![]() |
Po dzisiejszym dniu widać że w tym momencie jest dwóch kandydatów do mistrzostwa. Niemcy i Włosi. Reszta powalczy, powalczy a pewnie i tak nie dadzą rady tym dwóm drużynom.
Liczyłem że Portugalia wygra te mistrzostwa ale brak bramkarza, napastnika i trenera to za duże braki aby móc coś wygrać |
Cytat:
Ktoś tam wyżej napisał, że gdyby nie Ricardo to Jacek Krzynówek by nie strzelił bramki... hmm... gol był na tyle przypadkowy, iż winy Ricardo nie ma co upatrywać. Nie mniej brawa dla Niemców za to jak dziś zagrali - byli skuteczniejsi. Z kolei Portugalia ładnie walczyła, ale gra nie kleiła jej się od samego początku. |
Krystyna jedzie do domu :(
|
Cytat:
Wiem jedno potwierdziło się to że Portugalia jest poprostu średnim zespołem.Wydaje mi się że Scolari nie potarfi ułożyć zespołu(Dawać tu Hiddinka :D).Chcą grać ładnie ale mają momenty gdzie robią fatalne błedy.Brakuje im moim zdaniem bramkarza trzeba szukać nowego następcy Ricarcdo (który był kiedyś bardzo dobrym bramkarzem) nie widać.Może Moretti(?) .No i brakuje im napadziora bo tam kto bramki strzela ? Nuno Gomes jako takiej formy nie ma Pauletta wogule "żyje "? Z jednej strony ciesze się że Krystyna"płaczek"Ronaldo odpadła ale z drugiej strony żal dupe ściska że szwa....Niemcy grają dalej.:-/ Zobaczymy co będzie dalej |
Rosja tez zapomnialem no fakt;) zwracam honor:) ale i tak mam nadzieje ze albo Chorwacja albo Holandia:)
smieszy mnie tez jedna sprawa z Podolskim dla mnie to jest pilkarz swiatowej klasy...a tu interesuje sie Totenham lub Juventus a w Bayernie siedzi na lawce i jest jako czarny dżoker a i jeszcze jedno co do obrony Niemiec te 2 belki w srodku oni są dobrzy na druzyne wlasnie która gra skrzydłami i to było bardzo widac jak defensywni pomocnicy i wyłaczali krystyne albo simao którzy musieli dosrodkowac z trudnych pozycji a gdzie juz chlopaki po 2m wybijali...jeden bład popelnili co bramka padła....zobaczymy jak zagraja mam nadzieje z Chorwacja |
Cytat:
|
Marszałek z całym szacukiem ale Włosi nic nie zdziałaja;) bo pokonali Francje która nie była wogule zespolem....tam co drugi miał z kims spine...ja dalej utrzymuje ze Chorwacja albo Holandia beda w finale...daj Boże zeby obydwie...takie jest moje owe zdanie:)
|
Cytat:
Podobno Niemcy słaby i bez formy, a tu proszę grają dalej. Nigdy nie mów nigdy. :-p |
Jeżeli w finale bedą niemcy i włochy to nie ogladam finału ;/
przez ostatnie pare meczy euro moi faworyci przegrywali wiec pewnie dalej przejdzie turcja,rosja i włochy :P |
|
Ja Wam mówie,Rosja będzie w finale. Co do Włochów. Oni mają taką specyfikę niemalże,zawsze jakimś psim swendem wychodzą z grupy,a później jest to już inny zespół. Tym razem jakie moge mieć zastrzeżnie to co do ich trenera. Nie przekonuje mnie.
|
za przeproszeniem, Niemcy zagrali wczoraj na takiej k****e ze dawno ich takich nie widzialem. Finał widze Niemcy - Włochy
|
Ja myślę że zwycięzca półfinału Holandia - Włochy będzie mistrzem. A w finale ktoś z tej dwójki zagra z Niemcami. Nie wierze żeby ten zespół dał się puknąć 'jakiś tam' Chorwatom, nawet jeśli ci drudzy zagrają na 200% i będą zdecydowanie lepsi to i tak na koniec wygrają niemiaszki... takie życie...
I moim zdaniem te 'widełki' powinny być ułożone w taki sposób żeby zespoły z jednej grupy mogły się spotkać dopiero w finale. |
Cytat:
|
Cytat:
Od kiedy Niemcy rozjechali gwiazdorów z Portugalii nie wierze że ktoś im coś musi darować! Na boisku wywalczyli awans czego my nie potrafilismy..... A mecz Niemcy-Chorwacja łatwy dla Niemców nie bedzie bo Chorwaci to nie mięczaki jak Portugalczycy! |
jesli chodzi o gre niemcow to oni zawsze pyte grali na początku...a portugalia dla mnie nigdy sie nie liczyla w rozgrywkach MAX polfinal:)
|
Walczące do końca Kebaby dziś pokonają niemrawych Chorwatów :-)
|
[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]na stronie www.fifa.com po prawej stronie jest sonda. Jakby ktoś miał ochotę, to może zagłosować na Artura Boruca
[/FONT] |
prawda taka : nie da sie zagrać 6 meczy na full (zmecznie,kartki,kontuzje)
ci co w grupie wyszli psim swedem sie w fazie pucharowej rozkrecaja , ci co w grupie wygrali 9pkt z reguly nie wygrywaja mistrzostwa wystarczy przejrzec statystyki oczywiscie nie zawsze , czasem sie trafia druzyna-fenomen i wygrywa wszystkie mecze ale to wyjatrek ktory potwierdza regule , czy holandia nim bedzie ? 20 lat po '88 i znowu pod wodza van bastena ? mam nadzieje ze tak , ale rozkmina podpowiada final niemce-wlochy |
Co Wy piszecie? Holandia i tylko Holandia mistrzem. Zawsze lubilem gre Holandii, ale ostatnio nie mieli szczescia na turniejach. Teraz maja moim zdaniem bardzo mocny, wyrownany i szeroki sklad. Final- obstawiam: Holandia :Chorwacja( tj mecz o 3 miejsce w 2000roku)
|
mariano710 - o 3 miejsce w 1998 :P
Chorwaci dziś muszą stłuc kebabów :D |
Kaelowiec zwroc uwage ze jak i Holandia jak i Hiszpania wystawili rezerwowe składy i wygrali wiec Ci zawodnicy nie grali jednak wszystkich 3 meczy...prawda jest taka tez ze portugalia zlekcewarzyla niemcow bo u nich nie ma tak wyrównanego skladu jak np w Hiszpani przeciez tam jest 2 jedenastka która podejrzewam tez by wyszla z grupy...Holandia mlodzi ambitni nie wiem zobaczymy ...
ja widze final Niemcy Holandia lub Chorwacja Holandia ale zobaczymy po tyym meczu co pokaza |
Na przekór wszystkim obstawiam finał Holandia(o ile przejdzie Rosję):D-Hiszpania obie drużyny miały dobrą fazę grupową.A szwabom życzę jak najszybszego odpadnięcia.
|
Chorwacja - Turcja Oczy mnie bola... tyle o tym meczu
|
noo trzeba przyznac syf ...:/
|
A niby takie techniczne drużyny grają a żal patrzeć:D
|
Czy tylko ja odnosze wrażenie że komentator jest niedorobiony i gada jak potłuczony ?Królestwo za Gmocha bo mi już słuch wysiada jak słucham jego farmazonów.I to jego Rustu Rezber no ja pier.... przecież to brzmi jak np Boruc Artur...A co do meczu... nudny jak flaki z olejem pomału zasypiam przy tej kopaninie i ten mecz Polska Austria wcale taki zły nie był :P.Chorwacja mnie bardzo rozczarowała po 90 minutach liczyłem że będzie to ładny mecz w wykonaniu Chorwacji a tu dupa.
Ps co to jest normalny czas ? |
Cytat:
Komentator jest żałosny to fakt. Co do meczu - podobny jak komentator. Niby Chorwaci przeważają ale czegoś brakuje... |
to sa jaja... caly mecz ch*** jak barszcz, a ostatnie 3 minuty niesamowite... Czuje, ze Chorwacja moze sie nie podniesc...
|
Rustu chyba za dużo naogladal się nikopolidisa który zrobił to samo.
Już 1:1:shock: Te 2 minuty lepszy niż cały mecz:lol: |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:02. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl