była PARANOJA

sedzia słaby jak gówno cały mecz i podsumował swój występ w doliczonym czasie

na szczeście remis(sprawiedliwy) i juz bez nadziei do ostatniego meczu

PS bez bluzgania

K_2 12.06.2008 21:50

Powtorka tego karnego , gosc z Austrii sam sie wypie*dala na ziemie i drze ryja a ten lysy sku*wysyn gwizdze

irman 12.06.2008 21:50

O co te płacze? My zdobyliśmy bramkę ze spalonego, Austria z niesłusznego karnego. Bilans na remis, który nikogo nie krzywdzi. Spotkały się dwie śmieszne reprezentacje, które nie umieją grać w piłkę. Ewidentnie najsłabsze w całych mistrzostwach. Żeby wyjść z grupy musielibyśmy wygrać z Chorwatami. Wyobraża sobie ktoś coś takiego??

Gramy taką samą padlinę jak na mistrzostwach w Niemczech. Nie umiemy przeprowadzić żadnej sensowownej akcji w ataku, Austria ma około cztery setki. Żenada panie trenerze, żenada panowie piłkarzyki. Teraz będą płacze do sędziego ale moim zdaniem dobrze się stało. Nie zasługujemy na zwycięstwo nad żadną drużyną w tym turnieju.

TheCid 12.06.2008 21:51

Tyle że sędzia nie ma prawa naprawiać swojego błędu w ten sposob i to w 93 minucie? Kpiny robisz?

Stary sprzedali Polakom kopa i tyle. Jakby cię tak szkot w pracy potraktował? Wyrżnął by twoją żonę a ty byś powiedział że to jej wina:)

WislakWiDoK 12.06.2008 21:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez saklak1906 (Post 550564)
Krzynowek jest cienki jak sik pajaka i tyle w tym temacie

Krzynówek nie grał całą runde w swoim klubie, wiec grał padake, kazdy wiedział o tym przed jego wyjazdem na euro tylko nie LEO.

Bronex 12.06.2008 21:51

Ale dramat , tak się cieszyłem chociaż z tego prowadzenia . Myślałem ,że chociaż z tymi Austriakami wygramy a tu taki blamaż. Sędzia nas okradł i jest totalnie bezkarny. Ale nasi też padlinę grali i nie ma co mieć wielkich nadziei ,że będzie lepiej (kiedykolwiek).

toomeq 12.06.2008 21:51

Dla piłkarzy to w sumie fajnie - bo przynajmniej mają wymówkę czemu nei awansowali dalej! (tak to by bankowo ograli Chorwację)

Replay73 12.06.2008 21:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez globoos (Post 550558)
czyli niby co? podyktował karnego dla Austrii żeby zrekompensować się im za błąd przy bramce Polaków?


A gdzie coś takiego przeczytałeś ? Twierdzę tylko, że wynik jest sprawiedliwy. Co nie znaczy, że sędzia powinien był tę sprawiedliwość wymierzać. Nic ponadto.

Dżołkmen 12.06.2008 21:51

Tylko czemu odgwizdał faul Lewandowskiego, jak ten blondynek pedałek też ciągnął Bąka za koszulkę...

jaro1985r 12.06.2008 21:52

Jesteśmy z Austrią najsłabszymi ekipami na mistrzostwach... a dzisiejszy mecz, gdybym nie był Polakiem to dawno bym spał bo to była jedna wielka kopanina. Jesteśmy poprostu za słabi :( aha i jeszcze ROGER NIGDY NIE BęDZIESZ POLAKIEM !!!

FajQ 12.06.2008 21:52

A najlepsze jest to że angielscy sędziowie preferują twardy styl gry....
Anglik (Riley?) już raz mi zjebał humor dlatego obawiałem się tego sędziego.
To są jaja że za coś takiego karnego się daje.Aż strach pomyśleć co sędziowie będą kombinowali żeby szwabów puknąć...

w0lno. 12.06.2008 21:53

Boruc - jest jakiś lepszy bramkarz na tym EURO?
Roger - klasa
Sędzia - kur**

Jak mnie wkur... to, że nasi 'kibice' co 5 minut krzyczeli Leoooo :/ To jest nasz guru czy co, bo nie kumam :|

EDIT: Zapomniałbym Job i Krzynówek nie nadają się do polskiej ligi a co tu mówić do repry. Dobrze, że 'gwiazdorek' do nas nie przyszedł...
Dobrze, że mamy klasowego trenera:rotfl:, który na mistrzostwa nie bierze lewego obrońcy, o napastniku nie wspomnę.

TheCid 12.06.2008 21:54

Normalnie sędzia powinien za to polecieć bo tak się nie robi! To był ku...wa spektakl jebanego szkota.

.......ony szowinista. Przecież ten pedał z Austrii faulował naszego Pierda i to 2 razy!!!

K_2 12.06.2008 21:54

Ja bym zbojkotowal ten ostatni mecz ,za to ze nas perfidnie w chu*a zrobili ,niech dadza Chorwatom walkowera 3-0 i kibicuje Chorwatom do konca tych mistrzostw

Dżołkmen 12.06.2008 21:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FajQ (Post 550578)
A najlepsze jest to że angielscy sędziowie preferują twardy styl gry....
Anglik (Riley?) już raz mi zjebał humor dlatego obawiałem się tego sędziego.
To są jaja że za coś takiego karnego się daje.Aż strach pomyśleć co sędziowie będą kombinowali żeby szwabów puknąć...

Dokładnie, jak sobie przypominam łysego z ligi angielskiej to on przy takich sytuacjach nie dość że nie dyktował karnych, to jeszcze dawał żółtą za symulowanie....:-/

W tym całym euro poziom sędziowanie jest żenująco niski.
a tak apropos piłkarzy, to najlepsi w tym meczu byli zawodnicy związani kiedyś lub teraz z Legią (Boruc, Rogedżerowski, Saganowski....)

nesta 12.06.2008 21:54

Najlepsze jest jak kazal powtorzyc wolnego, bo przy 1 wykonaniu niczego sie nie dopatrzyl...

Boniek dokladnie to samo powiedzial. Sedzia przez ostatnie 10 minut szukal pretekstu dla zagwizdania czegos dla Austrii. Takie samo odczucie mialem na meczu, nie podobaly mi sie te wolne. Mozna sie bylo tego spodziewac i trzeba bylo robic wszystko zeby oddalic gre od pola karnego.
I niech ktos mi powie dlaczego z taka slaba Austria dali sie zamknac na wlasnej polowie...

I zgadzam sie z Irmanem, przepasc jak sie patrzy chociazby na taka Turcje i na nasza kadre czy Austrie.

Wisła Piastów 12.06.2008 21:54

szkoda gadać o tym meczu. 2 połowe gralismy naprawde dobrze a tu ta łysa ****a zagwizdała karnego. naprawde szkoda. Podobała mi sie dzisaj gra Saganowskiego. Po tej asyście coś grał. SEDZIA HUJ!

Edit: Boruc naprawde zajebiście wypadł... Pokazuje klase w każdym meczu

Mamba 12.06.2008 21:56

Ja pier... jakie drukowanie i to na Euro , trzeba byc pojeb zeby podyktowac takiego karnego!

K_2 12.06.2008 21:57

No dokladnie zagwizdal w 90 minucie i przedluzyl Austriakom szanse ,bo jak wygraja to graja dalej ,to ejst skandal

TheCid 12.06.2008 21:57

Ja wierzę w sprawiedliwość. .......onemu Szkotowi dzisiaj żona się posci i to nie 1 raz. My i tak byśmy odpadli a ten **** ma teraz 40 mln wrogow więcej:)

ToTylkoJa 12.06.2008 21:57

bojkot angielskich produktów! Niech wiedzą, że z Polakami nie można zadzierać! ;D

jasnyGwint 12.06.2008 21:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kreseq
Sedzia ma prawo sie pomylic...przekret moze byc ale bez jazdy na rodzine.

Pomylić ? No chyba żartujesz? Ten s****ysyn chciał podyktować karnego i to zrobił. Najgorsze jest to że Austrii to i tak już nic nie dawało. Poprostu wyjebał nas jak jego ziomek Wisłe w Atenach.

Przez takich s****ieli piłka traci sens, a oczywiście leśle dziadki (zresztą też z wysp) powtórek nie wprowadzą przez następne 150 lat bo" błędy sedziów to element tego sportu"... K***A.

Co z tego że z Chorwacją dostalibyśmy w dupe, to nie ma znaczenia, czuje się wyruchany przez tego łysego gnoja i mi z tym źle.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:25.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl