![]() |
SZOK SZOK SZOK SZOK.........
Póki w narodzie pieśń swobody żyje, Wola i godność, i męstwo człowiecze, Póki sam w ręce nie odda się czyje I praw się swoich do życia nie zrzecze, To ani łańcuch, co mu ściska szyję, Ani utkwione w jego piersiach miecze, Ani go przemoc żadna nie zabije I w noc dziejowej hańby nie zawlecze. Zginąć on może z własnej tylko ręki, Gdy nim owładnie rozpacz senna, głucha, Co mu spoczynek wskaże w grobie miękki, I to zwątpienie, co szepce do ucha, Że jednym tylko lekarstwem na męki Jest dobrowolne samobójstwo ducha. Panowie spokojnie - to jeszcze nie jest koniec - można wygrać z Chorwacją jeżeli zagramy tak jak w drugiej połowie tego sprzedanego meczu. Wtedy będziemy liczyć na cud w meczu Austria - Niemcy... |
Cytat:
|
E tam zaraz skandal. Sedzia byl po prostu slaby i tyle. Wogole to sie dziwilem ze on z Angli jest. Gwizdal takie .......y ze dramat. Karny z kapelusza ale bramka Rogera tez nieprawidlowa wiec sie wyrownalo.
|
Cytat:
Dramat... przecież polaczki za dobrze grały w drugiej połowie, więc sędzia musiał gwizdnąć kilka wolnych i karny po gospodarsku. . . I nie piszcie że nasza bramka ze spalonego bo ten łysy Kutaf*** musiał zaakceptować to ze boczny nie podniósł chorągiewki :/ |
Przestańcie pier***ić, że sędzie przekupiony, bo nasza bramka była ze spalonego, a i graliśmy słabo. Prawda taka, ze wynik sprawiedliwy.
|
Jop twoja mać...
|
Karny z kapelusza, ale nasza bramka ze spalonego. Gramy dramatycznie, mie powinno nas byc na tych mistrzostwach. To smutne, ale nie ma dla nas miejsca na tych mistrzostwach.
NIE dla Rogera |
Cytat:
|
jeszcze pierwszy mecz zagralismy dobrze, ale dzisiaj to była PARANOJA
sedzia słaby jak gówno cały mecz i podsumował swój występ w doliczonym czasie na szczeście remis(sprawiedliwy) i juz bez nadziei do ostatniego meczu PS bez bluzgania |
Powtorka tego karnego , gosc z Austrii sam sie wypie*dala na ziemie i drze ryja a ten lysy sku*wysyn gwizdze
|
O co te płacze? My zdobyliśmy bramkę ze spalonego, Austria z niesłusznego karnego. Bilans na remis, który nikogo nie krzywdzi. Spotkały się dwie śmieszne reprezentacje, które nie umieją grać w piłkę. Ewidentnie najsłabsze w całych mistrzostwach. Żeby wyjść z grupy musielibyśmy wygrać z Chorwatami. Wyobraża sobie ktoś coś takiego??
Gramy taką samą padlinę jak na mistrzostwach w Niemczech. Nie umiemy przeprowadzić żadnej sensowownej akcji w ataku, Austria ma około cztery setki. Żenada panie trenerze, żenada panowie piłkarzyki. Teraz będą płacze do sędziego ale moim zdaniem dobrze się stało. Nie zasługujemy na zwycięstwo nad żadną drużyną w tym turnieju. |
Tyle że sędzia nie ma prawa naprawiać swojego błędu w ten sposob i to w 93 minucie? Kpiny robisz?
Stary sprzedali Polakom kopa i tyle. Jakby cię tak szkot w pracy potraktował? Wyrżnął by twoją żonę a ty byś powiedział że to jej wina:) |
Cytat:
|
Ale dramat , tak się cieszyłem chociaż z tego prowadzenia . Myślałem ,że chociaż z tymi Austriakami wygramy a tu taki blamaż. Sędzia nas okradł i jest totalnie bezkarny. Ale nasi też padlinę grali i nie ma co mieć wielkich nadziei ,że będzie lepiej (kiedykolwiek).
|
Dla piłkarzy to w sumie fajnie - bo przynajmniej mają wymówkę czemu nei awansowali dalej! (tak to by bankowo ograli Chorwację)
|
Cytat:
A gdzie coś takiego przeczytałeś ? Twierdzę tylko, że wynik jest sprawiedliwy. Co nie znaczy, że sędzia powinien był tę sprawiedliwość wymierzać. Nic ponadto. |
Tylko czemu odgwizdał faul Lewandowskiego, jak ten blondynek pedałek też ciągnął Bąka za koszulkę...
|
Jesteśmy z Austrią najsłabszymi ekipami na mistrzostwach... a dzisiejszy mecz, gdybym nie był Polakiem to dawno bym spał bo to była jedna wielka kopanina. Jesteśmy poprostu za słabi :( aha i jeszcze ROGER NIGDY NIE BęDZIESZ POLAKIEM !!!
|
A najlepsze jest to że angielscy sędziowie preferują twardy styl gry....
Anglik (Riley?) już raz mi zjebał humor dlatego obawiałem się tego sędziego. To są jaja że za coś takiego karnego się daje.Aż strach pomyśleć co sędziowie będą kombinowali żeby szwabów puknąć... |
Boruc - jest jakiś lepszy bramkarz na tym EURO?
Roger - klasa Sędzia - kur** Jak mnie wkur... to, że nasi 'kibice' co 5 minut krzyczeli Leoooo :/ To jest nasz guru czy co, bo nie kumam :| EDIT: Zapomniałbym Job i Krzynówek nie nadają się do polskiej ligi a co tu mówić do repry. Dobrze, że 'gwiazdorek' do nas nie przyszedł... Dobrze, że mamy klasowego trenera:rotfl:, który na mistrzostwa nie bierze lewego obrońcy, o napastniku nie wspomnę. |
Normalnie sędzia powinien za to polecieć bo tak się nie robi! To był ku...wa spektakl jebanego szkota.
.......ony szowinista. Przecież ten pedał z Austrii faulował naszego Pierda i to 2 razy!!! |
Ja bym zbojkotowal ten ostatni mecz ,za to ze nas perfidnie w chu*a zrobili ,niech dadza Chorwatom walkowera 3-0 i kibicuje Chorwatom do konca tych mistrzostw
|
Cytat:
W tym całym euro poziom sędziowanie jest żenująco niski. a tak apropos piłkarzy, to najlepsi w tym meczu byli zawodnicy związani kiedyś lub teraz z Legią (Boruc, Rogedżerowski, Saganowski....) |
Najlepsze jest jak kazal powtorzyc wolnego, bo przy 1 wykonaniu niczego sie nie dopatrzyl...
Boniek dokladnie to samo powiedzial. Sedzia przez ostatnie 10 minut szukal pretekstu dla zagwizdania czegos dla Austrii. Takie samo odczucie mialem na meczu, nie podobaly mi sie te wolne. Mozna sie bylo tego spodziewac i trzeba bylo robic wszystko zeby oddalic gre od pola karnego. I niech ktos mi powie dlaczego z taka slaba Austria dali sie zamknac na wlasnej polowie... I zgadzam sie z Irmanem, przepasc jak sie patrzy chociazby na taka Turcje i na nasza kadre czy Austrie. |
szkoda gadać o tym meczu. 2 połowe gralismy naprawde dobrze a tu ta łysa ****a zagwizdała karnego. naprawde szkoda. Podobała mi sie dzisaj gra Saganowskiego. Po tej asyście coś grał. SEDZIA HUJ!
Edit: Boruc naprawde zajebiście wypadł... Pokazuje klase w każdym meczu |
Ja pier... jakie drukowanie i to na Euro , trzeba byc pojeb zeby podyktowac takiego karnego!
|
No dokladnie zagwizdal w 90 minucie i przedluzyl Austriakom szanse ,bo jak wygraja to graja dalej ,to ejst skandal
|
Ja wierzę w sprawiedliwość. .......onemu Szkotowi dzisiaj żona się posci i to nie 1 raz. My i tak byśmy odpadli a ten **** ma teraz 40 mln wrogow więcej:)
|
bojkot angielskich produktów! Niech wiedzą, że z Polakami nie można zadzierać! ;D
|
Cytat:
Przez takich s****ieli piłka traci sens, a oczywiście leśle dziadki (zresztą też z wysp) powtórek nie wprowadzą przez następne 150 lat bo" błędy sedziów to element tego sportu"... K***A. Co z tego że z Chorwacją dostalibyśmy w dupe, to nie ma znaczenia, czuje się wyruchany przez tego łysego gnoja i mi z tym źle. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:25. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl